שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקש שישבור את גב הגמל
03-Jan-2016, 17:41
הודעה: #11
הקש שישבור את גב הגמל
אופיר אתה סומך על כולם , הזקן החכם והמנוסה שראה הכל שמע הכל ויודע שהכלבים נובחים והשיירה עוברת , עולם כמנהגו נוהג, פעם אתה למטה ופעם אתה למעלה, הים אותו ים, הערבים אותם ערבים .. נגמרו לי ההשוואות...
אני לעומתך לא חושב שבמתכונת הזו של נתניה אפשר לחיות . בדרך הזו, מתישהו המועדון הזה ימות .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Jan-2016, 20:49
הודעה: #12
RE: הקש שישבור את גב הגמל
(03-Jan-2016 17:41)טל.מ כתב:  אופיר אתה סומך על כולם , הזקן החכם והמנוסה שראה הכל שמע הכל ויודע שהכלבים נובחים והשיירה עוברת , עולם כמנהגו נוהג, פעם אתה למטה ופעם אתה למעלה, הים אותו ים, הערבים אותם ערבים .. נגמרו לי ההשוואות...
אני לעומתך לא חושב שבמתכונת הזו של נתניה אפשר לחיות . בדרך הזו, מתישהו המועדון הזה ימות .

וזה בדיוק ההבדל ביננו אם עד עכשיו לא הספקת להבין. אצלך אי אפשר לסמוך על אף אחד ואצלך כבר 10 שנים המועדון הולך למות (וכמובן שאף פעם לא התנסחת ככה...).
אז כן, אני סומך על כמה אנשים שלא יתנו למועדון הזה למות. הראשונה היא ראשת העיר שבניגוד לאחרים שרק מדברים הוכיחה שהיא גם יודעת ליישם. והאחרים הם השמות הוותיקים שכולנו אוהבים ללכלך עליהם - בלדב, לנד ועוד מספר אנשים שתורמים את חלקם מבלי להחשף.

אז יפה אמרת "הכלבים נובחים והשיירה עוברת" . גאון מי שהמציא את המשפט הזה.
ותאמין לי , יום אחד אני אפנה לעצמי זמן ויעשה פה סריקה על כל היסטוריית הפוסטים של הפורום הזה לאורך השנים. אני מבטיח לך שאני אמצא שם משפטים ואימרות שלא שונים בהרבה ממה שאנחנו שומעים היום.

רק עשה טובה, תן איזה התראה לפני ההלוויה. בכל זאת, כבוד אחרון אני חייב לתת לנפטר...
03-Jan-2016, 21:17
הודעה: #13
אופיר 34 הם מרגישים בדיוק כמו שאני הרגשתי בתחילת העונה שרצו כותרות שאחרי רוני לוי ורונן גבאי ימשיך סלובודאן דראפיץ' אמרתי סוף כל סוף תפסו שכל ופתאום בא אוסידון וודראפיץ' שוחרר
ואז רץ השם בני לם וזה היה כמעט סכור עד שאוסידון החליט עם לנד וישראל שלא יהיה מאמן נתנייתי נקודה

כן זה סדק לי את האמון באנשים האלו כי בסך הכל לעולם אבל לעולם איני יכול לשכוח את יצחק לנד זצ"ל שהיה כמו אבא בשבילי אדם משכמו ומעלה נשמה יקרה שאהב ודאג דבר ראשון למכבי נתניה

אני מבין את עידן 444 ואני מבין את טל.מ ומרגיש כמוהם וזאת הסיבה שכעסתי על ההנהלה ואני מה זה שמח שהם מוציאים עוד המון כסף כי זה כואב להם בכיס הם הצליחו אחרי 47 דנות עידוד לגרום לי ולבנים ולחברים שלי לא ללכת העונה לאף משחק !!!

אני מוכן להתערב איתך אופיר 34 שגם בנבנשתי קורע רצועות בנתניה לא שאני מאחל לו אבל זה התוצאה של להיות מלוכלכים
03-Jan-2016, 22:25
הודעה: #14
(03-Jan-2016 17:31)עידן444 כתב:  אמרת הכל. אני בקבוצה שלך ולאט לאט מסיק שהקבוצה השניה כוללת אנשים חכמים יותר. גם כשאני הייתי הזאטוט הזה בשנות ה 80 אבא שלי לאט לאט התנתק ולאחר מכן חזר וכבר שנים אנחנו מנויים קבועים.
אני לאט לאט מגיע למסקנה שאני לא אוהב את מה שקורה במכבי נתניה הנוכחית. לא רק לא אוהב- מתעב. בדיוק כמו שעמית כתב בפוסט המקביל- זו לא מכבי נתניה שגדלנו עליה בכל כך הרבה מישורים וכואב לי שראש העיר באה מברכת ויצאה מקללת. לא ברור לי מי המליץ לה על אדם חסר כישורים שכזה שנהל את המועדון ומאיפה הגרילו דווקא אותו.
היום, אוטוטו בגיל 35, אני מתחיל להרגיש שחבל על הזמן, העצבים וכאב הלב שלי.
אני רואה קבוצה קטנה ועלובה בלי כלום כמו רעננה ומרגיש שיש לי שם יותר עם מי ועם מה להזדהות. בעלים שהוא אוהד של נתניה. חצי קבוצה נתנייתים. משחקים בנתניה. הם יותר מכבי נתניה מאשר מכבי נתניה היא מכבי נתניה.

אם זוהי בחירתך אני רק יכול להצטער על כך.

לדעתי יש פה הגזמה פראית וקצת חוסר פרופורציות אבל אני ממש לא מתכוון לנסות לשכנע אותך.
אני בטוח שהאבק ישקע והקבוצה תחזור לעצמה התחושות האלה יעלמו ותחזור מהר מאד לעיניינים.

אין מה לעשות ,אין תעודות ביטוח לאוהדי כדורגל....
04-Jan-2016, 1:04
הודעה: #15
אין זהות זה נכון וכואב...
אבל מה השוני ? משנת 95 אנחנו באותו לופ ולא משנה מי בפרונט....
04-Jan-2016, 6:51
הודעה: #16
ולגבי הזיהות, דווקא מאז שראובן חזר רואים הרבה יותר שחקני בית משולבים (ועזבו שאני חושב שזה צעד פופוליסטי אבל להגיד שאין זהות שבהרכב הקבוצה 3-4 שחקני בית??)

זה משהו. מה שלא יעשו תמיד יהיה מה להגיד....

Sent from my LG-D855
04-Jan-2016, 7:32
הודעה: #17
דוד התכוון אין זהות עם המאמן חחח רצינו מאמן משחקני העבר של נתניה ואם לא אז מאמן כמו אלי כהן
04-Jan-2016, 8:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Jan-2016 על ידי 8:47 עידן444.)
הודעה: #18
הקש שישבור את גב הגמל
(04-Jan-2016 6:51)אופיר34 כתב:  ולגבי הזיהות, דווקא מאז שראובן חזר רואים הרבה יותר שחקני בית משולבים (ועזבו שאני חושב שזה צעד פופוליסטי אבל להגיד שאין זהות שבהרכב הקבוצה 3-4 שחקני בית??)

זה משהו. מה שלא יעשו תמיד יהיה מה להגיד....

Sent from my LG-D855

בדיוק כפי שאמרת. שילוב בין פופוליסט למיואש. לא הזמן, לא המקום ולא הדרך לשלב צעירים ועוד כאילו דווקא את אלה נטולי הכשרון שאף אחד לא ספר. אין מי שיתן גול אבל לתת הזדמנות לשחקן שהוכיח שהוא יודע לכבוש כמו בוארון או עזריה? מה פתאום! עטר כמו עטר כבר ימצא איזה חוטב עצים... צריך קשר אחורי? מה פתאום לתת למישהו שזה המקצוע שלו? אין מגן? למה לשחק עם מישהו שזה המקצוע שלו? ניקח את מי שהיה קשר אחורי לא רע נגד מכבי חיפה- נתעלל בו בתור מגן(לפעמים עם רגל הפוכה) נשלח ילד שבחיים לא שיחק קשר אחורי לעמדה הזו...
מה ההברקה הבאה? דין גל מתחת לחלוץ?
זה לא נקרא לייצר זהות. זה נקרא להתעלל בילדים. לא ידעתי שעטר כל כך מהר יזכיר לי למה המגרעות עולות על המעלות... הקסם כנראה פג...

04-Jan-2016, 9:28
הודעה: #19
אני בטח לא יהיה הסנגור של עטר אבל אף פעם לא יהיה סוף לביקורות ולתלונות וזה לא משנה את מי ירכיבו ובאיזה עמדה. אם עזריה היה פותח היו שואלים למה לא ביסאן, אם ביסאן היה פותח למה לא גאברין...
אם זיו היה משחק בשמאל היו שואלים למה לא בימין, אם ירין פתאום בקישור למה לא לשים אותו בעמדה הטבעית...
אין לזה סוף ובכל זאת ראובן נותן את הצאנסים ללא מעט שחקנים צעירים ואת רובם הוא מציב בעמדות הטבעיות שלהם.
וזה שהם לא מצליחים לעזור לקבוצה לצאת מהמשבר זה לא בגלל שהם משחקים בעמדות שהם לא מכירים, זה בגלל שהם פשוט מוגבלים ביכולות שלהם ומלבד רצון ומוטיבציה (גם חשוב) אין להם הרבה מה לתרום בכל מה שקשור לאיכות המשחק של הקבוצה.

Sent from my LG-D855
04-Jan-2016, 11:07
הודעה: #20
הקש שישבור את גב הגמל
די כבר אם כול הביקורת הזו מישהוא חושב שעם מאמן אחר ואותם שחקנים היה סיכוי להוציא משהו אז טועה בגדול עכשיו בוא נדבר על הדברים החשובים אתם חושבים שמישהו מששת השחקנים ששוחררו יחסר ? ויותר חשוב השחקנים שיחתמו מה אתם חושבים אליהם ( ובלי חלומות על טוטו ומסי אין כסף )

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים