שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא אמור היה להיות בור.
18-Jan-2016, 23:04
הודעה: #42
RE: לא אמור היה להיות בור.
(18-Jan-2016 22:21)אופיר34 כתב:  
(18-Jan-2016 20:28)אייל ס כתב:  אין לי מושג על מה אתה מדבר,כי הקשר ביננו לא יום יומי ומכבי נתניה לא עולה בשיחות ביננו.
השמועה אומרת(מספורט 1 היום) שלנד ובלדב התפטרו מהדירקטוריון(ולא בגלל שהם חושבים 180 מעלות מימני).

השמועה היא לא שמועה היא עובדה, וידידנו קובי צוטט כך (ואם זה לא היה בוואלה לא הייצי מביא את זה בכלל):
"התפטרתי מהדירקטוריון כי אני חושב שאין עוד טעם ואין שום ערך לגוף הזה. אני סומך את ידיי על דורון אוסידון, שעשה עבודה מצוינת עד עכשיו ושיקם את הקבוצה מבחינה כלכלית. אעזור לו בכל מה שהוא יבקש, ואני נמצא לצדו, אבל אין שום סיבה להמשיך ולשבת בגוף שלמעשה לא מקבל שום החלטה".

בלדב הוסיף: "אני מאוד מקווה שאוסידון לא יעזב את נתניה, אני חושב שהוא צריך להמשיך להוביל גם אם היא תרד לליגה הלאומית, היא כבר הייתה שם וחזרה לליגת העל. אני מבין שהוא נמצא תחת לחץ גדול ושהאוהדים מוחים נגדו, אבל גם אנחנו עברנו את זה בעבר וזה טבעו של מועדון כדורגל שלא מצליח, אז האוהדים תוקפים את העומד בראשו. אין שום סיבה שדורון ירים ידיים, וכולנו נעזור לו כדי שהוא יעבור את התקופה הזאת".

קשה לי להאמין שזה מה שהוא חושב...ובלי קשר למה שהוא חושב/כותב/אומר,המציאות אומרת אחרת ולחלוטין.
הקבוצה במצב המקצועי הקשה מאז ומעולם.
הקבוצה במצב כלכלי שמדביק את המצב המקצועי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: לא אמור היה להיות בור. - אייל ס - 18-Jan-2016 23:04

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים