שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסידון הביתה
16-Dec-2015, 10:05
הודעה: #1
אוסידון הביתה
אם לאדון אוסידון יש טיפת כבוד עצמי אזי שיואיל ללכת לגב ראשת העיר ולהחזיר לה את מפתחות הקבוצה. הסיפור גדול עליו. האיש לא מסוגל. לא מבין ולא יודע לנהל קבוצת כדורגל. בחר סביבו צוות של חידלי אישים. החתים שחקנים ללא ידע בסיסי בכדורגל והגדיל לעשות כאשר החליף עיוור בפיסח
אוסידון הביתה כאן ועכשיו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Dec-2015, 11:29
הודעה: #2
RE: אוסידון הביתה
(16-Dec-2015 10:05)משה.ד כתב:  אם לאדון אוסידון יש טיפת כבוד עצמי אזי שיואיל ללכת לגב ראשת העיר ולהחזיר לה את מפתחות הקבוצה. הסיפור גדול עליו. האיש לא מסוגל. לא מבין ולא יודע לנהל קבוצת כדורגל. בחר סביבו צוות של חידלי אישים. החתים שחקנים ללא ידע בסיסי בכדורגל והגדיל לעשות כאשר החליף עיוור בפיסח
אוסידון הביתה כאן ועכשיו.

כולם תוקפים את אוסידון (לגיטימי) ושוכחים את "הספונסרים" שלפי דעתי מנהלים את המועדון בשנים האחרונות...
16-Dec-2015, 11:34
הודעה: #3
אוסידון הביתה
אני לא חושב שהם מנהלים את המועדון. גג נותנים כסף ו״תעזוב אותי באמא׳שך״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
16-Dec-2015, 11:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Dec-2015 על ידי 11:36 עידן444.)
הודעה: #4
מה שטל אמר.
אייל אחד שכן איכפת לו ומנסה לעזור גם ניהולית ואתה רואה כמה סופרים אותו- אז מה הוא צריך את זה?
לדעתי גם כסף הוא כבר לא יתן שוב כל כך מהר...
16-Dec-2015, 11:56
הודעה: #5
הם לא מנהלים את המועדון אבל בתור אלה ששמים כסף ולא מעט בטוח שיש להם סאי. השאלה עד כמה הם מתעקשים על הדברים החשובים ועד כמה הם רוצים לעשות שינוי או שכל תרומתם היא לשם שמיים....
אני נוטה להאמין שלפחות לגבי לנד האיש מונע מאהבת המועדון ואם היה רואה שהכסף שהוא שם מנוצל בצורה לא אחראית ורשלנית אני מאמין שהיה עושה משהו בנידון. בינתיים בכל הראיונות ששמעתי אותו היו לו רק דברים טובים להגיד על אוסידון כך שלא ברור עד כמה באמת ההתנהלות חובבנית ולא מקצועית כפי שטוענים חלק מהאוהדים.

לגבי אייל, האיש לא מעוניין לנהל, לא מעוניין להפוך לבעלים ולא רוצה לקחת חלק בזה וזה זכותו.
אני הייתי שמח אם אחד כמו אייל היה מקבל את הג'וב של אוסידון אבל כנראה שאין הרבה אנשים שמוכנים להכנס לסחלה הזה ולכן כל הצעקות והדרישות "שילך הביתה" הם סבבה רק צריך לזכור שאחרי שהוא ילך הביתה מישהו אחר יצטרך לקחת את המושכות וכמו שהבנו בתור לא עומדים לא מנכלי חברות ולא אלופים בצבא....
16-Dec-2015, 11:59
הודעה: #6
(16-Dec-2015 11:35)עידן444 כתב:  מה שטל אמר.
אייל אחד שכן איכפת לו ומנסה לעזור גם ניהולית ואתה רואה כמה סופרים אותו- אז מה הוא צריך את זה?

ברגע שאתה אומר "סופרים" ברבים אז כנראה שיש עוד אנשים שמחליטים. מי הם?
16-Dec-2015, 12:16
הודעה: #7
(16-Dec-2015 11:59)אלון כתב:  

סופרים הכוונה- אוסידון וקודמיו.
16-Dec-2015, 12:17
הודעה: #8
(16-Dec-2015 12:16)עידן444 כתב:  

לדעתי אוסידון הוא לא המחליט הבלעדי וראיה לכך החתמת עטר.
16-Dec-2015, 12:31
הודעה: #9
החתמת עטר נכפתה עליו על ידי בלדב וישראל כאילו שעטר הוא המושיע חשבו שרק אם יחתימו את עטר יבוא השינוי אבל התברר שעטר בלוף ועכשיו לאוהדים נגמרה הסבלנות

כל המערכת צריכה לקבל החלטה אמיצה וזה לשנות קו מחשבה ללכת על העיר נתניה משחקנים מאמנים וכל שאר הירקות
לא שמעתי מאז חזרתו של עודד מכנס מה דעתו ולמה לא מצרפים את חיים בר ? עם כל הצער הייתי מעדיף לראות את בלדב מאמן ולא מנהל זהו עדיף שלא יהיה קשור בניהול בקבוצה גם לא כיועץ כי עצותיו עצות אחיתופל ויש לו חולשה מובנית לתלתלים

צריך מאמן נתנייתי מכוכבי העבר שגם האוהדים יזדהו איתו וגם השחקנים ירגישו אותו מהלב אבל הכי חשוב שילמדו מהשיטות הישנות והחדשות
16-Dec-2015, 12:32
הודעה: #10
(16-Dec-2015 12:17)אלון כתב:  
(16-Dec-2015 12:16)עידן444 כתב:  

לדעתי אוסידון הוא לא המחליט הבלעדי וראיה לכך החתמת עטר.

כזכור לי בנושא החלפת המאמן כן התכנס הדירקטוריון ולהבדיל ממקרה דורה הפעם אוסידון החליט להקשיב להם. הוא ממש לא היה חייב- כמו שעשה במקרה דורה. לנד בודאות היה בעד בני לם. אני מעריך שגם נציג העיריה. תשובה לא בדירקטוריון אבל למיטב הבנתי גם הוא דחף למינוי בני לם עם מנהל מקצועי(זלצר- שאפילו אמר שבשביל בני היה לוקח על עצמו את התפקיד למרות שזה לא "חלום חייו" בשלב הזה בחייו), לגבי ירון ישראל ובלדב אין לי מושג. בכל מקרה לדורה לא היה רוב ואוסידון בכל זאת הלך עליו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים