שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא אמור היה להיות בור.
18-Jan-2016, 20:32
הודעה: #21
RE: לא אמור היה להיות בור.
(18-Jan-2016 20:30)זאב רווח כתב:  לא ענית לי אייל אני אשב לך על הווריד עד שתגיד כן
אמרת שאתה יודע לנהל עסק רווחי בוא נראה אותך מנהל נכון את מכבי נתניה

תעשה טובה לשנינו ותחסוך את איזכורי שמי.
ואתה מוזמן "להוציא" עלי כוס קפה ולשמוע את עמדתי
גם בפ"ת יש בתי קפה לא רעים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
פיליפצ'וק (1818-0101-2016201620162016)
18-Jan-2016, 20:39
הודעה: #22
אייל כמה נכוהנ הידיעה הזאת שהתפרסמה בפייס היום .?
לא ניתן לפטר את דורון אוסידון!!!
מרים לא יכולה לפטר בגלל ההסכם בקיץ.
אוסידון לא באמת יושב ראש או מנכ״ל.
הוא כרגע הבעלים של מכבי נתניה !! בדיוק כמו טביב , כבירי או סתיו שחם.
בתמורה לכך שחתם על ההלוואה הגדולה, חתם על ערבויות. שגב העביר אליו את המניות ל5 שנים.
שמעתי את זה ברדיו ב90fm אתמול וכמו תמיד אמרתי לעצמי בולשיט.
החלטתי לבדוק מול מקור ראשון בעירייה והתשובה היתה ברור זה ידוע!! בדקתי מול איש הנהלה וקיבלתי את אותה תשובה. ועוד בדיקה מול עובד בכיר במועדון. כולם אישרו שזה נכון.
אוסידון בעל מניות במכבי נתניה למשך 5 שנים. הוא יכול בעצם כמו טביב לעשות עם כספי מכבי נתניה מה שהוא רוצה. כדי שמרים תפטר אותו היא צריכה בנאדם שיחתום במקומו על ההלוואה ועל הערבויות של הקבוצה. ואני לא מכיר מישהו כזה. לא רועי דניאל ולא בלדב יחתמו על דבר כזה.
הדרך היחידה שאוסידון לא יהיה בנתניה. או שיגמרו ה5 שנים והמניות חוזרות לשגב או שיגיע רוכש שלוקח על עצמו את המועדון.
מרים כבולה
מה שאומר אפשר לצעוק עד מחר אוסידון הביתה
זה לא יעזור אנחנו תקועים איתו עמוק עמוק עמוק בבוץ.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Jan-2016, 20:43
הודעה: #23
(18-Jan-2016 20:39)amir כתב:  אייל כמה נכוהנ הידיעה הזאת שהתפרסמה בפייס היום .?
בתמורה לכך שחתם על ההלוואה הגדולה, חתם על ערבויות. שגב העביר אליו את המניות ל5 שנים.
החלטתי לבדוק מול מקור ראשון בעירייה והתשובה היתה ברור זה ידוע!! בדקתי מול איש הנהלה וקיבלתי את אותה תשובה. ועוד בדיקה מול עובד בכיר במועדון. כולם אישרו שזה נכון.
אוסידון בעל מניות במכבי נתניה למשך 5 שנים. הוא יכול בעצם כמו טביב לעשות עם כספי מכבי נתניה מה שהוא רוצה. כדי שמרים תפטר אותו היא צריכה בנאדם שיחתום במקומו על ההלוואה ועל הערבויות של הקבוצה. ואני לא מכיר מישהו כזה. לא רועי דניאל ולא בלדב יחתמו על דבר כזה.
הדרך היחידה שאוסידון לא יהיה בנתניה. או שיגמרו ה5 שנים והמניות חוזרות לשגב או שיגיע רוכש שלוקח על עצמו את המועדון.
מרים כבולה
בחיי שאני לא מבין כלום...
על איזו ערבות אתם מדברים?
על ה- 7.5 מיליון?
18-Jan-2016, 20:44
הודעה: #24
לא הבנתי הקשר לפ"ת

נו מה אמרת רוצה או לא רוצה ? זה לא הזמן להיחבא מאחרי הכלים לפעמים פעם בחיים ניתנת הזדמנות להגשים חלום לא רק לעצמך אלא להמון אנשים , בלי להזכיר את שימך כמובן

אני מאמין שעם ניהול נכון אפשר להחזיר את האימפריה אני סומך עליך אין כאן השקעה כספית שלך רק ניהול נכון וגיוס כספים מאנשי עסקים והבראת הקבוצה ממחלקת הנוער עד הבוגרים
18-Jan-2016, 20:53
הודעה: #25
(18-Jan-2016 20:44)זאב רווח כתב:  לא הבנתי הקשר לפ"ת

נו מה אמרת רוצה או לא רוצה ? זה לא הזמן להיחבא מאחרי הכלים לפעמים פעם בחיים ניתנת הזדמנות להגשים חלום לא רק לעצמך אלא להמון אנשים , בלי להזכיר את שימך כמובן

אני מאמין שעם ניהול נכון אפשר להחזיר את האימפריה אני סומך עליך אין כאן השקעה כספית שלך רק ניהול נכון וגיוס כספים מאנשי עסקים והבראת הקבוצה ממחלקת הנוער עד הבוגרים

נו מה חדש, יש משהו שאתה כן מבין בו חוץ מלגלגל?
18-Jan-2016, 20:58
הודעה: #26
עזוב נו פילי תן לאייל ולי לגלגל שיחה בלי להתערב ?? כששתים מודדים ז אל תדחוף את התחת שלך
מדובר על דברים חשובים לא שלי פרטי מדובר על עתיד המועדון ואתה מחפש להתנגח די נודניק
18-Jan-2016, 21:01
הודעה: #27
(18-Jan-2016 20:44)זאב רווח כתב:  לא הבנתי הקשר לפ"ת

נו מה לא הבנת הבנאדם מעוניין לשבת איתך לקפה תזמין אותו מה קרה מקסימום תקח אותו לקופיקס זה כולה 5 שח לא ביקש ארוחת גורמה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Jan-2016, 21:06
הודעה: #28
מוכן להזמין אותו גם לארוחת מלכים אם יתמנה לנהל את מכבי נתניה רק שיסכים קודם אחר כך נתקדם
18-Jan-2016, 21:07
הודעה: #29
לא אמור היה להיות בור.
אייל א. כיף שוב לקרא את ההסברים שלך ובאמת הייתה חסר פה ב. אני יודע שאמרת שאתה בחוץ אבל איך אתה רואה את המשך הקיום של נתניה .

Sent from my iPhone using Tapatalk
18-Jan-2016, 21:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 21:09 אייל ס.)
הודעה: #30
(18-Jan-2016 20:39)amir כתב:  אייל כמה נכוהנ הידיעה הזאת שהתפרסמה בפייס היום .?
מרים כבולה

קשה לי להאמין שהוא חתם על ערבות מ2 סיבות,הראשונה שאיש לא דרש מימנו לעשות את זה והשניה שלא ניראה לי שביכולתיו הכלכליות להיות ערב.
לגבי שאר הפרטים,במידה והם או חלקם נכונים,לכונס/מפרק שימונה בשלב כזה או אחר,תיהיה עבודה נוספת שקשורה לאחריות "פקידי עיריה".

(18-Jan-2016 21:07)mordii2 כתב:  אייל א. כיף שוב לקרא את ההסברים שלך ובאמת הייתה חסר פה ב. אני יודע שאמרת שאתה בחוץ אבל איך אתה רואה את המשך הקיום של נתניה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא אופטימי.....
רוכש בעל ממון רב שיסכים לנקות אחריו את מחדלי שגב/אוסידון ובנוסף לקיים מועדון יכול להושיענו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים