שלח תגובה 
 
דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחר הירש ותורג'מן עם איציק כהן ויש לנו התקפה מצויינת אבל חובה קשר טוב
27-Dec-2015, 4:22
הודעה: #1
שחר הירש ותורג'מן עם איציק כהן ויש לנו התקפה מצויינת אבל חובה קשר טוב
לחברי ההנהלה אני מציע לא לחסוך עכשיו אלא לנסות להציל את הקבוצה כי עונה הבאה יגדל התקציב לקבוצות וכדאי מאוד שנתניה תישאר בליגה הראשונה שאם תתנהלו נכון בעונה הבאה לא יצא מכיסכם הרבה כסף !!!

איציק כהן זה חלוץ הבאנקר הראשון , אחריו אלון תורג'מן שסובל מחוסר בטחון , על שחר הירש שמעתי רק דברים טובים אז אם שלושתם מגיעים אלינו אין לנו כבר בעיות בהתקפה ! תיק סגור !
הכי חשוב לא לחפש הרפתקות זולות ומציאס בזמן קשה כזה .

חסר לקישור שלנו קשר עושה משחק אחד שיודע לשחרר כדור בזמן אחד שיודע למסור מדויק אחד שיודע למסור לעומק מסירה לרגל בלי להרוג את החלוצים שלנו , לא יודע על מי לחשוב מי פנוי אבל זה מאסט כי ברגע שיהיו לנו החלוצים מישהו יצטרך לתת להם כדורים וחמזה בארי איילה פירס סמילאניץ' זה לא זה ...

אם משחררים את שמעון הרוש אז כן כדאי לחפש עוד מגן שמאלי לדעתי היה מצוין לנסות להביא את יואב זיו ממכבי תל אביב כהשאלה עד סיום העונה , 2 אחים מגינים ושניהם טובים כדאי לחשוב על זה . אם לא משחררים את הרוש אז אין טעם לחפש מגן שמאלי כי זיו הציעיר פשוט מצוין כמגן לא משנה מאיזה צד . גם יובל אבידור לדעתי יכול להיות הג'וקר שלנו בעמדת המגן עם המהירות שלו הוא חוגג בכל משחק . ומי יודע אולי גם נבו מזרחי יכול להתגלות כמגן ?

בכל מקרה לא צריכים בלם כי הצעיר מהנוער פשוט תגלית העונה בשבילי להמשיך לתת לו ביטחון אולי לשחק בשיטת 3 בלמים כששתי המגינים הופכים לשחקני כנף ?

אם למישהו יש רעיון לגבי קשר עושה משחק טוב שיביא שמות , ומי שיודע מה קורה עם ערן לוי ודיע סבע שיעדכן את האוהדים כאן

כמו שאופיר מתחילת העונה אומר אנחנו לא הכי גרועים בליגה , אנחנו בין 8 קבוצות גרועות באותה רמה בערך ועם שדרוג בהתקפה ובקישור נצליח להישאר בליגה ואולי אולי לא מאוחר לחשוב על העתיד בעונה הבאה !!!

למנהלי הקבוצה לשים לב :
דין גל , זיו , חסן , פאדול , ורד
פירס לוגסי גרשומוב
איילה , אברהם , שלום אדרי ,
ג'אבר , פאדי

יש צעירים טובים לבנות סגל צעיר עם עוד כמה שחקני חיזוק זרים + ערן לוי , ודיע סבע + כמה ישראלים ויש עתיד טוב בלי השקעה גדולה

מה שחשוב עכשיו זה להציל את הקבוצה מירידה ולכפר על הטעויות של תחילת העונה מצידכם
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 


[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:


משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים