שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מבחן התוצאה מראה שעטר לא מצליח להרים את הקבוצה - אבל ...
27-Dec-2015, 0:05
הודעה: #1
מבחן התוצאה מראה שעטר לא מצליח להרים את הקבוצה - אבל ...
במשחק הזה אחרי ההרחקה המטופשת של עומר ורד מהדקה ה-6 אי אפשר לבוא בטענות לאף שחקן או מאמן ....השופט גמר את המשחק אפשר לומר שהשופט ניצח !!!!!!!!!!

לפני המשחק אנחנו יושבים מול הטלויזיה 4 בנים שלי אשתי ואני , 2 בנים עוד מאמינים אני סקפטי ו 2 בנים אומרים לי בוא אבא ונראה איך השופט דופק את נתניה .... 6 דקות עוברים ואני מצדיע להם חחחח העצבים משחקים והשופט עושה כל כך הרבה טעויות נגד נתניה ....

השחקנים גברים שיחקו הכי טוב שיכל להיות במצב שלהם אבל יש לי גם ביקורת :
א) שוב חמזה בארי מיותר מעכב מתפרצות בדריבל חסר תכלית , אפילו איווניר כפרשן אומר שבארי אפילו לא עוזר להגנה לנשום וישר מאבד בדריבל ....
ב) כבשת שער ממצב נייח כנגד כל הסיכויים עטר היה חייב לתגבר את ההגנה
ג) כשכבר הפועל תל אביב הישוו עטר עושה טעות של טירון , במקום להוציא את אבידור שהיה גמור הוא מוציא את מרגוליס שהיה נמרץ ומכניס את איילה , בבית תיקו זה כמו הפסד למה לא להכניס במקום חמזה את נבו מזרחי ? או נבו מזרחי במקום אבידור העייף ?
ד) לא מבין איך שחקנים בליגת העל כל כך חלשים במסירות מה זה הדבר הזה ??? בושה ...חרפה ה) לדעתי השחקנים שהיו מעל כולם .... מישצ'נקו מתברר כבלם מצויין החתמה פשוט מצויינת אורן חמור לא מבין בכדורגל , אם משצ'נקו לא בלם אז מי השבילך בלם ?
אחריו הפתיע אותי הבלם הצעיר הדרוזי פשוט תותח צפוי לו עתיד גדול אני חושב שאפשר לוותר על חיזוק בעמדת הבלם וטל כחילה מיותר כשיש צעיר מוכשר כזה . זיו המגן פשוט תענוג לראות אותו בכל מקום בהגנה בהתקפה הקרדיט כולו של עטר על 2 הצעירים הללו ....
זהו השאר נלחמו יפה יצאו גברים וחבל שספגנו שער מיותר כי בלי המצב הזה הפועל לא הגיע גם ביתרון מספרי להרבה מצבים הגול אני מאשים את השוער ..ומרגוליס שעשה עבירה מיותרת כי היו ליד השחקן גם פירס ועוד שחקן סתם עבירה .
..ו) המצב מחמיר עם התיקו הזה אבל משאיר הרבה אופטימיות נקווה לטוב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים