שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתרכז בליגה
15-Dec-2015, 23:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Dec-2015 על ידי 12:56 amir.)
הודעה: #1
נתרכז בליגה
כמה מסקנות שלי מעוד ערב קשה ביציע.
נבו מזרחי. עם כל הסימפטיה שלי אליך במוצ"ש נוסעים לטדי אתה יכול להשאר שם הפועל מחכה.
איך מגן שמאלי יכול לשחק בלי רגל שמאל בכלל ולא להגביה כדור אחד כל המשחק?
על טל איילה נגמרו לי המילים.
קשה ואין שום אור בקצה המנהרה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Dec-2015, 0:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Dec-2015 על ידי 0:33 עידן444.)
הודעה: #2
נתרכז בליגה
עד השער של בני יהודה היתה תחושה שסביר להניח ששוב לא נספוג(כי שוב אנחנו משחקים נגד קבוצה שבאופן מוזר לא באה לנצח) ואולי סוף סוף נכבוש ונעלה שלב בהרגשה קצת יותר טובה.
מרגע השער של בני יהודה פשוט חשכו עיני.
ראיתי קבוצה אומללה, חסרת אונים, מבוהלת, מפורקת, מרוסקת!
וזו התחושה הקשה שהלכתי איתה היום הביתה... שגם כשאתה בטוח שאי אפשר לרדת נמוך יותר- החבורה הזו מפתיעה אותך מחדש.
באמת קשה לי לתאר את התחושות הקשות והצמרמורות שעברו לי בגוף בדרך לאוטו... לפחות הצמרמורות הפסיקו...

Sent from my iPhone using Tapatalk
16-Dec-2015, 1:53
הודעה: #3
נתרכז בליגה
(16-Dec-2015 0:32)עידן444 כתב:  עד השער של בני יהודה היתה תחושה שסביר להניח ששוב לא נספוג(כי שוב אנחנו משחקים נגד קבוצה שבאופן מוזר לא באה לנצח) ואולי סוף סוף נכבוש ונעלה שלב בהרגשה קצת יותר טובה.
מרגע השער של בני יהודה פשוט חשכו עיני.
ראיתי קבוצה אומללה, חסרת אונים, מבוהלת, מפורקת, מרוסקת!
וזו התחושה הקשה שהלכתי איתה היום הביתה... שגם כשאתה בטוח שאי אפשר לרדת נמוך יותר- החבורה הזו מפתיעה אותך מחדש.
באמת קשה לי לתאר את התחושות הקשות והצמרמורות שעברו לי בגוף בדרך לאוטו... לפחות הצמרמורות הפסיקו...

כיף לך שעינך חשכו רק אחרי השער של בני יהודה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
16-Dec-2015, 1:53
הודעה: #4
RE: נתרכז בליגה
מחכה לראות כמה יקח לכם זמן להבין שאין מאמן בנתניה נכון עטר מוטיבטור אבל אין מאמן השחקנים לא יודעים מה לעשות עם הכדור ומאבדים עשתונות

לא יעזור לכם עד שלא יביאו מאמן כבר אמרתי אלי כהן מסכנין מאמן טוב לא חייב בני לם ושלום תקווה אבל השחקנים צריכים הדרכה באימונים והם מקבלים רק דברי מוטבציה וזה לא מספיק
16-Dec-2015, 8:43
הודעה: #5
(16-Dec-2015 1:53)זאב רווח כתב:  מחכה לראות כמה יקח לכם זמן להבין שאין מאמן בנתניה נכון עטר מוטיבטור אבל אין מאמן השחקנים לא יודעים מה לעשות עם הכדור ומאבדים עשתונות

לא יעזור לכם עד שלא יביאו מאמן כבר אמרתי אלי כהן מסכנין מאמן טוב לא חייב בני לם ושלום תקווה אבל השחקנים צריכים הדרכה באימונים והם מקבלים רק דברי מוטבציה וזה לא מספיק

אף מאמן לא יעזור במקרה הזה , רמת השחקנים נמוכה ביותר , ספק עם קבוצה כזאת היתה מתבגרת בצמרת הליגה הלאומית.
שחקן ליגת על נורמלי , צריך לבצע פעולות בסיסיות גם בלי הדרכת מאמן , אבל פה , זה לא שלא רוצים פשוט לא מסוגלים !!!
לכן כתבתי ששום דבר כבר לא יעזור , הרי לא יוכלו להביא 11 שחקנים .
16-Dec-2015, 9:49
הודעה: #6
(16-Dec-2015 8:43)Shaul כתב:  
(16-Dec-2015 1:53)זאב רווח כתב:  מחכה לראות כמה יקח לכם זמן להבין שאין מאמן בנתניה נכון עטר מוטיבטור אבל אין מאמן השחקנים לא יודעים מה לעשות עם הכדור ומאבדים עשתונות

אף מאמן לא יעזור במקרה הזה , רמת השחקנים נמוכה ביותר , ספק עם קבוצה כזאת היתה מתבגרת בצמרת הליגה הלאומית.
שחקן ליגת על נורמלי , צריך לבצע פעולות בסיסיות גם בלי הדרכת מאמן , אבל פה , זה לא שלא רוצים פשוט לא מסוגלים !!!
לכן כתבתי ששום דבר כבר לא יעזור , הרי לא יוכלו להביא 11 שחקנים .

צודק ועדיין תראה את שאר הקבוצות...בני יהודה ועכו והפועל וכפס כולן חלשות....אני מאמין שיכנס הראשון אם יכמס הכל ישתנה...יש קבוצות חלשות מאיתנו. .אנחנו צריכים חלוץ ולפגוע בקשר...ולשחרר את סיסאי ואיילה...שניהם לא מהענף....
16-Dec-2015, 9:59
הודעה: #7
אני לא חושב שצריך להביא 11 שחקנים. קצת פרופורציות.

מבחינה הגנתית הקבוצה בסה"כ מתפקדת בצורה סבירה (ולא לקפוץ....מול ב"ש ומכבי גם זה אולי לא יספיק). הבעייה הקשה היא בחלק ההתקפי ובמשחק ההתקפה בכלל.

ברור לי שלא יגיעו לפה שחקני התקפה מהשורה הראשונה ,אבל מבחינתי ולאור חוסר היכולת שלנו לייצר מספיק מצבי הבקעה, גם חלוצים בינוניים או בינוניים פלוס כמו תורג'מן, איציק כהן, ביטון ודומיהם אמורים לעזור ולשפר את המצב בהשוואה למה שיש לנו היום.
ומעבר לשחקנים בחלק ההתקפי אני מקווה שיצליחו גם למצוא מגן שמאלי נורמלי כי כרגע (ועם כל הכבוד לזיו שעושה רק עבודת הגנה) אנחנו חייבים מגינים שגם יודעים להצטרף להתקפות כי נכון להיום בצד שמאל אין בכלל תמיכה ובימין ורד מידי פעם מצטרף אבל גם זה לא מספיק.

בשורה התחתונה - אם נצליח איכשהו לחזק את החלק ההתקפי וגם לשנות את צורת המשחק קצת (כן ראובן, בומים למעלה לא יעזרו פה...) אין שום סיבה שלא נצליח להתמודד בכבוד מול האריות מכפ"ס, עכו, חיפה, סכנין ובני יהודה.
16-Dec-2015, 10:30
הודעה: #8
לא יודע מה אתה רואה אבל בינתיים זיו זה השחקן המצטיין שלנו במשחקים האחרונים. עמדה שבהחלט ניתן לוותר עליה בזבוז כסף. להעיף את איילה וחמזי בארי שניים שמהם עוד שנתיים לא נקבל מסירה לגול ובנוסף 2 גולרים במקום כל האסופה הזרה למשחק מהחלק הקדמי
16-Dec-2015, 10:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Dec-2015 על ידי 10:46 עידן444.)
הודעה: #9
נתרכז בליגה
אלון, השאלה מה מצפים. ראיתי קבוצה אחת שכן מנסה ליזום. כן מנסה ליצור משהו. אמנם מוגבלת. אמנם חסרת מעוף. אבל ללא ספק נראית טוב יותר מעוד יריבה עלובה שניצחה אותנו במהלך אללה ערן לוי-קאיודה טיפוסי. באמת שמסתכל על היריבות שלנו במשחקים האחרונים ולא מצליח להבין איך הם לקחו כל כך הרבה יותר נקודות מאיתנו... ולבני יהודה יש על הנייר פשוט קבוצה יותר טובה! גאלבן, עגייב, קדוסי והזר שכבש- מחר אני לוקח אותם לנתניה ונותן לבני יהודה לבחור כמעט את כל מי שהם רוצים!
ועדיין, כמו נתניה של עטר שאני מכיר- היתרון האיכותי של הקבוצה היריבה לא בא לידי ביטוי. ההבדל הוא שעטר תמיד ידע לאסוף כמה שחקנים ג׳וקרים כמו לדוגמה- דג׳אני, ניר נחום, ראזאק שהוא הביא מבחוץ או עזרא, ימפולסקי ומוגרבי שהוא הצמיח מפנים וידעו לייצר שערים. היום אנחנו מסתמכים על שני שחקנים שהם בוסר מוחלט! חמזה בארי וטל איילה שאומרים כאן שהוא לא שייך לענף. הוא בהחלט שייך לענף וכבד כמה פעמים העונה הוא הכניס כדורי עומק גאוניים! אבל בחיאת רבאק- זה שחקן שיכול להיות שחקן מרכזי בקבוצה בליגת העל? זה שחקן משלים להרכב במקרה הטוב(סטייל רן רול ועמית בן שושן- מישהו כאן חושב שרן רול או בן שושן יכולים היום להיות בתפקיד מרכזי בליגת העל? בקושי בליגה לאומית!) ואולי אפילו שחקן לעלות מהספסל 20-25 דקות לסוף. עם כל הכבוד בקבוצה בריאה גם חמזה בארי היה כזה. חמזה בארי מבחינת יכולת אישית אולי טוב יותר ממה שיש לרוב קבוצות הליגה להציע- אבל שימו לב וזה בא לידי ביטוח ממש בהבזקים- כי הוא בוסר מוחלט! אפילו קאיודה וערן לוי הלכו לאיבוד בתקופה הלחוצה תחת יוסי מזרחי ורק כאשר התחילו לשתף פעולה כמו שצריך התחלנו לראות כדורגל אז כמה כבר אפשר לצפות משחקנים כמו בארי, סיסאיי, מזרחי, אבידור, איילה שבקושי מסוגלים להגיע לנעליים של ערן לוי כדי לצחצח לו אותם???
אבל סליחה, שכחתי... העיקר שהמשחק שלנו זורם... בדיוק אתמול נזכרתי שבמשחק בקרית אליעזר נגד אום אל פאחם שלא הלך לנו כלום נגד קבוצה שספגה שישיות ושביעיות רבתי עם אנשים לידי שאמרו שערן לוי מפריע ולא צריך אותו- אמרתי להן שבלעדיו הקבוצה הזו לא שווה כלום ואולי לא עולה ליגה! והקבוצה שעלתה ליגה גם בלי ערן לוי טובה מהקבוצה שיש לנו היום! אנשים כאן רוצים ללמד אותי כדורגל ואולי יש כאלה שיכולים... לזלזל במשמעות של ערן לוי עבור מכבי נתניה של השנים האחרונות היה חוסר הבנה וחוסר קריאה מוחלטים של המציאות!!!
לכן הצעתי כאן אתמול הרכב שהוא די מהפכני עם חשיבה ״מחוץ לקופסא״ כדי לנסות להפתיע ולהוציא מהשחקנים שיש כאן יותר. להפיח בקבוצה הזו רוח חיים- כי אין ברירה- חייבים לגרום לשחקנים הקיימים להראות יותר טוב! אבידור ונבו מאוד מתאמצים אבל מהם לא תבוא הישועה בחלק הקדמי. תנצל את הניידות שלהם בעמדות אחרות ושישרפו שטחים! לרומאריו אין מה לחפש מעבר לעיגול האמצע אז די! לוגסי אתמול הוכיח שהוא יכול לאיים קצת יותר על השער והוא גם מחלץ לא מעט כדורים- אולי שווה לתת לו יותר הזדמנויות- גם הקרנות שלו יותר דומות לקרן ממה שאנחנו רואים כשהוא לא על המגרש. מבארי חייבים למצוא דרך להוציא יותר! טל איילה גם בגלל מה שקורה עם הקהל חייב לרדת לספסל. הלחץ משפיע מאוד על הבחור המסכן בזה שפעם ראשונה בחייו בליגת העל ואנחנו גם יודעים שהחוסן המנטלי הוא לא החלק החזק של השחקנים האתיופים(ומקווה שאף אחד לא יקח את זה למקום גזעני- מדובר בעובדות!). לטגה אין מקום בליגת העל- בטח לא כמגן. יאיר זיו יכול לשחק מגן ימני, בלם שלישי, קשר אחורי- לא מגן שמאלי!!! והוא אכן יחד עם מישצ׳נקו היה הטוב במגרש אבל אופיר צודק- הוא לא מגן שמאלי!
במישצ׳נקו אני חייב להגיד שממשחק למשחק אני מתאהב! לבחור איכפת! הבחור משקיע! הוא אפילו לא נראה כבר כל כך איטי- הוא מתמודד יפה בספרינטים- ולשחקן לא איכפתי ולא מחוייב הכי קל היום היה לצאת החוצה פצוע. למי שלא יודע מישצ׳נקו מדקה 55 בערך החזיק את הגב! מאוד מקווה שלא מדובר במשהו רציני כי נכון להיום אין כאן בכלל דיון אם הוא מספיק טוב או לא- היום אנחנו במצב שאנחנו בצרות צרורות בלעדיו! חושש מהמשחק בשבת לא בגלל בית״ר. כפי שאמרתי אתמול- בית״ר קבוצה מוגבלת וקל לשבש לה את המשחק. היא נטולת רעיונות במשחק צפוף ותלויה לחלוטין ביום טוב של אצילי. אני מודאג וחושש מתבוסה(אבא שלי אמר לי אתמול דקה אחרי המשחק שמקבלים 5 בשבת ויש לו עשרות שנים של כדורגל והוא יודע לזהות את המצבים האלה) בעיקר בגלל המצב המנטלי של הקבוצה. ראיתי אתמול יורדת לחדרי ההלבשה חבורה מרוסקת לחלוטין. גם בלט אתמול העובדה שכשיש מעט קהל הכל מול השחקנים יותר אישי. אני ללא ספק מסמן את המשחק אתמול כנקודה הנמוכה ביותר שהיתה העונה! ומפחיד אותי שכמה שזה מפתיע עוד יש לאן לרדת...

16-Dec-2015, 10:52
הודעה: #10
(16-Dec-2015 10:30)משה.ד כתב:  לא יודע מה אתה רואה אבל בינתיים זיו זה השחקן המצטיין שלנו במשחקים האחרונים. עמדה שבהחלט ניתן לוותר עליה בזבוז כסף. להעיף את איילה וחמזי בארי שניים שמהם עוד שנתיים לא נקבל מסירה לגול ובנוסף 2 גולרים במקום כל האסופה הזרה למשחק מהחלק הקדמי

אני רואה שחקן אכפתי שנלחם בדיוק כמו שמצופה משחקן בית . מצד שני לא רואה מגן שתומך בהתקפה ומצטרף קדימה. זיו בעיקר מתמקד בחלק ההגנתי ,ומגן שלא תוקף ועוזר לחלק ההתקפי זה בעיה גדולה מאד בעיקר לקבוצה שלא מסוגלת להבקיע.
מעבר לזה, הקטע שאין לו שמאל כמעט בכלל זה בעיה לא פשוטה.
אז נכון שמגן שמאלי זה לא בעדיפות עליונה אבל עדייין מספיק חשוב והכרחי.

לגבי איילה - לא כל כך מסכים. זה נכון שהוא (וגם חמזה יש להגיד) הדרדר לאחרונה לרמה של כל השאר , אבל עדיין אם תשים לב כל מצב שהקבוצה מייצרת איילה מעורב שם. או במסירה האחרונה או בבלגן שהוא מייצר בצד שלו. ושוב, הוא לא סקורר ולא כובש מדופלם אבל שחקן כשרוני שאני לא הייתי מוותר עליו. בדיוק כמו חמזה שנראה על הפנים כבר חודש.
לוותר על שניהם זה רק במידה ויש לך ביד משהו מוכח שאתה יודע שיכול להביא את הערך המוסף. אני בספק גדול אם יש כזה דבר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים