שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קבוצה פח קבוצה פח
27-Dec-2015, 15:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 15:19 טל.מ.)
הודעה: #11
קבוצה פח קבוצה פח
אנחנו נריץ לו 3 שחקנים שלא ישבו לו על הספסל ממורמרים כשברור שמנגה פצוע ואוסטוינד ודלמוני לא יבינו מה נפל עליהם שהם פתאום נופלים לקבוצה האחרונה בליגה ולמה שרצקי כבר לא אוהב אותם ... ובסוף ... כולם חוזרים אליו ואולי הוא גם דפק קופה על חמזה וכולם אומרים שהוא גאון.. אולי בגלל שמסביבו יש בעיקר אידיוטים ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

אמרתי - שיעשו מה שבא להם. רק שלא ימכרו סיפורים על 709 השאלות של שחקנים שיצילו אותנו.

ועוד תוספת .. לעשות זה להחליט מקצועית שחמזה לא מספק את הסחורה ולהחליף אותו בטרייד , למשל באוסטוינד. לא השאלות ולא נעליים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Dec-2015, 15:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 15:23 עידן444.)
הודעה: #12
קבוצה פח קבוצה פח
(27-Dec-2015 15:07)arika כתב:  עידן, לא ברור לך שמנגה אחרי פציעה, לא בכושר ואיזי רק מחפש קבוצת פריירים שתריץ אותו ותכניס אותו לכושר לקראת עונה הבאה?
אין לשחקן שום מוטיבצייה לתרום לנו

זו עונה אחרונה בחוזה של מנגה. לדעתי הוא יהיה חייב להתאמץ כדי לעזור לקבוצה להישאר בליגה ולהרוויח חוזה שמן כמו שיש לו היום.
אתם באמת חושבים שיש שחקנים שאין להם בעיה לרדת ליגה?
לגבי הפציעה אני לא יודע. לא בדקתי ואני גם לא רופא. אמרתי שצריך לבדוק אם הוא כשיר.
ב 97 ארסן ונגר הביא לארסנל שחקן הולנדי בשם מארק אוברמארס. כוכב באייאקס הגדולה אבל הבחור לא שיחק שנה שלמה כי שבר רגל. אמרו שונגר קונה חתול בשק. אותו אוברמארס כבש לו את שער האליפות והיה ממצטייני העונה.
הכל שאלה של מה מצב השחקן.

27-Dec-2015, 15:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 15:27 אופיר34.)
הודעה: #13
RE: קבוצה פח קבוצה פח
עידן צודק (למרות שעל נושא הנוער יש לי הרבה מה להגיד לו....).

יש מצב נתון וכולנו יודעים בדיוק שאם לא נשנה משהו ומהר גם הסיכוי הלא ממש גבוה שקיים לא יוכל להתממש.
הקבוצה משוועת לחיזוק בחלק ההתקפי ולא של שחקן אחד.
ואני באמת מתאפק ,אבל עידן אם חשבת לשמוע דברים אחרים מטל מ. כנראה שלא נכחת בפורום בשנים האחרונות. זו דעתו וזו גישתו. תמיד הייתה ותמיד תהיה ,והצעה ידידותית - אל תנסה לשכנע כי לא תצליח.

אני מקווה שיביאו את השחקנים המתאימים (וביננו התקפה פחות אימפוטנטית ממה שיש היום לא יכולה להיות) שיגרמו לקבוצה הזאת להתחיל להבקיע גם קצת. אם זה יקרה ובהתחשב בזה שההגנה פחות או יותר מתפקדת אולי כן נצליח לעשות את זה.

לגבי ההשאלות של השלשה (אם זה בכלל יקרה) - כששני שחקנים מסיימים חוזה השנה מבחינתי אפשר להוריד מהם את הטייטל "מושאלים" ,לכן נשארנו אם אחד. לא נורא.
27-Dec-2015, 15:53
הודעה: #14
קבוצה פח קבוצה פח
כן אופיר מה דעתי ..? אני אתפלא אם תוכל לחזור עליה ... עשה טובה שמור את הריבים המטופשים שלך בצד למי יש כח לזה ..?

27-Dec-2015, 16:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 16:42 עידן444.)
הודעה: #15
עכשיו אמרו ברדיו שכל השלושה בלי חוזה בק"ש.
פשכצקי אמר חד משמעית- אם יתאקלמו בנתניה והעונה תעבור בשלום- לא מן הנמנע שימשיכו בנתניה.
כל הספקות מתנקזות אצל כולם לשם הכי נוצץ ברשימה- דוד מנגה כמובן- כושרו וכשירותו.
פשכצקי טוען שהדרקטוריון מתכנס- עודד מכנס לראשונה חלק ממנו- ומכנס הולך להמליץ להתאבד על שחר הירש.
הירש ואיציק כהן- יחד עם השלישיה מק"ש אם העסקה תצא לפועל יוכלו להשאיר את הקבוצה בליגה.
27-Dec-2015, 16:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 17:00 אופיר34.)
הודעה: #16
(27-Dec-2015 15:53)טל.מ כתב:  כן אופיר מה דעתי ..? אני אתפלא אם תוכל לחזור עליה ... עשה טובה שמור את הריבים המטופשים שלך בצד למי יש כח לזה ..?

האמן לי ששמתי בצד ממזמן כבר את הריבים (לא חושב שהם מטופשים) אבל לא יכול להיות שכל מה שלא ינסו לעשות יגמרו בקביעה שלך שכבר ירדנו ,ולמה עוד פעם מושאלים ,ועכשיו גם חמזה ,שכל העונה אתה לא מחזיק ממנו ,פתאום הפך לשחקן חשוב.

הקבוצה חייבת להשתנות בעיקר בחלק ההתקפי כדי שנצליח לשרוד את העונה הזאת. גישה של חבל על הכסף וחבל על ההשקעה ובוא נריץ נוער כי כבר ירדנו היא לא הגישה שתשאיר אותנו ליגה.
מי שהכניס אותנו לבור תפקידו לנסות להוציא אותנו משם וזה מה שמנסים לעשות. תגמר העונה, נשאר ליגה ונחזור להתווכח מי אשם ,למה ואיך....
27-Dec-2015, 17:08
הודעה: #17
לא מתווכח מי אשם. יודע מי אשם וזה לא יעזור לי . לא חושב שחמזה אליל. כן חושב שאם עושים טריידים לא רק הצד השני צריך להרוויח אלא לפעמים גם אנחנו. שחקנים מושאלים הורידו את פת ליגה ושמים גם אותנו במקום האחרון. אני לא אשם בחוסר המוטיבציה של לוגסי, מרגוליס (ברוב המשחקים) ובחרופ של ברק לוי. אמרתי כבר - אם מישהו חושב שחמזה לא מספק את הסחורה ואפשר להוציא עליו טרייד - בבקשה. אבל לא טרייד שבמסגרתו צד אחד מרוויח וצד שני מפסיד.

דעתי היא כי ירדנו כבר אבל דעתי לא קובעת כלום בנתניה, ואם חושבים שיש עוד סיכוי שילכו על זה .

27-Dec-2015, 17:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 17:24 עידן444.)
הודעה: #18
כששחקנים בלי חוזה לעונה הבאה ההשאלה היא עד סוף העונה ולאחר מכן מדובר בשחקנים חופשיים שחייבים לתת את התחת כדי לא למצוא עצמם בעונה הבאה בלי קבוצה.
זה לא מרגוליס וברק לוי שיש להם חוזה במכבי ת"א. זה כמו לוגסי לצורך העניין.
להגיד לך שאני רואה את לוגסי מתאבד... לא... בטח לא כמו אבידור... ובהחלט יש לו על מה כי כמה קבוצות עוד יאכלו את הלוקש הזה? בסופו של דבר הכל קשור באופי של השחקן. היו כאן זרים שבאו לשנה ונראו כאילו כל משחק זה על החיים ועל המוות ושחקני בית שעשו טובה שהם רצים. נקווה שמדובר בשחקנים עם אופי. לפחות על דלמוני שמעתי שמדובר בבחור מאוד נחוש שכל שנה היה מגיע להיבחן בהפועל ר"ג ואומרים לו שהוא לא טוב עד להגעה לבית"ר ת"א והשאר הסטוריה.
לגבי מנגה עכשיו בדיוק דיברו על כך שיש סיכוי לא רע שמדובר אצלו בבעיות בשריר החשק בק"ש ושינוי מקום יכול להפיח בבחור רוח חיים. רחוק שבועיים מחזרה למגרשים. הימור ללא ספק. בואו נקווה שהוא יצליח. כפי שאמרתי- גם ב 70% יכולת הוא עולה על כל מה שיש לנו ב 2 דרגות.
27-Dec-2015, 17:47
הודעה: #19
זה מתחיל להדאיג אבל עידן צודק פעם שנייה היום Wink

שחקנים שנגמר להם חוזה השנה לא נכנסים לקטגוריה של מושאלים מבחינתי אז בוא נתייחס לשחקנים עצמם ופחות לסטטוס שלהם.

מעבר לזה כמו שעידן אמר, לאופי של השחקן יש פה משקל מכריע והיות ורובנו לא יוצאים לשתות בירה עם החברה האלה כנראה שאנחנו לא יכולים להעיד על אופיים.

בסוף גם מדובר בקריירה שלהם כך שבין אם אתה מושאל או לא על זריקת זין תשלם. בסוף כולם רואים את ההתנהלות שלך על המגרש.
27-Dec-2015, 18:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 18:05 עידן444.)
הודעה: #20
(27-Dec-2015 17:47)אופיר34 כתב:  זה מתחיל להדאיג אבל עידן צודק פעם שנייה היום Wink

שחקנים שנגמר להם חוזה השנה לא נכנסים לקטגוריה של מושאלים מבחינתי אז בוא נתייחס לשחקנים עצמם ופחות לסטטוס שלהם.

מעבר לזה כמו שעידן אמר, לאופי של השחקן יש פה משקל מכריע והיות ורובנו לא יוצאים לשתות בירה עם החברה האלה כנראה שאנחנו לא יכולים להעיד על אופיים.

בסוף גם מדובר בקריירה שלהם כך שבין אם אתה מושאל או לא על זריקת זין תשלם. בסוף כולם רואים את ההתנהלות שלך על המגרש.
אנחנו חלוקים בעיקר בנושא שחקני הבית. עטר מוכיח שאני צודקSmile
זוויטים, נחייסים, ווסיהונים תמיד אפשר למצוא. עם סבלנות והכוונה הם הופכים לדגנים, בן הרושים, ועידו לויים- קרי- שחקנים לגיטימיים לליגת העל ואפילו צמרת ליגת העל שלא עולים הרבה כסף בתחילת דרכם ויכולים לפנות תקציב לשחקני חיזוק אמיתיים ואולי מתישהו אפילו להכניס כסף לקופה(כמו דגני ובן הרוש וכמעט עידו לוי והבא שימכר זה ירין חסן).
אבל לא נכנס לויכוח הזה שוב...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים