שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון
01-Feb-2016, 15:17
הודעה: #11
RE: מתחילים את המשחק עם ביזוי ההמנון
(01-Feb-2016 14:40)זאב רווח כתב:  אריאל משהו דפוק במחשבה שלך
המנון על מה קיים ? לשיר אותו בסיום חתונות ? מה זה המנון אם לא הצהרה שזאת המדינה שלנו של היהודים ואף בן זונה לא יסכן את ישיבתנו בה , ואם הערבים לרגע קט חושבים שהם יסכנו אותה אנחנו מוכנים להם לכן שרים את ההמנון דווקא מול הערבים שזוממים כנגדנו !!!

לצערי אתה מדבר בכאילו בפטריוטיות ומדבר על הצבא ועל המילואים אבל אתה חי בהכחשה שאתה בכאילו צריך לעשות חשבון לערבים על עצם היותנו כאן על אדמת ארץ ישראל !

ציונות זה להאמין שזכותך על הארץ על ירושלים היא בלתי ניתנת לערעור על ידי אף אדם בין יהודי או לא יהודי כי יהודי שמערער על זכותנו על ארץ ישראל או על ירושלים הוא לא ציוני אלא פוסט ציוני במקרה הטוב ואנטישמי במקרה הגרוע

אתה כל כך מסכן, ממש רחמנות, אולי חיבוק חם ירגיע אותך...
אתה כלכך לא בטוח בעצמך, הערבים כלכך מפחידים אותך, אתה כלכך מפחד שזכותנו על הארץ תעורער, שכל ערבי שבא לראות משחק כדורגל הוא מחבל שבא לזרוק אותך לים.

הניצחון של סכנין על נתניה הוא סימן שהפרויקט הציוני בסכנה...

ואבוי, בליגה יש רק קבוצה ערבית אחת, אבל שנה הבאה, כנראה נהיה בליגה עם שלוש! קבוצות ערביות... הציונות לאיפה!!!!

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Feb-2016, 16:21
הודעה: #12
כשבא אוהד ושר את ההמנון בעוד הוא עושה אצבע משולשת, זה ביזיון להמנון בדיוק כמו מי ששורק בוז.
אז מספיק עם כל ההתייפיפות, היו אצלנו אוהדים שביזו את ההמנון בדיוק כמו האוהדים של סכנין ואלה בדיוק אותם אנשים שמחליטים "באופן ספונטני" לשיר את ההמנון רק מול בני סכנין וממש במקרה הביאו בשבת את דגל ישראל למגרש.
01-Feb-2016, 20:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2016 על ידי 20:32 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
אותם בורים שחשו "גאווה" פתאומית לשיר את ההימנון לפני המשחק, גם נהמו לחמזה כשיצא החוצה וקראו "מוות לערבים" בתגובה לקריאות "רדו ליגה" של סכנין.
אכן "פטריוטים אחד אחד, אבל אם אני עושה לכל אחד ואחד מהבורים האלה בוחן קצרצר באזרחות, נכשלים כולם.
01-Feb-2016, 21:52
הודעה: #14
משהו דפוק אצלכם לחלוטין מהר תפגשו פסיכיאטר כי למחלה שלכם אין תרופה

כערבים מסכנין באים לראות כדורגל אין עם זה בעיה אני לא נגד ערבים גם כשהם משחקים בקבוצה שלנו אני תמיד מעריץ שחקן טוב ולא משנה גזע מין או לשם כך דת

אבל כשערבים עושים כבוד לבוגד ומרגל כמו עזמי בשארה והקהל שלהם אוהד ומעודד יש לכך הרבה השלכות
לא נכנס כאן לגזענות של חלק מהקהל פיליפצ'וק ולא לאלו ששרים דווקא רק נגד בני סכנין את ההמנון

אבל כן אדון אריאל יש לי רק מדינה אחת בעולם ואני רוצה לשמור עליה ב 7 עיניים ולא לסכן אותה חס ושלום גם אם יקראו לי גזען וגם אם יקראו לי פאשיסט , כן אני מפחד על המדינה היחידה שלי ואף בן זונה לא ערבי ולא יהודי יסכן את המדינה היחידה שיש לי בעולם ...נכון יש גם אירופה ויש ארה"ב ואוסטרליה אבל כמו שציינת אתה דור שני לשואה ולכן אני לא מוכן לסכן את חיי נכדיי בשביל אף בן זונה גאוותן שחושב שכל הכוח בידינו מול כל ארצות ערב

אז באמת מי שלא טוב לו מבין הערבים בארץ היהוד יכול בכיף להגר ל 22 ארצות ערב אופס 21 כי סוריה כבר טבחה באזרחיה ללא רחם !!!

כן אדון אריאל אני לא מוכן לסכן בשיט את המדינה היחידה שיש לי ואני כן חושש למדינה בכל פעם שדוקרים יהודים בגב ואיזה מחבל שוטר ערבי יורה בחיילים , אני בעד שישירו כל משחק את ההמנון ומי שלא טוב לו שיקפוץ
02-Feb-2016, 11:49
הודעה: #15
(01-Feb-2016 21:52)זאב רווח כתב:  משהו דפוק אצלכם לחלוטין מהר תפגשו פסיכיאטר כי למחלה שלכם אין תרופה

כערבים מסכנין באים לראות כדורגל אין עם זה בעיה אני לא נגד ערבים גם כשהם משחקים בקבוצה שלנו אני תמיד מעריץ שחקן טוב ולא משנה גזע מין או לשם כך דת

אבל כשערבים עושים כבוד לבוגד ומרגל כמו עזמי בשארה והקהל שלהם אוהד ומעודד יש לכך הרבה השלכות
לא נכנס כאן לגזענות של חלק מהקהל פיליפצ'וק ולא לאלו ששרים דווקא רק נגד בני סכנין את ההמנון

אבל כן אדון אריאל יש לי רק מדינה אחת בעולם ואני רוצה לשמור עליה ב 7 עיניים ולא לסכן אותה חס ושלום גם אם יקראו לי גזען וגם אם יקראו לי פאשיסט , כן אני מפחד על המדינה היחידה שלי ואף בן זונה לא ערבי ולא יהודי יסכן את המדינה היחידה שיש לי בעולם ...נכון יש גם אירופה ויש ארה"ב ואוסטרליה אבל כמו שציינת אתה דור שני לשואה ולכן אני לא מוכן לסכן את חיי נכדיי בשביל אף בן זונה גאוותן שחושב שכל הכוח בידינו מול כל ארצות ערב

אז באמת מי שלא טוב לו מבין הערבים בארץ היהוד יכול בכיף להגר ל 22 ארצות ערב אופס 21 כי סוריה כבר טבחה באזרחיה ללא רחם !!!

כן אדון אריאל אני לא מוכן לסכן בשיט את המדינה היחידה שיש לי ואני כן חושש למדינה בכל פעם שדוקרים יהודים בגב ואיזה מחבל שוטר ערבי יורה בחיילים , אני בעד שישירו כל משחק את ההמנון ומי שלא טוב לו שיקפוץ

לשיטתך, אתה רוצח מתואב... (וגם אני)
כשערבים עושים כבוד, כשערבים ככה וכו', אז "כשיהודים שורפים חי ילד קטן וכל משפחתו" ו"כשיהודים רוצחים את הנער אבו חדיר" אז כולנו "רוצחים"

מפגר אבל אופטימי
02-Feb-2016, 13:46
הודעה: #16
איכס איזה בן אדם מתועב אתה צריך להיות שרמוטה כמוך כדי להתבטא בצורה משפילה וגלותית כמוך איפה אתה ואיפה אבא שלך ז"ל שהיה ציוני אמיתי וידע להבחין בין אוהב לאוייב

אתה נדבקת במחלה חשוכת מרפא של אהבת האוייב ושנאת בני עמך אין תרופא או רופא לזה צריך להרחיק אותך מילדיך על מנת שלא תרעיל את כל הערוגה נבלה

רק תסתכל על הפרופורציות

אחרי חטיפת ורציחת 3 הנערים קמו 2 מפגרים ורצחו ושרפו את הנער אבו חדיר
אחרי הרצח של משפחת הנקין קמו עוד מפגר משיחיסט או 2 ורצחו אמא אבא ותינוק

מול זה תסתכל יא מטומטם כמה וכמה נרצחים בידי ערבים כל יום שעה שעה בספורט העממי היחידי שהערבים מצטיינים בו הרי הוא רצח פחדני מול אזרחים .... וזה אצלם לא יחידים או יוצאי דופן זה רצח ממוסד וממומן על ידי הרשות הרצחנית ( רק לפני יומיים שוטר של הרשות ירה ב 3 חיילים ) הם משלמים המון כסף לרצח יהודי הם מלמדים תינוקות בגן שאתה בן חזיר ובן קוף ולכן אם ירצחו אותך ואת ילדיך יגיעו לגן עדן עם 70 בתולות למרות שעדיין לא עומד להם הזין ....

להזכיר לך את מלון פארק בליל הסדר ? להזכיר לך את שחיטת משפחת פייגלין כולל תינוק בן יומו עם סכין נעוצה בלב ? להזכיר לך אוטובוסים מתפוצצים ? להזכיר לך סתם נהגים שנמאס להם לנהוג בכביש והחליטו להיות רוצחים בכביש ?

ועם כל זה אני לא עושה הכללות ואין לי שנאת ערבים אבל דירבאלק לחשוב רק לסכן לנו את המדינה היחידה שלנו , ערבי שרוצה לחיות כאן זכותו כמו יהודי בדיוק אבל שרק יחשוב לחתור תחת המדינה ולערער ( הרוצח מערערה ) את אחיזתנו בה הוא יתקל במלוא התגובה הראויה בשביל זה יש לנו צבא שב"כ ומוסד ...

ואתה כל כך בזוי רק כשירצחו מבני משפחתך על ידי בני עוולה אולי תוכל להבין מה יהודי ציוני באמת מרגיש ... איפה הפרופורציות בן זונה רק לפני שבוע קברנו אמא ל 6 ילדים ... 6 ילדים שהתייתמו כמה דקות חשבת עליהם ? רק למחרת נדקרה אשה בהריון ... אתה מבין אריאל ? אשה שיש לה תינוק עדיין ברחם שלא ראה אוויר עולם וכבר חווה פיגוע

איך תעז להוציא בדל מפיך על שירת ההמנון במדינת ישראל בכל מצב בכל אירוע מול כל ערבי אפילו בביתו זה המנון המדינה , כן לצערך אבל עדיין מדינת היהודים !!!
02-Feb-2016, 18:55
הודעה: #17
(02-Feb-2016 13:46)זאב רווח כתב:  רק תסתכל על הפרופורציות

ועם כל זה אני לא עושה הכללות ואין לי שנאת ערבים

בדבר אחד אני מסכים איתך, נושא הפרופורציות...
אבל אתה גם מצחיק Big Grin אתה לא עושה הכללות ואין לך שנאת ערבים... ממש ראוי לתואר חסיד אומות עולם

תיכנס לויקיפדיה לערך "טרור יהודי":
ישראל לדרמן
אלן (הארי) גודמן
דוד בן-שימול
דני אייזנמן
גיל פוקס
ברוך גולדשטיין
דני טיקמן
עדן נתן-זדה

זאת הרשימה של הטרוריסטים היהודים שעשו את מעשי הטרור בזמן שהיו חיילי צה"ל, שוטרים או לבושים במדים (ברוך גולדשטיין שלבש את מדיו ודרגותיו בזמן הרצח, למרות שלא היה בשרות בזמן הזה).

אין ספק שמשפחותיהם ממשיכות לקבל קצבאות ביטוח לאומי וכו' לאף אחד לא הרסו בית ורבים מהם קיבלו עונשים מקוצרים ויצאו מהכלא לפני הזמן (לדרמן אפילו הוחזר לשרות מילואים).

נכון, רשימה של מחבלים פלשתיניאים תהיה ארוכה פי 10,000 ויותר, אבל אם אנחנו אומרים שאנחנו שונים וטובים יותר (ולפעמים אני נאלץ לפקפק בכך, בזכותך) אז כל מחבל יהודי הוא אחד יותר מידי, כל לינץ בערבי מסכן את קיומנו יותר מכל טרוריסט ומכל רצח של יהודי.

הקיום שלנו תלוי בנו בלבד

מפגר אבל אופטימי
02-Feb-2016, 20:30
הודעה: #18
דבר ראשון ברוך גולדשטיין השם יקום דמו לא היה מחבל אלא כמו במאורעות תרפ"ט הערבים בחברון צעקו איטבח אל יהוד ובמקום שהם טבחו בנו ביהודים הוא טבח בהם אז יחי ההבדל הקטן !!!

כל השמות שהזכרת כאן של רוצחים יהודים הגיעו אחרי מאות נרצחים יהודים שקדמו לרצח שלהם מתי המעט היהודים שרצחו זאת תעודת כבוד לעם ישראל שלא נתנו ידם במעל ולא הפכו לברברים כמו אותו עם "פלשתיני " ....

לא תצליח להדביק לי גזענות כי אני אומר גם לחבריי הערבים את מה שאני חושב עליהם והם מכבדים אותי על כך ותתפלא שונאים את המתייפיפים יותר , אחמד סבע תמיד ישאר לי בלב וכמוהו פיראס מוגרבי לעומת זאת אני שונא את ריפעאת טורק וזאהי ארמלי למרות שהיו שחקנים מצויינים כי מי שלא נתניה שיזדיין

אבל בין זה לבין אותם שמערערעים על בטחון המדינה יש תהום וכבר הבעתי לך את דעתי בענין
אתה צריך להתבייש אתה צריך לרעוד כשאתה עושה השוואה אפילו בין רוצח יהודי לרוצח ערבי אלו אוהבים למות כדי שאתה ואני לא נחיה בעוד שאנחנו בשביל שתהיה לנו פינה קטנה וקצת שקט וויתרנו להם המון אבל אם הם גם בפינה הקטנטונת שלנו יפריעו אז כן לעמוד מולם בתוקף

בוא ואומר לך משהו שתחכים טיפה אחרי כל דברי ההבל שכתבת

ביום שהמשטרה והשב"כ והמוסד וצה"ל לא יגנו על עם ישראל יקום עם ישראל עם מקלות ואבנים וסכינים וגרזנים וישחט את רוצחיו , זה שהעם לא יוצא כגוף אחד ונוקם זה רק בגלל שאנחנו מדינת חוק ויש לנו כוח להגן על עצמנו ולא מובלים כצאן לטבח כמו בימי השואה , אבל אם פעם יוחלט להפקיר את בטחון העם לא אלמן ישראל

תאמין לי אם תמשיכו בכפיפת הראש כלפי המרצחים ולא תצאו כאיש אחד כנגדם ביום שהם יעשו מרד את אלו מהקרן לישראל החדשה הם ישחטו ראשונים , יעשו מהבשר שלהם שוארמה בלאפה .... כדאי מהר מאוד לצאת מהאשליות שאתה וכמותך נמצאים וחיים בהם , מול הרוע צריך לעמוד ללא פשרות והיום סכנין אום אל פאחם והרבה ישובים בגליל שטופי מוח מדעאש ...
03-Feb-2016, 5:35
הודעה: #19
פה יצאת פארש...

(02-Feb-2016 20:30)זאב רווח כתב:  לא תצליח להדביק לי גזענות כי אני אומר גם לחבריי הערבים את מה שאני חושב עליהם והם מכבדים אותי על כך

אתה באמת רוצה שנאמין שמישהו מכבד אותך? ולא משנה אם הוא יהודי או ערבי...Big Grin

מפגר אבל אופטימי
03-Feb-2016, 9:13
הודעה: #20
אין לי בעיה אריאל אם קיבלת את כל השאר וכל מה שנשאר זה כבוד אז שיהיה נו ניצחת אותי

מה שחשוב שתשמור על המדינה היחידה שיש לנו
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים