שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתניה - לא בושה ללמוד מריאל מדריד שמינתה את זינאדין זידאן ללא ניסיון בלה ליגה
05-Jan-2016, 18:34
הודעה: #11
RE: נתניה - לא בושה ללמוד מריאל מדריד שמינתה את זינאדין זידאן ללא ניסיון בלה ליגה
(05-Jan-2016 11:36)זאב רווח כתב:  עטר וצרפתי זה שכירי חרב שהובאו לנתניה הכוונה על שחקני עבר שכדלו בנתניה ולא כמו עטר שברגע שחיפה קרצה לו הוא ברח כל עוד נפשו בו בשביל לחזור למועדון נעוריו ואני מבין אותו זה טבעי

אז למה אתה מדבר על זינדין זידאן בדיוק בהקשר לזה? הצרפתי שחקן בית נשמה של המועדון הספרדי? גדל שם? חונך שם?
בכוח לצאת הזוי?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Jan-2016, 18:36
הודעה: #12
RE: נתניה - לא בושה ללמוד מריאל מדריד שמינתה את זינאדין זידאן ללא ניסיון בלה ליגה
עטר זה הזידאן שלנו.. בדיוק כמו שהוא ביקש
05-Jan-2016, 18:41
הודעה: #13
(05-Jan-2016 18:36)ORENARIEL כתב:  עטר זה הזידאן שלנו.. בדיוק כמו שהוא ביקש

לגמרי. נתן פה עונה גדולה (שאף אחד לא ציפה לה), התחבר לקהל וכבר נמצא במערכת און\אוף מעל לעשור.
כאילו שזה משנה מי יעמוד על הקווים העונה - בנו קבוצה שאמורה להילחם על החיים שלה וזה מה שקורה (למרות שלדעתי היא סוג של הבטיחה ירידה ולא יהיה שום לחימה ומאבק נגד).
The following 1 user Likes לואיס ראזאק's post:
ORENARIEL (0505-0101-2016201620162016)
05-Jan-2016, 20:27
הודעה: #14
אורן ולואיס רזאק אתם משווים זידאן ועטר ? בנשימה אחת ? מי עכשיו הזוי אתם או אני ?
עטר כשנזרק ממכבי חיפה היתה זאת עונת הפרישה שלו בחיפה ובנתניה הוא מצא בית חם ואוהדים שמכבדים את השחקנים שלובשים צהוב/שחור , עטר כשחקן בנתניה נתן לנו להנות שוב מכדורגל ברמה גבוה ואני מוריד את הכובע שאין לי לפני עטר השחקן ...

זידאן שיחק כמעט עשור בריאל מדריד איך אתם יכולים להשוות את זה ? לעטר ? ניחא הייתם אומרים יצחק ויסוקר שבא מהפועל פ"ת ונתן כמה שנים .... אבל עטר שיחק עונה אחת בלבד ואפילו לא כל העונה עד שקרע את הרצועות איך אתם בכלל יכולים להשוות ?

ועכשיו תענו לי , מה היה חסר לעטר בנתניה ? קיבל מליון שקל ויותר לעומת מאמנים הכי בכירים בזמנו שאפילו לא קיבלו חצי ממנו כולל גוטמן אלישע לוי ... אבל רק קיבל פניה מהבוס בירוק וכבר חיפש לפרק את כל הסגל שלנו וגרם בכך למרמור של דג'אני וסבע ומכאן קצרה היתה הדרך לירידת ליגה , ואפילו כשנזרק מחיפה וכאילו בא להציל את עצמו קודם לפני נתניה כשירדנו ליגה אחרי ה 0-3 נגד באר שבע בבית הוא נשאר עם נתניה ?? תענו !!!

הוא העדיף לשבת בבית במקום להעלות אותנו ליגה

להשוות אותו לזינאדין זידאן ? אני מעשן ואתם מסטולים ?
05-Jan-2016, 20:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Jan-2016 על ידי 20:43 ORENARIEL.)
הודעה: #15
רוני לוי הנתיינתי עוד לפני שנגמרה העונה בנתניה כבר מונה למאמן חיפה.. שחר עשה לו פספס פססס והוא כבר הופיע שם.. היה יכול לפחות לסיים את העונה בכבוד..

הוא ורונן גבאי.. אחרי שהצלנו להם את הקריירה..
כנראה שזה כן בסדר ולגיטימי...
05-Jan-2016, 21:24
הודעה: #16
מי הציל את מי ? אנחנו הצלנו לרוני לוי את הקריירה ? הרי רוני לוי היה חתום לעוד עונה למה שחררנו אותו ? יכולנו לומר אין מצב בחיים יש חוזה תכבד אבל לא היה מהיכן לשלם לו. אורן אני מכבד אותך למרות גילך אל תהיה טמבל כמו פיליפצ'וק
עוד מעט תגיד שאתה מעדיף את עטר על רוני לוי ?
איזה השגים הגיע עטר ליד רוני לוי ? גם כשקיבל קבוצה עמוסת כוכבים מאלישע לוי הגיע לשם וחיפש מלחמות , עד היום הם מצטערים איך הביאו את עטר שהרס להם שרשרת של אליפויות עד היום הכאוס שהוא זרע שם לא נגמר

קשה לבנות קל להרוס
05-Jan-2016, 21:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Jan-2016 על ידי 21:33 ORENARIEL.)
הודעה: #17
רוני פוטר מבית"ר וישב באותה עונה בבית.. עד פיטורי מזרחי.. ללא נתניה הוא היה יושב בבית עד היום ובטח שלא מגיע לחיפה..

מי המאמן הכי טוב בארץ כיום מבחינתך זאב?
05-Jan-2016, 21:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Jan-2016 על ידי 21:32 טל.מ.)
הודעה: #18
ברק בכר, רוני לוי. את מה שעשה כאן רוני לוי בחצי השנה האחרונה של העונה הקודמת לא עטר ולא פעמיים עטר עשו או יכולים לעשות. זה נכון שחומר השחקנים של עטר חרא. אין ויכוח. אבל מה עם טקטיקה ? מה עם ניצול מצבים בבעיטות חופשיות ? תרגילים ? משהו...? אצל רוני לוי ראיתי שינוי מהמשחק הראשון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Jan-2016, 7:28
הודעה: #19
אתה הבנת את זה טל.מ ? אני מעשן ואורן פיליפצ'וק ולואיס ראזק מסטולים !
יש לך מושג בכלל על מה אתה מדבר אורן ? רוני לוי איש עקרונות חוץ ממכבי נתניה בכל מקום שהוא דורך יש לו דרישות מינימום ואם זה לא מתבצע הוא נכנס חזיתית גם מול בעלים בדיוק כמו שהיה אורי מלמיליאן שהיה דורש היחתמת שחקן ספציפי ואם לא הוא לא היה מופיע לאימון ...

פיחות מעמד המאמן בישראל נגרם כל אותם מאמנים שעל מנת לעבוד פותחים את הרגליים מול הבעלים גם כשמחרבנים להם על העיניים , איך אפשר לשכוח את הסטרופים שהיה מביא עטר לנתניה בכל התקופות על מנת להתיישר עם ההנהלה ? הרי הם נתנו לו כסף יותר שישתוק על מנת להביא לכאן שחקנים סוג ז

חבל שאתה לא מבחין בין קלאסה של מאמן לבין מאמן של יחצנ"ות כמו עטר , רוני לוי כן הוא המאמן הכי טוב היום בארץ מלבד אלו שמאמנים את מכבי ת"א , גם בכר זה מאמן יחצנ"ות .... החכמה היא לא לקחת שחקנים טובים ולנצח אלא מה שעשה רוני לוי עונה שעברה בנתניה חומר מת עשה אותו לאטרקציה ... וזה בדיוק היכן שעטר נכשל בו העונה היה לך חומר טוב יותר מעונה שעברה כן בהחלט אבל לא היה מאמן מספיק מוכשר להוציא ממנו אפילו 25% יכולת שלא לדבר על עמידה במגרש וטאקטיקה

תרגילים ? נו טל.מ יש בכלל מושג לעטר מה זה תרגילים ???
06-Jan-2016, 21:25
הודעה: #20
(05-Jan-2016 20:27)זאב רווח כתב:  אורן ולואיס רזאק אתם משווים זידאן ועטר ? בנשימה אחת ? מי עכשיו הזוי אתם או אני ?
עטר כשנזרק ממכבי חיפה היתה זאת עונת הפרישה שלו בחיפה ובנתניה הוא מצא בית חם ואוהדים שמכבדים את השחקנים שלובשים צהוב/שחור , עטר כשחקן בנתניה נתן לנו להנות שוב מכדורגל ברמה גבוה ואני מוריד את הכובע שאין לי לפני עטר השחקן ...

זידאן שיחק כמעט עשור בריאל מדריד איך אתם יכולים להשוות את זה ? לעטר ? ניחא הייתם אומרים יצחק ויסוקר שבא מהפועל פ"ת ונתן כמה שנים .... אבל עטר שיחק עונה אחת בלבד ואפילו לא כל העונה עד שקרע את הרצועות איך אתם בכלל יכולים להשוות ?

ועכשיו תענו לי , מה היה חסר לעטר בנתניה ? קיבל מליון שקל ויותר לעומת מאמנים הכי בכירים בזמנו שאפילו לא קיבלו חצי ממנו כולל גוטמן אלישע לוי ... אבל רק קיבל פניה מהבוס בירוק וכבר חיפש לפרק את כל הסגל שלנו וגרם בכך למרמור של דג'אני וסבע ומכאן קצרה היתה הדרך לירידת ליגה , ואפילו כשנזרק מחיפה וכאילו בא להציל את עצמו קודם לפני נתניה כשירדנו ליגה אחרי ה 0-3 נגד באר שבע בבית הוא נשאר עם נתניה ?? תענו !!!

הוא העדיף לשבת בבית במקום להעלות אותנו ליגה

להשוות אותו לזינאדין זידאן ? אני מעשן ואתם מסטולים ?

5 עונות = "כמעט עשור"

איך? תן, תן לעשן את החומר שלך...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים