שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
125 מליון שקל זכויות שידור והישארות בליגה איך הם קשורים ?
24-Dec-2015, 0:15
הודעה: #1
עד עכשיו העירייה השקיעה קצת ובעלי העסקים דבלה לנד וירון ישראל וגם כמה ספונסרים השקיעו קצת , אם עד עכשיו לא היתה להם סיבה להשקיע הרבה יותר עכשיו יש להם סיבה טובה ורצינית ...

125 מליון שקל לזכויות שידור שישולמו לקבוצות ליגה ראשונה ושניה ע"י צ'ראלטון

זה אומר שבמקום לקבל מהטלויזיה 2 מליון שקל בליגה הראשונה לכל קבוצה נקבל 6 מליון שקל רק מהטלויזיה .... זה יפחית המון השקעת בעלים לקבוצות הקטנות ולקבוצות בלי בעלים כמונו למשל ....

מי שיהיה בליגה שניה ברור שיקבל אבל הרבה פחות

אז דבל'ה וירון וספונסרים יקרים לא מפריע לנו האוהדים שתשקיעו טיפה הרבה יותר עכשיו ועונה הבאה תפחיתו קצת מהתקציב ובתנאי שלא ייעשו עוד טעויות כמו העונה משמע שאת תוספת הכסף עכשיו יחסוך להם הרבה השקעה בעונה הבאה ...

לא יודע מה איתכם בשביל קבוצה גדולה זה לא מגרד להם כמעט כלום אבל בשבילנו קבוצה שמשוועת לכסף זה עצום !!!

אז יאללה להפעיל את נמני חזק להביא רק סחורה טובה עדיין לא רואה שמדברים על בלם כמו טל כחילה , שחררתם את עידו לוי ואת דודי תירם תפצו בטל כחילה לפחות .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Dec-2015, 1:28
הודעה: #2
דרך אגב אתה יודע מה זה אומר כשכולם פתאום מקבלים כסף ? שכר השחקנים יעלה אוטומטית בגלל קבוצות נוספות שיכולות להתחרות על שרותיהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Dec-2015, 8:01
הודעה: #3
RE: 125 מליון שקל זכויות שידור והישארות בליגה איך הם קשורים ?
אני מאוד מקווה שלא טל.מ אתה צודק בהחלט אבל צריך לשמור על שפיות בענין הזה
השחקנים מרוויחים כבר המון בלי לעשות כלום על המגרש
צריך להוריד את המעמסה על אנשי העסקים על מנת שכולם ירוויחו ממנו כולל השחקנים
24-Dec-2015, 10:21
הודעה: #4
(24-Dec-2015 1:28)טל.מ כתב:  דרך אגב אתה יודע מה זה אומר כשכולם פתאום מקבלים כסף ? שכר השחקנים יעלה אוטומטית בגלל קבוצות נוספות שיכולות להתחרות על שרותיהם.

אוי ואבוי אם זו תהיה התוצאה. סוף סוף בשנתיים האחרונות השוק נכנס לפרופורציה וזה מתחיל להתכוונן לכך שרק שחקנים ברמה גבוהה מקבלים סכומים מרשימים. השכר הממוצע ובטח השכר החציוני בליגה כבר די מתקרבים לשכר הממוצע במשק- וגם אם קצת יותר- כשלוקחים בחשבון שמדובר בקריירה שמסתיימת בגיל 30-35 זה בסדר. אוי ואבוי אם הגדלת התקציבים תגרום לכך שישלמו על אותו זבל יותר. האמת? הכדורגל שלנו כזה עקום ומסריח באופן שהוא מתנהל- שלצערי אני מאוד חושש שיקרה מה שטל אמר.

24-Dec-2015, 10:48
הודעה: #5
כוחות השוק ביקוש והיצע, וכו. אריאל בטח מבין בזה הרבה יותר.

24-Dec-2015, 11:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Dec-2015 על ידי 11:10 עידן444.)
הודעה: #6
ולכן אני אומר- להגביל, לנתב ולדאוג שהכסף הזה יגיע למקומות הנכונים כדי לטפל בבעיות של הכדורגל שלנו מהשורש.
לדוגמה- אוי ואבוי אם בקיץ היה לנתניה ורעננה עוד 4 מליון ש״ח כל אחת, ובמאבק על שרותיו של ברק ״זלאטן״ בדש היו נזרקים לאוויר סכומים של 200-250 אלף דולר וצפונה במקום 100-120. ואם במקום להשקיע בסקאוטינג נביא כמו בעונה שעברה- זרים יקרים שלא שווים שקל במקום כמו העונה- זרים זולים שלא שווים הרבה פחות מאלה שהיו כאן בעונה שעברה.
אם ההכנסות האלה יגרמו שהקבוצות פשוט ישלמו יותר על אותו זבל- לא עשינו בזה כלום. להפך- עוד נלך אחורה ואז כשבפעם הבאה יבינו כמה שזה זבל- אחרי המכרז הבא כל קבוצה כבר תקבל סכום שקרוב יותר ל 40 ש״ח מאשר ל 4,000,000 ש״ח...

24-Dec-2015, 12:09
הודעה: #7
תלמד מהכדורסל. החוק הרוסי בסהכ העלה את שכרו של השחקן הישראלי. כשרונות רבים לא צמחו מזה, ההיצע נשאר זהה הביקוש לשחקנים גדל והשכר עלה.

24-Dec-2015, 12:18
הודעה: #8
אני לא בטוח שזה הסכום הסופי. נתניהו רוצה (בנתיים דיבורים) להגביל את הסכומים של הערוצים בתשלום ואני מניח שצרלטון לא תסבסד אז ברגע שיוציאו חוק המכרז יפתח מחדש.

Sent from my A0001 using Tapatalk
24-Dec-2015, 12:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Dec-2015 על ידי 12:54 עידן444.)
הודעה: #9
(24-Dec-2015 12:09)טל.מ כתב:  תלמד מהכדורסל. החוק הרוסי בסהכ העלה את שכרו של השחקן הישראלי. כשרונות רבים לא צמחו מזה, ההיצע נשאר זהה הביקוש לשחקנים גדל והשכר עלה.

תסלח לי אבל לא מוצא את הקשר.

החוק הרוסי בא "להגן" על הכדורסלן הישראלי מלהיעלם בעקבות הגדלת מכסת הזרים- וזה הפך אותו למבוקש יותר. בקיצור- טלאי על טלאי על טלאי בלי שום מחשבה מפוכחת בראש. אגב, מה שקרה בכדורסל הוא אחת הסיבות שאני מתנגד בתוקף להעלאת מכסת הזרים והיו לי עך כך ויכוחים גדולים באייסוקר- מלאנו שם עמודים על גבי עמודים על הנושא הזה. לדעתי בכדורגל יקרה בדיוק מה שקרה בכדורסל במידה ויגדילו את כמות הזרים. אחד לאחד. גם בכדורגל יתחילו לחשוב על כל מיני חוקים רוסיים שבסופו של יום יעלו את משכורות הישראלים.

איך זה קשור להגדלת התקציבים של הקבוצות? 2 דברים שונים.

(24-Dec-2015 12:18)חזום חזום כתב:  אני לא בטוח שזה הסכום הסופי. נתניהו רוצה (בנתיים דיבורים) להגביל את הסכומים של הערוצים בתשלום ואני מניח שצרלטון לא תסבסד אז ברגע שיוציאו חוק המכרז יפתח מחדש.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מי שהקפיץ כאן את הסכומים היא פרטנר. אם לא פרטנר הסכום היה הרבה יותר קטן.
היא הפעילה לחץ רב על הוט ויס שכנראה יודעות שהזבל הזה שנקרא כדורגל ישראלי וכדורגל בכלל- מוכר מאות אלפי מנויים- שהיו בורחים לאלטרנטיבה שפרטנר, בדומה לסלקום, מעוניינת לייצר. זה היה גורר הפסדים עצומים לחברות הכבלים שיחד עם צ'ארלטון לא ויתרו והתוצאה היא הסכום הגבוה. גם אם המכרז יפתח מחדש- לא נראה לי שפרטנר הפעם תפעל באופן שונה- מה ששוב יביא לסכומים גדולים.
24-Dec-2015, 13:28
הודעה: #10
לא מבין מה אתה לא מבין ... היצע השחקנים קטן גם בכדורסל וגם בכדורגל. כשאתה מעלה את הביקוש לשחקן הישראלי לא משנה מאיזו סיבה , מחירו עולה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים