שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כפר סבא ניצחה את בית"ר אנחנו במצב יותר קשה
11-Jan-2016, 10:53
הודעה: #11
האנטי הוא בעיקר בגלל חוסר הנסיון אבל יש לא מעט דוגמאות למאמנים חסרי נסיון שהצילו קבוצות ואפילו בצורה הירואית. טל בנין בהפועל חיפה, ודוגמאות בולטות נוספות שמודה שלא חשבתי עליהן לבד אלא ראיתי בפורום אחר- חזי שירזי ויעקב אסייג בבני יהודה וקובי רפואה ויטב לוזון במכבי פ״ת.
אני אישית חושב שיובל נעים יכול להיות האיש הנכון במקום הנכון. בלבול הרגיש לי האיש הנכון אחרי שדורה פוטר. אבל אולי בני וגיא יעשו את העבודה.
אנשים מדברים לאחרונה הרבה על טקטיקה. דווקא טקטיקנים מעולים לא השאירו קבוצות בליגה.
באופן מוזר אני אפילו לא פוסל חזרה של שלומי דורה. כפי שאמרתי- אם שלומי דורה לא היה פותח את העונה והיו מחפשים מאמן- שלומי דורה היה אופציה מצויינת. הינה אנחנו 8 מחזורים אחרי וזו הסיטואציה... והבונוס זה- שהוא לא עולה כסף:-)
אולי יעשה לנו סילבס?

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jan-2016, 11:25
הודעה: #12
כפר סבא נצח בגלל מאמן חכם ולנתניה אין כזה ועם בני לם יהיה גם לא יהיה כזה

11-Jan-2016, 12:17
הודעה: #13
RE: כפר סבא ניצחה את בית"ר אנחנו במצב יותר קשה
חבורת לא מבינים כדורגל בשיט

בני לם בן 56 ואין לו ניסיון ?
את שמואל פרלמןז"ל הקפיצו לבוגרים בלי ניסיון גם כן בבוגרים אחרי שנות דור בנוער שנה לקח לו לאמן ושנה אחריה לקחנו דאבל

נכון היה חומר יותר טוב בזמנו וגם החומר של הגראס לא היה פחות טוב חחחחח
11-Jan-2016, 12:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2016 על ידי 12:32 עידן444.)
הודעה: #14
(11-Jan-2016 12:17)זאב רווח כתב:  חבורת לא מבינים כדורגל בשיט

בני לם בן 56 ואין לו ניסיון ?
את שמואל פרלמןז"ל הקפיצו לבוגרים בלי ניסיון גם כן בבוגרים אחרי שנות דור בנוער שנה לקח לו לאמן ושנה אחריה לקחנו דאבל

נכון היה חומר יותר טוב בזמנו וגם החומר של הגראס לא היה פחות טוב חחחחח

אתה מבין שיש סיכוי שכל ההסטוריה של שמוליק פרלמן ז״ל היתה יכולה להשתנות אם היה מקבל את ההזדמנות כשהקבוצה עם רגל וחצי בליגה שניה והוא היה יורד איתה ליגה כמו שעלול לקרות לבני לם, כן?
מכיר את הסרט ׳דלתות מסתובבות׳?

11-Jan-2016, 15:38
הודעה: #15
יאללה רווח שחרר אותנו מבני לם. תבין לבד שהוא לא רוצה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jan-2016, 23:04
הודעה: #16
(11-Jan-2016 10:31)חזום חזום כתב:  לא מובן לי כל העליהום והאנטי לבני לם.
מדוע נתתם צאנס אין סופי לדורה. עטר ושאר החובבנים. איזה מאמן השאיר חותם בנתניה למעט פרלמן.

Sent from my A0001 using Tapatalk

מלבד פרלמן ועטר אף מאמן לא ממש קיבל ריצה רצינית כמאמן בקבוצה הזאת...
12-Jan-2016, 11:03
הודעה: #17
הזכירון קצר עידן444 פרלמן קיבל את מכבי נתניה במצב גרוע לא פחות כפסע היינו לירידת ליגה בעונה שקדמה לה ואז יצחק לנד ז"ל ראה את העבודה שפרלמן עושה בנוער ונתן לו את המושכות לבוגרת

זה לא היה קל בהתחלה אבל דמות האבא וההערצה שרכשו השחקנים לפרלמן הם שבנו לנו את האימפריה להרבה שנים

כל זה יכול לחזור כי הדמות שבני לם וכל שחקני העבר הולכים בה היא דרכו של המאמן הנערץ ואני יכול לקבוע בוודאות שכל שחקן עבר ששיחק תחת שמואל פרלמן ז"ל טוב יותר מכל מאמני הכדורגל של היום
12-Jan-2016, 14:09
הודעה: #18
(12-Jan-2016 11:03)זאב רווח כתב:  הזכירון קצר עידן444 פרלמן קיבל את מכבי נתניה במצב גרוע לא פחות כפסע היינו לירידת ליגה בעונה שקדמה לה ואז יצחק לנד ז"ל ראה את העבודה שפרלמן עושה בנוער ונתן לו את המושכות לבוגרת

זה לא היה קל בהתחלה אבל דמות האבא וההערצה שרכשו השחקנים לפרלמן הם שבנו לנו את האימפריה להרבה שנים

כל זה יכול לחזור כי הדמות שבני לם וכל שחקני העבר הולכים בה היא דרכו של המאמן הנערץ ואני יכול לקבוע בוודאות שכל שחקן עבר ששיחק תחת שמואל פרלמן ז"ל טוב יותר מכל מאמני הכדורגל של היום

חידשת לי.
לא ידעתי שפרלמן לקח קבוצה במצב קשה.
12-Jan-2016, 16:17
הודעה: #19
פרלמן ז"ל לא ליקק דבש בנתניה תמיד היו חוליגנים כוליר ות שקיללו ש ליכלכו
זה היה מובן מאליו בזמנו עם כוכבים שהוא בנה שהוא עיצב שהוא כמאמן נלקח כמובן מאליו
אבל בתוכו הוא היה צמא להכרת תודה מהקהל שאיכזב הוא היה ממש מקופח גם מבחינה כספית וגם לא זכה לאהדה שהיה ראוי לה

גם בשיא גדולתו הביאו עליו את יענקל'ה גרונדמן בהמון כסף למרות שעונה לאחר מכן נתנו לו גרושים לעומת גרונדמן

האוהדים אותם אוהדים אין לאוהדים נאמנות בגרוש אבל הם יודעים לבוא בטענות למנשקי הסמלים חחחחת
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים