שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה ינואר 2015
07-Jan-2016, 13:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2016 על ידי 13:12 עידן444.)
הודעה: #13
RE: מכבי נתניה ינואר 2015
(07-Jan-2016 12:55)טל.מ כתב:  עידן אתה רשאי להאמין במה שאתה רוצה ... סבע באמת לא נספר ע״י מזרחי ( כמו קאיודה במחזורים הראשונים שלו בלאומית כי הוא לא ידע סגירה אלכסונית ... אז הכוכב אקסברד קיבל עדיפות. איפה שניהם היום כולם יודעים). רוני לוי ספר גם ספר אותו וראית לבד את השינוי. דרך אגב אני רואה את זה אצלך כל שבוע, ולא זו לא ביקורת Smile. יש לך דפוס של אוהד שאוכל מפח נפש בשבת ומתמלא אופטימיות קוסמית לקראת הסופש וחוזר חלילה .. זה בסדר.
אופיר החריש שעשו כאן לא עמוק ולא נעליים. אתה מוזמן לשמוע אתמול את הדיאלוג ב103 בין אינשטיין לטוכמן. אם נתעלם מהדאחקות והצעקות ורק ניגע בנקודה, מכבי נתניה לא עשתה שום שינוי תהומי. אין כוכב אין שחקן מעל היתר אין איזה סליחי. סתם שחקנים בינוניים יותר או פחות שהגיעו לסגל. בוקרה בנבנישתי וגומברג זה לא חיזוק . מעמקי הספסלים של כפס הפועל תא ורעננה זה לא חיזוק. פריירה ואיציק כהן עליהם יקום וייפול דבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מסכים עם הרוב. אולי אפילו עם הכל. גם לגבי עצמי.
גם אני חושב שעל פריירה ואיציק כהן זה יקום ויפול אבל לא כי הם אמורים להשאיר אותנו בליגה- אני בונה עליהם שידעו להפיח רוח חיים בכל החלק הקדמי-
אם שניהם יהיה טובים- יחד עם אלה שנמצאים שכשחקנים משלימים הם לא רעים בכלל ואפילו טובים- כשהדגש הוא על מרגוליס ובארי- פתאום החלק הקדמי יכול להראות מאיים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי נתניה ינואר 2015 - עידן444 - 07-Jan-2016 13:11

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים