שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא אמור היה להיות בור.
18-Jan-2016, 19:04
הודעה: #1
לא אמור היה להיות בור.
בעוונותי(כי רבים),נרתמתי לעזור לאוסידון ולרואה החשבון שהוצמד למועדון בבנית תקציב.
נבנה תקציב שהתבסס על מספר הנחות יסוד(שמרביתם התקיימו ואלו שלא,היו אמורים להתקיים ..).
התעקשתי על "קוצו של יוד",גם בצמצומים והפיטורים(שמרביתם בסופו של הליך לא התקיימו ואלו שהתקיימו נעשו באיחור) וגם בהחתמות שחקנים על פי סדר עדיפות של מאמן ותקציב מוגדר.
הקבוצה יצאה למחנה אימונים(שכאילו נתרם,אך עלה יותר גם מבחינה כספית ובעיקר מבחינה תדמיתית).
שם למעשה הסתיימה עזרתי הצמודה(בגלל לא מעט ארועים שלא רק שלא זכו לתגובה בחלקם קיבלו רוח גבית מדורון ודורה).
אחרי ההחתמה ההזויה של הזרים ,סילוקם של דודי (שנחשד כמדליף מהמחנה על לא עוול בכפו) ועידו והחתמת בלם העתיד חיימוביץ,בחרתי להתנתק לחלוטין מכל קשר לדורון ושות(ואת הכביסה המלוכלכת השארתי מחוץ לעיניין)

מתחילת אוגוסט מסגרת התקציב נפרצה,ההוצאות גדלו בלי פרופורציה ובעיקר בלי הצדקה,ההכנסות קטנו כתוצאה מחוסר יכולת לגייס כספים(של דורון),למרות כל שירי ההלל באינטרנט ומעל כל במה ואיבוד שני ספונסרים משמעותיים(שוב בגלל התנהלות של דורון).

כל זה לא הפריע לפזר פודרה/להבטיח הבטחות/להחתים כל זב חוטם ובעיקר להמשיך לפתור בעיות לחברים..
את מסקנותי מעולם הכדורגל קיבלתי ולכן אני שומר מרחק נגיעה(תרתי משמע),לצערי(ולא רק לצערי) ולשמחת שותפי העיסקיים ובעיקר משפחתי,הסיכוי שאהיה שוב במקומות שהייתי עד להכרת פרצופם האמתי של שגב ואוסידון,נמוך מים המלח.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
זיו פלם (1818-0101-2016201620162016)
18-Jan-2016, 19:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 19:10 עידן444.)
הודעה: #2
RE: לא אמור היה להיות בור.
מה יהיה איתנו?

למשחקים אתה עוד מגיע?
18-Jan-2016, 19:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 19:12 חזום חזום.)
הודעה: #3
מסכים לחלוטין.
אם חס וחלילה היה לך בן נרקומן היית עוזב אותו?
לגבי שגב ואוסידון לשניהם היו כוונות טובות אבל הדרך לגהינום…
האם נותנים לספינה לטבוע?
הייתי רוצה שאתה וחבריך אוהדי הקבוצה ינווטו את הספינה לחוף מבטחים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
18-Jan-2016, 19:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 19:14 עידן444.)
הודעה: #4
אייל,
הפרסומים לגבי זה שהבור הוא בגלל הבטחות שלא קוימו ע"י אנשי עסקים לא נכונות?

(18-Jan-2016 19:10)חזום חזום כתב:  מסכים לחלוטין.
האם נותנים לספינה לטבוע?
הייתי רוצה שאתה וחבריך אוהדי הקבוצה ינווטו את הספינה לחוף מבטחים.

לשגב היו כוונות טובות והוא גם שם כאן לא מעט כסף.
לגבי אוסידון- ברור שהוא לא רצה להיכשל. אבל ההתנהלות שלו מוכיחה שהוא לא האיש הנכון. פשוט לא.
18-Jan-2016, 19:15
הודעה: #5
(18-Jan-2016 19:10)חזום חזום כתב:  מסכים לחלוטין.
האם נותנים לספינה לטבוע?

כוונות טובות/לא כוונות טובות,רק היושב במרומים יודע מה היו הכוונות של השניים בתחילת הדרך ומה קרה להם בהמשך.
לזכותו של שגב,הכסף שנתן(למרות הנזקים הכספיים שגרם בהחלטותיו ההזויות),דורון לא רק שלא הביא כסף וספונסרים משמעותיים,הוא הרחיק מקורות/מינה מקורבים ובעיקר גרם לטובים שבבנינו להתחרט על היום שרצו לעזור תפעולית וכספית.
18-Jan-2016, 19:26
הודעה: #6
בניגוד אלינו (שביננו חוץ מלצעוק גוועלד ולהרוג את הקבוצה אין לנו הרבה מה לתרום) לאייל ולעוד שניים שלשה הייתה הזדמנות פז לנצל את תקופת המעבר הזו וכן לקחת את הקבוצה ולנהל אותה עפ"י האני מאמין שלהם.

הם בחרו שלא לעשות את זה וזאת זכותם המלאה (ואפשר גם להבין חלק מהסיבות), אבל אני מודה ,שלמרות כל הסיבות שגורמות לאנשים להתרחק מכדורגל, אני אישית התאכזבתי שהמהלך הזה לא בוצע. ואני יודע שקל להגיד את זה ממקום מושבי ואותי לא היו מקללים, ולי לא היו מחכים מתחת לבית עם שלטים, והמשפחה שלי לא הייתה נפגעת , ולמרות כל זה אני די בטוח שאם החברה האלה היו לוקחים את הקבוצה ומנהלים אותה בצורה ראויה ועייניינית אפילו אוהדי הכדורגל כפויי הטובה היו יודעים להעריך את העבודה כי כשדברים נעשים בהגיון ומהלב ומוסברים כמו שצריך זה מתקבל בצורה שונה, על אחת כמה וכמה שמדובר באנשים שמחוברים לקבוצה מיום היוולדם.

ברגע שזה לא קרה ,את האמת קצת קשה לי לקבל את הביקורת שמעבירים על אלה שכן לקחו את הריזיקה וסופגים היום את מטח האש הבלתי נפסק הזה.
18-Jan-2016, 19:29
הודעה: #7
(18-Jan-2016 19:26)אופיר34 כתב:  בניגוד אלינו (שביננו חוץ מלצעוק גוועלד ולהרוג את הקבוצה אין לנו הרבה מה לתרום) לאייל ולעוד שניים שלשה הייתה הזדמנות פז לנצל את תקופת המעבר הזו וכן לקחת את הקבוצה ולנהל אותה עפ"י האני מאמין שלהם.

הם בחרו שלא לעשות את זה וזאת זכותם המלאה (ואפשר גם להבין חלק מהסיבות), אבל אני מודה ,שלמרות כל הסיבות שגורמות לאנשים להתרחק מכדורגל, אני אישית התאכזבתי שהמהלך הזה לא בוצע. ואני יודע שקל להגיד את זה ממקום מושבי ואותי לא היו מקללים, ולי לא היו מחכים מתחת לבית עם שלטים, והמשפחה שלי לא הייתה נפגעת , ולמרות כל זה אני די בטוח שאם החברה האלה היו לוקחים את הקבוצה ומנהלים אותה בצורה ראויה ועייניינית אפילו אוהדי הכדורגל כפויי הטובה היו יודעים להעריך את העבודה כי כשדברים נעשים בהגיון ומהלב ומוסברים כמו שצריך זה מתקבל בצורה שונה, על אחת כמה וכמה שמדובר באנשים שמחוברים לקבוצה מיום היוולדם.

ברגע שזה לא קרה ,את האמת קצת קשה לי לקבל את הביקורת שמעבירים על אלה שכן לקחו את הריזיקה וסופגים היום את מטח האש הבלתי נפסק הזה.
מי לקח ריזיקה וסופג אש?
18-Jan-2016, 19:30
הודעה: #8
אני מניח שהוא מתכוון לאסון = אוסידון.
18-Jan-2016, 19:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 19:33 אופיר34.)
הודעה: #9
(18-Jan-2016 19:29)אייל ס כתב:  
(18-Jan-2016 19:26)אופיר34 כתב:  בניגוד אלינו (שביננו חוץ מלצעוק גוועלד ולהרוג את הקבוצה אין לנו הרבה מה לתרום) לאייל ולעוד שניים שלשה הייתה הזדמנות פז לנצל את תקופת המעבר הזו וכן לקחת את הקבוצה ולנהל אותה עפ"י האני מאמין שלהם.

מי לקח ריזיקה וסופג אש?

אתה רוצה להגיד לי שאוסידון לא לקח ריזיקה שנכנס למיטה החולה הזאת ??
ועל האש אתה חייב להסכים.... (גם אם מוצדק)
18-Jan-2016, 19:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 19:38 אייל ס.)
הודעה: #10
(18-Jan-2016 19:30)פיליפצוק כתב:  אני מניח שהוא מתכוון לאסון = אוסידון.

רוצה לשמוע מימנו,כדי לענות לו בדרכך,אחרי חודשים שאני קורא את שהוא כותב ולא מגיב,כי יודע שהאח הגדול צופה ולא היה לי עיניין שהוא ימצא תרוץ(בכתיבתי),לכשלונותיו החוזרים ונשנים בכל פרמט ראוי לבדיקה שלא נדבר על אלו שלא ראויים..

האיש חזר מחו"ל חסר תעסוקה וכיוון וקפץ בצדק להצעה שקיבל.
אין הזדמנות נוחה וטובה לנהל עסק בתחום הספורט מההזדמנות שדורון קיבל.
גיבוי מלא מרשת העיר,פתרון לבעיות התזרים(שאיש מאוהדים שהיה מוכן להשקיע מכספו לא קיבל),קרדיט מאוהדים,קרדיט מהעיתונות,שום ציפיה להצלחה מיידית,מתקן אימונים לתפארת,איצטדיון ניפלא,קהל גדול.

והוא לקח את שקיבל וניפץ אותו לרסיסים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים