שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כואב הלב אבל
17-Jan-2016, 10:18
הודעה: #21
כואב הלב אבל
רווח - כולם צריכים ללכת ובכל זאת צריך לקבל החלטות מושכלות בשקט ולא בהתלהמות. מה הדבר הכי חשוב כרגע ? לשנה הזו ? ירדנו כבר ? אז אוקי עכשיו חושבים על שרידות כלכלית. אוסידון וצרפתי לא יהיו כאן ממילא בקיץ. לפטר עוד אחד ועוד אחד ולשלם לעוד ועוד .. אף מאמן לא יוציא מהקבוצה הזו כלום ומנכל רציני לא מתקרב לכדורגל בגלל ענין מקצועי אלא עם כן הוא אוהד. זה מה יש. זה הכדורגל פה זו מכבי נתניה. אפשר לקשקש בפורום חודשים זה לא מביא לכלום. אז מירים תפטר את אוסידון .. יופי. ואת מי תמנה במקומו ? כמו שראית היא לא ממש מבינה בזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Jan-2016, 10:25
הודעה: #22
RE: כואב הלב אבל
לא חסרים שחקני עבר לעמדת המנכ"ל אם בלדב יכל כל אחד יכול משחקני העבר
גם לעמדת המאמן תנו לשחקן עבר של מכבי נתניה הגדולה עכשיו מתוך המועדון לאמן ולהכין את הקבוצה הבאה
לא חסרים שחקני עבר מפוארים יש מלא

אם הייתם שומעים לי מתחילת העונה לא היינו מגיעים למצב הזה בני לם היה מאמן והיה לנו עונה של כיף במרכז הטבלה ומעלה אבל עשיתם הכל נגד והנה התוצאות של הדרך המושכלת והכלכלית והלא אמוציונלית

טל.מ מה שהצעתי זה דבר ראשון כלכלי אוסידון מושך כל חודש 50 אלף שקל משכורת שיילך לחפש למכור גויאבות בשוק שם המקום שלו לא במועדון כמו מכבי נתניה
17-Jan-2016, 10:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jan-2016 על ידי 10:32 עידן444.)
הודעה: #23
כואב הלב אבל
המועדון צריך להיבנות קודם כל מבחינה ניהולית. לא יכול להיות שכל האחריות תיפול על אדם אחד שאין לו יותר מידי מושג. לא יכול להיות שספונסרים יהפכו למקבלי החלטות- שיחליטו אם הם רוצים להיות בעלים שיהיו בעלים. אם הם ספונסרים שיהיו ספונסרים. ואם רוצים לקבל החלטות שימלאו תפקיד רשמי כלשהו במועדון כפי שאייל עשה בשעתו. אי אפשר להיות בחוץ אבל בפנים. להגיד אני לא מנהל ולנסות לנהל. להגיד אני לא בעל בית ולהתנהג כאילו אתה כן.
זה הבסיס.
ואחר כך למנות מאמן עם חוזה לעונה הבאה שהוא האיש שרוצים שיעלה את הקבוצה ליגה(המצב בשוק המאמנים קשה טל- כל מאמן שיושב היום בחוץ יחטוף הצעה כזו גם תמורת נזיד עדשים- בטח במכבי נתניה ששמה הולך לפניה). למאמן הזה להתוות דרך- מצטייני המחלקה הם הראשונים שמריכיבים איתם את הסגל!
כבר במהלך העונה הנוכחית להתחיל להריץ את פאדי(רק אם נפתרו העניינים מולו), דין גל, סייף פאדול, מסארווה, ביסאן, ירושלמי, ניר עזריה, אביב אברהם וכל מי שמגיע לו. כמובן לא כולם יחד וגם לא צריך לפרק עכשיו את הנוער שנמצא במצב לא משהו- אבל בהדרגה. מי שאפשר למכור מהזרים לצמצם נזקים- למכור כבר עכשיו אם יש קונים!
לבנות תוכנית חזרה מסודרת לערן לוי ודיא סבע- הם אלה שיחד עם איציק כהן ושלושה זרים חדשים שצריכים להתחיל לחפש מהיום צריכים לעלות את הקבוצה תוך שנה.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (1717-0101-2016201620162016)
17-Jan-2016, 10:31
הודעה: #24
זה בדיוק מה שאמרתי עידן ולכן צריך לבחור גם במאמן שמאמין לצעירים ושלא עולה כסף וזה בני לם או נתי עזריה או ברוך חסן
17-Jan-2016, 10:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jan-2016 על ידי 10:37 עידן444.)
הודעה: #25
כואב הלב אבל
(17-Jan-2016 10:31)זאב רווח כתב:  זה בדיוק מה שאמרתי עידן ולכן צריך לבחור גם במאמן שמאמין לצעירים ושלא עולה כסף וזה בני לם או נתי עזריה או ברוך חסן

הייתי מביא לכאן איש כדורגל רציני כמו גיורא שפיגל- שיבנה כאן תוכנית רצינית לכמה שנים שמאשרים אותה ולא סוטים ממנה מילימטר. תחתיו ממנה מאמן צעיר מוכשר, מלא כריזמה ואמביציה. יש כאלה. כמובן בתאום עם המנהל המקצועי העליון. הייתי שמח שזה יהיה מישהו מקומי. אפילו אורי אוזן כזה בא לי לא רע. בחור סופר אינטיליגנט שמבין כדורגל.

17-Jan-2016, 10:46
הודעה: #26
שפיגל ???? כמה קראתי למנות את הפרופסור הזה לכדורגל כמנג'ר אין סיכוי במיוחד שאין כסף
אורי אוזן מחוק בנתניה האוהדים לא אוהבים אותו וזה לא יעבוד

צריך מאמן שהאוהדים יזדהו איתו ולא יברחו מהקבוצה בגלל ירידת הליגה
צריך גם שיוחתם לחוזה ארוך טווח בלי הוצאה כספית
לכן אין ברירה אלא לקחת את בני לם כמאמן הקבוצה זה הכי זול והכי טוב שקיים בנתיים
17-Jan-2016, 10:50
הודעה: #27
כואב הלב אבל
(17-Jan-2016 10:46)זאב רווח כתב:  שפיגל ???? כמה קראתי למנות את הפרופסור הזה לכדורגל כמנג'ר אין סיכוי במיוחד שאין כסף
אורי אוזן מחוק בנתניה האוהדים לא אוהבים אותו וזה לא יעבוד

צריך מאמן שהאוהדים יזדהו איתו ולא יברחו מהקבוצה בגלל ירידת הליגה
צריך גם שיוחתם לחוזה ארוך טווח בלי הוצאה כספית
לכן אין ברירה אלא לקחת את בני לם כמאמן הקבוצה זה הכי זול והכי טוב שקיים בנתיים

אנשים כמו שפיגל רק מתלוננים כל הזמן ששכחו אותם. לדעתי לא יפקיע מחיר אם הוא באמת רוצה לחזור.
לגבי אוזן- מי קבע שהוא לא אהוב? עד מתי אתה רוצה לתת לשכונה לנהל את המועדון הזה לפי את מי אוהבים ואת מי לא? למה את שלום תקווה מישהו כאן אוהב חוץ ממני וממך?

17-Jan-2016, 10:57
הודעה: #28
עידן אני יותר מאשמח אם אורי אוזן יאמן בנתניה אבל זה לא יילך אתה לא יכול להתחיל משחק כרוב הקהל צועק כנגד המאמן אתה רואה את זה גם נגד דורה גם נגד עטר וגם נגד צרפתי

בני לם מקובל על כל האוהדים השכונתיים ? נו מה אכפת לי מסמנטיקה ? שבפורום יתקפו את בני לם וילכלכו עליו והעיקר שיהיה שקט ואהדה ביציעים מה גם שזה לא עולה כסף בכלל

וחשוב מכך אתה מתחיל בבניה מחדש של מחלקת הנוער אנחנו נהיה תלויים בה חזק בעונות הבאות
17-Jan-2016, 11:01
הודעה: #29
כואב הלב אבל
לא ירדנו מבני לם ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
17-Jan-2016, 11:04
הודעה: #30