שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה ינואר 2015
07-Jan-2016, 21:40
הודעה: #21
מכבי נתניה ינואר 2015
לא לא לא ... לא הבנת כרגיל .... מה אני אעשה איתך מה ... תעיף את כל הששה שבעה שהחתמת ותביא שניים ששווים את ההימור. הבנת ? מה יתרום לי גומברג ? מה יתרום לי ההוא שלא התלבש בכפר סבא ? ההוא שלא שיחק ברעננה .. תפעיל את הראש ?! מה ההבדל בינם לגרשומוב ? בינם לפדול ? שחקני ספסל שלא יראו מגרש סתם גיבוי . מי שידרגת ב11 ? זה מה שמשנה . לפעמים אני תוהה אם אתה מגיב ככה רק כי אני זה שכותב . קח את כל ה11 שלנו תחליף את סיסאיי בחלוץ טוב ואת נגיד אחד משחקני הכנף בתואם דיא סבע יש על מה לדבר. איציק כהן זה יותר טוב ממה שהיה אבל הוא לא ישאיר אותך ליגה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jan-2016, 22:07
הודעה: #22
RE: מכבי נתניה ינואר 2015
טל.מ אתה סתם מתעקש שאתה צודק אבל אתה טועה בהחלט

אתה תראה שאבידור ומרגוליס לא יהיו אותם שחקנים אלא ישתדרגו בגלל 2 שחקני רכש כהן ופארירה וזה למעשה משנה לך את כל הקישור וההתקפה

אחרי שננצח במוצא"ש כנס מאוחר בלילה ודבר איתי
07-Jan-2016, 22:39
הודעה: #23
נראה שבנבנישתי מבחי תודה עטר זה הדג'אני הבא
07-Jan-2016, 22:51
הודעה: #24
(07-Jan-2016 21:40)טל.מ כתב:  לא לא לא ... לא הבנת כרגיל .... מה אני אעשה איתך מה ... תעיף את כל הששה שבעה שהחתמת ותביא שניים ששווים את ההימור. הבנת ? מה יתרום לי גומברג ? מה יתרום לי ההוא שלא התלבש בכפר סבא ? ההוא שלא שיחק ברעננה .. תפעיל את הראש ?! מה ההבדל בינם לגרשומוב ? בינם לפדול ? שחקני ספסל שלא יראו מגרש סתם גיבוי . מי שידרגת ב11 ? זה מה שמשנה . לפעמים אני תוהה אם אתה מגיב ככה רק כי אני זה שכותב . קח את כל ה11 שלנו תחליף את סיסאיי בחלוץ טוב ואת נגיד אחד משחקני הכנף בתואם דיא סבע יש על מה לדבר. איציק כהן זה יותר טוב ממה שהיה אבל הוא לא ישאיר אותך ליגה.

מה יש להבין פה ?? שמה שלא יעשו יהיה לך מה להגיד ?? יביאו שניים תגיד למה דווקא השניים האלה ? מביאים שישה למה כל כך הרבה ? תביא זר שלא שיחק פה - למה להמר ? תביא מישהו שכן שיחק פה - למה לא לחפש משהו אחר ??

זורק פה סיסמאות כמו שני החברים החדשים שלך מ 103. כאילו שלמצוא עכשיו שניים איכותיים במסגרת התקציב והזמן המאד לחוצים (להזכירך אין לנו את הפריביליגיה לחכות לסוף מועד ההעברות. צריכים כבר בשבת לנצח) זה משימה כל כך פשוטה וקלה.

ולגבי מה יתרום מי ואיך. אז חוץ מבנבנישתי שראיתי כמה פעמיים והוא שחקן סופר מוכשר (יותר מגרשומוב האנמי זה בטוח) לא יודע להגיד לך במה הם טובים יותר אם בכלל ,מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר אותם (ונראה לי שגם אתה לא מכיר), אבל אתה כמובן יודע הכל ומנתח כל דבר לפי השכל הישר (כביכול) וכבר יודע להגיד שכל מי שהובא לא ישדרג ולא ישפר וזה עוד לפני שהם בעטו בעיטה אחת בכדור. נו שוין...

ואתה מבין פתאום אחרי שכל העונה אתה חופר לנו עד כמה הסגל חלש בכל עמדה במגרש ,אתה בא עכשיו ומודיע לאומה שלא כך הוא. פתאום הבעייה היא רק סיסאי. אז סיסאי הוא בעיה קשה אבל משחק ההתקפה של הקבוצה היא הבעיה הגדולה שלנו ואת זה חייבים לשפר. עכשיו אני בניגוד אליך לא ניחן ביכולות ניבוי יוצאת דופן ולכן לפני שאני רואה את הברזילאי , איציק כהן, המתאזרח והשחקן שניים הנוספים שיצטרפו אני לא יכול להגיד אם מהם תבוא הישועה. מצד שני ברור לי שנמוך יותר אי אפשר לרדת ולכן מפה אפשר רק להשתפר.
07-Jan-2016, 22:55
הודעה: #25
מכבי נתניה ינואר 2015
(07-Jan-2016 22:51)אופיר34 כתב:  
(07-Jan-2016 21:40)טל.מ כתב:  לא לא לא ... לא הבנת כרגיל .... מה אני אעשה איתך מה ... תעיף את כל הששה שבעה שהחתמת ותביא שניים ששווים את ההימור. הבנת ? מה יתרום לי גומברג ? מה יתרום לי ההוא שלא התלבש בכפר סבא ? ההוא שלא שיחק ברעננה .. תפעיל את הראש ?! מה ההבדל בינם לגרשומוב ? בינם לפדול ? שחקני ספסל שלא יראו מגרש סתם גיבוי . מי שידרגת ב11 ? זה מה שמשנה . לפעמים אני תוהה אם אתה מגיב ככה רק כי אני זה שכותב . קח את כל ה11 שלנו תחליף את סיסאיי בחלוץ טוב ואת נגיד אחד משחקני הכנף בתואם דיא סבע יש על מה לדבר. איציק כהן זה יותר טוב ממה שהיה אבל הוא לא ישאיר אותך ליגה.

מה יש להבין פה ?? שמה שלא יעשו יהיה לך מה להגיד ?? יביאו שניים תגיד למה דווקא השניים האלה ? מביאים שישה למה כל כך הרבה ? תביא זר שלא שיחק פה - למה להמר ? תביא מישהו שכן שיחק פה - למה לא לחפש משהו אחר ??

זורק פה סיסמאות כמו שני החברים החדשים שלך מ 103. כאילו שלמצוא עכשיו שניים איכותיים במסגרת התקציב והזמן המאד לחוצים (להזכירך אין לנו את הפריביליגיה לחכות לסוף מועד ההעברות. צריכים כבר בשבת לנצח) זה משימה כל כך פשוטה וקלה.

ולגבי מה יתרום מי ואיך. אז חוץ מבנבנישתי שראיתי כמה פעמיים והוא שחקן סופר מוכשר (יותר מגרשומוב האנמי זה בטוח) לא יודע להגיד לך במה הם טובים יותר אם בכלל ,מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר אותם (ונראה לי שגם אתה לא מכיר), אבל אתה כמובן יודע הכל ומנתח כל דבר לפי השכל הישר (כביכול) וכבר יודע להגיד שכל מי שהובא לא ישדרג ולא ישפר וזה עוד לפני שהם בעטו בעיטה אחת בכדור. נו שוין...

ואתה מבין פתאום אחרי שכל העונה אתה חופר לנו עד כמה הסגל חלש בכל עמדה במגרש ,אתה בא עכשיו ומודיע לאומה שלא כך הוא. פתאום הבעייה היא רק סיסאי. אז סיסאי הוא בעיה קשה אבל משחק ההתקפה של הקבוצה היא הבעיה הגדולה שלנו ואת זה חייבים לשפר. עכשיו אני בניגוד אליך לא ניחן ביכולות ניבוי יוצאת דופן ולכן לפני שאני רואה את הברזילאי , איציק כהן, המתאזרח והשחקן שניים הנוספים שיצטרפו אני לא יכול להגיד אם מהם תבוא הישועה. מצד שני ברור לי שנמוך יותר אי אפשר לרדת ולכן מפה אפשר רק להשתפר.

שכנעת אותי.

Sent from my iPad using Tapatalk

08-Jan-2016, 0:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2016 על ידי 0:12 עידן444.)
הודעה: #26
מכבי נתניה ינואר 2015
אני איתך טל- להביא מעט ואיכותי אבל יש לי תחושה שלמרות שמכבי נתניה מועדון אטרקטיבי(לדעתי גם בשנים הקשות הללו הוא מהמועדונים האטרקטיביים- אולי הכי אטרקטיבי מחוץ לטופ 5-6 העשירות)- עושה רושם לקשה למכבי נתניה במצבה לשכנע שחקנים כמו סליחי\תורג׳מן\שכטר ואפילו שחר הירש להגיע לכאן. שחר הירש בחיים לא היה מעדיף את רעננה אם אין לו בראש את הפחד מעוד ירידת ליגה- אז פחדנים אנחנו לא צריכים כאן. מעדיף איציק כהן אחד שבמקום להמשיך לגרבץ על הספסל קפץ על ההזדמנות ולא מפחד לרדת ליגה!!! מאמין בעצמו שהוא יכול לעזור לקבוצה להישאר וכל הכבוד לו!!! ואם הירש מעדיף לשחק מול שני אוהדים, אשר אלון, ברווז וינשוף שישחק מול שני אוהדים, אשר אלון ברווז וינשוף בקבוצה עם רמת סיקור שמביישת את מכבי שעריים בליגה א׳- אפילו הם יותר מעניינים מרעננה. נסתדר בלעדיו. גם ככה ברור שברגעים הכי קריטיים הוא יהיה פצוע.
בואו פשוט נקווה לטוב- מה עוד נשאר להגיד חוץ מ-
יאללה נתניה!!!

08-Jan-2016, 2:29
הודעה: #27
תהיה בטוח שלטל מ. תמיד יהיה מה להגיד וב 99 אחוז מהמקרים זה לא יהיה משהו חיובי....

ואני משחרר אותך מתגובה. הסתפקתי ב"שכנעת אותי"...

Sent from my LG-D855
08-Jan-2016, 9:58
הודעה: #28
שוב אני מוצא עצמי מסכים איתך אופיר 34 לגבי טל.מ אני לא מבין למה הוא אף פעם לא אופטימי מה רע לו בחיים
טל.מ תגיד מה הבעיה נעזור לך ג'ויינט קטן ואתה מתחיל לרקוד
08-Jan-2016, 10:55
הודעה: #29
לא ג׳וינט קטן ולא גרוזיני גדול יעזרו במקרה הזה....
08-Jan-2016, 13:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2016 על ידי 13:33 טל.מ.)
הודעה: #30
מכבי נתניה ינואר 2015
רווח ... ביום שתתחבר למציאות יהיה על מה לדבר . עד היום אתה בעיקר מצטייר כמסומם חביב, אבל קצת פאתטי.
אופיר - תתמקד בחיובי ולנשום כן ..?

(08-Jan-2016 0:09)עידן444 כתב:  אני איתך טל- להביא מעט ואיכותי אבל יש לי תחושה שלמרות שמכבי נתניה מועדון אטרקטיבי(לדעתי גם בשנים הקשות הללו הוא מהמועדונים האטרקטיביים- אולי הכי אטרקטיבי מחוץ לטופ 5-6 העשירות)- עושה רושם לקשה למכבי נתניה במצבה לשכנע שחקנים כמו סליחי\תורג׳מן\שכטר ואפילו שחר הירש להגיע לכאן. שחר הירש בחיים לא היה מעדיף את רעננה אם אין לו בראש את הפחד מעוד ירידת ליגה- אז פחדנים אנחנו לא צריכים כאן. מעדיף איציק כהן אחד שבמקום להמשיך לגרבץ על הספסל קפץ על ההזדמנות ולא מפחד לרדת ליגה!!! מאמין בעצמו שהוא יכול לעזור לקבוצה להישאר וכל הכבוד לו!!! ואם הירש מעדיף לשחק מול שני אוהדים, אשר אלון, ברווז וינשוף שישחק מול שני אוהדים, אשר אלון ברווז וינשוף בקבוצה עם רמת סיקור שמביישת את מכבי שעריים בליגה א׳- אפילו הם יותר מעניינים מרעננה. נסתדר בלעדיו. גם ככה ברור שברגעים הכי קריטיים הוא יהיה פצוע.
בואו פשוט נקווה לטוב- מה עוד נשאר להגיד חוץ מ-
יאללה נתניה!!!

אני מסכים בגדול עם מה שאמרת על איציק כהן לא מפחד ולא מהסס להגיע לפה כמו הירש .. זה נכון. אבל באותה מידה גם יובל אבידור חדור מלחמה ומוטיבציה. לדעתי שניהם לא ישאירו אותנו בליגה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים