שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסידון מתחיל להבין ולעבוד וכל הכבוד לבעל העסקים
21-Dec-2015, 18:17
הודעה: #1
אם נכונה הידיעה ואיציק כהן סגור במכבי נתניה ונשארו רק הפרטים עם טביב לסגור כי השחקן הודיע בעזרת הנשמה ערן לוי שהוא מוכן לשחק רק במכבי נתניה אז פתרון חלקי בהתקפה כבר יש לנו ...אוסידון לא צריך למשוך הרבה זמן אלא לעשות בליץ של רכש ולהמם את קבוצות התחתית !!!

ועכשיו להפתעה הגדולה יש מספר בעלי עסקים חוץ מחברי ההנהלה שתומכים קבוע בקבוצה שמוכנים לשים יד עמוק בכיס ולהביא שחקנים בכירים לקבוצה , איש עסקים אחד כבר הבטיח לתרום לקבוצה שחקן בכיר אחד ואני יודע שיש בדרך עוד 2 נוספים וזה מה שיציל את הקבוצה .

תורג'מן גם הודיע שהוא רוצה להגיע לנתניה השאלה היא במקום סיסאיי איזה זר להביא ?

איציק כהן ותורג'מן יגיעו לנתניה נשאר להביא בלם קשר

בלם זו עמדה בעייתית או שאתה טוב או שהקבוצה נדפקת , 2 בלמים טובים יש לנו , צריך להביא או בלם זר ואז מה להושיב על הספסל ? או להביא ישראלי הענין הוא שכל הישראלים הטובים תפוסים , הפתרןן שלי נראה הכי טוב והכי משתלם - טל כחילה . לברר את הענין לא עולה כסף ...

אוסידון הפתיע אותי שוב וצריך לא רק לבוא בטענות אלא גם לעודד אותו קצת , להבטיח 4 שחקנים שישנו את פני הקבוצה זה טוב ויפה הבעיה שאנחנו לא לפני טרום העונה ושחקנים צריכים להתרגל אחד לשני ולעשות התאמות + עוד שחקן שבעל העסקים תורם זה 5 שחקנים וזה כבר חצי קבוצה , לכן אם ישנה אפשרות אחרי שיביאו 2 חלוצים בלם או קשר זר + עוד שחקן מפתח של בעל העסקים !!! אני מציע לצאת למחנה אימונים קצר ופשוט לשנות דיסקט בראש כי כל משחק אחרי ינואר כולל מכבי ת"א ובאר שבע בחוץ הופך לסופר קריטי את המשחקים החלשים אנחנו מפספסים כבר עכשיו עד ינואר !!!

אם בעל העסקים אכן רציני בהחלטו להביא לנתניה שחקן הכרעה אז איני רואה שחקן הכי מתאים לנו כמו כפפת יד לפיראס מוגרבי יכולתי ללכת על חן עזרא אבל לא מאמין שחן עזרא יסכים לחזור לנתניה פיראס כן יסכים הוא מרוויח גרושים בסכנין ולא טוב לו שם צריך עכשיו לנסות לשכנע אותו ואם הביאו את עטר לנתניה בלי טעם אז שלפחות יחזיר לכאן את פיראס מוגרבי !!!

4ישראלים +זר = איציק כהן , אלון תורג'מן , טל כחילה , פיראס מוגרבי + שחקן השקעה זר ברמה כמו שהביאו את קיודה

לא לשחרר את אבידור עם איציק כהן הוא יהיה מבשל העונה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Dec-2015, 19:58
הודעה: #2
RE: אוסידון מתחיל להבין ולעבוד וכל הכבוד לבעל העסקים
מאיפה המידע ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Dec-2015, 20:08
הודעה: #3
מה זה משנה מהיכן המידע ?

למה שתאמין לפשכצקי ולא לי ?

איציק כהן סגור בנתניה צריך רק האו קיי של טביב
תורג'מן הביע נכונות לשחק בנתניה

אני לא בעד דודו ביטון הוא סרב לעבור לכן לא הייתי טורח אפילו להרים לו שיחת טלפון
השאלה היא האם מישהו בהנהלה ישכיל לנסות להביא לנו בלם טוב כמו טל כחילה גם כהשקעה לעתיד ??
21-Dec-2015, 20:24
הודעה: #4
מאמין לך. רק ... למה שטביב יגיד אוקי אחרי פרשת הרוש ? זו עוד השאלה ?
תורג'מן יכול להביע נכונות. מכבי נתניה לא יכולה לשלם לו את השכר. ביתר וקש כן - והוא מועמד אליהן. שחר יעביר למי שישלם. אם יש מישהו שמוכן לשים את השכר של תורג'מן בחיפה ... תפאדל.

21-Dec-2015, 20:38
הודעה: #5
נתניה כבר הביע נכונות לשלם על איציק כהן דמי העברה
לגבי תורג'מן שחר קיבל מאתנו מאמן עם חוזה חתום לעוד עונה כנ"ל עוזר מאמן - הוא לא יילך נגדנו גם אם זה יעלה לו בכסף האינטרס של שחר שנתניה תישאר בליגה גדול מעוד כמה שקלים מה גם שנתניה תשלם חלק בלבד מהשכר שלו

גם עם דודו ביטון זה אפשרי אבל כאוהד לא כמאמן לא הייתי רוצה שיגיע אלינו אצלי הוא נשרף ברגע שאמר שהוא מסרב להגיע לנתניה

מדיאג אותי יותר הקישור ההתקפי אם ערן לוי חוזר אין בכלל בעיות אבל אם הוא לא חוזר יש בעיה קשה מאוד חמזה בארי דואג רק לחמזה בארי
21-Dec-2015, 20:49
הודעה: #6
שחר לא קיבל מאיתנו כלום. תפסיק לחשוב כמו ילד. נתניה לא יכלה לעמוד בהמשך החוזה של רוני לוי במיוחד כשלא היתה קבוצה ועל כן הוא שוחרר. כמו ששוחרר עידו לוי - ויתור על חוזה תמורת שחרור.

21-Dec-2015, 20:56
הודעה: #7
אתה טועה טל בלי קשר אם יכולנו או לאו שחר ביקש את רוני לוי מרועי דניאל וקיבל זה בדוק
הוא חייב לנו ועוד איך
21-Dec-2015, 21:37
הודעה: #8
לא חייב כלום ואתה רואה את זה. הירש לקש , תורג'מן לביתר או קש. מי שישים כסף יקבל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

21-Dec-2015, 22:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2015 על ידי 22:10 nitzan.)
הודעה: #9
(21-Dec-2015 20:56)זאב רווח כתב:  אתה טועה טל בלי קשר אם יכולנו או לאו שחר ביקש את רוני לוי מרועי דניאל וקיבל זה בדוק
הוא חייב לנו ועוד איך

חלק המשפט הראשון נכון מאוד. אבל ליתר דיוק , הוא ביקש רשות לנהל מו"מ עם רוני לוי...
החלק השני- הכל תלוי בשחר, פורמאלית הוא לא חייב כלום.
21-Dec-2015, 22:26
הודעה: #10
האיש מאכיל אתכם לוקשים ואתם עוד "זורמים" איתו.
לא חייב כלום ולא נעליים.
מנתניה שחר לא יראה כלום (אין מה לקחת) עם ק"ש, מצד שני אפשר לעשות עסקים (עאבד, וובה בראון).
בואו נגיד שבכל מה שקשור לשחקנים מחיפה, נתניה עומדת בתור ויש אנשים לפניה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים