שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בנק התרוצים להפסד בשבת נגד הפועל חיפה
07-Jan-2016, 11:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2016 על ידי 11:15 טל.מ.)
הודעה: #21
בנק התרוצים להפסד בשבת נגד הפועל חיפה
(07-Jan-2016 9:32)זאב רווח כתב:  טל.מ האם אתה ראית לאחרונה את הפוסטים שלך בעונה שעברה בימי יוסי מזרחי ? בבקשה תיכנס ותראה מה כתבת על רן רול על עידו לוי על ירין חסן על 2 הזרים הרומניים על ערן לוי על קיודה כן קיודה תסתכל מה כולכם דיברתם כאן בפורום פתאום אחרי שרוני לוי הביא באותו סגל ממש את נתניה לחוף מבטחים והצגות נגד הגדולות באר שבע ומכבי תל אביב פתאום היה לנו את הסגל של באיירן מינכן ?

איך אתם יכולים מצד אחד לקטול את יוסי מזרחי על בניית הסגל וכמה חודשים לאחר מכן לומר שהסגל היה טוב יותר מהעונה הזאת ?
רק לפני 4 חודשים אתה טל.מ טענת שהסגל הזה טוב יותר מהעונה שעברה

לא טענתי מעולם! שהסגל השנה טוב יותר משנה שעברה. אם תמצא לי ציטוט אחד כזה כאן אני מתחייב לממן לך גראס לשנה שלמה. אבל אם לא תמצא תספר לנו מי אתה באמת. סגרנו ?
את יוסי מזרחי קטלו בעיקר על החאפריות וסגירת דילים עם סוכנים על חשבון הקבוצה ( מי אמר אריאל הרוש). רוני לוי הצליח בשבוע היכן שמזרחי נכשל בשנה וחצי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עידן מכבי נתניה היתה מרוסקת בינואר בגלל ההיבט הכלכלי. לא ברור לי איך אנשים שוכחים כל כך מהר . יוסי מזרחי זלזל מיומו הראשון, חאפר שאין שני לו . כשהמאמן שאמור להוביל ולהיות מנהיג מתנהג כאחרון השחקנים ברמת הזלזול וחוסר המחויבות זה מה שקורה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
בנק התרוצים להפסד בשבת נגד הפועל חיפה - טל.מ - 07-Jan-2016 11:11

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים