שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האשם העיקרי בתיקו 0 היום הוא
12-Dec-2015, 23:35
הודעה: #11
יובל אבידור נתן היום משחק טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Dec-2015, 23:36
הודעה: #12
RE: האשם העיקרי בתיקו 0 היום הוא
גדול אופיר 34 פשוט אמרת הכל
עטר לא היה אף פעם מאמן הצליח לו במזל כמה נצחונות אבל כדורגל אמיתי יפה בחיים לא ראינו אצל עטר
אורן ראית פעם אימון אצל רוני לוי ? תשווה לאימון של עטר לא תכיר בכלל שזה מדובר על אותו ענף של משחק

מתי אוהדים יבחינו במאמן אמיתי ולא בדובר ומדברר של ראיונות ? עטר יודע לדבר בטלויזיה מסכים אבל תתעוררו הוא לא מאמן !!
מה אתם רוצים מהשחקנים מה ? זה מה שהמאמנים הכינו אותם !!!

אם לא תתעוררו ולא תלחצו למנות את בני לם ושלום תקווה אל תבואו בטענות קודם כל תפעלו אתם לשינוי ואחרי זה אפשר יהיה לצפות בשינוי
12-Dec-2015, 23:39
הודעה: #13
מעולם לא החזקתי מעטר אבל לכל המקטרגים את מי בדיוק הוא יכניס ?סיסאיי הוא בדיחה בלי ספק אבל אני מבין את השימוש שעטר עושה בו כפיבוט שיוריד כדורים לאחרים. לא שהוא מצליח יותר מידי אבל בסגל הזה זה מה יש. דורה השאיר פה איי חורבות מה לעשות. לפחות יאיר זיו מוציא אאוט כמו שצריך.. לגבי לוגסי - לא ברור . סמילאניץ כזה חושך כל כך גרוע שלא ברור לי איך לא סופרים את לוגסי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Dec-2015, 23:42
הודעה: #14
טל, איך שסיסאיי נראה במחציות השניות אני עדיף עליו שם.

12-Dec-2015, 23:42
הודעה: #15
(12-Dec-2015 23:36)זאב רווח כתב:  גדול אופיר 34 פשוט אמרת הכל
עטר לא היה אף פעם מאמן הצליח לו במזל כמה נצחונות אבל כדורגל אמיתי יפה בחיים לא ראינו אצל עטר
אורן ראית פעם אימון אצל רוני לוי ? תשווה לאימון של עטר לא תכיר בכלל שזה מדובר על אותו ענף של משחק

מתי אוהדים יבחינו במאמן אמיתי ולא בדובר ומדברר של ראיונות ? עטר יודע לדבר בטלויזיה מסכים אבל תתעוררו הוא לא מאמן !!
מה אתם רוצים מהשחקנים מה ? זה מה שהמאמנים הכינו אותם !!!

אם לא תתעוררו ולא תלחצו למנות את בני לם ושלום תקווה אל תבואו בטענות קודם כל תפעלו אתם לשינוי ואחרי זה אפשר יהיה לצפות בשינוי

לא נמאס לך מהקמפיין המגוחך שאתה מנהל פה ...? אני באמת סקרן למה אתה לא מפגין מול משרדי המועדון ערב ערב , מחתים עצומות ,, עושה משהו מלבד לספר לנו על בני ושלום .. אתה רוצה אותם ?קום תעשה מעשה.

12-Dec-2015, 23:43
הודעה: #16
רק תזרוק כל שם שעולה לך וזה עדיף- לעזור לך?

12-Dec-2015, 23:46
הודעה: #17
אם דיברת אלי - אז כן. אני מקשיב . מי חסר לך שהיית מרכיב ?

12-Dec-2015, 23:49
הודעה: #18
(12-Dec-2015 23:29)אופיר34 כתב:  אני באמת לא מבין אתכם.
זה לא אותו ראובן עטר שהעביר פה 9 שנים ??
זה לא אותו ראובן עטר שהביא לנו שחקנים כמו קיויו ,ג׳ורג׳ בה, סאנוגו וכו׳ ??
זה לא אותו ראובן עטר שתמיד ימצא את המפלט בשיטת המשחק העטרית הידועה ??
זה לא אותו ראובן שעושה איקס על שחקן ובית דין לא יעזור לו (לוגסי המסומן התורן למי ששאל) ?
אנשים מתפלאים פה שסיסאי הוא הבאנקר שלנו בהרכב. אפ יש משהו שלא מפתיע אותי זה לראות את סיסאי גומר כל שבוע 90 דקות. ואני אומר לכם שוב, ממש לא יפתיע אם סיסאי ישאר בסוף.

מדבר אחד אני מנסה להתעודד וזה שלפחות הפעם הגענו לשניים שלשה מצבים. עד היום גם למצבים בקושי שהגענו.
ומילה על אבידור, אני מבין את העצבים של כולנו על האימפוטנטיות בהתקפה אבל מה שחלק מהאוהדים עושים לאבידור הוא לא ראוי ולא הוגן. אבידור לא הובא לכאן על משבצת הגולר. לעולם לא היה כזה ולעולם לא יהיה. אבידור הוא שחקן התקפה משלים שצריך לתת 7-8 שערים בעונה.
אבידור לפחות פותח את המשחק ועושה תנועה בניגוד למשל למרגוליס שנכנס למשחק ועושה טובה שהוא זז. אז נכון שהוא מחמיצן שצריך כמה מצבים בשביל להבקיע אבל לפחות את הנשמה הוא נותן מה שלא כולם עושים בקבוצה הזאת.

אבידור לא היה צריך לצאת היום.
סיסאיי עזר להגנת מכבי פ״ת. כל כדור שהגיע אליו ברח לו, חסר כושר גופני מדקה 20 וכל הכדורים אליו.
אני לא מתפלא ולא אתפלא אם ישאר פה עד סוף העונה, רק אתה אל תתפלא למה אנחנו פסימיים...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
12-Dec-2015, 23:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Dec-2015 על ידי 23:51 אופיר34.)
הודעה: #19
RE: האשם העיקרי בתיקו 0 היום הוא
אין בעייה שהוא מנסה להשתמש בסיסאי כפיבוט. הוא לא יכול לעשות איתו משהו אחר.
אבל אם אתה רואה כבר מספר שבועות שהאיש לוקה בהחזקת הכדור, שהאיש לא מצליח לשמור את הכדור אצלו ברגל, שהוא משחק אחורה מידי ולא נותן את הכדור המדויק, שגם במצבים שהוא מגיע אליהם הוא לא מצליח לנצל , אז למה למען השם לא לנסות לשנות המערך ?

והוא יכול להשאיר אותו בהרכב אבל הוא לא חייב לקבל בכל התקפה כדורים גבוהים מההגנה כשהוא עומד 40-50 מטר מהשער ואז או שהוא משתלט ומוביל את הכדור (דבר שהוא לא מסוגל לעשות) או שהוא לא משתלט (מה שבדר״כ קורה) ואז איבדנו עוד כדור.

את הכדורים ששולחים שישלחו לרחבה. ששם יתברבר עם הכדור. לא 50 מטר מהשער ,שם כל איבוד הופך למתפרצת.
זה בדיוק הכדורגל של ראובן עטר שטבוע אצלו בדי אן איי כנראה. פשוט לא מסוגל אחרת.
12-Dec-2015, 23:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Dec-2015 על ידי 23:54 עידן444.)
הודעה: #20
(12-Dec-2015 23:46)טל.מ כתב:  אם דיברת אלי - אז כן. אני מקשיב . מי חסר לך שהיית מרכיב ?

כפי שאמרתי- כל דבר עדיף- נבו, עידן שריקי, אקסברד, אור ברוך, עומר בוארון, ניר עזריה, הבן שלי בן ה-3, הכיסא שאני יושב עליו, המגב שנשבר לי אתמול.

ואני שוב מדגיש- אני מתייחס ליכולת של סיסאיי במחציות השניות בשני המשחקים האחרונים- בהן אני מזהה ירידה שאפילו במושגים שלו היא חדה! או שהחמצן כבר לא מגיע למוח או שהוא מתייאש, אין לי מושג- אבל מחצית שניה הבחור מפריע וגם כשהוא מגיע למצב יוצא לו גלגול לא ברור.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים