שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה והשינויים המתבקשים מיידית
11-Jan-2016, 17:11
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה והשינויים המתבקשים מיידית
דוד מסתלבטים כי אלישע לא רוצה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Jan-2016, 11:03
הודעה: #12
הכל שאלה של מחיר אם מרים תרים טלפון לאלישע ותגיד לו שהיא מבקשת וממנת הכל מתהפך בשניה....
13-Jan-2016, 11:14
הודעה: #13
(13-Jan-2016 11:03)דוד חטב כתב:  הכל שאלה של מחיר אם מרים תרים טלפון לאלישע ותגיד לו שהיא מבקשת וממנת הכל מתהפך בשניה....

דוד, נו ברצינות...
נראה לך שמרים פיירברג אמורה להתעסק עם החרא הזה???
להתקשר לאלישע?
אולי גם להתחנן?
אין לראש עיר כמו נתניה מה לעשות בחיים?
קבוצת כדורגל לא יכולה להתנהל ככה. נקודה!
ראש העיר עשתה טעות קריטית במינוי אדם לא מתאים.
כאוהד אני אומר לא להרים ידיים! לנסות הכל כדי להציל.
כראש עיר הייתי מבין שטעיתי, עושה שיחה עם אוסידון ונותן לו הוראה לעבור למצב עבודה של מזעור נזקים- שזה בדיוק ההפך ממה שהייתי רוצה כאוהד- ומחשב מסלול מחדש בקיץ כי האנדרלמוסיה הזו פשוט לא יכולה להימשך.

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Jan-2016, 11:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jan-2016 על ידי 11:19 דוד חטב.)
הודעה: #14
ברור שהיא חייבת להתערב היא נתנה הלווה גדולה מכספי ציבור אם יורדים ליגה יהיה נורא קשה להחזיר את ההלוואה והעיריה תצטרך להחזיר...
זו סיבה מספיק הגיונית....

עפ"י ספורט 5 בנו תקציב ע"ס הבטחות....
תשובה הבטיח מיליון ולא העביר...גלבוט וקאהן העבירו חצי....
13-Jan-2016, 11:22
הודעה: #15
חדש לך שתשובה מבטיח ולא מעביר ? אדם בזוי במקרה הטוב.

13-Jan-2016, 11:42
הודעה: #16
שקבוצה מביאה 10 נקודות ב 18 משחקים ומבקיעה 8 שערים ומפסידה לקבוצה בליגה א' אז היא לא יכולה להתנהל ככה, ויש אנדרלמוסיה והיו"ר לא מתאים, והשחקנים עלובים, ואנחנו הכי חובבנים בארץ, ואתמול גם שמעתי מאוהד שישב מעלי שנס ציונה קבוצה טובה יותר....

תגידו , לא נמאס לכם ???
מה אתם מציעים חוץ מסיסמאות ? ואם באמת אנשים רציניים שהתחייבו לשים הרבה כסף לא שמו ודפקו את כל התקציב שעליו התבססה הקבוצה אז איך יכול אוסידון או כל סופרמן אחר להתמודד עם זה ?? אם אחד כמו תשובה או שני מיליארדרים נותנים מילה לראש העיר ולא עומדים בה מה יכול לעשות אוסידון בנושא ??
עד שלא תראו גופה תלויה בכיכר לא תרגעו ?? די כבר. פשוט נמאס. כל אחד בא , מטיח דברים מבלי לדעת עשירית מהמציאות האמיתית ,העיקר להיות חלק מהעדר.

אם יש למישהו פתרון אמיתי למצב ולא עוד קשקוש אינטרנטי מוזמן לפנות לאנשים המתאימים, ואני מוכן לספק לו טלפונים ואימיילים של מי שצריך (ויש לי כמה...).

וזה לא סנגוריה על אוסידון (למרות שאין לי בעיה לסנגר עליו אם צריך) זה פשוט מיאוס שהצטבר מכל שטף הברברת פה.
13-Jan-2016, 11:46
הודעה: #17
ואופיר מה אתה מציע בנק' הכי שפלה שהיינו מאז תחתית ליגה לאומית אי שם...
תגיד לי לשבת בשקט להמשיך ככה מה שתגיד אני עושה....
אין פתרונות קסם וכתבתי יותר מפעם אחת שלא רואה הרבה הבדלבין אוסידון לקודמיו....
13-Jan-2016, 11:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Jan-2016 על ידי 11:58 טל.מ.)
הודעה: #18
לא יודע אם אוסידון שורש הרע אבל הייתי מצפה מיור אחראי שלא יחתים אנשים שהקשר שלהם לענף נותק או מעולם לא היה קיים. אם יור זה חותמת גומי אז שיעסיקו קופאי מהסופר

13-Jan-2016, 12:04
הודעה: #19
(13-Jan-2016 11:42)אופיר34 כתב:  שקבוצה מביאה 10 נקודות ב 18 משחקים ומבקיעה 8 שערים ומפסידה לקבוצה בליגה א' אז היא לא יכולה להתנהל ככה, ויש אנדרלמוסיה והיו"ר לא מתאים, והשחקנים עלובים, ואנחנו הכי חובבנים בארץ, ואתמול גם שמעתי מאוהד שישב מעלי שנס ציונה קבוצה טובה יותר....

תגידו , לא נמאס לכם ???
מה אתם מציעים חוץ מסיסמאות ? ואם באמת אנשים רציניים שהתחייבו לשים הרבה כסף לא שמו ודפקו את כל התקציב שעליו התבססה הקבוצה אז איך יכול אוסידון או כל סופרמן אחר להתמודד עם זה ?? אם אחד כמו תשובה או שני מיליארדרים נותנים מילה לראש העיר ולא עומדים בה מה יכול לעשות אוסידון בנושא ??
עד שלא תראו גופה תלויה בכיכר לא תרגעו ?? די כבר. פשוט נמאס. כל אחד בא , מטיח דברים מבלי לדעת עשירית מהמציאות האמיתית ,העיקר להיות חלק מהעדר.

אם יש למישהו פתרון אמיתי למצב ולא עוד קשקוש אינטרנטי מוזמן לפנות לאנשים המתאימים, ואני מוכן לספק לו טלפונים ואימיילים של מי שצריך (ויש לי כמה...).

וזה לא סנגוריה על אוסידון (למרות שאין לי בעיה לסנגר עליו אם צריך) זה פשוט מיאוס שהצטבר מכל שטף הברברת פה.

מאשימים את אוסידון במה שהוא אשם.
ויש מספיק.
בנושא הכלכלי אם הבור בסופו של דבר יפתח בגלל אנשים שהבטיחו- לא חושב שיש אחד שיטיל את האשמה באוסידון.
לגבי הביקורת אתה חייב להבין אופיר שהפורום נועד כדי לפרוק תסכולים.
למעשה בימים כאלה הפורום מרכז את הנושא הזה וזה טבעי.
איך זה יכול להועיל לקבוצה? בכלום. לכותב מניח שזה עוזר להוציא החוצה ולשתף בתחושות. בוא נגיד שהפורום זה הפסיכולוג שלנוSmile
13-Jan-2016, 12:57
הודעה: #20
אופיר 34 יא קשקשן רק אתמול טענת שגיא צרפתי טוב בעיניך ואחרי הביזיון של הדחה מול קבוצת ליגה א אתה מנסה לייפות את הדברים כאילו אף אחד לא אשם במצב הקיים ? אז מי אשמים האוהדים המסכנים שבאים משלמים כסף ויוצאים ממשחק כדורגל כאילו יצאו מסרט תורכי ? כבר לא מדובר על אליפות על פליאוף עליון כולה להישאר בליגה ואני לא מאמין שאני כותב את זה ...על האוהדים אתה יכול לכתוב שהם שכונה ועל אוסידון אתה לא יכול ? על ההחלטה להביא את עטר מי אשם ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים