שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד ינואר...
08-Dec-2015, 18:29
הודעה: #11
RE: עד ינואר...
ככה זה שנתנו לקלאבר להיות גנרל מנג'ר הירידת ליגה הזאת תהייה רשומה על שמו לא פחות מעל המתאמנים שהוא הביא והיא לצערי הכבד תהייה..

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Dec-2015, 18:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Dec-2015 על ידי 18:35 ORENARIEL.)
הודעה: #12
94
(08-Dec-2015 14:08)טל.מ כתב:  
(08-Dec-2015 13:44)ORENARIEL כתב:  תתארו לעצמכם שכל הכדורים שאבידור קיבל העונה ברחבה היו מגיעים לבארי מול בלם.. איפה היינו נמצאים היום

באותו המקום. בארי היה מקבל את הכדור מסתובב, מנסה לעבור מימין משמאל מסתובב סביב עצמו ומאבד . הבנאדם חולה כדור.

מי עובר שחקנים הכי טוב בקבוצה?
בארי אפילו בין הטובים בליגה.. רק נכון שהוא לא משחרר כדור בזמן והמסירות שלו לא מספיק מדויקות וחכמות..

אז אני לא חושב שהוא היה מסתבך ברחבה.. להיפך הוא היה מפרפר בלמים

אבל שוב עד ינואר את מי היית מרכיב חלוץ?
לטעמי חמזה ועאבד ג'ברין בחוד..

וזה מה שקורה כשבארי מגיע לרחבה..מפרפר בלם וכובש.. לא תקבל דבר דומה לזה מאף חלוץ עד ינואר..

08-Dec-2015, 18:39
הודעה: #13
(08-Dec-2015 18:22)אלון כתב:  
(08-Dec-2015 17:43)amir כתב:  בינתיים הגאונים משחררים את חימוביץ....

הגאונים הגדולים לא היו צריכים להביא אותו מלכתחילה ולשחרר את תירם ועידו.
אם הידיעות בנושא השיחרורים נכונים אז אני לא מבין מי יהיה הבלם המחליף, הקשר האחורי המחליף (בהנחה שלוגסי ומילאן משוחררים) והמגן שמאלי המחליף. עוד לא יודע מי הקבוצות שירצו אותם ואם לא ירצו אותם אז איך אפשר לשלם להם וגם למחליפהם.
בקיצור, לא יודע מה כולם בונים על ינואר אבל מקווה שינואר יהיה עדיין רלוונטי ( יש כ-4 משחקים עד לתחילתו) ואפקטיבי ( שנצליח להביא שחקן/ים שיביאו לשינוי המיוחל) לגבינו.
אישית, לא אופטימי יותר מידיי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מיקצועית, לא הייתה לי שום התנגדות בזמנו להחתמה שלו, במיוחד אחרי שהבנו מה העלויות של הבלם האגדי שהיה פה לפניו ומה התרומה שנתן בתמורה.

חיימוביץ כבלם נוסף לסגל (אפילו לא הרכב) בסיטואציה שנוצרה במכבי נתניה של השנה זאת בהחלט הייתה החלטה לגיטימית.

אני בכלל ממליץ לא לפתח דיונים על כל שם פוטנציאלי שעולה ברחבי הרשת. מדובר בספקולציות והשערות שברובן לא קשורות למציאות.

בוא נתחיל לריב שדברים יהיו סגורים....
08-Dec-2015, 18:50
הודעה: #14
(08-Dec-2015 18:39)אופיר34 כתב:  
(08-Dec-2015 18:22)אלון כתב:  
(08-Dec-2015 17:43)amir כתב:  בינתיים הגאונים משחררים את חימוביץ....

הגאונים הגדולים לא היו צריכים להביא אותו מלכתחילה ולשחרר את תירם ועידו.
אם הידיעות בנושא השיחרורים נכונים אז אני לא מבין מי יהיה הבלם המחליף, הקשר האחורי המחליף (בהנחה שלוגסי ומילאן משוחררים) והמגן שמאלי המחליף. עוד לא יודע מי הקבוצות שירצו אותם ואם לא ירצו אותם אז איך אפשר לשלם להם וגם למחליפהם.
בקיצור, לא יודע מה כולם בונים על ינואר אבל מקווה שינואר יהיה עדיין רלוונטי ( יש כ-4 משחקים עד לתחילתו) ואפקטיבי ( שנצליח להביא שחקן/ים שיביאו לשינוי המיוחל) לגבינו.
אישית, לא אופטימי יותר מידיי.

מיקצועית, לא הייתה לי שום התנגדות בזמנו להחתמה שלו, במיוחד אחרי שהבנו מה העלויות של הבלם האגדי שהיה פה לפניו ומה התרומה שנתן בתמורה.

חיימוביץ כבלם נוסף לסגל (אפילו לא הרכב) בסיטואציה שנוצרה במכבי נתניה של השנה זאת בהחלט הייתה החלטה לגיטימית.

אני בכלל ממליץ לא לפתח דיונים על כל שם פוטנציאלי שעולה ברחבי הרשת. מדובר בספקולציות והשערות שברובן לא קשורות למציאות.

בוא נתחיל לריב שדברים יהיו סגורים....
אני לא קונה את זה שעידו "היקר" ברעננה וחיימוביץ' "הזול" בנתניה.
08-Dec-2015, 19:05
הודעה: #15
(08-Dec-2015 18:50)עידן444 כתב:  אני לא קונה את זה שעידו "היקר" ברעננה וחיימוביץ' "הזול" בנתניה.

מילא לא להאמין לאיש "שתמיד מגן על המערכת".... אבל גם לאייל לא תאמין ??

ובוא אני אגיד לך עוד משהו, גם אם הפער הרבה יותר קטן ממה שאומרים, מיקצועית מדובר בשני בלמים בינוניים שלא ישאירו את חותמם בשום קבוצה שבה ישחקו.

לא זו ההחלטה שהביאה אותנו עד הלום.
08-Dec-2015, 19:11
הודעה: #16
(08-Dec-2015 19:05)אופיר34 כתב:  
(08-Dec-2015 18:50)עידן444 כתב:  אני לא קונה את זה שעידו "היקר" ברעננה וחיימוביץ' "הזול" בנתניה.

ובוא אני אגיד לך עוד משהו, גם אם הפער הרבה יותר קטן ממה שאומרים, מיקצועית מדובר בשני בלמים בינוניים שלא ישאירו את חותמם בשום קבוצה שבה ישחקו.

סביר להניח שלא...
בליגה כל כך גרועה גם מספיקה הגנה בינונית.
אנחנו איפה שאנחנו בגלל מה שידענו מאז שערן לוי נפצע-
שבלי מחליפים לשניים שבאופן בלעדי החזיקו את ההתקפה שלנו- לא יהיה מי שיתן גול. כשדיא סבע נפצע הבנו שגם את הצלע האפקטיבית השלישית מהעונה שעברה איבדנו.
וכשראינו את התחליפים, הבנו סופית שדי מהר יצטרכו לפרסם ברשתות החברתיות את מילות השיר "כל חיי" כדי שלא נשכח אותן...
08-Dec-2015, 19:55
הודעה: #17
עד ינואר...
(08-Dec-2015 19:05)אופיר34 כתב:  

לא זו ההחלטה שהביאה אותנו עד הלום אבל, בדיעבד, מראה על תהליך קבלת ההחלטות שהביאנו עד הלום...

08-Dec-2015, 19:58
הודעה: #18
(08-Dec-2015 16:44)פיליפצוק כתב:  עד ינואר צריך להגיד תודה גדולה, על כל נקודה שתיכנס לקופה.

מינואר צריך להגיד תודה גדולה על כל חודש שיעבור ולא ניהיה חדלי פרעון..
08-Dec-2015, 20:33
הודעה: #19
עד ינואר...
(08-Dec-2015 19:58)אייל ס כתב:  
(08-Dec-2015 16:44)פיליפצוק כתב:  עד ינואר צריך להגיד תודה גדולה, על כל נקודה שתיכנס לקופה.

מינואר צריך להגיד תודה גדולה על כל חודש שיעבור ולא ניהיה חדלי פרעון..

מצד אחד זה בלתי מתקבל על הדעת שיכול להיות מצב כזה...
מצד שני... כשאתה אומר, אתה יודע...

Sent from my iPhone using Tapatalk
08-Dec-2015, 21:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Dec-2015 על ידי 21:32 טל.מ.)
הודעה: #20
עד ינואר...
אני לא רואה את כל השחרורים האלה מתרחשים. אולי יש רצון ויש כוונה אבל למצוא קבוצה לחיימוביץ ולכל השאר נראה לי משימה לא פשוטה . יותר פשוט לא לשחרר אף אחד מלבד סיסאיי ולחפש חלוץ נורמלי. אפשר באותה המידה להשלים עם הירידה ולהתחיל לשתף שחקני נוער יותר ויותר. אין לי מושג על איזה חדלות פרעון מדבר אייל לאור ההלוואה שהתקבלה. הסברים ?

לנג גם מפרסם שיש דיבור על מעבר של פאדי להפועל תמורת השאלת שחקנים ... אני מקווה שזה לא נכון כי אם פאדי הוא עתיד המועדון אוסידון בוגד בתפקידו. אז פאקינג נרד ליגה. מה יעזרו לי כל המושאלים מהפועל תא ..? ראינו מה שווים אלה של היריבה העירונית שלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים