שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עטר?
02-Jan-2016, 22:05
הודעה: #11
RE: עטר?
הופה! מה קרה אדון פילי חביתה?
עד לא מזמן שהזכירו לך את הנוער next היתה המילה הכי עדינה שיצאה לך . מה קרה? King עטר בשטח אז הכל ורוד?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Jan-2016, 22:05
הודעה: #12
(02-Jan-2016 22:01)פיליפצוק כתב:  
(02-Jan-2016 21:53)משה.ד כתב:  הלו אדון פיליפצוק לא אני אמרתי שחומר השחקנים הוא טוב וניתן להשיג איתור יותר. לא אני אמרתי שכבר בשבועות הבאים (לפני 9 מחזורים ) כבר נראה שינוי. אכן קבוצה מאד יציבה. הפסדים בלבד.
אם יש לו טיפת כבוד עצמי שיבוא ויגיד נכשלתי ויחזיר את המפתחות. יפה שעה אחת קודם.

אני בטוח כמעט ב- 100% שהוא לא מאמין בדברים האלה שהוא הוציא לתקשורת.
הוא הגיע לקבוצה במצב שהוא לא יכול לשנות כלום אז מה ציפית שיאמר, שיש לו חרא של חומר בקבוצה? ואיך הוא בדיוק אח"כ מתנהל עם השחקנים עד ינואר?
אם חומר השחקנים הוא כזה טוב כמו שהוא אמר, אז איך תסביר את העובדה שבפועל מאז שהוא הגיע, 4 שחקנים לפחות שלא היו בכלל בתוכניות, נכנסו לרוטציה ברמה כזו או אחרת.
בגלל שהוא מאמן גרוע שנכשל בכל מקום שהיה בו מאמן גמור שגמר גם אותנו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Jan-2016, 22:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jan-2016 על ידי 22:12 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
(02-Jan-2016 22:05)משה.ד כתב:  הופה! מה קרה אדון פילי חביתה?
עד לא מזמן שהזכירו לך את הנוער next היתה המילה הכי עדינה שיצאה לך . מה קרה? King עטר בשטח אז הכל ורוד?

לא הבנת אותי אז אני אחדד בשבילך.
אתה בא בטענות לעטר על גניבת דעת וכו'.
ואני טוען שההצהרות האלה היו לצורך החזרת הביטחון לשחקנים עד ינואר ותו לא והוא בתוך תוכו אין מצב שמאמין לדברים, ולראיה מילים לחוד ומעשים בשטח לחוד.
ואני עדיין חושב על מחלקת הנוער שהיא כלום ושום דבר, לא שיניתי את דעתי אל תדאג.
02-Jan-2016, 22:10
הודעה: #14
עוד הערב מכתב פיטורים צריך לצאת לכלומניק הזה

היום זה השיא,לקבל תבוסה מול קבוצה ששיחקה ביום ראשון וגם ביום רביעי.
02-Jan-2016, 22:13
הודעה: #15
ואתה לא הבנת אותי. מינוס אותו להיות מאמן ולא פסיכולוג. תכלס עם כישורים שואפים ל 0 גם בזה וגם בזה. שום תועלת לא תצא ממנו אז חבל על כל רגע. לא בושה להודות בכישלון.
02-Jan-2016, 22:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jan-2016 על ידי 22:16 פיליפצ'וק.)
הודעה: #16
(02-Jan-2016 22:13)משה.ד כתב:  ואתה לא הבנת אותי. מינוס אותו להיות מאמן ולא פסיכולוג. תכלס עם כישורים שואפים ל 0 גם בזה וגם בזה. שום תועלת לא תצא ממנו אז חבל על כל רגע. לא בושה להודות בכישלון.

אתה באמת חושב שמאמן אחר עם חומר השחקנים הזוועתי הזה היה מצליח יותר?
02-Jan-2016, 22:17
הודעה: #17
בקצב צבירת הנקודות של דורה עם אותם שחקנים היינו אמורים להיות עם 14 נקודות .
02-Jan-2016, 22:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jan-2016 על ידי 22:20 ORENARIEL.)
הודעה: #18
לא צריך להתרגש מכאלה שהתוצאה זה הדבר הכי חשוב להם.. בגלל כאלה בדיוק יוסי מזרחי נחשב למאמן גדול ומישנקו נחשב לבלם ענק

כל מאמן שלא היה מגיע תמיד היה להם טענות, למה? כי לא מנצחים והכדור לא ברשת

לגרום לחבורה של שחקנים להיראות טוב יותר מכל הקבוצות שמשחקת נגדנו זה כלום.. ודורה ועטר זה בדיוק אותו הדבר.. גם אם גרדיולה היה פה הכדור לא היה ברשת

המאמן לא בסדר והשחקנים בסדר גמור

כנראה יש פה כאלה שמצפים לניצחון על ק"ש בחוץ.. נו באמת
02-Jan-2016, 22:20
הודעה: #19
(02-Jan-2016 22:17)משה.ד כתב:  בקצב צבירת הנקודות של דורה עם אותם שחקנים היינו אמורים להיות עם 14 נקודות .

זה לא נכון ולא הוגן להשוות קצב צבירת נקודות של תחילת עונה שהקבוצות רק מתניעות, לקצב צבירת נקודות בשיא העונה שכל ההרכבים/הסגלים כבר מגובשים ורצים, ואז באמת רואים למי יש קבוצה טובה ולמי יש קבוצה זוועה.
02-Jan-2016, 22:21
הודעה: #20
(02-Jan-2016 22:19)ORENARIEL כתב:  לא צריך להתרגש מכאלה שהתוצאה זה הדבר הכי חשוב להם.. בגלל כאלה בדיוק יוסי מזרחי נחשב למאמן גדול ומישנקו נחשב לבלם ענק

כל מאמן שלא היה מגיע תמיד היה להם טענות, למה? כי לא מנצחים והכדור לא ברשת

לגרום לחבורה של שחקנים להיראות טוב יותר מכל הקבוצות שמשחקת נגדנו זה לא כלום ודורה ועטר זה בדיוק אותו הדבר.. גם אם גרדיולה היה פה הכדור לא היה ברשת

המאמן לא בסדר והשחקנים בסדר גמור
או שאתה הזוי או על סמים קשים אין הסבר אחר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים