שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למי שהיה בסמי עופר
10-Jan-2016, 9:11
הודעה: #1
למי שהיה בסמי עופר
מישהו מוכן לספר איך היה בנבנישתי? איך היה טיאגו ואיציק כהן?
מה בדיוק קרה לפירס וברי? ואיך היו מיצנסקו וחסן ובכלל איך שיחקנו במשחק ההתקפה ואם שלטנו במשחק כמו שמספרים?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Jan-2016, 9:38
הודעה: #2
RE: למי שהיה בסמי עופר
בנבנישתי פעלתן מאוד, טכני ומהיר, אבל לא מדויק. הוא שיחק על צד שמאל יחד עם מרגוליס (איום ונורא).
חסר לו תכל'ס, אבל הוא כן משחק יותר מהר ממה שראינו עד עכשיו.

טיאגו שיחק בימין ולא היה טוב. כמובן שעומדת לזכותו העובדה שזה משחק ראשון והוא עלה בלי שיש לו מאמן שיגיד לו מה הוא צריך לעשות.
עקרונית תופקד בצד ימין. לא הראה משהו יוצא דופן.

איציק כהן הוא משהו שאין לנו - חלוץ. במקרה של אתמול זה אומר בעיקר נוכחות שלו ברחבה (בפעמים הספורות שהגענו אליה). חלוץ אמיתי והוא היחיד מבין השלושה שאתה מרגיש שמשהו השתנה בעקבות בואו. האם הוא חלוץ מספיק טוב? אני לא בטוח. אבל זה נראה אחרת כשהוא בעמדה הזאת לעומת אבידור או סיסאיי.

פירס וברי - חושך. פשוט חרפה.
מישצ'נקו היה השחקן הכי טוב שלנו עד לפני שבועיים, אבל גם הוא איבד את זה לגמרי. אולי זה אובדן בטחון, אולי ההצעה מרוסיה, אולי משהו אחר. אני לא יודע. אבל משהו עובר עליו.

לא שלטנו במשחק, זה פשוט שהפועל חיפה עשתה מה שכל קבוצה צריכה לעשות במצבה, כשהיא מובילה 2-0 - היא חיכתה מאחורה ויצאה למתפרצות שאם השחקנים שלה לא אגואיסטים וכל אחד מנסה לכבוש לבד, זה נגמר בתוצאה בלתי נשכחת. הם הגיעו לתוך הרחבה בהתקפות מתפרצות לפחות 5-6 פעמים רק במחצית השנייה, ובמחצית הראשונה הם החטיאו עוד שני מצבים של 100%.
"שליטה" היא מושג חמקמק, כי זה שהעברנו את הכדור מפירס למישצ'נקו לירין לפירס לחמזה וחוזר חלילה, זה טוב לאחוזים, אבל לא פרקטי בעליל.
כל שבוע אני מוצא את עצמי אומר "הרבה זמן זה לא נראה כל כך גרוע". אתמול אמרתי את זה שוב.
לא רק שאין שיפור, יש הידרדרות.
10-Jan-2016, 9:50
הודעה: #3
לפי דעתי הייתי משחרר את בארי לתת לו להתחשל. הוא לא מתאים לקבוצה בסיטואציה הנוכחית. אנחנו צריכים שחקני קלאץ ולא פול גז בניוטרל.

Sent from my A0001 using Tapatalk
10-Jan-2016, 10:06
הודעה: #4
צודק.
הבעיה שלנו היא ההסתמכות שלנו על בארי.הוא שחקן מוכשר ופוטנציאל גדול. הכל טוב ויפה אבל הוא לא השחקן שיסחוב על הגב שלו קבוצה, הוא לא מנהיג ולא אחד שמנהל את המשחק במרכז המגרש ומחלק כדורים לחלוצים על מגש.
לא יודע אם זה בכלל ריאלי אבל היות ויש לשחקן הזה לא מעט ביקוש כן הייתי שוקל לעשות איזשהו טרייד עם אחת הגדולות תמורת שחקן אמצע איכותי (מיטרוביץ ??) שינהל את המשחק באמצע. כרגע יש לנו בור באמצע וזה שהבאנו 3-4 שחקני התקפה זה נחמד אבל צריך גם מישהו שיספק להם את הכדור. חמזה כנראה לא יעשה את זה...
10-Jan-2016, 10:14
הודעה: #5
למי שהיה בסמי עופר
לשבת בסמי עופר וכאילו אתה רואה את כול המשחקים העונה במשחק אחד שחקנים שבאים לעשות וי בארי בזבוז זמן שהוא על המגרש ירין היסטרי שוער חסר בטחון כדורים בלי כתובת בלי מחשבה הכול היסטרי ומאמן שלא מבין מה זה תחתית הוא צריך לקחת את הקלטת של המחצית שניה וללמוד מחיפה איך משחקים נכון קבוצה תחתית מחכים בעמדות מאחורה ואז במתפרצת כובשים ובקשה לאוסידון אם את מפטר את עטר בבקשה תחשוב איזה מאמן מתאים לקרבות תחתית איזה מאמן יכול לקחת את אוסף האפסים ולבנות קבוצה לוחמת קבוצה שחורה ולא מאמן שיספר סיפורים על התקפה ועל מוטיבציה

Sent from my iPhone using Tapatalk
10-Jan-2016, 10:33
הודעה: #6
סער בנבנישתי הפתיע אותי לטובה. רץ, טכני, בעל פוטנציאל, חבל שלא נהנה ממנו יותר. כל השאר היו חלשים ביותר וכמו שאמר ניסים, משהו רע עובר על מישצ'נקו, או שזה בגלל המאמן שאין לו מושג בלאמן קבוצה או שגם לו מתחיל להישבר.
אפשר רק להצטער על התוצאה שלא הייתה כמו שהייה צריכה להיות (5,6-0).תוצאה כזו שמשקפת את מה שהיה במשחק רובן בטוח כבר היה בבית.
10-Jan-2016, 10:52
הודעה: #7
אותי הוא לא הפתיע. גם שראיתי אותו ברעננה ראו שחקן מוכשר וטכני. אולי לא שם גדול אבל יכול להיות הדבר הבא והלוואי שאצלנו יעשה את הפריצה. ולמה ,לא נהנה ממנו יותר ?? לפחות עד סוף השנה נהנה. אח״כ אלהים גדול....

ולגבי מישנקו, אז קודם כל מותר לשחקן להיקלע לתקופה פחות טובה. קורה לגדולים וטובים ממנו. מעבר לזה שאתה צריך לעשות עבודה של שני בלמים כנראה שזה מה שקורה....
10-Jan-2016, 10:56
הודעה: #8
אופיר, לא חושב שמישהו פה היה מוותר על מישצ'נקו.
ברור שהוא חווה משבר וגם ברור למה. בשבוע שעבר נגד ק"ש ראו שהוא כבר מאבד סבלנות.
אני רק מקווה שידעו לשמור עליו, כי הוא הנכס הכי גדול שלנו עכשיו. עד איזשהו שלב יכולנו לומר שיש לנו לפחות הגנה טובה, וזה היה לגמרי הוא. אנחנו צריכים אותו מאופס. הוא פחות או יותר השחקן היחיד שאני לא יכול לבוא אליו בטענות, למרות שני משחקים חלשים בסטנדרטים שלו.
10-Jan-2016, 11:07
הודעה: #9
(10-Jan-2016 10:14)mordii2 כתב:  לשבת בסמי עופר וכאילו אתה רואה את כול המשחקים העונה במשחק אחד שחקנים שבאים לעשות וי בארי בזבוז זמן שהוא על המגרש ירין היסטרי שוער חסר בטחון כדורים בלי כתובת בלי מחשבה הכול היסטרי ומאמן שלא מבין מה זה תחתית הוא צריך לקחת את הקלטת של המחצית שניה וללמוד מחיפה איך משחקים נכון קבוצה תחתית מחכים בעמדות מאחורה ואז במתפרצת כובשים ובקשה לאוסידון אם את מפטר את עטר בבקשה תחשוב איזה מאמן מתאים לקרבות תחתית איזה מאמן יכול לקחת את אוסף האפסים ולבנות קבוצה לוחמת קבוצה שחורה ולא מאמן שיספר סיפורים על התקפה ועל מוטיבציה

Sent from my iPhone using Tapatalk

סולד מעצמי שאני אומר את זה, אבל מאמן רע שמתאים למצב הזה, יש רק אחד.
יובל נעים.
ואני שונא את עצמי שאני אומר את זה. ועוד יותר את חבורת הלוזרים שהביאה אותי לזה.
מאמן שיתן להם מכות, שיוציא אותם מהאדישות.
10-Jan-2016, 11:39
הודעה: #10
(10-Jan-2016 10:52)אופיר34 כתב:  אותי הוא לא הפתיע. גם שראיתי אותו ברעננה ראו שחקן מוכשר וטכני. אולי לא שם גדול אבל יכול להיות הדבר הבא והלוואי שאצלנו יעשה את הפריצה. ולמה ,לא נהנה ממנו יותר ?? לפחות עד סוף השנה נהנה. אח״כ אלהים גדול....

ולגבי מישנקו, אז קודם כל מותר לשחקן להיקלע לתקופה פחות טובה. קורה לגדולים וטובים ממנו. מעבר לזה שאתה צריך לעשות עבודה של שני בלמים כנראה שזה מה שקורה....

"יותר" הייתה הכוונה מעבר לעונה הזו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים