שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא צריך את שגב יחזקאל , שמואל שיימן , דודו ביטון
24-Dec-2015, 8:40
הודעה: #1
לא מבין את הרדיפה של אוסידון ועטר אחרי שחקני הפועל תל אביב , הם לא בכושר טוב הם לא טובים יותר ממה שיש לנו והאמת גם לא צריכים ...

שמואל שיימן - תואם שמעון הרוש ... מגן שיותר פצוע או על הספסל מאשר משחק , לא סתם מכבי חיפה שחררה אותו למרות שידעה שטווטחה יכול לעזוב ... העדיפה לסמוך על שחקן צעיר מאשר להשאיר את שיימן , רוני לוי לא פראייר אסור ליפול בשחקנים הפעם אין מקום לטעויות ...

שגב יחזקאל - אז מה אם הוא כשרוני ? אז מה אם הוא השאלה חינמית ? האם הוא טוב יותר משחר הירש או אלון תורג'מן ? אם הוא אמור רק לשבת על הספסל למה שלא הצעיר שעלה מהנוער יישב במקומו ?

דודו ביטון - באמת שרציתי שבתחילת העונה יביאו אותו גם עונה שעברה , אבל הוא פעמיים סרב אפילו תמורת שכר טוב בעונה שעברה למכבי נתניה , לפני שבוע אמר בתקשורת " תשכחו מזה שאני עובר למכבי נתניה אני נשאר בהפועל תל אביב " , שחקן שלא רוצה לשחק אצלנו שחקן שאם יבוא זה מחוסר ברירה אסור לקחת אסור להביא ....

אני מקווה שאוסידון עם כל החברות שלו למנהלי הפועל תל אביב ישים את מכבי נתניה בראש מעייניו ולא מה טוב להפועל תל אביב , אני מקווה שגם עטר יפסיק עם המנהג שלו להביא רק שחקנים " שנאמנים " לו כי בנתיים זיו טוב כמגן שמאלי וצריך לתת לו זמן להתאקלם זמן משחק שיתבשל שיפרוץ , הבאת שיימן רק תשלח אותו לספסל
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Dec-2015, 10:49
הודעה: #2
זיו לא יכול להיות מגן שמאלי אם רגל שמאל משמשת לעליה במדרגות בלבד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Dec-2015, 14:16
הודעה: #3
RE: לא צריך את שגב יחזקאל , שמואל שיימן , דודו ביטון
ראיתי אותו 3 משחקים והוא היה בסדר גמור אפילו טוב יותר מהמגן הימני ה "טבעי"
24-Dec-2015, 14:24
הודעה: #4
לא פרץ מהאגף פעם אחת, כי הוא יודע שהוא יצטרך להסתובב להעביר לימין ועד שיעשה את זה הלך הכדור. אני בהחלט מסכים שיש לו מקום ב11 אבל צד שמאל עושה לו עוול.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Dec-2015, 21:18
הודעה: #5
(24-Dec-2015 8:40)זאב רווח כתב:  לא מבין את הרדיפה של אוסידון ועטר אחרי שחקני הפועל תל אביב , הם לא בכושר טוב הם לא טובים יותר ממה שיש לנו והאמת גם לא צריכים ...

שמואל שיימן - תואם שמעון הרוש ... מגן שיותר פצוע או על הספסל מאשר משחק , לא סתם מכבי חיפה שחררה אותו למרות שידעה שטווטחה יכול לעזוב ... העדיפה לסמוך על שחקן צעיר מאשר להשאיר את שיימן , רוני לוי לא פראייר אסור ליפול בשחקנים הפעם אין מקום לטעויות ...

שגב יחזקאל - אז מה אם הוא כשרוני ? אז מה אם הוא השאלה חינמית ? האם הוא טוב יותר משחר הירש או אלון תורג'מן ? אם הוא אמור רק לשבת על הספסל למה שלא הצעיר שעלה מהנוער יישב במקומו ?

דודו ביטון - באמת שרציתי שבתחילת העונה יביאו אותו גם עונה שעברה , אבל הוא פעמיים סרב אפילו תמורת שכר טוב בעונה שעברה למכבי נתניה , לפני שבוע אמר בתקשורת " תשכחו מזה שאני עובר למכבי נתניה אני נשאר בהפועל תל אביב " , שחקן שלא רוצה לשחק אצלנו שחקן שאם יבוא זה מחוסר ברירה אסור לקחת אסור להביא ....

אני מקווה שאוסידון עם כל החברות שלו למנהלי הפועל תל אביב ישים את מכבי נתניה בראש מעייניו ולא מה טוב להפועל תל אביב , אני מקווה שגם עטר יפסיק עם המנהג שלו להביא רק שחקנים " שנאמנים " לו כי בנתיים זיו טוב כמגן שמאלי וצריך לתת לו זמן להתאקלם זמן משחק שיתבשל שיפרוץ , הבאת שיימן רק תשלח אותו לספסל

כשאתה צודק...אתה צודק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים