שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רציתם עטר ? קיבלתם תסבלו בשקט בלי לצעוק ביזיון
06-Dec-2015, 14:46
הודעה: #31
רציתם עטר ? קיבלתם תסבלו בשקט בלי לצעוק ביזיון
(06-Dec-2015 14:07)ORENARIEL כתב:  אם הכדור היה זז 20 ס"מ ימינה והיה נכנס כולם פה היו מדברים אחרת כי היה רק 4 הפרש מהקו האדום..

כי היתה לנו שליטה מלאה בכדור והגענו להמון מצבים.. היו לנו התקפות עם 6-5 שחקנים ברחבה.. מתי אתם זוכרים דבר כזה עם דורה?
יש פה שרוצים על הניצחון נגד בני יהודה ששיחקנו בו גרוע..

רק צריך לזכור ששבוע שעבר הפועל ת"א בעטה רק 2 כדורים למסגרת נגד אותה עכו..

כשיש לנו כאלה שחקנים בסגל שמפספסים את הצאנס שנותנים להם, שלא יבואו בטענות למה הם יצטרכו לחפש קבוצה חדשה בינואר..

לדעתי בארי מתבזבז בקישור והוא צריך להיות חלוץ!!
הוא השחקן שעובר שחקנים הכי טוב בקבוצה.. כל פס שיגיע אליו ברחבה הוא יכול לגרום להרבה בלאגן חיובי.. אם זה דאבל פס, לעבור בלם בתרגיל או לגרום לעבירות ופנדלים.. וגם יש לו בעיטה יחסית טובה מטווח קצר.. ומהירות (השער שלו נגד ב"ש בגביע..)

ואת המקום שלו בקישור צריך לתפוס איילה.. הוא הכי כשרוני בקבוצה ללא ספק

ואבידור וסיסיי צריכים לשבת ביציע אסור להיות בכלל בסגל הקבוצה!

אם ואם ואם ... בינתיים השחקן שאתה שש לשלוח ליציע או הביתה הדביק את הכדור 3 פעמים לעמוד במשחקים האחרונים. אם היינו משחקים סטנגה היינו גדולים והוא היחידי שמגיע למצבים. הגענו להמון מצבים ..? אחד הראשונה אבידור לעמוד והשאר מין גמגומי בעיטות שמאמנות את השוער במקרה הטוב. לגבי חמזה -
א. שחקן מיותר. סתם דריבליסט חסר תוחלת . חייב לעבור שחקן בכדרור גם אם השחקן מאחוריו.. הוא מאט מחכה לו עובר אותו חוזר אחורה עושה סיבוב ומוסר לשחקן שנמצא 5 מ ממנו .. ממש כוכב.
ב. ההצבה שלו בקישור המרכזי - ידידך עטר
ג. וזה עוד השחקן הכי טוב שלנו ..

אתה קולט את עומק הבור ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Dec-2015, 15:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Dec-2015 על ידי 15:23 אופיר34.)
הודעה: #32
RE: רציתם עטר ? קיבלתם תסבלו בשקט בלי לצעוק ביזיון
(06-Dec-2015 13:52)אלון כתב:  
(06-Dec-2015 13:18)אופיר34 כתב:  טופי זהב
קימוטו ?? סיסאי זה איברהמוביץ לידו....

בגלל זה טופי מככב היום בליגת העל...

ואם הוא לא מככב אז מה זה אומר ??
עזרא מככב ? הירש מככב ? דור מיכה מככב ??

הדבר היחידי שעומד לרעתו זה העובדה שלא שיחק תקופה ארוכה (למרות שבכושר הטבעי שלו הוא עדיף על כל אופציה פנויה אחרת)

(06-Dec-2015 13:40)טל.מ כתב:  נוהגים כאן תמיד לתת את קימוטו ואוקוצ'ה כדוגמא לחלוצים גרועים. תבדקו כמה שערים הם הבקיעו בכל עונה שהיו כאן ועכשיו תסתכלו על אסופת הכלום שיש פה. לפחות אתם עדים להיסטוריה ... הקבוצה הגרועה בתולדות המועדון.

אני יכול לתת לך עוד דוגמאות - קיויו, ג'ורג' בה ,סאנונגו....

אי אפשר לעשות כל היום השוואות מי חלוץ גרוע יותר. אלה גרועים ואלה גרועים. וזה שקימוטו שם 10 שערים לא הופכים אותו לחלוץ. תאמין לי שאני זוכר כל אחד מהשערים האלה. פעם זה היה ריקושט מהקורה, פעם נפל לו על הראש כדור ופעם קיבל מתנה מהשוער.

כל אחד שיחק בקבוצה שונה עם שחקנים שונים סביבו. אפילו סיסאי עם שחקני התקפה טובים יותר לידו יכול לסיים עם 10 בשנה. כל מקרה לגופו.

לגבי "הקבוצה הגרועה בתולדות המועדון" - אני יודע שאתה נהנה להזכיר את זה כל פעם מחדש, והקבוצה באמת חלשה התקפית ,אבל אלה משפטים שכבר שמענו ב 20 שנה האחרונות והם לא ישנו את העובדה שגם "הקבוצה הגרועה בתולדות המועדון" בשינויים מסוימים תוכל להשאר בליגה.
06-Dec-2015, 15:48
הודעה: #33
(06-Dec-2015 15:12)אופיר34 כתב:  
(06-Dec-2015 13:52)אלון כתב:  
(06-Dec-2015 13:18)אופיר34 כתב:  טופי זהב
קימוטו ?? סיסאי זה איברהמוביץ לידו....

בגלל זה טופי מככב היום בליגת העל...

ואם הוא לא מככב אז מה זה אומר ??
עזרא מככב ? הירש מככב ? דור מיכה מככב ??

הדבר היחידי שעומד לרעתו זה העובדה שלא שיחק תקופה ארוכה (למרות שבכושר הטבעי שלו הוא עדיף על כל אופציה פנויה אחרת)

(06-Dec-2015 13:40)טל.מ כתב:  נוהגים כאן תמיד לתת את קימוטו ואוקוצ'ה כדוגמא לחלוצים גרועים. תבדקו כמה שערים הם הבקיעו בכל עונה שהיו כאן ועכשיו תסתכלו על אסופת הכלום שיש פה. לפחות אתם עדים להיסטוריה ... הקבוצה הגרועה בתולדות המועדון.

אני יכול לתת לך עוד דוגמאות - קיויו, ג'ורג' בה ,סאנונגו....

אי אפשר לעשות כל היום השוואות מי חלוץ גרוע יותר. אלה גרועים ואלה גרועים. וזה שקימוטו שם 10 שערים לא הופכים אותו לחלוץ. תאמין לי שאני זוכר כל אחד מהשערים האלה. פעם זה היה ריקושט מהקורה, פעם נפל לו על הראש כדור ופעם קיבל מתנה מהשוער.

כל אחד שיחק בקבוצה שונה עם שחקנים שונים סביבו. אפילו סיסאי עם שחקני התקפה טובים יותר לידו יכול לסיים עם 10 בשנה. כל מקרה לגופו.

לגבי "הקבוצה הגרועה בתולדות המועדון" - אני יודע שאתה נהנה להזכיר את זה כל פעם מחדש, והקבוצה באמת חלשה התקפית ,אבל אלה משפטים שכבר שמענו ב 20 שנה האחרונות והם לא ישנו את העובדה שגם "הקבוצה הגרועה בתולדות המועדון" בשינויים מסוימים תוכל להשאר בליגה.
תביא את עזרא, מוגרבי ואיציק כהן מביתר ואנחנו מסודרים.
06-Dec-2015, 16:49
הודעה: #34
איציק כהן ראוי ופתרון מצויין בהתקפה
מוגרבי הלוואי
צריך גם בלם ומגן
06-Dec-2015, 17:05
הודעה: #35
עזרא לא יבוא. למרות שלדעתי זה רק יעשה לו טוב. יש לו גם חוב מוסרי כלפי הקבוצה ששיקמה אותו מפציעה קשה ונתנה לו את הבמה. אבל איפה אני חי...זה הרי עולם של אינטרסים...
הייתי שמח לראות את מוגרבי ואיציק כהן ושיעשו כל מאמץ להביא לפה את סליחי. לעלות ליגה יעלה יותר...
06-Dec-2015, 19:02
הודעה: #36
(06-Dec-2015 15:12)אופיר34 כתב:  אי אפשר לעשות כל היום השוואות מי חלוץ גרוע יותר. אלה גרועים ואלה גרועים. וזה שקימוטו שם 10 שערים לא הופכים אותו לחלוץ. תאמין לי שאני זוכר כל אחד מהשערים האלה. פעם זה היה ריקושט מהקורה, פעם נפל לו על הראש כדור ופעם קיבל מתנה מהשוער.

וואו, אני מתגעגע לחלוץ שיידע לשים את הכדור בשער, ממש ממש בתוך השער, לא בקורה ולא ליד הקורה. ממש בשער.
שיפול לחלוץ בצהוב כדור על הראש וייכנס. שיקבל מתנה מהשוער ויצליח לעשות מזה שער.
חלום.
06-Dec-2015, 19:07
הודעה: #37
לפעמים חלומות מתגשמים....

מכיר את השיר??

Sent from my LG-D855
06-Dec-2015, 19:28