שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה ינואר 2015
07-Jan-2016, 12:18
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה ינואר 2015
(07-Jan-2016 11:52)פיליפצוק כתב:  לא יודע מה כתבו מה לא כתבו ואלא שהמעיטו בערכם (חלקם עדיין ממעיטים בכל מה שקשור לערן לוי) אין להם מושג.
עובדתית לליגת העל, לרוני לוי היו שלושה שחקני קלאץ' (2 וחצי סבע היה פחות משמעותי) השנה אין אפילו שחקן אחד.
נקסט...
גם השחקן הכי גדול בעולם- ברגע שהאנרגיות לא טובות, הראש לא בכדורגל, המצב החברתי רע, אין שיתוף פעולה(וברור שמה שעשה את ערן לוי וקאיודה גדולים זה אחד את האחר)- לא יצא מזה כלום. ולא יצא מזה כלום שבועות על גבי שבועות שקאיודה היה בבצורת, וערן לוי כבש רק מהפנדל.
הרי באותה מידה אם פתאום איציק כהן או פריירה יכבשו מהמצבים שאבידור וסיסאיי החמיצו והכל יתחיל לנגן ופתאום גם מרגוליס יתחיל להראות מה שהוא יודע, ובארי שברור שיש לו יכולת אישית גבוהה יתחיל להראות מה שהוא יודע הסנאריו יוכל לחזור על עצמו באופן דומה ואז בעונה הבאה אם וכאשר נקלע לאותו מצב ובארי ומרגוליס כבר לא יהיו- תגיד לי שבעונה שעברה היה את בארי ומרגוליס ועכשיו אין לנו את השחקנים האלה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jan-2016, 12:55
הודעה: #12
מכבי נתניה ינואר 2015
עידן אתה רשאי להאמין במה שאתה רוצה ... סבע באמת לא נספר ע״י מזרחי ( כמו קאיודה במחזורים הראשונים שלו בלאומית כי הוא לא ידע סגירה אלכסונית ... אז הכוכב אקסברד קיבל עדיפות. איפה שניהם היום כולם יודעים). רוני לוי ספר גם ספר אותו וראית לבד את השינוי. דרך אגב אני רואה את זה אצלך כל שבוע, ולא זו לא ביקורת Smile. יש לך דפוס של אוהד שאוכל מפח נפש בשבת ומתמלא אופטימיות קוסמית לקראת הסופש וחוזר חלילה .. זה בסדר.
אופיר החריש שעשו כאן לא עמוק ולא נעליים. אתה מוזמן לשמוע אתמול את הדיאלוג ב103 בין אינשטיין לטוכמן. אם נתעלם מהדאחקות והצעקות ורק ניגע בנקודה, מכבי נתניה לא עשתה שום שינוי תהומי. אין כוכב אין שחקן מעל היתר אין איזה סליחי. סתם שחקנים בינוניים יותר או פחות שהגיעו לסגל. בוקרה בנבנישתי וגומברג זה לא חיזוק . מעמקי הספסלים של כפס הפועל תא ורעננה זה לא חיזוק. פריירה ואיציק כהן עליהם יקום וייפול דבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Jan-2016, 13:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2016 על ידי 13:12 עידן444.)
הודעה: #13
(07-Jan-2016 12:55)טל.מ כתב:  עידן אתה רשאי להאמין במה שאתה רוצה ... סבע באמת לא נספר ע״י מזרחי ( כמו קאיודה במחזורים הראשונים שלו בלאומית כי הוא לא ידע סגירה אלכסונית ... אז הכוכב אקסברד קיבל עדיפות. איפה שניהם היום כולם יודעים). רוני לוי ספר גם ספר אותו וראית לבד את השינוי. דרך אגב אני רואה את זה אצלך כל שבוע, ולא זו לא ביקורת Smile. יש לך דפוס של אוהד שאוכל מפח נפש בשבת ומתמלא אופטימיות קוסמית לקראת הסופש וחוזר חלילה .. זה בסדר.
אופיר החריש שעשו כאן לא עמוק ולא נעליים. אתה מוזמן לשמוע אתמול את הדיאלוג ב103 בין אינשטיין לטוכמן. אם נתעלם מהדאחקות והצעקות ורק ניגע בנקודה, מכבי נתניה לא עשתה שום שינוי תהומי. אין כוכב אין שחקן מעל היתר אין איזה סליחי. סתם שחקנים בינוניים יותר או פחות שהגיעו לסגל. בוקרה בנבנישתי וגומברג זה לא חיזוק . מעמקי הספסלים של כפס הפועל תא ורעננה זה לא חיזוק. פריירה ואיציק כהן עליהם יקום וייפול דבר.

מסכים עם הרוב. אולי אפילו עם הכל. גם לגבי עצמי.
גם אני חושב שעל פריירה ואיציק כהן זה יקום ויפול אבל לא כי הם אמורים להשאיר אותנו בליגה- אני בונה עליהם שידעו להפיח רוח חיים בכל החלק הקדמי-
אם שניהם יהיה טובים- יחד עם אלה שנמצאים שכשחקנים משלימים הם לא רעים בכלל ואפילו טובים- כשהדגש הוא על מרגוליס ובארי- פתאום החלק הקדמי יכול להראות מאיים.
07-Jan-2016, 13:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2016 על ידי 4:46 אופיר34.)
הודעה: #14
(07-Jan-2016 12:55)טל.מ כתב:  עידן אתה רשאי להאמין במה שאתה רוצה ... סבע באמת לא נספר ע״י מזרחי ( כמו קאיודה במחזורים הראשונים שלו בלאומית כי הוא לא ידע סגירה אלכסונית ... אז הכוכב אקסברד קיבל עדיפות. איפה שניהם היום כולם יודעים). רוני לוי ספר גם ספר אותו וראית לבד את השינוי. דרך אגב אני רואה את זה אצלך כל שבוע, ולא זו לא ביקורת Smile. יש לך דפוס של אוהד שאוכל מפח נפש בשבת ומתמלא אופטימיות קוסמית לקראת הסופש וחוזר חלילה .. זה בסדר.

תאמין לי אם הייתי שם מליון דולר עכשיו הייתי איש עשיר מאד....תגובה כל כך צפויה ואופיינית..

בדיוק סיימתי לשמוע את הדיאלוג המדובר (אם אתה יכול לקרוא לדבר הזה דיאלוג). בצד אחד כתב שמעורה בכל מה שקורה בתוך המועדון , בצד שני שניים (ונתעלם מדבורין ומליאנק לרגע) שכל הידע שלהם במכבי נתניה מסתכם בקריאת כותרות העיתון ועוד אי אליו ראיונות שטחיים עם מקורבים כאלה ואחרים. השניים הנ״ל כמובן עושים הרבה רעש, מתלהמים, זורקים סיסמאות לאוויר (די כבר קופמן עם הקשקוש של הכסף הציבורי ! הקצבה שנתית רגילה שהקבוצה מקבלת מהעירייה) ובעיקר לא נותנים לכתב של הקבוצה ,שמנסה להסביר להם את המצב בצורה הגיונית, להתבטא ולהעביר את המידע בצורה שכלתנית ולא מתלהמת.

עכשיו אותי ממש לא מפתיע שאתה מתחבר לשני הידענים והרעשנים הגדולים אינשטיין את קופמן כי כזה אתה ואני לא מתכוון לשנות את זה אבל דחיל רבאכ ,מילא עיתונאים שלא קשורים ולא חיים את הקבוצה, אבל אוהדי הקבוצה שרואים כל שבוע את ההתקפה העקרה הזאת .איך אפשר להגיד שנחלשנו ?? איך אפשר להחלש שנקודת הפתיחה היא אפס ?? כמה חוסר אמון יכול להיות בבן אדם אחד ??

אתה יודע מה, לא מבקש ממך עכשיו לחכות חודש אבל לפחות משחק או שניים כדי שנראה אם השחקנים שהביאו כן אולי יצליחו להפתיע אותנו ? מישהו פה מכיר את הברזילאי ? מישהו יודע עד כמה איציק כהן באמת יכול לעזור ? מישהו ראה פה את היהודי האמריקאי הזה ? את בוקרה ? מה חסר מקרים של שחקנים לא מוכרים ולא יקרים שהגיעו לארץ והפכו לבינגו (בוקולי, נוואקמה מכיר ??)

ותסלח לי ,סליחי, רוקביצה ודומיהם אלה שחקנים של 150-200k. אתה עדיין לא מבין שאלה מספרים שלא רלוונטים לגביך ?? אתה לא יכול להביא שחקן אחד בסדר גודל כזה ולגמור 70-80 אחוז מהתקציב שהגדרת לטובת חיזוק. זה המגבלות הכלכליות ועם זה צריך להתמודד. אם נצליח או לא ימים יגידו.

ועידן, סתם דיעה אישית - הדפוס הזה של להיות אופטימי מידי פעם הוא הדפוס הנכון בחיים. בלי קשר לכדורגל. תתרחק מאנשים שכל חייהם רואים רק את חצי הכוס הריקה כי אתה עלול להדבק בחיידק ותאמין לי שזה לא עושה טוב לבריאות....
07-Jan-2016, 13:50
הודעה: #15
מכבי נתניה ינואר 2015

טל נו באת טוכמן עוד ליצן עם תחושת בטן פרשן הוא לא ועכשיו לחיזוק עטר אמר בכול מקום של נתניה יש שתי בעיות חמורות אחת רגל מסימת והשניה ספסל
לגבי חלוצים ושוב לא לשכוח שאין כסף אין בעל בית מקום אחרון בליגה מי שהגיע (ברור שרציתי שחקנים יותר טובים אבל זה מה יש ) זה חיזוק . לגבי הספסל כול מי ששוחרר ומי שהגיע במקומו תעלומה אבל מקווה שגם שם קצת התחזקנו על תשכח שגם סבע חוזר חסר לי בלם נוסף ולדעתי נתניה כן עשתה חיזוק זה יספיק ? לא יודע מתפלל שכן

07-Jan-2016, 14:11
הודעה: #16
(07-Jan-2016 13:44)אופיר34 כתב:  

תאמין לי אם הייתי שם מליון דולר עכשיו הייתי איש עשיר מאד....תגובה כל כך צפויה ואופיינית..

בדיוק סיימתי לשמוע את הדיאלוג המדובר (אם אתה יכול לקרוא לדבר הזה דיאלוג). בצד אחד כתב שמעורה בכל מה שקורה בתוך המועדון , בצד שני שניים (ונתעלם מדבורין ומליאנק לרגע) שכל הידע שלהם במכבי נתניה מסתכם בקריאת כותרות העיתון ועוד אי אליו ראיונות שטחיים עם מקורבים כאלה ואחרים. השניים הנ״ל כמובן עושים הרבה רעש, מתלהמים, זורקים סיסמאות לאוויר (די כבר קופמן עם הקשקוש של הכסף הציבורי ! הקצבה שנתית רגילה שהקבוצה מקבלת מהעירייה) ובעיקר לא נותנים לכתב של הקבוצה ,שמנסה להסביר להם את המצב בצורה הגיונית, להתבטא ולהעביר את המידע בצורה שכלתנית ולא מתלהמת.

עכשיו אותי ממש לא מפתיע שאתה מתחבר לשני הידענים והרעשנים הגדולים אינשטיין את קופמן כי כזה אתה ואני לא מתכוון לשנות את זה אבל דחיל רבאכ ,מילא עיתונאים שלא קשורים ולא חיים את הקבוצה, אבל אוהדי הקבוצה שרואים כל שבוע את ההתקפה העקרה הזאת .איך אפשר להגיד שנחלשנו ?? איך אפשר להחלש שנקודת הפתיחה היא אפס ?? כמה חוסר אמון יכול להיות בבן אדם אחד ??

אתה יודע מה, לא מבקש ממך עכשיו לחכות חודש אבל לפחות משחק או שניים כדי שנראה אם השחקנים שהביאו כן אולי יצליחו להפתיע אותנו ? מישהו פה מכיר את הברזילאי ? מישהו יודע עד כמה איציק כהן באמת יכול לעזור ? מישהו ראה פה את היהודי האמריקאי הזה ? את בוקרה ? מה חסר מקרים של שחקנים לא מוכרים ולא יקרים שהגיעו לארץ והפכו לבינגו (בוקולי, נוואקמה מכיר ??)

ותסלח לי ,סליחי, רוקביצה ודומיהם אלה שחקנים של 150-200k. אתה עדיין לא מבין שאלה מספרים שלא רלוונטים לגביך ?? אתה לא יכול להביא שחקן אחד בסדר גודל כזה ולגמור 70-80 אחוז מהתקציב שהגדרת לטובת חיזוק. זה המגבלות הכלכליות ועם זה צריך להתמודד. אם נצליח או לא ימים יגידו.

ועידן, סתם דיעה אישית - הדפוס הזה של להיות אופטימי מידי פעם הוא הדפוס הנכון בחיים. בלי קשר לכדורגל. תתרחק מאנשים שכל חייהם רואים רק את חצי הכוס המלאה כי אתה עלול להדבק בחיידק ותאמין לי שזה לא עושה טוב לבריאות....

*חצי הכוס הריקה...
07-Jan-2016, 14:17
הודעה: #17
(07-Jan-2016 13:44)אופיר34 כתב:  

ועידן, סתם דיעה אישית - הדפוס הזה של להיות אופטימי מידי פעם הוא הדפוס הנכון בחיים. בלי קשר לכדורגל. תתרחק מאנשים שכל חייהם רואים רק את חצי הכוס המלאה כי אתה עלול להדבק בחיידק ותאמין לי שזה לא עושה טוב לבריאות....

הכל צפוי הכל אופיני גם התגובה שלך כולל השגיאה בהמלצה לעידן. אני לא מתחבר לקופמן להיפך אני חושב שהוא אדיוט. אני לא מתחבר לאיינשטיין אני בקושי מתחבר לתוכנית.. אבל לפעמים נאמרים שם דברים שיש בהם תוכן אמיתי, ואם תתאמץ ותוציא את המוץ מהתבן תמצא אותם.
אני לא מתווכח כרגע לגבי השכר של סליחי ורוקוביצה. השאלה היתה האם התחזקנו או סתם בנינו לרוחב, ולדעתי בנינו לרוחב. אין פה חיזוק שישאיר אותנו בליגה. יכול להיות שיקרה איזה משהו לא צפוי ופריירה ואיציק כהן ומרגוליס פתאום יתפוצצו. הלוואי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Jan-2016, 15:05
הודעה: #18
אני מסכים עם מה שאופיר 34 אומר חברים ואסביר לכם איך להסתכל על הענין ואז תבינו איך התחזקנו מאוד

אני ממשיך בדעתי שהסגל העונה טוב מעונה שעברה כי מרביתכם גם אמרתם זאת בתחילת העונה ודעתי שרק הרבה חוסר מזל וגם שאין מאמן על הקווים משפיע דראסטית על השחקנים !

שימו לב : נתניה כמעט באף משחק שראיתי בטלויזיה לא נפלה מאף קבוצה כולל באר שבע ומכבי תל אביב אבל היתה הרגשה שגם אם המשחקים היו נמשכים עוד שהועיים לא היינו כובשים ....זה הנתון וכולכם מסכימים בכך ...
איציק כהן הוא חלוץ 9 שמשחק עם הגב לשער מן סנטר בכדורסל שמוריד כדורים בפינקרול ואז השחקנים שבאים מאחור יכולים להצטרף להתקפה מה שבכל ההתקפות שלנו או שהיו מרימים ואין מי שינגח או שהיו אלו שליחות כדורים ארוכים לאבידור שבחיים לא היה סקורר ... איציק כהן הוא סקורר מחפש דחיקה ברוחב מחפש נגיחה לשער וכמו שכבר אמרתי יודע לשחק עם הגב לשער
היופי שבכך שעכשיו גם אבידור ובמיוחד מרגוליס יהיו משמעותיים הרבה יותר ...

נתון שני זה טיאגו פאריירה , אני מכבד את בארי ומכבד את איילה אבל עם כל הכבוד להם הם משחקים כמעט תמיד לרוחב במקום לעומק , לעומתם טייגו פאריירה מחפש תמיד למסור כדורי עומק , לא מעכב התקפות בדריבל מיותר , תוסיפו לזה בעיטות פצצה מחוץ לרחבה והגבהות מדוייקות וטאץ' איזה טאץ' ....

בקישור האחורי נחלשנו עם שחרור משה לוגסי אני עדיין מקווה שלא יעזוב , בוקרה ? לא מחזיק ממנו בנתיים ...גומברג חיזוק מצוין גם בעמדת המגן השמאלי וגם לעת הצורך כקשר אחורי

מקווה שגם שחר הירש יגיע ושגם החלוץ האמריקאי אם הוא טוב יסודר הענין שלו
בכללי גם חיזוק הספסל מחזק את שחקני ההרכב הראשון כי יש מי שמאיים על עמדתם
למשל ברגע שהמגן הימני זיו על הספסל ונושף בעורפו של עומר וורד זה יעשה רק טוב לעומר וורד כי ברגע שיתן משחק חלש הוא ירד לספסל
07-Jan-2016, 16:50
הודעה: #19
קלאץ שמאץ....
איזה קלאץ יש לעכו ??
איזה קלאץ יש לכפס ??
איזה קלאץ יש לסכנין ??

לשלשת רבע ליגה אין לא קלאץ, לא ברקס ולא גז...
תתחיל לשים גולים ותצא מהברוך ,לא תבקיע זה הסוף.
[/quote]

אתה יכול ללגלג אבל השחקנים שציינתי הם אלה שעשו את ההבדל בעונה שעברה בין נתניה לבין הפועל פ"ת ומ.ס אשדוד שירדו.
השנה אין הבדל בין נתניה, עכו, סכנין, כפ"ס, כולן גרועות רק שנתניה במינוס 6 מהן ואין לה את השחקנים שיעשו את ההבדל.
07-Jan-2016, 21:19
הודעה: #20
(07-Jan-2016 14:17)טל.מ כתב:  הכל צפוי הכל אופיני גם התגובה שלך כולל השגיאה בהמלצה לעידן. אני לא מתחבר לקופמן להיפך אני חושב שהוא אדיוט. אני לא מתחבר לאיינשטיין אני בקושי מתחבר לתוכנית.. אבל לפעמים נאמרים שם דברים שיש בהם תוכן אמיתי, ואם תתאמץ ותוציא את המוץ מהתבן תמצא אותם.
אני לא מתווכח כרגע לגבי השכר של סליחי ורוקוביצה. השאלה היתה האם התחזקנו או סתם בנינו לרוחב, ולדעתי בנינו לרוחב. אין פה חיזוק שישאיר אותנו בליגה. יכול להיות שיקרה איזה משהו לא צפוי ופריירה ואיציק כהן ומרגוליס פתאום יתפוצצו. הלוואי.

פששש....כל הכבוד לך הצלחת להפיל אותי...שגיאת המאה מה אני אגיד לך. העיקר שהבנת את המסר. זה מה שחשוב. ובוא לא נתחיל לספור שגיאות בפוסטים (בטח לא שאני כותב את ההודעה ב 2 בלילה עם גט לק עצבני). תתייחס לעניין ואל תהיה פאתטי.

ולגבי התגובה, באמת שאין לי הרבה מה להוסיף לך. רוחב, אורך או עומק....אם אתה לא מסוגל להבין את מצבה הכלכלי של הקבוצה ולעשות תיאום ציפיות בהתאם זה בעיה שלך. לי ברור לוגית שאם נקודת הפתיחה היא אפס ואתה מביא 3-4 שחקני התקפה חדשים, גם אם הם לא מהשורה הראשונה ,הסיכויים שלך לשפר את ניצול המצבים רק יכולים לעלות.

אבל אינשטיין את קופמן מחפשים פרובוקציות אז למה שלא נזרום איתם....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים