שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"זהו יש גבול למה שהילד מוכן לסבול אנחנו כבר לא נבוא השנה"
16-Dec-2015, 11:12
הודעה: #1
מכל הזיבולי שכל הרגילים שלאחרי הפסדים- זה המשפט שתפס לי כאן את העין(מורדי כתב את זה אתמול).

לראות את הקבוצה הזו זה פשוט סבל שלא היה כמותו- כפי שאמרתי- אפילו בעונות ירידה אחרות(כמו הרוב המוחלט כאן- חוויתי שלושה).
ברגע שאתה בא עם ילדים וגם הם כבר יוצאים מתוסכלים, סובלים, בוכים- אוהד אמיתי או לא אוהד אמיתי, כן מנוי לא מנוי- אתה פשוט מפסיק להגיע...
וזה המצב שלנו היום.
אוסידון ודורה עשו כאן פשע ספורטיבי- אבל אני לא מצפה מהתקשורת לראות את זה- מול התקשורת אדון אוסידון יודע לעבוד טוב ולצייר תמונה שהוא המושיע של נתניה. שהוא הציל את נתניה.
לא אדון אוסידון- אתה נכון לחודשים האחרונים מחרב את מכבי נתניה. מי שהציל את נתניה מפירוק זה אני ושאר תושבי נתניה מכספי הארנונה שלנו!
אתה לא קוסם, ולא מנהל דגול- סתם אחד שרק ה' יודע איך צצת כאן- אספת אוסף של שחקנים חלשים ובינוניים ואוסף ניהולי חסר מושג ולך עצמך אין מושג!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
Shaul (1616-1212-2015201520152015)
16-Dec-2015, 11:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Dec-2015 על ידי 11:32 טל.מ.)
הודעה: #2
האמת .. ברגע שסיסאיי יוצא המשחק נהיה עצוב. כשהוא על המגרש לפחות אפשר לצחוק

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Dec-2015, 12:07
הודעה: #3
RE: "זהו יש גבול למה שהילד מוכן לסבול אנחנו כבר לא נבוא השנה"
אני לא מבין את קברניטי העיר ובראשם את ראשת העיר שלנו. עשית מעשה מבורך לטעמי והעמדת את הקבוצה על הרגליים. מה, לא תינזקי פוליטית מזה שהבאת אדם שהוא במצב הטוב מנהל גרוע, חאפר, חרטטן ובמצב הפחות טוב, על פי השמועות, עושה מנקי ביזנס בלי סוף?
אני קורא כאן למי שיש אפשרות להציף את החרא, שיציף. וכמה שיותר גבוה כך טוב.
16-Dec-2015, 12:22
הודעה: #4
דורון אוסידון אוהד הפועל תל אביב
לכן במקום להביא חלוץ בפתיחת העונה הביא קשר את זגורי , דורה דרש חלוץ אבל להפועל תל אביב לא היה צורך בזגורי אז השיקולי החברי בין אוסידון למני וייצמן וכבירי הכריע מה שטוב להפועל ...
זה גם מה שקורה בענין דודו ביטון כרגע ..... לא שאני נגד הבאתו של ביטון לנתניה אבל השיקולים הן לא כי זה מה שנתניה צריכה

לסיום שוב אומר לכם כמה עמדת המאמן כן חשובה
אם למשל במקום שלומי דורה היה אורי מלמיליאן 50% מהשחקנים בנתניה לא היו נמצאים
אם היה בני לם ושלום תקווה 70% מהשחקנים האלו לא היו מגיעים

עטר הוא גרוע משלומי דורה למה ?
הוא מסתכל רק על התחת שלו , תמיד בעד המשך עבודתו בלי קשר לתוצאות
מעולם לא נלחם להבאת שחקן והעמיד תנאי להנהלה
שיחרר שחקנים חיוניים תמורת שתיקה
וכשכבר עזב את נתניה החריב בה כל חלקה טובה
אבל הכי גרוע הוא לא יודע לאמן תשאלו את השחקנים אל תאמינו לי תשאלו איזה אימונים הם עוברים תחת עטר
16-Dec-2015, 13:39
הודעה: #5
רווח חלאס לגנוב דעת. זגורי הובא אחרי שסבע נפצע. שניהם באותו תפקיד בדיוק.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Dec-2015, 15:16
הודעה: #6
כאחד שרצה מאוד את עטר וכאחד שחשב עד אתמול שיש סיכוי ואם באמת יהיה חלוץ ושחקן עושה משחק וסבא יחזור יש סיכוי שנשאר בליגה אחרי אתמול יש לי רק שאלה אחת לעטר עם בסוף ינואר לא יגיעו שחקנים חדשים אבל שחקנים עם אקס וקטור ולא על מנת להגיד שהביאו אתה תטפטר או שתמשיך לספר סיפורים כי מה שהיה אתמול זה לא קבוצה זה אוסף שחקנים שאין קשר בין כדורגל ולהם .

16-Dec-2015, 15:39
הודעה: #7
שלטת לחלוטין במשחק, החזקת בכדור לפחות 70 אחוז מהזמן
הם בקושי עברו את החצי, עד השער היה כדורגל יפה עם הצטרפות של שחקנים
היה משחק לחץ, היתה התלהבות, הגענו למצבים..
לא הסתגרנו וניסינו לשמור על התוצאה

הם בעטו בעיטה אחת למסגרת כל המשחק
אם התוצאה היתה 3-0 לנו מישהו היה מופתע?

האם משהו אחד מכל מה שרשמתי אינו נכון?.. אשמח לשמוע

אם אתה חושב שאם הכדור לא נכנס לרשת זו אשמת המאמן אז יש לך בעיה..

מה אתה מצפה ממאמן שיעשה?
אתה בטוח שמוריניו או אלישע לוי היו מנצחים את המשחק?

ראיתי את השידור החוזר של המשחק בספורט לייב.. השדר לא הפסיק לשבח את המשחק של נתניה.. נהניתי מהמשחק אבל התאכזבתי מהתוצאה
16-Dec-2015, 15:57
הודעה: #8
אורן, זה בסדר להביע תמיכה ולתת גב למאמן שאתה כנראה מאד אוהב . זכותך.
ואני כמו שאתה יודע בטח לא מצטרף לצד השני של העדר, נהפכו ,הרבה יותר קרוב בדיעה שלי אליך.
מצד שני מי שקורא אותך עלול לחשוב שמדברים פה על קבוצה ששוטפת את המגרש ומגיעה לאינספור מצבים כל משחק. זה ממש לא זה. אנחנו ממש לא שם. נכון שעם ראובן יש טיפה יותר מחויבות (גם לי נמאס לשמוע את המילה הזאת....) ורצון , וחלק מהשחקנים נלחמים יותר, אבל אנחנו עדיין בבעייה קשה של יצירת מצבי הבקעה ,שלא לדבר על ניצול מעט המצבים שכן מגיעים אליהם.
מעבר לזה, ראובן ממשיך להתעקש על סגנון משחק מסוים, ומה שהכי מרגיז שגם אם סיסאי לא נמצא על המגרש הסגנון נשמר למרות שהשחקן הכי גבוה בהתקפה שלנו לא עובר את המטר שישים....

שראובן ידע לעשות התאמות ולשנות שיטת משחק שצריך אולי יהיה לנו יותר קל. כל עוד הוא מקובע וצפוי יהיה לנו מאד קשה.
16-Dec-2015, 16:34
הודעה: #9
אורן באמת גם אני אוהב את עטר ומת שיצליח אבל וזה אבל גדול גם עם בני יהודה לא היו עולים למגרש לא הינו כובשים שער נקודה . נבו בחיים לא יהיה שחקו כנף אין לו כוח לרוץ סיסי אילה לא קשרים מובילים עם ראית את השידור היתה רואה ששום מסירת עומק לא היתה עם כתובת הכול מיקרי היחידי עוד שניסה לבעוט זה היה לוגסי ודבר נוסף הבדיחה של עומר ורד כבלם נו באמת עצוב . חשבתי שעטר יגיע יעבוד עם השחקנים על עמידה נכונה בקרנות בעונשין כלום אתמול עשרים קרנות ושם דבר כלום

16-Dec-2015, 18:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Dec-2015 על ידי 18:17 ORENARIEL.)
הודעה: #10
נו אז בסדר.. מה הקשר בין כשרון בהתקפה למאמן?

מצפה שהמאמן ילמד אותם טכניקה?.. המאמן פה לא הבעיה, יש פה שחקנים לא מספיק יצירתיים וחוסר ניצול מצבים איום ונורא, וחוסר מזל נדיר

בני יהודה שדדו אותנו בדיוק כמו ששדדנו אותם בליגה

אני אוהד את נתניה ולא את עטר.. אם לא היינו משחקים טוב גם אני הייתי בא בתלונות.. אני לא מסתכל על תוצאה אלא רק על הדרך

אנחנו משחקים מעולה יחסית עם דגש על יחסית, לכל קבוצות התחתית כולל הפועל ת"א ורעננה ומכבי פ"ת

ניצחון כמו על בני יהודה בליגה שווה הפסד וצריך לקלל את המאמן
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים