שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא מאמין שבליגה עלובה כזו, נרד ליגה
13-Dec-2015, 20:10
הודעה: #31
RE: לא מאמין שבליגה עלובה כזו, נרד ליגה
(13-Dec-2015 18:11)ORENARIEL כתב:  מצאו את ההבדלים.. כשדורה אימן נגד פתח תקווה רואים בתקציר מצב אחד שהגיע מכדור ארוך (כמו שאופיר אוהב) שיצר הדיפה גרועה של השוער ומטעות של ההגנה הגענו לחצי מצב..
ולאחר מקבץ מצבים של פתח תקווה.. יש בעיטה נואשת של בארי מ30 מטר מעל השער.. וזהו!!!

לא בעיטה אחת למסגרת, לא החזקת כדור, לא משחק לחץ, ולא התקפות מסודרת ובטח של שיטה של כדורים ארוכים

זו אותה פתח תקווה שניצחה חצי ליגה..! ניצחה את הפועל ת"א , בית"ר , ק"ש ,כ"ס ,בני יהודה ,הפועל חיפה ,נתניה , תיקו עם חיפה , נתנה פייט מכובד נגד מכבי ת"א והפועל ב"ש .. רן בן שמעון כבר מסומן למאמן העונה

הפועל ת"א לדוגמה נגד עכו בעטה 2 בעיטות למסגרת..

ויש אוהדים שלא רואים שיפור אצל עטר..

מכבי פ"ת לא קבוצה גדולה , במזל היא מנצחת , היא צריכה להיות קבוצת תחתית עם כל הביזבוזי זמן שלה והמשחק הלא ספורטיבי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Dec-2015, 20:50
הודעה: #32
(13-Dec-2015 19:34)ORENARIEL כתב:  
(13-Dec-2015 14:59)arika כתב:  מדובר על אוסף שחקנים חסרי יכולת התקפית. אולי עדיף שעטר יחזור לשחק, כמו פעם, ע"י העפת כדורים למעלה ונתפלל לגול במזל, כי לפתח משחק התקפה דרך האגפים, אנחנו לא מסוגלים מבחינת יכולת.

אופיר עוד אנשים חושבים שאין דרך אחרת עם הסגל הזה..

ההחמצות של שחקנים מול השוער לא תלויים במאמן! למי אתה בא בטענות?

ואל תשווה סבלנות לשחקן למאמן.. מישנקו הגיע מהספסל של ליגה שנייה, ואחרי כל הסרטונים ומשחקי האימון והמשחקים הראשונים בליגה לטעמי הוא לא מספיק טוב מבחינה מקצועית.. לא מגיע פה סבלנות כשכל משחק הוא מחזק את הדעה שלי..

בדיוק כמו שמאמן יכול לחתוך נבחן זר אחרי רבע שעה.. גם אוהד יכול לגבש דעה על שחקן אחרי משחק אחד

אתה לא מרוצה מהמשחק של עטר? בטח אתה מתגעגע למשחקים עם אפס בעיטות למסגרת עם דורה

זה שדורה פח לא אומר שצריך להשלים עם מאמן פח אחר.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
13-Dec-2015, 20:55
הודעה: #33
אורן לפעמים אתה צודק אבל אתה נטפל למישצ׳נקו באובססיביות שמזכירה את ההערצה שלך לעטר.. אתמול לטעמי מישצ׳נקו היה מספר אחת על הדשא. תיכף תמצא לי איזה סרטון שהוא טועה בו .. לגבי עטר - אני לא רואה שום הבדל בין הקבוצה של דורה לזו של עטר. זה שבמשחק נתון הגעת לחצי מצב ובסיבוב אחכ הגעת למצב וחצי ואתה ממהר לזקוף את זה לזכות המאמן .. תעשה לי טובה זה נשמע לא רציני. ראובן עטר לא הביא שום בשורה לנתניה . לא משחק מהיר לא עמידה טקטית ( להזכירך את ה3:1 נגד רעננה?) לא כושר גופני, לא שינוי מערך. רק סיסאיי עבר לשחק 90 דק והוא שחרר את הבלם השלישי עוד לפני שיש לו מחליף . זה אצלך רציני ? עטר נראה לי בדיוק כמו כל שאר המתחזים שעברו פה בשנתיים האחרונות להוציא רוני לוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Dec-2015, 21:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2015 על ידי 21:03 עידן444.)
הודעה: #34
(13-Dec-2015 20:55)טל.מ כתב:  אורן לפעמים אתה צודק אבל אתה נטפל למישצ׳נקו באובססיביות שמזכירה את ההערצה שלך לעטר.. אתמול לטעמי מישצ׳נקו היה מספר אחת על הדשא. תיכף תמצא לי איזה סרטון שהוא טועה בו .. לגבי עטר - אני לא רואה שום הבדל בין הקבוצה של דורה לזו של עטר. זה שבמשחק נתון הגעת לחצי מצב ובסיבוב אחכ הגעת למצב וחצי ואתה ממהר לזקוף את זה לזכות המאמן .. תעשה לי טובה זה נשמע לא רציני. ראובן עטר לא הביא שום בשורה לנתניה . לא משחק מהיר לא עמידה טקטית ( להזכירך את ה3:1 נגד רעננה?) לא כושר גופני, לא שינוי מערך. רק סיסאיי עבר לשחק 90 דק והוא שחרר את הבלם השלישי עוד לפני שיש לו מחליף . זה אצלך רציני ? עטר נראה לי בדיוק כמו כל שאר המתחזים שעברו פה בשנתיים האחרונות להוציא רוני לוי.

לא צריך סרטון. הוא באמת היה טוב, כמו גם עומר ורד נגד מכבי חיפה ובטעות אחת אתה מפסיד משחק. באחת ההתקפות האחרונות שחקן עבר אותו כאילו הוא לא קיים והמזל שכל הבעיטות שלהם סמוך לסיום הגיעו לבניין של סלקום.

13-Dec-2015, 21:15
הודעה: #35
(13-Dec-2015 20:55)טל.מ כתב:  אורן לפעמים אתה צודק אבל אתה נטפל למישצ׳נקו באובססיביות שמזכירה את ההערצה שלך לעטר.. אתמול לטעמי מישצ׳נקו היה מספר אחת על הדשא. תיכף תמצא לי איזה סרטון שהוא טועה בו .. לגבי עטר - אני לא רואה שום הבדל בין הקבוצה של דורה לזו של עטר. זה שבמשחק נתון הגעת לחצי מצב ובסיבוב אחכ הגעת למצב וחצי ואתה ממהר לזקוף את זה לזכות המאמן .. תעשה לי טובה זה נשמע לא רציני. ראובן עטר לא הביא שום בשורה לנתניה . לא משחק מהיר לא עמידה טקטית ( להזכירך את ה3:1 נגד רעננה?) לא כושר גופני, לא שינוי מערך. רק סיסאיי עבר לשחק 90 דק והוא שחרר את הבלם השלישי עוד לפני שיש לו מחליף . זה אצלך רציני ? עטר נראה לי בדיוק כמו כל שאר המתחזים שעברו פה בשנתיים האחרונות להוציא רוני לוי.

גם סימיליאניץ היה לא רע.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
13-Dec-2015, 21:22
הודעה: #36
עידן - יש משחק עם אפס טעויות ? אתה מכיר דבר כזה באיזשהו ענף ספורט ? ההבדל הוא שבקבוצה שלנו אין מי שינצל את טעויות היריב . לגבי סמילאניץ אני נואשתי ממנו. אפס רגש לכדור , חוסר יכולת להרים כדור לרחבה להרים קרן .. אני מצטער - הביתה ויפה שעה אחת קודם .

13-Dec-2015, 21:34
הודעה: #37
הטעויות של הבחור קריטיות. לא שונה מירין חסן בעניין הזה.

13-Dec-2015, 22:04
הודעה: #38
לא ראיתי אתמול שום טעות קריטית. בסוף קרה שכמעט עברו אותו תוך כדי ריצה. ראיתי בלם ראשון לכל כדור , עולה להתקפות , יורד למתפרצות מחפה על כולם. כשצריך להגיד מילה טובה אז מותר. הוא הזר היחידי שדורה פגע איתו. כל השאר בושה לענף.

13-Dec-2015, 22:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Dec-2015 על ידי 22:35 אופיר34.)
הודעה: #39
RE: לא מאמין שבליגה עלובה כזו, נרד ליגה
(13-Dec-2015 19:34)ORENARIEL כתב:  אופיר עוד אנשים חושבים שאין דרך אחרת עם הסגל הזה..

ההחמצות של שחקנים מול השוער לא תלויים במאמן! למי אתה בא בטענות?

ואל תשווה סבלנות לשחקן למאמן.. מישנקו הגיע מהספסל של ליגה שנייה, ואחרי כל הסרטונים ומשחקי האימון והמשחקים הראשונים בליגה לטעמי הוא לא מספיק טוב מבחינה מקצועית.. לא מגיע פה סבלנות כשכל משחק הוא מחזק את הדעה שלי..

בדיוק כמו שמאמן יכול לחתוך נבחן זר אחרי רבע שעה.. גם אוהד יכול לגבש דעה על שחקן אחרי משחק אחד

אתה לא מרוצה מהמשחק של עטר? בטח אתה מתגעגע למשחקים עם אפס בעיטות למסגרת עם דורה

זה בסדר שעוד אנשים חושבים אחרת. מדינה דמוקרטית. מישהו אמר שאסור לחשוב אחרת ??
ולמי אתה מספר את סיפורי המעשיות האלה ?? מה נראה לך שאני שלמה שרף שרואה 2 דקות תקציר וכבר יודע לספר לכולם על כל הבעיות של נתניה ואיך צריך לפתור אותם ??

מלבד המשחק האחרון הקבוצה כמעט ולא ייצרה מצבי כיבוש בכלל. לא ראיתי שום שינוי במשחק ההתקפה של הקבוצה. ונכון שבשבת היו מספר מצבים אבל את זה אני גם יכול למצוא בקדנציה של דורה. דבר איתי עוד חודשיים ונראה עד כמה הקבוצה שיפרה את משחק ההתקפה שלה והאם מאזן הכיבושים השתפר או לא.

אני מתחיל להרגיש איתך שלא משנה מה יקרה אם אתה מחליט לאמץ מישהו לחיקך (לטוב ולרע...) בית דין לא יעזור. ועוד אומרים לי שאני טומן את הראש בחול....

(13-Dec-2015 22:04)טל.מ כתב:  לא ראיתי אתמול שום טעות קריטית. בסוף קרה שכמעט עברו אותו תוך כדי ריצה. ראיתי בלם ראשון לכל כדור , עולה להתקפות , יורד למתפרצות מחפה על כולם. כשצריך להגיד מילה טובה אז מותר. הוא הזר היחידי שדורה פגע איתו. כל השאר בושה לענף.

מישנקו הזר הכי יציב עד עכשיו זה נכון ,אבל להגיד בושה לענף על כל השאר זה ,תסלח לי שוב על הביטוי, מתאים ליציע העיתונות.
חמזה שחקן מאד כשרוני שצריך טיפה כיוון ויהיה אחד הטובים בליגה. אנחנו עוד נצביע עליו פעם ונשוויץ שהוא שיחק אצלנו. בדיוק כמו קאיודה.

סמיליניץ גם שחקן עם כדורגל לטעמי. זה לא מסתדר אצלנו לאו דווקא בגלל הכדורגל שלו. לדעתי עם מאמן חכם שמבין איזה שחקן הוא ומה אפשר להוציא ממנו אפשר היה לראות ממנו יותר. כרגע מסכים שהוא לא מספק את הסחורה. הוא בטוח לא בושה לענף.

וסיסאי זה סיסאי. מי שהביא אותו ידע מה הביא. גדול, גמלוני ומגושם שמתאים לסגנון משחק מאד מסוים. חבל שעטר מנסה להפוך אותו לעושה המשחק שלנו
13-Dec-2015, 22:42
הודעה: #40
חמזה זה סוג של ראובן עובד. לא מתרשם ממנו, מאז הגול נגד בני יהודה הרבה רעש צלצולים וכדרורים על כלום. סמיליאניץ סוג של גרזן בלי השפיץ .. אין לו את המיקום והאגרסיביות של פירס אין לו את המסירה של דג׳אני אין לו טאץ׳ לכדור, רק המסירות חסרות התוחלת ההרמות הגרועות . קשר שלא מצטיין בכלום. יכול להיות שהוא היה שחקן פעם. אחרי שנתיים בלי כדורגל כנראה שכבר אין לו את זה. לגבי סיסאיי .. לא ברור לי איך הוא נהיה שחקן כדורגל .

Sent from my iPad using Tapatalk

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים