שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אפילו ההנהלה של אחי נצרת טובה מהנהלת מכבי נתניה
14-Jan-2016, 1:03
הודעה: #1
במשחק שמוגדר על פי ההנהלה עצמה " משחק על כל העונה בליגת העל " מחליטה ההנהלה המהוללת בראשות דורון אוסידון לא להחליט ....

אתם מבינים עד כמה הביזיון חוגג ? אוסידון רוצה את גיא צרפתי שכשל מול קבוצת ליגה א שהוא ינהל את המשחק שאם נפסיד בו אין דרך חזרה ממנו .... משחק שאם אנחנו מפסידים בו יצריך להשאיר את גיא צרפתי שיבנה קבוצה ללאומית ....

אז אם החלטת מר אוסידון שהקבוצה מצידך יכולה לרדת ללאומית אז למה להחתים שחקנים כחיזוק ? למה להקריב את טיפת הכסף שנותרה על מזבח הרצון שלך לקדם את גיא צרפתי כמאמן ראשי ? היית חוסך את הכסף של כל ההחתמות של איציק כהן , טייגו , גומברג , אביב חדד , בנבנישתי ....

יותר נכון אם פניך ללאומית למה פיטרת את ראובן עטר ?

הכי גרוע זה למה שתגרום שיקללו את גיא צרפתי מתחילת המשחק ?

למה אתה גורם לחיסול התקווה בנתניה ?

תתעשת אם יובל נעים יקר הרי עדיף גם ככה שיגיע אלי כהן הוא פי 100 טוב מיובל נעים
תחתים את אלי כהן וסיים את הקומדיה הזאת .
מה אתה מצפה ? שצרפתי ינצח ואז תקבע שהוא ימשיך עד סיום העונה ? אם אתה מאמין בצרפתי תסיר את העננה שמעליו ולך עליו עד הסוף !!!

די כבר נמאסתם לא השחקנים אשמים ההנהלה אשמה אתם גורמים לחוסר היציבות בקבוצה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Jan-2016, 13:39
הודעה: #2
RE: אפילו ההנהלה של אחי נצרת טובה מהנהלת מכבי נתניה
ביום ראשון כבר לא יהיה טעם להחתים אף מאמן לא אלי כהן ולא יובל נעים וגם את גיא צרפתי אפשר יהיה לזרוק ואת רוב השחקנים שחתמו איתם גם אפשר יהיה לזרוק
למה ?
כי אדון אוסידון לא נשבר מאוהדים הוא גם לא נשבר ממצב הקבוצה אבל הוא מה זה אוהב מחמאות מראש העיר עד כדי כך שבמקום להרים טלפון ולסגור עם המאמן הוא הרים טלפון להודות לראשת העיר על תמיכתה בו

ראבק את מי זה מענין ? תסגור כבר עם מאמן שיעמוד לפחות אימון אחד לפני המשחק שיעבוד איתם טאקטית
14-Jan-2016, 13:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Jan-2016 על ידי 13:55 עידן444.)
הודעה: #3
רווח,
אני מציע שנתחיל לרדת מאוסידון.
זה לא עוזר בכלום.
חייבים להתאחד מאחורי הקבוצה ולשנות את האנרגיה הרעה כדי לנסות לייצר מומנטום.
הקבוצה הזו חייבת לקבל ביטחון כי אני עדיין מאמין מבחינת כדורגל היא לא פחות טובה לפחות מ- 2-3 קבוצות.
בגביע הקהל הפסיד את המשחק. שלא יהיה לאף אחד ספק!
14-Jan-2016, 14:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Jan-2016 על ידי 14:18 טל.מ.)
הודעה: #4
עידן אני מסכים לגבי המשפט האחרון. איכשהו אחרי 1:1 מול ברק לוי בדקה השמונים וחמש בערך התחיל מין עליהום של הקהל על הקבוצה. הקהל חסר סבלנות ומורכב מערסים שלא מבינים את הנזק שהם עושים, והקבוצה מורכבת משחקנים שבירים שכמה דק אחרי זה אכן חטפו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מדהים שבוקרה כבר שוחרר וגומברג בדרך ... מה עשה כאן עטר ?? הקבוצה הזו מטורפת או מה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Jan-2016, 14:34
הודעה: #5
(14-Jan-2016 14:14)טל.מ כתב:  עידן אני מסכים לגבי המשפט האחרון. איכשהו אחרי 1:1 מול ברק לוי בדקה השמונים וחמש בערך התחיל מין עליהום של הקהל על הקבוצה. הקהל חסר סבלנות ומורכב מערסים שלא מבינים את הנזק שהם עושים, והקבוצה מורכבת משחקנים שבירים שכמה דק אחרי זה אכן חטפו.

בדקות האלה ירדו לאזור שלנו כמה ערסים כאלה(אנחנו כבר לא יושבים שם אבל לא פתחו את הצד השני שבו אנחנו יושבים) ולמרות שידענו שיש סיכוי שיתקפו אותנו צעקנו עליהם שיסתמו את הפה ושהם חבורה של חארות! אחד אפילו לבש קפוצ'ון וחבר שלי צעק עליו כשהוא התחיל לנהום לשחקנים שיוריד את הקפוצ'ון אם הוא גבר וקרא לו פחדן כשהוא לא עשה את זה!
אני באמת מבין את הכאב והכעס שלהם וזה בזיון מה שאנחנו רואים העונה- אבל מאוד חבל שהם לא מבינים שהם רק עושים נזק! והם רק גורמים לשחקנים לעוד יותר חוסר בטחון. הרי שחקן אפס עם בטחון טוב משחקן בינוני ואפילו טוב(כמו מרגוליס) בלי בטחון.
אגב, לפני כמה ימים יצא לי לקרוא תגובה של סקאוט באייסוקר(עוקב הרבה אחרי שחקני נוער) שאמר שכולם במכבי ת"א יודעים חד משמעית- מרגוליס שחקן מיוחד שצריך יחס מיוחד- מבחינת יכולת- הבחור כוכב כדורגל!- מבחינה מנטלית- נאדה! אז נכון שאנחנו לא פסיכולוגים- אבל צריך להבין שהח'ברה לא מתפקדים! במחצית הראשונה גם לא ראו הבדלי רמות גדולים מידי אבל היינו טובים יותר. ככל שהדקות התקדמו והלחץ עלה- הקבוצה דעכה(לדעתי שום קשר לכושר גופני- מול קבוצה בליגה שלישית אתה מצפה שזה יהיה בדיוק להפך- שככל שהמשחק יתקדם היריבה תתעייף ותחלש)- וכשהתחיל הבלאגן ביציעים 10 דקות לסיום- הקבוצה כבר לא תפקדה בכלל!
14-Jan-2016, 15:04
הודעה: #6
עידן וטל.מ תאמינו לי מעולם לא פגשתי את אוסידון אני לא נגדו אבל חוסר ההחלטיות שלו ולפעמים ההתעקשות שלו על דברים מסוימים פשוט גורמים לי להגיב כמו שאני מגיב !

אני ארד לחלוטין מדורון אוסידון ומהדירקטוריון אבל שיחתמו כבר עם אלי כהן למה לעשות דווקא ? ומה רע באלי כהן לעונה וחצי ? שיחתמו איתו אם לפני העונה היו שואלים אותי חוץ משחקני העבר את מי היית רוצה לראות בנתניה אז אלי כהן וגילי לנדאו היו אצלי בראש הרשימה אפילו לפני אלישע לוי

לגבי החוראנים של האוהדים לא יודע כבר מה לומר פשוט חוליערות ובשמם למרות שאין לי כל קשר לחלאות האלו אני מבקש סליחה מאוסידון ומהדירקטוריון על מה שעוללו להם פשוט בושה ....

אני אכתוב עוד מעט פוסט על זה
14-Jan-2016, 15:54
הודעה: #7
אולי אין כסף להחתים אותו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Jan-2016, 18:37