שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כואב הלב אבל
18-Jan-2016, 13:21
הודעה: #81
RE: כואב הלב אבל
(18-Jan-2016 13:17)פיליפצוק כתב:  הוא מנהל את מכבי נתניה כמו שחיים רמון ניהל את הפועל ת"א לפני כבירי.
שוק הכרמל.......
בהבדל אחד!
חיים רמון הביא כסף מהבית וערב באופן אישי למיליונים!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Jan-2016, 13:35
הודעה: #82
כואב הלב אבל
טוב אז לאחר עשרים וארבע שעות הביזיון ממשיך וגודל הארה של אסידון מינוי צרפתי ופרץ למאמנים קבועים עד סוף השנה וזה בעיברית אנחנו מרימים ידיים ויורדים ליגה בהמשך להארה של אוסידון זה לשחרר שחקן שחתם לפני שבועיים ולהחתים שחקן שהפועל מתים לזרוק השאלה מה המטרה של אוסידון לעזור לנתניה לשרוד או להפועל ממש פשע מה שקורה שם השנה כולם חיכו לינואר החתימו שש שחקנים שחררו שתיים השלישי בדרך וזה בשבועיים

Sent from my iPhone using Tapatalk
18-Jan-2016, 13:38
הודעה: #83
רק אוסידון יכול
18-Jan-2016, 13:47
הודעה: #84
הבנאדם הגיע לפה כמשיח וגם יסיים כנראה כמו ישו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Jan-2016, 13:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 13:54 עידן444.)
הודעה: #85
(18-Jan-2016 13:35)mordii2 כתב:  טוב אז לאחר עשרים וארבע שעות הביזיון ממשיך וגודל הארה של אסידון מינוי צרפתי ופרץ למאמנים קבועים עד סוף השנה וזה בעיברית אנחנו מרימים ידיים ויורדים ליגה בהמשך להארה של אוסידון זה לשחרר שחקן שחתם לפני שבועיים ולהחתים שחקן שהפועל מתים לזרוק השאלה מה המטרה של אוסידון לעזור לנתניה לשרוד או להפועל ממש פשע מה שקורה שם השנה כולם חיכו לינואר החתימו שש שחקנים שחררו שתיים השלישי בדרך וזה בשבועיים

להרים ידיים זה דווקא מצויין.
יש לי תאוריה שהקבוצה הזו תהיה מסוגלת לנצח רק כשהיא תרים ידיים.
אולי זה יעזור לצבור מומנטום ולחזור לעניינים.
הרמת ידיים יעזור לשחק כדורגל פחות לחוץ.
זה מצויין! ואני מדבר בשיא הרצינות!
הרמת ידיים לצורך חזרה לעניינים זה בדיוק מה שקרה בעכו בעונה שעברה.
18-Jan-2016, 14:09
הודעה: #86
(18-Jan-2016 13:08)עידן444 כתב:  האיש לא פגע בכלום! אתה יכול להגיד את זה על בלדב ולב?(שגם לא חפים מטעויות)
אתה משווה את אופן ניהול המשבר ע״י רועי דניאל לעומתו?
טוב, בוא לפחות נקווה שהיתה לו הארה ב 24 שעות האלה...

זה כמובן סתם התלהמות כי בתחילת הדרך הוא עבד מהר ונכון 24X7. הרים קבוצה מכלום, החתים שחקנים, גייס כספים, הרים מחנה אימון. נכון שכשל בהחתמת המאמן הנכון ,ונכון שבחירת השחקנים הייתה במקרים מסוימים פזיזה ונמהרת, ונכון שבמחנה האימונים קרו לכאורה דברים לא מקצועיים, ונכון שאין לנו עדיין מאמן... הכל נכון, אבל לא הוגן ולא ראוי לחפש גופה ולזכור רק את הדברים הרעים תמיד.

ולגבי רועי דניאל - מעניין שאת פרשת הרוש אתה לא מזכיר... ולגבי המשבר בתקופתו של רועי - ברור לך ולי שהכל פה זה טיימינג. אם רוני לוי לא היה מובטל באותה עת שנינו יודעים איך זה היה נגמר ,שלא לדבר על שני שחקנים "זניחים" שהיו בתקופתו והיום איין.
עזוב, איפה שהמנטליות הישראלית נמצאת לא יצמח דשא. ואם זה מצליח זה יותר מזל משכל בד"כ. תאמין לי.
18-Jan-2016, 14:35
הודעה: #87
כואב הלב אבל
(18-Jan-2016 14:09)אופיר34 כתב:  
(18-Jan-2016 13:08)עידן444 כתב:  האיש לא פגע בכלום! אתה יכול להגיד את זה על בלדב ולב?(שגם לא חפים מטעויות)

זה כמובן סתם התלהמות כי בתחילת הדרך הוא עבד מהר ונכון 24X7. הרים קבוצה מכלום, החתים שחקנים, גייס כספים, הרים מחנה אימון. נכון שכשל בהחתמת המאמן הנכון ,ונכון שבחירת השחקנים הייתה במקרים מסוימים פזיזה ונמהרת, ונכון שבמחנה האימונים קרו לכאורה דברים לא מקצועיים, ונכון שאין לנו עדיין מאמן... הכל נכון, אבל לא הוגן ולא ראוי לחפש גופה ולזכור רק את הדברים הרעים תמיד.

ולגבי רועי דניאל - מעניין שאת פרשת הרוש אתה לא מזכיר... ולגבי המשבר בתקופתו של רועי - ברור לך ולי שהכל פה זה טיימינג. אם רוני לוי לא היה מובטל באותה עת שנינו יודעים איך זה היה נגמר ,שלא לדבר על שני שחקנים "זניחים" שהיו בתקופתו והיום איין.
עזוב, איפה שהמנטליות הישראלית נמצאת לא יצמח דשא. ואם זה מצליח זה יותר מזל משכל בד"כ. תאמין לי.

מסכים איתך על זה שהבחור עבד מהתחלה 24*7 ואני גם בטוח שבלעדיו לא הינו מקבלים הלואה מהעיריה (יש שמעות שהוא חתום ערבות על הלואה ) אבללל בצד המקצועי נכשל בענק תעצור תחשוב תן למישהו מקצועי שינהל לא יכול להיות שהחתימו שש שחקנים לפני שבוע שוחררו שלוש כבר כול הכסף שנזרק על שטויות שהוא עשה על זה הכעס

18-Jan-2016, 14:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 14:39 עידן444.)
הודעה: #88

"פרשת הרוש"?
מה זה קשור לרועי דניאל?
קח דוגמה למי זה אוסידון-
הוא אמר לא מזמן בראיון שהוא המום איך נתניה שיחררה את הרוש ללא תמורה.
רק מהאמירה הזו אתה מבין מי האיש וכמה אין לו מושג.
אגב, "אם רוני לוי לא פנוי"...
רק רוני לוי יש בשוק? כל השאר זה מאמנים ברמה של עטר?
רועי פשוט לא התפשר- ידע מה הקבוצה צריכה(וכן, גם נהנה מזה שהוא ורוני לוי ביחסים קרובים) ועשה מהלך.
גם אוסידון יכול היה לעשות מהלך דומה עם השריף לדוגמה- מאמן שלדעתי לגמרי ברמה של רוני לוי(גם לדעתי הצליח לא פחות ממנו בעונה שעבר- למרות כל הביקורת היתה להפועל היתה קבוצה יותר חרא משל נתניה והם סיימו מעלינו).
אבל זה קטע של אוסידון... התנהלות גרושניקית! שום מחשבה! שום מעוף! שום דרך! חוסר יכולת לנהל משבר. הרי ברור שהמשבר מנהל אותו ולא להפך. וכמו שאייל אמר לא פעם- יש הבדל בין לנהל ולבין להתנהל- אוסידון לגמרי מתנהל.
על כל אחד מהמנהלים הקודמים יש לי מילים טובות להגיד. למרות שאני מסכים איתך שכולם לא היו מוצלחים במיוחד- וחוץ מיאמר כולם גם ירדו ליגה.
על אוסידון אין לי שום דבר טוב לכתוב. פשוט כלום.
ואני יודע שאני אומר הרבה דברים בדיעבד. בגלל האופי שלי וזה שאני תמיד מנסה להיות אופטימי אני משתדל לקוות לטוב.
כשהוא הביא את דורה- אמרתי אחלה. כשפיטר את דורה- אמרתי אחלה- למרות שגם בימים שהכי ביקרתי את דורה אמרתי שהוא צריך להישאר עם הדייסה שלו עד ינואר- יודע מה? גם אין לי ספק שהיינו היום עם עוד כמה נקודות בקופה.
הביא את עטר- אמרתי אחלה. הביא חיזוק(אין כאן אחד שבתוך תוכו האמין שזה חיזוק שיכול לשנות את פני הדברים)- אמרתי אחלה. פיטר את עטר אחרי משחק אחד עם החיזוק- אמרתי אחלה- יביא מאמן אחר- אולי אז...
ואז מחכים עוד משחק... נראה מה התוצאה ונחליט... ואז עוד משחק(קריטי מאוד!!!)... נראה מה התוצאה ונחליט... והיום כבר צצה שמועה שמחכים לראות אם עכו וסכנים מפסידות ולפי זה להחליט...
מה זה???? אני אגיד לך מה זה- סרט אימה ניהולי!!!!

(18-Jan-2016 14:35)mordii2 כתב:  

מסכים איתך על זה שהבחור עבד מהתחלה 24*7 ואני גם בטוח שבלעדיו לא הינו מקבלים הלואה מהעיריה (יש שמעות שהוא חתום ערבות על הלואה ) אבללל בצד המקצועי נכשל בענק תעצור תחשוב תן למישהו מקצועי שינהל לא יכול להיות שהחתימו שש שחקנים לפני שבוע שוחררו שלוש כבר כול הכסף שנזרק על שטויות שהוא עשה על זה הכעס

אוסידון חתם על הערבות?
בדיחה טובה...
מהטובות ששמעתי ובכל זאת בא לי לבכות...
18-Jan-2016, 14:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Jan-2016 על ידי 14:53 טל.מ.)
הודעה: #89
הזוי מה שקורה במועדון הזה ... מילא לשחרר את טיאגו ... עאלק מילא.. עטר על כדורים ??? את מי הוא החתים לעזאזל ? כולם ראו שהבנאדם לא פוגע, עכשיו אוסידון נזכר ? ובוא נעבור לשחרור שלו. לינגאנה ? מהפועל רג ..? ההוא שהפועל תא מתה להפטר ממנו..? העיקר שאופיר יצדיק את המהלך, התלהמות, לזכור את הדברים הרעים ... אופיר - אתה ואני לא האישו כאן רק לא ברור לי איך אתה לא פוקח עיניים. לא אכנס לקונספירציות שהוא רוצה לעזור להפועל חשבון נתניה .. אבל אוסידון מחריב אותנו כרגע. צרפתי ופרץ על הקוים זו השלמה עם ירידת ליגה.

גם איילה שוחרר. עכשיו רק השאלה מי יבוא אם בכלל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Jan-2016, 15:19
הודעה: #90
כואב הלב אבל
(18-Jan-2016 14:45)טל.מ כתב:  הזוי מה שקורה במועדון הזה ... מילא לשחרר את טיאגו ... עאלק מילא.. עטר על כדורים ??? את מי הוא החתים לעזאזל ? כולם ראו שהבנאדם לא פוגע, עכשיו אוסידון נזכר ? ובוא נעבור לשחרור שלו. לינגאנה ? מהפועל רג ..? ההוא שהפועל תא מתה להפטר ממנו..? העיקר שאופיר יצדיק את המהלך, התלהמות, לזכור את הדברים הרעים ... אופיר - אתה ואני לא האישו כאן רק לא ברור לי איך אתה לא פוקח עיניים. לא אכנס לקונספירציות שהוא רוצה לעזור להפועל חשבון נתניה .. אבל אוסידון מחריב אותנו כרגע. צרפתי ופרץ על הקוים זו השלמה עם ירידת ליגה.

גם איילה שוחרר. עכשיו רק השאלה מי יבוא אם בכלל.

כפי שאמרתי- איך שהקבוצה הזו נראית רק השלמה עם הירידה יש סיכוי שתחזיר אותם לעניינים.
אגב, איילה לא מהראשונים שהייתי משחרר. אולי היחיד שמסוגל בקישור שלנו לתת פס לגול.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים