שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עונת הקישואים
04-Jan-2016, 7:58
הודעה: #1
עונת הקישואים
איזה חלוצים נמצאים בשוק ?
דוד מנגה , מאוריסיו , שחר הירש , דודו ביטון , ז'רז'ניו , ועוד מלא שפני מעבדה שמביאים סוכנים לקבוצות שמחפשות חיזוק ...

חלוץ מספר 9 כבר יש לנו איציק כהן וכל אלו שתוקפים את אוסידן צריכים להתבייש הוא החתים חלוץ מצוין ל 3וחצי שנים זה לא דבר של מה בכך כל הכבוד אוסידון תמשיך ככה בבקשה .

שוב אני טוען ששחרור אבידור היה טעות כי מהירות נשארה לו והתפקיד הטבעי שלו זה קיצוני אז חבל שעטר מטומטם הוא עוד יתגעגע אליו כי גם החלוץ הכי גדול צריך אספקת כדורים

אין לי מושג איזה חלוץ הוא היהודי האמריקאי אני מקווה שזה לא פלוף של עטר בקומבינה של הבלם היחיד שהבקיע כל כך הרבה שערים אבל נגדנו עצמיים

אוסידון אם אתה יכול לסגור את שחר הירש זה מצויין ואם לא תנסה את מאוריסיו הם האידיאל
אם לא כל חלוץ אחר שלא הכי מתאים כי השאר הינם גם מספרי 9 מה שלא יעזור כל כך

לגבי משה לוגסי שוב אני טוען לטעות פתאלית של עטר שגורם נזק עצום לנתניה משה לוגסי לא הבקיע שער ? למה טל איילה הבקיע ? חמזה בארי הבקיע בצרורות ? לוגסי לפחות בעט כל הזדמנות לכיוון השער בעיטות יפות פשוט חבל אלא אם כן החוזה שלו יקר אז אני מבין למה משחררים ...

ומה עם פיראס מוגרבי ? זאת הזדמנות לשני הצדדים לחזור ולהנות אחד מהשני הייתי מחתים גם ל 3וחצי שנים
אוסידון תמשיך בחיזוק הקבוצה למרות המאמן אם לא ינצח במשחק הקרוב תבקש ממנו יפה להתפטר ללא עשיית נזקים ואז תחתים את בני לם שזה חינמי ושלום תקווה לטווח של 3וחצי שנים תן להם לבנות את הקבוצה מהתחלה ואני גם בטוח שהם יצילו אותה מירידה בצורה הזאת כל האוהדים יוקירו אותך ותתקן את העוול שגרמתם מתחילת העונה וגם אני מבטיח הפצועים יחלימו וקבוצות התחתית מולנו השחקנים שלהם יקרעו רצועות חחחח
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Jan-2016, 11:18
הודעה: #2
RE: עונת הקישואים
מאיפה אתה יודע שמאוריסיו הוא האידיאל? מה המספרים שלו בשנים האחרונות? איפה הוא שיחק? כמה הוא כבש?
על סמך מה החלטת שהוא החלוץ הכי מתאים לנו?
04-Jan-2016, 11:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jan-2016 על ידי 12:42 פיליפצ'וק.)
הודעה: #3
האיש על סמים קשים, לא מבין את המצב הפיננסי של המועדון הזה בכלל, זורק שמות כאילו מיץ' גולדאהר הוא הבעלים פה וכל מה שהמועדון רוצה הוא בר השגה.
04-Jan-2016, 13:04
הודעה: #4
רק על פי מה שראיתי מאוריציו חלוץ מהצד גם ימין גם שמאל אז חלוץ מרכזי יש לנו כבר את איציק כהן חייבים עוד קיצוני אחד לפחות אם עטר משחק עם 2 חלוצים הרי אין טעם להחתים 2 חלוצים מרכזיים באותה עמדה אז מה שנשאר זה מנגה ומאוריציו

יש לנו מקום לזר אחד בלבד אז צריך לחשוב היטב את מי לבחור
אפשרי בסיטואציה מסויימת להביא גם את קשר בית"ר הספרדי דה לוקאס שלא התאקלם בבית"ר הם מחפשים למצוא לו קבוצה אולי אפשר לקבל אפילו כמעט בחינם

לגבי מאוריציו הוא יוחתם בק"ש ויושאל אנחנו בטוח לא רוצים שהוא יגיע לעכו או כפ"ס
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים