שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דב לנד ירון ישראל נס ציונה זה קנה מידה לראות מאמן ?
12-Jan-2016, 19:38
הודעה: #1
דב לנד ירון ישראל נס ציונה זה קנה מידה לראות מאמן ?
אוסידון מקדם את גיא צרפתי לא בטובתה של מכבי נתניה , אם אחרי דורה הוא יכל לדחוף במקום עטר את גיא צרפתי הוא היה עושה זאת .

אתם אנשים מבוגרים אם אתם מעונינים בגיא צרפתי הרי שזאת ההחלטה שלכם וגם האחריות שלכם לבחירות הללו כמו וגם נכון הדבר אם הייתם בוחרים בבני לם ונתי עזריה .

אבל לפחות אל תחשבו שהאוהדים מטומטמים אל תאמרו נראה איך המשחק הקרוב נגד נס ציונה יהיה ולפי זה נקבע

אני זוכר את מכבי נתניה הגדולה מפסידה לקריית אונו , או להפועל חדרה עם האבן של סלומון , גביע זה לא קנה מידה לבחון מאמן וזה יהיה עוול גם כלפי גיא צרפתי כי גם עטר הגדול הפסיד בגביע לאום אל פחם או עראבה ....

אם אתם בוחרים בבני לם ובנתי עזרה לכו עם זה עד הסוף ואם אתם בוחרים בגיא צרפתי לכו עם זה עד הסוף , גם ככה אם גיא צרפתי ייכשל הוא יעוף בסיום העונה ואז תצטרכו לבוא לבני לם לקבל את משרת המאמן כי השבר בירידה יהיה כל כך גדול שכבר לא תהיה לכם אפשרות להחזיק מאמן בשכר לעליית ליגה

אני אומר לכם את האמת בני לם ונתי עזריה יצילו את מכבי נתניה מירידה גיא צרפתי לא יציל את מכבי נתניה מירידה ואז מה יאמרו הוא לא אשם ועטר לא אשם ודורה לא אשם כי לכשלונות אין הרבה אבות יש רק יתום אחד ואילו להצלחות יש כל כך הרבה אבות ...

אוסידון הוא נזק , על הבאתו את הקבוצה לפי פחת מכספי ציבור ומכספיכם מזמן הוא היה צריך לעוף חזרה לארה"ב ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Jan-2016, 19:50
הודעה: #2
RE: דב לנד ירון ישראל נס ציונה זה קנה מידה לראות מאמן ?
זאב המאמצים שלך מעוררים הערכה רק יש בעיה בני לא רוצה...
12-Jan-2016, 20:09
הודעה: #3
RE: דב לנד ירון ישראל נס ציונה זה קנה מידה לראות מאמן ?
דוד חברי הדירקטוריון לא באמת רוצים למנות את בני לם פשוט לא נעים להם לומר שלא ניסו אז הכניסו עז בדמות גיא צרפתי !
משרת עוזר מאמן היא משרת אמון ואם רוצים את בני לם צריך לתת לו את הכלים להצליח ולא לנסות להכשיל אותו לפני האימון הראשון

בני לם מוכן לוותר על הכסף בנוער אבל למה לנסות לקבוע לו עם ועל מי לסמוך ולעבוד ?

הייתי פועל אותו הדבר בשביל המועדון לא רק בני לם או שחקן עבר אחר אלא כי זה הכי טוב למכבי נתניה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים