שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מילה על מישצ'נקו
21-Dec-2015, 14:50
הודעה: #31
מילה על מישצ'נקו
דרינצי׳יץ בדרך החוצה מחיפה זו הזדמנות טובה לקחת אותו ושחיפה תשלם אליו

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Dec-2015, 14:51
הודעה: #32
RE: מילה על מישצ'נקו
(21-Dec-2015 11:53)אופיר34 כתב:  
(21-Dec-2015 11:17)אלון כתב:  עפ"י התמונה איך הגעת ל6-7 שערים בעונה?
אבידור הוא לא הבעיה, הוא חלק מהבעיה ולכן מקומו לא איתנו. גם אם הוא אמור לככוש 6-7 שערים בעונה ולייצר מצבים אזי היה אמור להיות כבר לפחות עם 2 שערים וכמה בישולים. שחקן ליגה לאומית במקרה הטוב.

מה איך ? היחס בין כמות המשחקים לשערים שהבקיע זה איך.
ונכון ששנה שעברה זה נגמר באחד אבל בשתי הקדנציות הארוכות שלו בק"ש ובמכבי זה היה הממוצע שלו פחות או יותר.

ולא יודע מה זה "היה אמור" . עפ"י דקות המשחק שלו העונה וביחס למספרים מהעבר בכלל לא בטוח שזה היה אמור לקרות. יכול להיות שעוד חודש יהיו לו שני שערים. נשפוט אותו בסוף.

ואני ממש לא חושב שהוא שחקן ליגה לאומית. בטח לאור התת רמה של הכדורגל בליגת בעל. שחקן לגיטימי בטח ובטח לקבוצה במצבה של מכבי נתניה. זה שמצפים ממנו לדברים שהוא לא יכול לתת זה הבעיה. צריך לשפר דברים אחרים בקבוצה. לפחות שלשה ארבעה שחקנים נמצאים לפניו ברשימה.

אתה טועה ומטעה.
21-Dec-2015, 15:18
הודעה: #33
זה ללא ספק אחת התשובות היותר מנומקות שקיבלתי לאחרונה....
21-Dec-2015, 16:44
הודעה: #34
(21-Dec-2015 15:18)אופיר34 כתב:  זה ללא ספק אחת התשובות היותר מנומקות שקיבלתי לאחרונה....

היכולת של אבידור היא התשובה המנומקת ביותר שאני יכול לתת, אתה בוחר להתעלם,לכן לדעתי אתה טועה ומטעה.
21-Dec-2015, 17:36
הודעה: #35
לפי השנתיים האחרונות שלו אבידור הוא תואם רן רול. הוא יכול לעשות אחלה עבודה כשחקן כנף ליד חלוץ וקשרים דומיננטיים. כשהוא הופך להיות חלוץ המטרה - זה לא זה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Dec-2015, 18:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2015 על ידי 18:16 אופיר34.)
הודעה: #36
(21-Dec-2015 17:36)טל.מ כתב:  לפי השנתיים האחרונות שלו אבידור הוא תואם רן רול. הוא יכול לעשות אחלה עבודה כשחקן כנף ליד חלוץ וקשרים דומיננטיים. כשהוא הופך להיות חלוץ המטרה - זה לא זה.

נו ??
זה בדיוק מה שאמרתי. מי שבא בטענות לאבידור על חוסר היכולת שלו לנצל את המצבים שהוא מגיע אליהם לא מבין כנראה מי זה יובל אבידור.
זה שהגענו למצב שהכל נופל על אבידור זאת הבעייה. לא אבידור הבעייה.
הוא שחקן משלים שהיה עוזר הרבה יותר אם הקבוצה היתה נראית אחרת מבחינה התקפית.

(21-Dec-2015 16:44)אלון כתב:  
(21-Dec-2015 15:18)אופיר34 כתב:  זה ללא ספק אחת התשובות היותר מנומקות שקיבלתי לאחרונה....

היכולת של אבידור היא התשובה המנומקת ביותר שאני יכול לתת, אתה בוחר להתעלם,לכן לדעתי אתה טועה ומטעה.

אתה בבעיה אם חשבת שאבידור הולך להיות מלך השערים שלך.
המספרים שלו ברורים וידועים. בשביל להבקיע הוא צריך יותר מהמצב וחצי שאליו הוא מגיע במשחק שלם.
זאת לא התעלמות זאת הכרת המציאות. תאם ציפיות בבקשה.
21-Dec-2015, 18:46
הודעה: #37
מילה על מישצ'נקו
(21-Dec-2015 18:13)אופיר34 כתב:  
(21-Dec-2015 17:36)טל.מ כתב:  לפי השנתיים האחרונות שלו אבידור הוא תואם רן רול. הוא יכול לעשות אחלה עבודה כשחקן כנף ליד חלוץ וקשרים דומיננטיים. כשהוא הופך להיות חלוץ המטרה - זה לא זה.

נו ??
זה בדיוק מה שאמרתי. מי שבא בטענות לאבידור על חוסר היכולת שלו לנצל את המצבים שהוא מגיע אליהם לא מבין כנראה מי זה יובל אבידור.
זה שהגענו למצב שהכל נופל על אבידור זאת הבעייה. לא אבידור הבעייה.
הוא שחקן משלים שהיה עוזר הרבה יותר אם הקבוצה היתה נראית אחרת מבחינה התקפית.

(21-Dec-2015 16:44)אלון כתב:  

אתה בבעיה אם חשבת שאבידור הולך להיות מלך השערים שלך.
המספרים שלו ברורים וידועים. בשביל להבקיע הוא צריך יותר מהמצב וחצי שאליו הוא מגיע במשחק שלם.
זאת לא התעלמות זאת הכרת המציאות. תאם ציפיות בבקשה.

איפה קראת שאני חושב שאבידור צריך להיות מלך השערים שלנו?
מספיק לי גם 6,7 שערים אבל היכולת שלו זה מה שמטריד אותי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
21-Dec-2015, 19:08
הודעה: #38
(21-Dec-2015 18:46)אלון כתב:  איפה קראת שאני חושב שאבידור צריך להיות מלך השערים שלנו?
מספיק לי גם 6,7 שערים אבל היכולת שלו זה מה שמטריד אותי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

גם אם הקצנתי זה מה שמשתמע מהדברים שלך.
את ה 6-7 שלו הוא מסוגל לשים עד סוף העונה .הכל כמובן תלוי בדקות המשחק שיקבל \ שדרוג הסגל \ שיטת המשחק. אם אלה יתקיימו אני מאמין שהוא יבקיע את הכמות שלו.
וגם זה כמובן לא מדע מדויק.
21-Dec-2015, 19:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2015 על ידי 19:53 ORENARIEL.)
הודעה: #39
(31-Oct-2015 19:36)אופיר34 כתב:  אני לא יודע ממה אתם מעודדים אבל הזוועה הזאת שנקראת ליגת הנוער הולכת ומחמירה ממשחק למשחק.
זה פעם שלישית העונה שאני רואה את קבוצת הנוער ואני חייב להגיד שהדכאון וההשלמה שמהם לא תבוא ישועתנו רק מתחזק אצלי כל פעם מחדש.

מעבר לזה שעד עכשיו עוד לא מצאתי שחקן אחד ששווה סגל של קבוצה בוגרת ,יותר מטריד אותי שפשוט לא מלמדים אותם כדורגל. נראה לי לפעמים שכל מה שמעניין את השחקנים זה להפטר מהכדור ולבעוט אותו כמה שיותר גבוה וחזק. אם לא יועיל לא יזיק.... וזה לא משהו חד פעמי. בכל שלשת המשחקים שצפיתי זאת פשוט השיטה.

ואני כבר לא מדבר על כל המאפיינים השגרתיים של השחקן הישראלי שלצערי באים לידי ביטוי גם במשחקי הנוער - התחזויות, בזבוזי זמן, הצגות (כל פציעה פה כאילו ירו למישהו בברך...), כושר גופני לקוי....

אבידור כבש 4 שערים ב-73 משחקיו האחרונים בליגת העל!!
ואתה ממשיך להמליץ עליו יושר ולסנגר עליו, ואתה עדיין מאמין בו שהוא יכול להשתפר ולתת תפוקה של 7 שערים??? .. נו באמת

הבן אדם אנטי כדורגל, הוא לא מסוגל לתת פס כמו שצריך רוב הכדורים שמגיעים אליו הוא מאבד ואפילו מול שער ריק הוא לא מסוגל לכבוש..
מה יש לו חוץ ממהירות?? כבר עדיף את אוקוצ'ה עליו

אם היה שחקן בנוער שיבקיע רק 4 שערים ב-74 משחקים בחיים לא היית נותן לו צ'אנס, אבל אתה לא נותן צ'אנס לאף שחקן מהנוער ופוסל אותם מראש!!

אם אבידור היה שחקן נוער של נתניה לא היית מדבר עליו כמו שדיברת עליו באשכול הזה...
הפועל חיפה ועכו העיפו אותו על טיל אבל אתה עדיין מאמין בו!

עדיף לתת לשחקן נוער לשחק בעמדה שלו.. עד מתי תמשיך להעדיף שחקני רכש חילוש על פני הנוער שלנו??????
(31-Oct-2015 16:37)אייל ס כתב:  הדבר המעודד שבמהלך כל המשחק היו על הדשא 6\7 שחקנים ילידי 98 .
תוך שבוע/שבועיים אמורים לחזור לכושר משחק 2 מגינים ימניים ילידי 98 וגם המגן השמאלי החליפי(שלא פחות טוב מזה שמשחק) הוא יליד 98.
בהכנה נכונה ניתן יהיה עד אמצע העונה להתייצב על שלד מרכזי של ילידי 98 בתוספת אביב אברהם,ניר עזריה(יליד 97) והחלוץ הזר ולרוץ איחם כבסיס עד סוף עונה הבאה,תוך תקווה שאלו שישדרגו עצמם יהפכו להיות לגיטימיים גם בקבוצה הבוגרת.

אופיר תמיד טענת שאין כשרון אחד שמתאים לנתניה בליגת העל...
אבידור כן מתאים לליגת העל???

מזל שעטר לא חושב כמוך.. אחרת היינו מפספסים שחקני ליגה לגיטימים

ותראה שאם בר גל ישחק בעמדת הבלם כשחסן לא יהיה הוא יעשה את העבודה כמו שצריך..

אם לא היינו בסכנת ירידה ועבר היה המאמן היית רואה לפחות 3 שחקני נוער משותפים כל משחק אם לא בהרכב הפותח..
21-Dec-2015, 19:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Dec-2015 על ידי 20:03 זאב רווח.)
הודעה: #40
אבידור לא סקורר מה זה חדש לכם ? הוא קיצוני ימני

גם בקריית שמונה גם במכבי תל אביב גם בהפועל חיפה הוא מעולם לא היה סקורר

אבל הוא מהיר וטוב ומפצח הגנות הוא צריך להישאר ולשחק בקו
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום: