שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שהסוד הוא לא להביא שחקנים חדשים אלא לגרום לשחקנים שיש לך להיות טובים יותר, לעבוד טוב
13-Dec-2015, 12:30
הודעה: #11
RE: שהסוד הוא לא להביא שחקנים חדשים אלא לגרום לשחקנים שיש לך להיות טובים יותר, לעבוד טוב
(13-Dec-2015 12:27)זאב רווח כתב:  הלכתי אחריך עם הברוך והבאת את עטר והברוך רק גדל
המשיכה המינית שלי לבני לם ולתקווה לא מגיע לקרסוליים של העיוורון שעטר נתקע לך בתחת ומאז אתה לא רואה כלום

תתעורר ותתחיל לחשוב לטובת מכבי נתניה ולא לתהילתו של עטר בנתיים הוא מדרדר אותנו ממחזור למחזור ויהיה מאוחר מדי

הוא ימשיך "לדרדר" עד ינואר אני כבר מעכשיו מודיע לך, אז תפסיק לבלבל את הביצים עד אז.
אם אחרי ינואר הוא ימשיך לדרדר, אני מבטיח לך שאני הראשון שאקרא להעיף אותו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2015, 12:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2015 על ידי 12:41 זאב רווח.)
הודעה: #12
RE: שהסוד הוא לא להביא שחקנים חדשים אלא לגרום לשחקנים שיש לך להיות טובים יותר, לעבוד טוב
עד ינואר לא תישאר קבוצה טמבל אם נמשיך לא לנצח אתה יכול להיות במקום אחרון ומדי פעם לנצח ואז להשאיר במצח את השחקנים אבל אם קבוצות עד ינואר יברחו ל 25 נקודות בזמן שאתה נשאר על 10 נקודות לא יהיה מה לשחקנים להילחם עליו

ואחרי שעטר יחריב הכל מה תצפה ששלום תקוה ובני לם ישחקו בכדי להציל את הקבוצה ? הם צריכים להיות המחליטים בינואר את מי לחזק אתה יודע שלעטר אין טביעת עין ברכש
13-Dec-2015, 12:45
הודעה: #13
(13-Dec-2015 12:40)זאב רווח כתב:  עד ינואר לא תישאר קבוצה טמבל אם נמשיך לא לנצח אתה יכול להיות במקום אחרון ומדי פעם לנצח ואז להשאיר במצח את השחקנים אבל אם קבוצות עד ינואר יברחו ל 25 נקודות בזמן שאתה נשאר על 10 נקודות לא יהיה מה לשחקנים להילחם עליו

ואחרי שעטר יחריב הכל מה תצפה ששלום תקוה ובני לם ישחקו בכדי להציל את הקבוצה ? הם צריכים להיות המחליטים בינואר את מי לחזק אתה יודע שלעטר אין טביעת עין ברכש

צמד החבובות שלך לא יהיו מאמני הקבוצה גם אם הקבוצה תרד לליגה א', אז צא מהסרט שלך, לא יהיו, אתה מבין את משמעות המילה???????
13-Dec-2015, 12:48
הודעה: #14
אל תדאג בסוף האוהדים יפילו את האסימון בכוח במוח

חחחח מה נדלקת מושון האשליות שלך התנפצו ??
13-Dec-2015, 12:57
הודעה: #15
(13-Dec-2015 12:48)זאב רווח כתב:  אל תדאג בסוף האוהדים יפילו את האסימון בכוח במוח

חחחח מה נדלקת מושון האשליות שלך התנפצו ??

רק האוהדים יקראו למנות את שלום תקוה האדום למאמן, אין לך מושג מה הלך הרוח בקהל בכלל.
13-Dec-2015, 12:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2015 על ידי 13:04 אסףג.)
הודעה: #16
ששלום תקווה יחפש את המלוכה במקום אחר.
את הצ'אנס שלו, להיכל התהילה מבחינת האוהדים הוא פספס.
כנראה שאני תמים אבל כולם יורקים למועדון הזה בפנים, אחרי שגידל אותם. לדעתי כי המועדון לא רע מספיק ולא שומר על כבודו בעצמו.
ומרוב שחקנים בשקל תשעים שהביאו האדונים דורה את אוסידון, אין בכלל שחקנים רציניים. למעשה כולם ביחד לא מתקרבים לשחקן אחד.
מה שדורה ואוסידון עשו השנה בבניית הסגל זה כאילו בכוונה, גם אם הייתי מתאמץ לא הייתי מצליח להביא כלומניקים כאלה.
ולמי שאומר פציעות... אז אשמח להבין בשביל מה צריך ככ הרבה קשרים ובשביל היה צריך לזרוק את תירם בשביל איזה חיימוביץ' אחד.
The following 1 user Likes אסףג's post:
yaron73 (1313-1212-2015201520152015)
13-Dec-2015, 13:04
הודעה: #17
רווח, בתור היחצ"ן שלו אולי תספר לי מה עושה שלום תקוה בימים אלו, כי מאמן הוא לא.
13-Dec-2015, 13:04
הודעה: #18
מילת הקסם... מתווך או משהו כזה.
13-Dec-2015, 13:40
הודעה: #19
(13-Dec-2015 12:15)עידן444 כתב:  אהבתי אותו רק במחצית השניה.
אגב, יאיר זיו הוא דוגמה מצויינת לך לאופיר ולכל אלה שאומרים שבמחלקת הנוער אין כלום. אם עטר לא מגיע יש למישהו ספק שעונה הבאה הוא בין ליגה לאומית תחתית לליגה א' על קו מגדל העמק- הפועל טבריה- מכבי עוספיה?
אני לא אומר שיש לנו כאן טאלנט- אבל הוא יכול להיות שחקן לגיטימי זול שמאפשר להפנות משאבים מצומצמים לבניית קבוצה איכותית יותר מהגוש חרא שאוסידון ושלומי ג'ורה חירבנו כאן.
תנו צ'אנסים לילדים האלה! אי אפשר לחכות שיהיה כאן שלום תקווה ועד שלא יהיה להגיד אין כאן כלום...
דגני\קלמי\בן הרוש- יש כאן גם היום. שאף אחד לא יחשוב לרגע שאין.

אני אמשיך לנסות להסביר את עצמי עד שתרד לסוף דעתי.

לא רוצה שלום תקווה (בעצם מת שכן אבל יודע שזה לא ריאלי) ולא עזרא....... מוכן להסתפק בדגני, אבו עביד, זוויתי ,מוגרבי ואפילו נחייסי. לדעתי ,נכון להרגע לא קיימים אצלנו בבית שחקנים ברמה הזאת.
ועם כל הכבוד לזיו אחרי מחצית אחת סבירה עוד אי אפשר לצאת בהצהרות. ואל תגיד לי עכשיו - "מה הוא לא עדיף על הרוש?" כן, הוא עדיף עליו רק מעצם היותו אחד משלנו שיקריב ויתן מעצמו פי 10 ממה שהרוש נותן, אבל זהו שמבחינתי הנפילה עם הרוש לא צריכה להצדיק הסתפקות במועט בדמות שחקן בית רק בגלל שהוא שחקן בית. והאמן לי שאפילו מכבי נתניה עם התקציב שלה יכולה למצוא מגן שמאלי יותר איכותי גם מהרוש וגם מזיו (שלמען האמת במקור הוא בכלל לא מגן שמאלי).

ואין לי בעייה לאכל את הכובע והלוואי שזיו יגרום לזה לקרות. השאלה הגדולה אם במצבנו הנתון זה הזמן לעשות ניסויים ולתת את הבמה ליותר מידי שחקני בית. אני ממש לא בטוח.
13-Dec-2015, 14:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2015 על ידי 14:32 עידן444.)
הודעה: #20
(13-Dec-2015 13:40)אופיר34 כתב:  
(13-Dec-2015 12:15)עידן444 כתב:  אהבתי אותו רק במחצית השניה.
אגב, יאיר זיו הוא דוגמה מצויינת לך לאופיר ולכל אלה שאומרים שבמחלקת הנוער אין כלום. אם עטר לא מגיע יש למישהו ספק שעונה הבאה הוא בין ליגה לאומית תחתית לליגה א' על קו מגדל העמק- הפועל טבריה- מכבי עוספיה?
אני לא אומר שיש לנו כאן טאלנט- אבל הוא יכול להיות שחקן לגיטימי זול שמאפשר להפנות משאבים מצומצמים לבניית קבוצה איכותית יותר מהגוש חרא שאוסידון ושלומי ג'ורה חירבנו כאן.
תנו צ'אנסים לילדים האלה! אי אפשר לחכות שיהיה כאן שלום תקווה ועד שלא יהיה להגיד אין כאן כלום...
דגני\קלמי\בן הרוש- יש כאן גם היום. שאף אחד לא יחשוב לרגע שאין.

אני אמשיך לנסות להסביר את עצמי עד שתרד לסוף דעתי.

לא רוצה שלום תקווה (בעצם מת שכן אבל יודע שזה לא ריאלי) ולא עזרא....... מוכן להסתפק בדגני, אבו עביד, זוויתי ,מוגרבי ואפילו נחייסי. לדעתי ,נכון להרגע לא קיימים אצלנו בבית שחקנים ברמה הזאת.
ועם כל הכבוד לזיו אחרי מחצית אחת סבירה עוד אי אפשר לצאת בהצהרות. ואל תגיד לי עכשיו - "מה הוא לא עדיף על הרוש?" כן, הוא עדיף עליו רק מעצם היותו אחד משלנו שיקריב ויתן מעצמו פי 10 ממה שהרוש נותן, אבל זהו שמבחינתי הנפילה עם הרוש לא צריכה להצדיק הסתפקות במועט בדמות שחקן בית רק בגלל שהוא שחקן בית. והאמן לי שאפילו מכבי נתניה עם התקציב שלה יכולה למצוא מגן שמאלי יותר איכותי גם מהרוש וגם מזיו (שלמען האמת במקור הוא בכלל לא מגן שמאלי).

ואין לי בעייה לאכל את הכובע והלוואי שזיו יגרום לזה לקרות. השאלה הגדולה אם במצבנו הנתון זה הזמן לעשות ניסויים ולתת את הבמה ליותר מידי שחקני בית. אני ממש לא בטוח.
אז אולי אתה מחזיק מדגני, נחייסי, וזוויטי יותר ממני... אני חושב שיש כאלה גם היום שרק מחכים להזדמנות וכשלא מקבלים מוצאים עצמם בדלית אל כרמל ומגדל העמק- בדיוק איפה שקלמי, בן הרוש, זוויטי, אלמוג כהן ונחייסי היו מוצאים את עצמם בלי צ'אנס ממלמיליאן\לנדאו\עטר\מתיאוס.

במצב שלנו אי אפשר לבנות על שחקני בית צעירים, למרות שיתכן ואין ברירה... אני חושב שניר עזריה יכול להועיל לנו יותר מסיסאיי, בטח ובטח מסיסאיי עייף(לדעתי הוא לא יכול לשחק יותר ממחצית). ממה שראיתי הוא שחקן עם מהירות וגם יודע לסיים לא רע.
אני גם מקווה שלא נגיע למצב שזורקים סתם שחקנים צעירים בלי שום מחשבה... (בקצב הזה הוא יגיע בעוד חודש-חודשיים ולא בגלל הבטחת הישארות אלא כהכנה לעונה הבאה במקום שאנחנו מאוד לא רוצים להיות)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים