שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עד ינואר...
27-Dec-2015, 12:43
הודעה: #241
RE: עד ינואר...
אני בעד הטרייד בתנאי שיבדקו את מצב הפציעה של מנגה. בהנחה שהוא כשיר במאה אחוז אז זה טרייד מעולה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Dec-2015, 12:45
הודעה: #242
עד ינואר...
(27-Dec-2015 11:56)עידן444 כתב:  
(27-Dec-2015 11:11)טל.מ כתב:  בינתיים האתרים מודיעים על עסקאות עם קש והגדיל לעשות ספורט5 .. העברת חמזה בארי תמורת השאלה ! לחצי עונה של מנגה דלמוני ואוסטוינד .. נחנקנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

למה חמזה שלך?
יש לך כסף לרכוש את הכרטיס שלו בצום העונה הזו? הוא גם ככה לא יהיה כאן עונה הבאה והאמת? לא הפסד גדול. מבחינת ההבדל בינו לבין ערן לוי הוא ההבדל בין נתניה אימפוטנטית לנתניה שמסוגלת לייצר תפוקה.
עם השחקנים שאתה מביא במקום- כמובן במידה ומנגה לא חתול בשק- הסיכוי להישאר בליגה גדל.
אם אני קבוצה שנאבקת עם נתניה בתחתית- אני מאוד לא אוהב את הטרייד הזה.
שוב- במידה ומנגה בריא. ואם גם דיא במרחק של כמה שבועות מחזרה- יש אור בקצה המנהרה.

הוא שלי בחלק מהכרטיס. ולקבל תמורת זה 3 שחקנים שאחד מהם פצוע כבר תקופה ולא משחק ועוד בהשאלה ? שחקנים שיעשו טובה שהם על הדשא . יש כבר כאלה מספיק בקבוצה לא ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Dec-2015, 13:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 13:06 עידן444.)
הודעה: #243
(27-Dec-2015 12:45)טל.מ כתב:  
(27-Dec-2015 11:56)עידן444 כתב:  
(27-Dec-2015 11:11)טל.מ כתב:  בינתיים האתרים מודיעים על עסקאות עם קש והגדיל לעשות ספורט5 .. העברת חמזה בארי תמורת השאלה ! לחצי עונה של מנגה דלמוני ואוסטוינד .. נחנקנו.

למה חמזה שלך?
יש לך כסף לרכוש את הכרטיס שלו בצום העונה הזו? הוא גם ככה לא יהיה כאן עונה הבאה והאמת? לא הפסד גדול. מבחינת ההבדל בינו לבין ערן לוי הוא ההבדל בין נתניה אימפוטנטית לנתניה שמסוגלת לייצר תפוקה.
עם השחקנים שאתה מביא במקום- כמובן במידה ומנגה לא חתול בשק- הסיכוי להישאר בליגה גדל.
אם אני קבוצה שנאבקת עם נתניה בתחתית- אני מאוד לא אוהב את הטרייד הזה.
שוב- במידה ומנגה בריא. ואם גם דיא במרחק של כמה שבועות מחזרה- יש אור בקצה המנהרה.

הוא שלי בחלק מהכרטיס. ולקבל תמורת זה 3 שחקנים שאחד מהם פצוע כבר תקופה ולא משחק ועוד בהשאלה ? שחקנים שיעשו טובה שהם על הדשא . יש כבר כאלה מספיק בקבוצה לא ?

צריך לוודא מה המצב שלו. זה א' ב'.
הקבוצה הזו חייבת שינוי. כולם רואים את זה.יש כאן עסקה שלא מזיזה לתקציב במילימטר ויכולה לעזור לקבוצה.
שוב, תלוי במצב של מנגה שעל היכולות שלו אין עוררין והוא גם לפי מה שכתוב מסיים חוזה בק"ש- כלומר בתום העונה שחקן חופשי.
תסלחו לי אבל כפי שכבר כתבתי- חמזה בארי נכון להיום מסמל את החולאים של החלק הקדמי של הקבוצה הזו. אתמול היתה לו הזדמנות לגמור את המשחק ואפילו טגה היה נעלב ממה שיצא לו מהרגל. וגם נגד בני יהודה בגביע הטוטו הוא היה עלוב. וכבר תקופה ארוכה שהוא לא עושה כלום. רק מפריע.
לא שחקן שאפשר לסמוך עליו. לדעתי רחוק מלהיות מה שעשו ממנו. אולי מתישהו יצא ממנו שחקן ואולי הפסדנו כמה גרושים על 20% של שחקן שאולי פעם יצא ממנו משהו. אנחנו צריכים פיתרון עכשיו!!!
אם לא המשחק נגד בני יהודה לפי דעתי בארי עולה על מטוס יחד עם סיסאיי בלי שום עסקה- רק שילך.
אי אפשר להיות אנטי מראש על כל דבר.
מאיפה אתם רוצים שהקבוצה הזו תתחזק? מאיזה דוד עשיר שיבוא וישלם?
חמזה בארי לא ישאיר את הקבוצה הזו בליגה- נקודה. וגם אתה יודע את זה.
27-Dec-2015, 13:04
הודעה: #244
אם זכרוני אינו מטעני נתניה מחזיקה ב 20 אחוז מהכרטיס של חמזה.
ביחס לפוטנציאל של השחקן (ואני לא מתרגש מהחודש וחצי הנוראים שלו) זה כנראה יהיה שווה לא מעט כסף. מצד שני, חמזה ,כפי שנוכחנו לדעת ,הוא כנראה לא השחקן שיכול לקחת קבוצה במשבר על הכתפיים ולהוציא אותה מהברוך. חמזה שחקן מאד כשרוני שבקבוצה במצב אחר עם סגל שחקנים טיפה שונה יבוא הרבה יותר לידי ביטוי.

לגבי שלשת השחקנים המדוברים - בהנחה שהם כשירים בריאותית מדובר בשלשה שחקנים מצוינים בסטנדרט שלנו. על הנייר הם בטוח ישדרגו את החלק ההתקפי של הקבוצה.

וכן, יש פה את העניין הרגיל של השאלה כן או לא ועד כמה זה גם כלכלי לקבוצה. אז קודם כל לפחות לגבי אחד מהם הוא מסיים חוזה העונה כך שלא הייתי קורא לזה השאלה.

וכללית השאלה שצריכה להשאל היא מה הברירה שלנו ? האם לוותר לגמרי על נושא ההשאלות ולחפש שחקנים בעלויות נמוכות שכנראה גם יראו על הדשא בהתאם או להסתכל על המטרה החשובה שכולנו יודעים מהי ולספוג את "מחיר" ההשאלה.

זו החלטה לא קלה ויש לה השלכות לכאן או לכאן.
ואני יודע שאוסידון חוטף כאן מכל הכיוונים (וגם מגיע לו בחלק מהמקרים) אבל על זה שהוא מנסה לעשות כל מה שניתן בשביל להשאיר את המועדון בליגה צריך להגיד מילה טובה. אני רק מקווה שהוא גם רואה את היום שאחרי כי אם ננצל בסוף מירידה אבל נתפרק כלכלית אז לא עשינו כלום.
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עידן444 (2727-1212-2015201520152015)
27-Dec-2015, 13:12
הודעה: #245
עד מתי ניתן תמורת השאלה? דאי כבר להתנהלות הבזויה הזו. לא שאני מחזיק מחמזה שהו כרגע חוליה מאד רופפת במערך אבל דאי כבר עם ההתנהלות המסכנה. לקבל שחקן פצוע/נוטה לפציעות דחופות , מה הטעם? עוד אחד למסדר החולים של הקבוצה? אסור להמר. ללכת רק על בטוח.
27-Dec-2015, 13:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 13:17 עידן444.)
הודעה: #246
(27-Dec-2015 13:04)אופיר34 כתב:  אם זכרוני אינו מטעני נתניה מחזיקה ב 20 אחוז מהכרטיס של חמזה.
ביחס לפוטנציאל של השחקן (ואני לא מתרגש מהחודש וחצי הנוראים שלו) זה כנראה יהיה שווה לא מעט כסף. מצד שני, חמזה ,כפי שנוכחנו לדעת ,הוא כנראה לא השחקן שיכול לקחת קבוצה במשבר על הכתפיים ולהוציא אותה מהברוך. חמזה שחקן מאד כשרוני שבקבוצה במצב אחר עם סגל שחקנים טיפה שונה יבוא הרבה יותר לידי ביטוי.

לגבי שלשת השחקנים המדוברים - בהנחה שהם כשירים בריאותית מדובר בשלשה שחקנים מצוינים בסטנדרט שלנו. על הנייר הם בטוח ישדרגו את החלק ההתקפי של הקבוצה.

וכן, יש פה את העניין הרגיל של השאלה כן או לא ועד כמה זה גם כלכלי לקבוצה. אז קודם כל לפחות לגבי אחד מהם הוא מסיים חוזה העונה כך שלא הייתי קורא לזה השאלה.

וכללית השאלה שצריכה להשאל היא מה הברירה שלנו ? האם לוותר לגמרי על נושא ההשאלות ולחפש שחקנים בעלויות נמוכות שכנראה גם יראו על הדשא בהתאם או להסתכל על המטרה החשובה שכולנו יודעים מהי ולספוג את "מחיר" ההשאלה.

זו החלטה לא קלה ויש לה השלכות לכאן או לכאן.
ואני יודע שאוסידון חוטף כאן מכל הכיוונים (וגם מגיע לו בחלק מהמקרים) אבל על זה שהוא מנסה לעשות כל מה שניתן בשביל להשאיר את המועדון בליגה צריך להגיד מילה טובה. אני רק מקווה שהוא גם רואה את היום שאחרי כי אם ננצל בסוף מירידה אבל נתפרק כלכלית אז לא עשינו כלום.
לרדת ליגה זו התפרקות כלכלית גדולה יותר מ 20% על שחקן שחוץ מלהתסתובב עצמו לא עושה כלום ב- 95% מהזמן.
בינתיים עטר מוכיח שאפשר למצוא לא פחות טוב בנוער מהעלובים שאספו כאן ומתחיל לבנות לאט לאט תשתית. הלואי ונשאר בליגה- זו המטרה מספר אחת כרגע.
למרות שרומאריו חלש עסקת חליפין שדיברו עליה עם הפועל ת"א היתה גורמת לי לנדודי שינה קשים יותר.

(27-Dec-2015 13:12)משה.ד כתב:  עד מתי ניתן תמורת השאלה? דאי כבר להתנהלות הבזויה הזו. לא שאני מחזיק מחמזה שהו כרגע חוליה מאד רופפת במערך אבל דאי כבר עם ההתנהלות המסכנה. לקבל שחקן פצוע/נוטה לפציעות דחופות , מה הטעם? עוד אחד למסדר החולים של הקבוצה? אסור להמר. ללכת רק על בטוח.

הוא לא שחקן שלך. הוא 20% שלך.
אם היה מדובר בקאיודה הייתי מראשי המתנגדים.
השחקן שייך על פי הפרסומים לאפולון לימסול, עפ"י שמועות לפיני זהבי- ואם מנגה בכשירות מלאה הוא ואויסטוינד ישאירו את נתניה בליגה יחד עם איציק כהן ועוד חלות ממכבי חיפה או זר או שניהם- הרבה יותר מהר מאשר הסביבון שאולי פעם "יהיה שחקן"... בינתיים מה שיש לו ברזומה זה כמה גולים עלובים בליגה ברמה של ליגה א' בארץ והכמעט כלום ושום דבר שראינו ממנו כאן.
התפקיד של עטר זה לגרום לשחקנים של ק"ש לאכול את השדא בדיוק כפי שאבידור עושה. מנגה שחקן חופשי בסוף העונה ואם הוא בריא הוא חייב להילחם על הלחם שלו. וגם השניים האחרים מקבלים כאן צ'אנס להרוויח את המקום שלהם בהרכב קבוצה בליגת העל בעונה הבאה.
27-Dec-2015, 13:18
הודעה: #247
אני חושב שהמהפכות שאולי מנסים לעשות פה קצת מוגזמות. יקח זמן לחבר שחקנים מחדש ואין לנו זמן, למעשה יש מצב שכבר העונה אבודה. לדעתי כל נושא ההשאלות ביחד עם האופי הישראלי מוליד שימת זין. מכבי נתניה צריכה חלוץ אולי שניים וזהו. אם מישצ'נקו הולך אז בכסף להביא בלם. להתחיל לבנות את הקבוצה מהתחלה בינואר מיותר לגמרי. בשנה הבאה שוב נצטרך להתחיל מאפס, בין אם נרד ובין אם נשאר. ה20% של חמזה יכולים לשמש למטרה חכמה יותר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Dec-2015, 13:19
הודעה: #248
נראה לך שמנגה כשיר יושב על הספסל בקש?
27-Dec-2015, 13:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2015 על ידי 13:23 עידן444.)
הודעה: #249
(27-Dec-2015 13:19)משה.ד כתב:  נראה לך שמנגה כשיר יושב על הספסל בקש?

הדברים צריכים להיבדק לעומק. זה כל מה שאני אומר.
לקפוץ זה הכי קל. על מישצ'נקו יש מצב שהייתי בוכה יותר מאשר על הסביבון.

הבחור אדיש. רך. בורח מאחריות. כשמגיע למצבים אין לו תכלס חוץ מאיזו בעיטה של פעם בחיים נגד בני יהודה...
עם זה לא נשארים בליגה. מצטער מאוד.
27-Dec-2015, 14:24
הודעה: #250
הפתרון פשוט לעשות תנאי עם ק"ש שמהיום ועד פתיחת חלון ההעברות שלושת השחקנים יתאמנו איתנו ואז נחליט לגבי העיסקה

סמיליאניץ היה הבטחה יותר גדולה מחמזה ומה יצא ממנו היום? חמזה לא מסוגל לתת פס אחד מדוייק חוסר רגש וקבלת החלטות לקויה.. הוא אולי מעביר כמו חן עזרא אבל הוא לא מתקרב לחצי מהיכולת של חן בגיל 22

כל שחקן שמביאים יעבור התרשמות אצל עטר גם אם זה התרשמות של כמה אימונים..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים