שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למישהו יש הסבר?
30-Jan-2016, 21:40
הודעה: #11
RE: למישהו יש הסבר?
(30-Jan-2016 21:34)לואיס ראזאק כתב:  איך הדרדרנו למצב הזה? יענו שאלה רטורית או שאתה פשוט עיוור?
אלי שגב + טל בנין
דורון אוסידון + שלומי דורה

הגלגול הבא הוא פירוק ואז איחוד של כל מועדוני הכדורגל בעיר למועדון בכיר אחד:

מכבי השרון טוברוק נתניה

נרוץ נרדוף נשיגה
ממממ ננננ... השרון טוברוק נתניה!

קליט!
נכון איך לא חשבתי על זה טל בנין אשם שכבשת העונה 8 שערים .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jan-2016, 21:41
הודעה: #12
אם אתה באמת חושב ששורש הבעיה החל העונה? אתה ידידי... אידיוט.
30-Jan-2016, 21:45
הודעה: #13
(30-Jan-2016 21:41)לואיס ראזאק כתב:  אם אתה באמת חושב ששורש הבעיה החל העונה? אתה ידידי... אידיוט.

פה יסתיים הדו שיח הזה דביל ואני לשמחתי לא ידידך.

30-Jan-2016, 21:57
הודעה: #14
(30-Jan-2016 21:45)amir כתב:  
(30-Jan-2016 21:41)לואיס ראזאק כתב:  אם אתה באמת חושב ששורש הבעיה החל העונה? אתה ידידי... אידיוט.

פה יסתיים הדו שיח הזה דביל ואני לשמחתי לא ידידך.

תודה לאל על כך.
30-Jan-2016, 22:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jan-2016 על ידי 22:18 עידן444.)
הודעה: #15
למישהו יש הסבר?

איך הבעיות המקצועיות העונה קשורות לטל בנין באמת לא הבנתי...
שלומי דורה,
שלומי דורה,
ושוב- שלומי דורה.
אסופת שחקנים שפשוט לא מתאימה.
ושוב, גם היום, כמו בכל השבועות האחרונים... שחקן אחד בכל הסגל, שהגיע לכאן מסיבה לא ברורה לסגירת מעגל בגיל 30- הוא שחקן הבית היחיד.
למה זה ככה? את התהליך הזה החל כבר יוסי מזרחי לפני כמעט 3 שנים. שלומי ג׳ורה השלים את הניקיון באופן סופי ועשה עבודה די יסודית.
טל בנין עוד למעשה האחרון שנתן כאן במה לשחקנים צעירים תוצרת בית- עידו לוי, בן הרוש, ירין חסן. עמית שומוביץ׳, עומר צלישר, לירן שריקי, נור ביסאן, ואיתי מנצור.
בנוסף לבן בינימין שיכל להמשיך להיות עוגן, בנוסף לעלי חטיב, בנוסף לירדן כהן- אין בכלל מה להשוות את בנייה הלקויה שהיתה אז לביזיון שאנחנו רואים היום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עצוב שאם הייתי יושב כעת ביציע באצטדיון הייתי רואה קבוצה שהיא הרבה יותר מכבי נתניה מאשר מכבי נתניה והיא 20 נקודות מעלי... אז למה??? איך אפשר בכלל להצדיק כזה דבר???
למה איר הצהריים ראיתי אסופת שחקנים עם החולצות של מכבי נתניה ועכשיו משחקים שם נתנייתים עם חולצות של הפועל רעננה???

The following 1 user Likes עידן444's post:
amir (3030-0101-2016201620162016)
30-Jan-2016, 22:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jan-2016 על ידי 22:19 טל.מ.)
הודעה: #16
למישהו יש הסבר?
תיכף רווח יקום ויגיד שהסגל טוב משנה שעברה והכל בגלל שלא מינו את בני לם ושלום תקוה ..

הנתנייתים שמשחקים בחולצות של רעננה הם אוסף שחקנים משלימים. השחקנים האמיתיים שנתניה מכרה - אחד מהם כבש היום נגדנו והשני מדשדש במכבי חיפה

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Jan-2016, 23:14
הודעה: #17
(30-Jan-2016 20:50)טל.מ כתב:  בלי בעלים אין טעם לכלום. צריך מנכל קוסם לעשות יש מאין. צריך קצת יותר כסף וניהול נכון כדי לבנות משהו אמיתי. ראינו שלושה מאמנים השנה. שלושה חסרי מושג. לא מצליח להבין איך הם בחרו שחקנים איך הציבו במגרש ( רק מהיום .. טגה שחקן אגף ?! חיימוביץ בלם ..? ). חריש עמוק . ואת זה יכול לעשות רק בעלים עם אנשי מקצוע או לחילופין מנכל רציני. אין לנו אף אחד מאלה ולכן נלך לשנים ארוכות בליגה השניה ונקווה להשאר שם.. אין במועדון כרגע כלום שיכול להוות אור ותקווה לעתיד. זו המציאות שרואים שבוע אחרי שבוע.

ובעלים אין מצב שיהיה פה אף פעם ?
אנשי מקצוע לעולם לא יגיעו לפה ?
מנכל רציני הזוי שיגיע ?

וזה בסדר גם את ״השנים הארוכות בליגה השנייה בתקווה להשאר שם...״ אני מכניס לארכיון.
ותהיה בטוח שאני יוציא את זה ברגע הנכון.
30-Jan-2016, 23:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jan-2016 על ידי 23:24 amir.)
הודעה: #18
אתה מזמן ציני ומכניס לארכיונים אבל שוב שום תשובה לשאלות הנ"ל לא רואים ממך.

30-Jan-2016, 23:34
הודעה: #19
(30-Jan-2016 22:14)עידן444 כתב:  

איך הבעיות המקצועיות העונה קשורות לטל בנין באמת לא הבנתי...
שלומי דורה,
שלומי דורה,
ושוב- שלומי דורה.
אסופת שחקנים שפשוט לא מתאימה.
ושוב, גם היום, כמו בכל השבועות האחרונים... שחקן אחד בכל הסגל, שהגיע לכאן מסיבה לא ברורה לסגירת מעגל בגיל 30- הוא שחקן הבית היחיד.
למה זה ככה? את התהליך הזה החל כבר יוסי מזרחי לפני כמעט 3 שנים. שלומי ג׳ורה השלים את הניקיון באופן סופי ועשה עבודה די יסודית.
טל בנין עוד למעשה האחרון שנתן כאן במה לשחקנים צעירים תוצרת בית- עידו לוי, בן הרוש, ירין חסן. עמית שומוביץ׳, עומר צלישר, לירן שריקי, נור ביסאן, ואיתי מנצור.
בנוסף לבן בינימין שיכל להמשיך להיות עוגן, בנוסף לעלי חטיב, בנוסף לירדן כהן- אין בכלל מה להשוות את בנייה הלקויה שהיתה אז לביזיון שאנחנו רואים היום.

טוב, אני מבין שכנראה חייבים לנמק כאן אחרת אין מצב ומישהו מסוגל להבין משהו שאמור להיות יחסית מובן...

המצב של המועדון ברגע זה לא יכול להיות כתוצאה מפתיחת עונה אחת בלבד, אין ספק שדורה בנה חרא של קבוצה אבל מה שהולך כאן במכבי נתניה בעשור השני של המאה ה-21 היא קומדיית טעויות שרצה במשך זמן.

איך שאני מסתכל על זה, גלגל החרא המחריד הזה למעשה החל בסוף עונת 2011-12 ברגע שראובן עטר עזב את המועדון בשביל לנסות להוריד את מכבי חיפה ליגה (מה שלרוע המזל לא קרה) ואז הגיע אלי שגב והמינוי של בנין ומשם... סיפור טרגי שממשיך עד היום.
30-Jan-2016, 23:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jan-2016 על ידי 23:49 טל.מ.)
הודעה: #20
למישהו יש הסבר?
(30-Jan-2016 23:14)אופיר34 כתב:  
(30-Jan-2016 20:50)טל.מ כתב:  בלי בעלים אין טעם לכלום. צריך מנכל קוסם לעשות יש מאין. צריך קצת יותר כסף וניהול נכון כדי לבנות משהו אמיתי. ראינו שלושה מאמנים השנה. שלושה חסרי מושג. לא מצליח להבין איך הם בחרו שחקנים איך הציבו במגרש ( רק מהיום .. טגה שחקן אגף ?! חיימוביץ בלם ..? ). חריש עמוק . ואת זה יכול לעשות רק בעלים עם אנשי מקצוע או לחילופין מנכל רציני. אין לנו אף אחד מאלה ולכן נלך לשנים ארוכות בליגה השניה ונקווה להשאר שם.. אין במועדון כרגע כלום שיכול להוות אור ותקווה לעתיד. זו המציאות שרואים שבוע אחרי שבוע.

ובעלים אין מצב שיהיה פה אף פעם ?
אנשי מקצוע לעולם לא יגיעו לפה ?
מנכל רציני הזוי שיגיע ?

וזה בסדר גם את ״השנים הארוכות בליגה השנייה בתקווה להשאר שם...״ אני מכניס לארכיון.
ותהיה בטוח שאני יוציא את זה ברגע הנכון.

שמע זו דעתי . אתה לא חייב להסכים. אני מסתכל על ההיסטוריה ואין פה שפיות. למה שזה ישתנה ? אתה מנהל איתי פנקסנות ..? ערב קשה לכולנו אבל בכל זאת ..? אני לא הבעיה כאן ואתה לא הפיתרון ..

הבעיה לא מהמינוי של בנין או מההליכה של עטר. הבעיה התחילה מזה שמוכרים פה כדי להתקיים ונגמר המלאי. ואז הגיע שגב שהכניס את כולם לסחרור מטורף ומאז בגלל מצב כלכלי עושים הכל לא נכון. בנוסף יש לווין של אנשים המסוכסך עם עצמו שמלווה מממן חלקית ומעורב בניהול הקבוצה . כולם כועסים על כולם כולם מעורבבים עם כולם , שכונה במיטבה. כל אחד מושך לכיוון אחר. המועדון מייצר לחץ של קהל לא מתוגמל שחושב שאנחנו אימפריה, המועדון לא מגדל שום תשתית, מפסיד הכל לטוברוק או אחרות, שום שינוי בנוער לא קרה ב10 השנים האחרונות, שום תשתית אמיתית, שום מחשבה שום יצירתיות . ואז מתישהו הכל מתרסק . חבל שזו כבר פעם שניה בשלוש שנים והפעם זה כנראה יהיה להרבה זמן . אם יבוא לכאן גואל - אמן כן יהי רצון. יש עוד קבוצה כל כך לא יציבה ניהולית בליגת העל כמו מכבי נתניה ? יש משהו חרא במועדון הזה. לא יודע מה , אני לא שם. אני בטוח שאלה שהיו שם יכולים למנות סיבות יותר רציניות אבל סגל וואגנר וקליינמן בוחרים לשתוק. אני לא חושב שזה מקרי שנתניה ללא בעלים רציני כבר שנים. וזה כולל את דניאל יאמר הקפריזי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים