שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני רק אניח את זה כאן.
03-Jan-2016, 21:35
הודעה: #11
RE: אני רק אניח את זה כאן.
כמעט כל הפוסט הזה והשירשור שהובא לכאן מהקיר של אדון גניש הנכבד, מורכב מכאלה שנבעטו מהמועדון וחבריהם.
עכשיו אני אחרון חסידיו של אדון אוסידון, לדעתי הוא יותר נזק מתועלת עד כה, אבל כל הרמזים והעקיצות האלה של כל הנפלטים הם פאטתיים.
אם יש לכם ביקורת תוציאו החוצה, אל תשלחו כל מיני סנג'רים לעשות בשבילכם את העבודה המלוכלכת מול האוהדים בפייסבוק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
לואיס ראזאק (0505-0101-2016201620162016)
03-Jan-2016, 21:56
הודעה: #12
אני רק אניח את זה כאן.
(03-Jan-2016 21:35)פיליפצוק כתב:  כמעט כל הפוסט הזה והשירשור שהובא לכאן מהקיר של אדון גניש הנכבד, מורכב מכאלה שנבעטו מהמועדון וחבריהם.
עכשיו אני אחרון חסידיו של אדון אוסידון, לדעתי הוא יותר נזק מתועלת עד כה, אבל כל הרמזים והעקיצות האלה של כל הנפלטים הם פאטתיים.
אם יש לכם ביקורת תוציאו החוצה, אל תשלחו כל מיני סנג'רים לעשות בשבילכם את העבודה המלוכלכת מול האוהדים בפייסבוק.

מסכים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
03-Jan-2016, 22:00
הודעה: #13
משה צודק בכל מילה.
03-Jan-2016, 22:31
הודעה: #14
(03-Jan-2016 21:35)פיליפצוק כתב:  כמעט כל הפוסט הזה והשירשור שהובא לכאן מהקיר של אדון גניש הנכבד, מורכב מכאלה שנבעטו מהמועדון וחבריהם.

כולם כולל כולם אוהדים ואוהבים את מכבי נתניה מיום היוולדם ולכולם הקבוצה חשובה, אבל כמו שאתה אומר בסוף זה בני אדם. כל אחד בא עם המשקעים והחבילה שלו ,ולכן הכל צריך להלקח בחשבון שקוראים כאלה פוסטים.
03-Jan-2016, 23:41
הודעה: #15
תתפלא, לפעמים האהדה והאהבה (בישראל לפחות) מונחת בצד לטובת אינטרסים כאלה ואחרים, סגירת חשבונות, אנטיגוניזם בלתי נשלט וכו'...
04-Jan-2016, 2:59
הודעה: #16
פיליפצ'וק אחרי שאוסידון מינה את עטר כבר לא אכפת לך לזרוק אותו אה ?

הוא היחידי שמנסה לתקן נזקים תוך כדי תנועה ולא מסתתר כמו חברי ההנהלה שידעו לפטר את דורה ולהביא את עטר ועכשיו שעטר נכשל הם זורקים הכל עליו , לפעמים אתה כותב כאילו עטר סינג'ר אותך למענו
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים