שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד ינואר...
10-Dec-2015, 19:26
הודעה: #71
RE: עד ינואר...
פיליפצ'וק אם אתה אומר שהכל כבר אבוד אז למה רצית את עטר ? אמרת שהוא יציל אותנו מירידה ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
10-Dec-2015, 19:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Dec-2015 על ידי 22:06 פיליפצ'וק.)
הודעה: #72
(10-Dec-2015 19:26)זאב רווח כתב:  פיליפצ'וק אם אתה אומר שהכל כבר אבוד אז למה רצית את עטר ? אמרת שהוא יציל אותנו מירידה ....

במצב הנוכחי, אף מאמן בארץ לא מסוגל להציל את המועדון הזה מירידת ליגה בתום העונה, כולל בני "מוריניו" לם.
כמו שאמרתי, לוח הזמנים קצר מידי ומלאכת תיקון הנזקים רבה מידי, לא רואה את זה קורה.
10-Dec-2015, 20:16
הודעה: #73
מעניין מה יהיה פה כשהמומנטום יתחלף.. וקבוצות אחרות ישקעו
זאב תרשום לך שאמרתי שאנחנו נילחם על הכניסה לפליאוף העליון.. עד אז ימשיכו פה הרבה אנשים ממורמרים לנסות לייאש.. אבל זה טבעי, אנשים חיים את הרגע
10-Dec-2015, 20:29
הודעה: #74
בוא נראה אורן ... אם אני חושב ההיפך ממך בנושא נתניה זה הופך אותי לממורמר או אותך לתלוש מהמציאות ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
10-Dec-2015, 22:37
הודעה: #75
אורן אתה בא אליי בטענות תבוא לפיליפצ'ק בטענות אם אתה טיפ טיפה ישר

אם הוא טוען שאין ברירה אלא לרדת ליגה למה לחץ להביא את עטר הנה עברו 4 מחזורים והוא כבר לא מאמין בו

ואתה מזלזל ביוסי מזרחי המאמן שהעלה אותך ליגה אחרי 15 מחזורים ?
11-Dec-2015, 1:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2015 על ידי 1:26 אופיר34.)
הודעה: #76
(10-Dec-2015 19:55)פיליפצוק כתב:  
(10-Dec-2015 19:26)זאב רווח כתב:  פיליפצ'וק אם אתה אומר שהכל כבר אבוד אז למה רצית את עטר ? אמרת שהוא יציל אותנו מירידה ....

במצב הנוכחי, אף מאמן בארץ לא מסוגל להציל את המועדון הזה מירידת ליגה בתום העונה, כולל בני "מוריניו" לם.
כמו שאמרתי, לוח הזמנים קצר מידי ומלאכת תיקון הנזקים רבה מידי, לא רואה את זה קורה.

את האמת משה, כל הקטנת הציפיות הזאת והשחור שאתה עושה בעיניים זה בשביל שאח״כ תוכל להעצים ולהאדיר את המאמן שאתה כל כך אוהב ??
למה יש לי הרגשה שעם מאמן אחר על הקווים היינו שומעים ממך דברים טיפה אחרים....

(10-Dec-2015 20:16)ORENARIEL כתב:  מעניין מה יהיה פה כשהמומנטום יתחלף.. וקבוצות אחרות ישקעו
זאב תרשום לך שאמרתי שאנחנו נילחם על הכניסה לפליאוף העליון.. עד אז ימשיכו פה הרבה אנשים ממורמרים לנסות לייאש.. אבל זה טבעי, אנשים חיים את הרגע

זה משהו איך הגישות של האנשים משתנות פה. כל אחד בגלל האינטרסים שלו.
אורן, אני כמובן תומך בגישה הנוכחית רק כך בחשבון שאתה נכנס למועדון "טומני הראש באדמה" שלא מסוגלים לצפות את העתיד ולנתח את המציאות כפי שהיא.
ראה הוזהרת!

Sent from my LG-D855
11-Dec-2015, 4:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2015 על ידי 4:07 ORENARIEL.)
הודעה: #77
מתי הגישה שלי השתנתה?
אני עוד בעונה שעברה אמרתי שאפשר להגיע לפליאוף עליון עם הסגל והבעיה היתה יוסי מזרחי.. ואכן בא רוני לוי והצליח..

ומה הקשר לטומן ראש? אני יודע בדיוק את המצב ורואה איך אנחנו משחקים לעומת קבוצות אחרות

הגרוע ביותר כבר מאחורינו.. מפה אפשר רק לעלות..

עכו עונה שעברה עם הפרש עצום, ועם משחק מכוער ולא יעיל, ומאמן גרוע הצליחה להישאר בליגה.. אנשים פה בקרוב ידברו אחרת ויתנהגו אחרת
11-Dec-2015, 11:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Dec-2015 על ידי 11:25 פיליפצ'וק.)
הודעה: #78
(11-Dec-2015 1:10)אופיר34 כתב:  
(10-Dec-2015 19:55)פיליפצוק כתב:  [quote='זאב רווח' pid='48383' dateline='1449761180']
פיליפצ'וק אם אתה אומר שהכל כבר אבוד אז למה רצית את עטר ? אמרת שהוא יציל אותנו מירידה ....

את האמת משה, כל הקטנת הציפיות הזאת והשחור שאתה עושה בעיניים זה בשביל שאח״כ תוכל להעצים ולהאדיר את המאמן שאתה כל כך אוהב ??
למה יש לי הרגשה שעם מאמן אחר על הקווים היינו שומעים ממך דברים טיפה אחרים....

נחיה ונראה מי מקטין ציפיות ומי חי בסרט מדע בדיוני.
אתה תמשיך לחכות לגול מחבורת הזבל מקדימה, יש אימרה כזו "גם תרנגול עיוור מוצא גרגיר" זה הדבר היחיד שנותר להסתמך עליו בכל הקשור להבקעת שערים בקבוצה הזו.
11-Dec-2015, 12:11
הודעה: #79
מישהו אמר אחרת ???
11-Dec-2015, 13:03
הודעה: #80
(10-Dec-2015 19:55)פיליפצוק כתב:  

זה בדיוק מה שאמרו שנה שעברה בשלב מאוחר יותר. אך ראה זה פלא, הגיע מאמן והדגש על מאמן ובלי אף שחקן חיזוק השאיר את הקבוצה בליגה כמו ענק. אז נכון עכשיו תאמר ששנה שעברה היה לך את ערן לוי וקאיודה שידעו להבקיע ולייצר מצבים. אך להזכירך, לפני שהמאמן (ושוב הדגש על מאמן) הגיע דיברו על כך שבגלל 2 השחקנים האלה נרד ליגה והם לא מתאימים לליגת העל.
לסיכום, נכון שהסגל שלנו חרא אבל הוא לא יותר חרא משל עכו שלא השכלת לנצח בבית. אתה זה שחפרת לנו עטר עטר ועכשיו אתה אומר שסיכוי קלוש שהוא ישאיר אותנו.
מאמן טוב משאיר אותנו בלי בעיה בליגת הפח הזו, מאמן פח ימשיך באותה מגמה של קודמו. את זה נראה בסביבות אפריל מאי (ואולי עוד לפני).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים