שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני חצוף
11-Jan-2016, 21:26
הודעה: #21
RE: בני חצוף
(11-Jan-2016 19:05)חזום חזום כתב:  אפשר לחשוב שאם הבוס שלנו במקום העבודה היה מציע תמורת קידום קיצור החוזה בשנתיים היינו מסכימים.
ונאלץ להסכים עם פילפצוק משרת עוזר מאמן היא משרת אמון ולא חסר עוזרים שהוצנחו וחתרו תחת המאמן במיוחד הצדיקים בארץ הקודש.
אם הייתי בני לם הייתי מתעקש כמוהו.

Sent from my A0001 using Tapatalk

על מה להתעקש שלומי...על עזריה...רוצה בובה לא צריך עוזר ..שיסדר את הקונוסים לבד...לא יעזור לאף אחד ..המשחק הטוב ביותר שלנו מבחינת כדורגל ועמידה טקטית היה מול מכבי שצרפתי אימן...ואין לי שום קשר איתו בניגוד לרווח...לא פגשתי אותו מימי...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jan-2016, 21:40
הודעה: #22
דוד אתה יודע שגם לי אין קשר ללם.
אבל הוא מעדיף מישהו שהוא בוטח בו.
לא יודע אולי באמת לם לא מעוניין לקחת סיכון ולהתלכלך כשיש לו משרה בטוחה לשלוש שנים.
צרפתי זה הימור ענק יכול להפתיע כמו בכר ויכול להיכשל כמו בנין.
אני לא מאמין בקצורי דרך לפחות תאמן נערים ונוער לפני שאתה רוצה לאמן בוגרים.
כל החכמים כמו אוחנה. בנין. עטר שחשבו לעשות קיצורי דרך ולהיות מאמני בוגרים ללא ניסיון נכשלו בענק.

11-Jan-2016, 22:25
הודעה: #23
בני חצוף
אסור להמר על העתיד של מכבי נתניה ולתת ללם את התפקיד נתניה קיבלה הלואה מהעיריה כשהתקציב הוא ליגת על ירידה לליגה לאומית זה פירוק נתניה אסור להמר צריך לתת לאלי כהן את המפתחות מאמן בעל ניסיון עשיר מאוד בקבוצות תחתית ואולי הוא יצליח להשאיר את נתניה אוסידון עם אתה חושב שאין סיכוי אז לעלות עם הנוער חבל על כול שקל ואז באמת לם מתאים

Sent from my iPhone using Tapatalk
11-Jan-2016, 23:12
הודעה: #24
(11-Jan-2016 21:26)davidb7 כתב:  
(11-Jan-2016 19:05)חזום חזום כתב:  אפשר לחשוב שאם הבוס שלנו במקום העבודה היה מציע תמורת קידום קיצור החוזה בשנתיים היינו מסכימים.
ונאלץ להסכים עם פילפצוק משרת עוזר מאמן היא משרת אמון ולא חסר עוזרים שהוצנחו וחתרו תחת המאמן במיוחד הצדיקים בארץ הקודש.

על מה להתעקש שלומי...על עזריה...רוצה בובה לא צריך עוזר ..שיסדר את הקונוסים לבד...לא יעזור לאף אחד ..המשחק הטוב ביותר שלנו מבחינת כדורגל ועמידה טקטית היה מול מכבי שצרפתי אימן...ואין לי שום קשר איתו בניגוד לרווח...לא פגשתי אותו מימי...

עזריה לא בובה עזריה מבין כדורגל ב-3 רמות מעל בני.
ויש לו אמון מלא מבני....אז לא רואה את הבעיה...אהה צרפתי חבר של יוסידון
11-Jan-2016, 23:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2016 על ידי 23:37 עידן444.)
הודעה: #25
בני חצוף
בכלל לא מבין את הויכוח כאן.
בני מתלבט כי יש לו המון מה להפסיד.
בני רוצה לבחור את יד ימינו כמו שכל מאמן רוצה.
נקודה סוף.
כל מי שמדבר נגד זה זה רק בגלל שזה בני שכנראה לא רק בתוך המועדון גם בקהל חושבים שהוא איזו סחבה.
אם היה מדובר במישהו אחר אף אחד כאן לא היה מדבר ואומר מילה אחת של ביקורת.
רוני לוי אפילו סיבך אותנו בתביעה עם העוזר שהוא בחר.

(11-Jan-2016 23:12)דוד חטב כתב:  

מתלוננים על ״חבר מביא חבר״ ותומכים בצרפתי. אני מאוד אוהב את צרפתי אבל צרפתי הונחת כאן. אמא של ההנחתה גם על דורה וגם על עטר. ורק בגלל החברות שלו.

12-Jan-2016, 7:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Jan-2016 על ידי 7:36 אייל ס.)
הודעה: #26
ההתלבטות של בני אחרת.
הוא מבין שאוסידון נפל ברישתו של איזיקוביץ(רואים זאת היטב על פי לא מעט מהלכים/רואים זאת בגישתו העיתונאית של אפי)כמו רבים וטובים לפניו.החשש שלו שאוסידון יצניח למחלקת הנוער איש של אריק וכל השאר היסטוריה.
12-Jan-2016, 9:27
הודעה: #27
בני חצוף
אני לא בטוח שהבעיה היא דווקא טוברוק . הבעיה היא בגדול שבני חושש לעזוב משרה בטוחה וללכת להמר על קריירה בבוגרים. בכל מקרה מישהו הרי יכנס לנעליו , בין עם מטוברוק או ממכבי יפו.. אני מניח שבני מפחד בגילו להתרסק ולהשאר מובטל. לא משהו שבגדול אי אפשר להבין.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Jan-2016, 9:52
הודעה: #28
(11-Jan-2016 23:12)דוד חטב כתב:  

אם עזריה מבין כדורגל ב-3 רמות מעל בני, וכבר ראינו מה עזריה יכול לתת למועדון כשהוא במשבר, אז המצב באמת קשה אם מישהו חושב ששני אלה יוכלו להציל אותנו.

די כבר עם הפרובנציאליות הנתנייתית המגוחכת הזאת. אם אין אנשי כדורגל טובים שלפני 30 שנה לבשו את מדי המועדון, למה צריך למנות ולדחוף בכוח?
12-Jan-2016, 10:26
הודעה: #29
גם אוסידון נפל בקסמי הוודו של איזיקוביץ' ? אייל תרחיב את היריעה בבקשה

ניסים ומורדי2 אם היו ממנים את אלי כהן ואלי כהן מבקש עוזר מאמן שהוא עובד איתו ואוסידון היה אומר לא מסכים או שצרפתי העוזר מאמן שלך או שלא תהיה מאמן מה אז הייתם אומרים ?

בני לם טוב יותר מאלי כהן טוב יותר מקורצקי ואלישע לוי עם גוטמן ביחד , זה שאתם שופטים אותו על הישגיות בנוער זה כי אתם לא מבינים בנוער , הדרישה מבני לם היתה תמיד לייצר שחקנים לבוגרים ואת זה הוא ביצע מאז שהגיע למחלקת הנוער מעל 30 שחקנים עלו ושיחקו בבוגרים מעל 50 קיבלו הזדמנות יש שהצליחו יש שלא

נכון אלו לא אותם כשרונות שבזמנו נלחמו על אליפות אבל זה נובע מהמון כסף שמושקע בקבוצות אחרות וגם מקבוצת הבוגרים שהצליחה בליגה , אם היינו זוכים באליפות אחת מלא בני נוער היו מחפשים להגיע דווקא למכבי נתניה זה תמיד היה ככה הצלחה גוררת את בני הנוער להזדהות
12-Jan-2016, 10:40
הודעה: #30
איפה הוא אימן חוץ מ הנוער וחופים אהה גם בביתר גלגוליה שאתה בנחרצות טוען שהוא המאמן הכי טוב עלי אדמות? דאי כבר עם המנטרה שלך. לך לישון ותעזוב אותנו באמאשך בשקט
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים