שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה - לא בושה ללמוד מריאל מדריד שמינתה את זינאדין זידאן ללא ניסיון בלה ליגה
07-Jan-2016, 9:25
הודעה: #21
RE: נתניה - לא בושה ללמוד מריאל מדריד שמינתה את זינאדין זידאן ללא ניסיון בלה ליגה
בכיף אתה מוזמן אם תרצה לעשן ביחד ולשתות קפה מהביל טוב ולדבר על מכבי נתניה בכיף

לואיס ראזק תהיה רציני נו .

איך אפשר להשוות בין עטר לרוני לוי ? איזה תארים לקח עטר בקריירת האימון שלו ? להשוות לרוני לוי ? איפה אימן בחו"ל עטר ?

אני מוכן לקבל היגיון אבל לא אבסורד

חוץ מזה שוב לא כאב לכם שהבן אדם ירק לבאר שהוא שתה ממנה ? מסנדוויצ'ים עטר הגיע למליון שקל בנתניה ויותר העדיף את מכבי חיפה בחצי מחיר ועל הדרך פירק את מכבי נתניה מנכסיה ואת מי שלא הצליח לקחת מירמר עד שירדנו ליגה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jan-2016, 14:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2016 על ידי 14:59 ORENARIEL.)
הודעה: #22
RE: נתניה - לא בושה ללמוד מריאל מדריד שמינתה את זינאדין זידאן ללא ניסיון בלה ליגה
עטר לקח גביע עם בית"ר.. ושלוש פעמים מקום 2 עם נתניה שווה לאליפות בקבוצה גדולה..

ממתי אימון בחו"ל ועוד בקפריסין נחשב לחובה בקריירה של כל מאמן? בדיוק כמו ששחקן לא חייב לשחק בחו"ל ועדיין יכול להיחשב לאגדה..

ומעניין שאת העזיבה של רוני לחיפה כשהוא תחת חוזה אתה לא מחשיב..

אתה שונא את עטר בדם ומת שהוא יעוף מפה.. אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד..
07-Jan-2016, 15:16
הודעה: #23
אורן אם לדייק בעובדות אז בבקשה

עטר לקח גביע עם המיליונריות של גאידמק והפסיד אליפות , מקום שני ? לא זכור לי שזה תואר כלשהוא מי זוכר מי היה הסגן של בר כוכבא ?
רוני לוי אימן בחו"ל לא רק בקפריסין גם ברומניה ואתה מזלזל בקפריסין ? גם ג'ורדי קרוייף אימן שם ....

לעצם הענין אני בכלל לא שונא את עטר כאדם , כשחקן אני מת עליו מה שיש לו ככדורגלן הרבה הרבה כדורגלנים יכולים לחלום , כמאמן הוא 0 הוא לא יודע להכין תרגילים הוא מאמן עצלן הוא מעולם לא חיפש להתקדם למשל כמו רוני לוי או בן שמעון שנוסעים לך להשתלמויות בגרמניה ספרד ואיטליה לומדים ומשתפרים כל הזמן , עטר לא מחפש ללמוד ולהשתפר כמאמן וכאן הנפילה שלו , ראבק לפחות תלמד באימונים תרגילים בבעיטות מחוץ לרחבה תרגילים בבעיטות עונשין תרגילים מהקרן כלום נאדה
07-Jan-2016, 15:36
הודעה: #24
למה אתה אומר ככה? בודאי שהוא לומד. רואה ערוצי הספורט כמונו
The following 1 user Likes משה.ד's post:
זאב רווח (0707-0101-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים