שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכירה מוקדמת
05-Dec-2015, 12:17
הודעה: #11
RE: מכירה מוקדמת
אני אישית לא בעד כל הפסטיבלים האלה לפני משחקים חשובים, תמיד אנחנו מפסידים את המשחקים האלה. יכול להיות שזו אמונה טפלה ויכול להיות שזה מכניס רעש ולחץ מיותרים למערכת.
לעצם העיניין, תוצאות למהלכים צריכות להמדד לאורך זמן, כלומר, גם אם יובואו 10,000 איש או 3,000 לא צריך לצאת במסקנות. אם ההחלטה היא להגדיל את כמות הקהל וזה המהלך שנבחר כדי להחזיר/להביא קהל אז צריך ללכת עם זה כמה וכמה מחזורים ואז לבחון אם זה היה מהלך ראוי. גם רשתות שיווק יוצאות במבצעים כאלה ואחרים (עוף בשקל וכו') כדי להביא לקוחות חדשים לסניף.
צריך לתת צ'אנס לאורך זמן למהלך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Dec-2015, 12:34
הודעה: #12
מעניין לדעת מה הפרופיל של אוהד נתניה
גיל אזור מגורים מצב סוציואקונומי וכו'.
וככה לנסות לראות איך נכנסים לפלחים אחרים באוכלוסיית השרון.

שימו לב שמרבית מנויי מכבי חיפה ,לא מחיפה וכנ"ל אוהדי מכבי ת"א
מעניין לדעת איך אצלנו וגם איך בבאר שבע

מפגר ולא אופטימי.
05-Dec-2015, 13:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Dec-2015 על ידי 13:04 עידן444.)
הודעה: #13
מכירה מוקדמת
(05-Dec-2015 12:34)אני gad כתב:  מעניין לדעת מה הפרופיל של אוהד נתניה
גיל אזור מגורים מצב סוציואקונומי וכו'.
וככה לנסות לראות איך נכנסים לפלחים אחרים באוכלוסיית השרון.

שימו לב שמרבית מנויי מכבי חיפה ,לא מחיפה וכנ"ל אוהדי מכבי ת"א
מעניין לדעת איך אצלנו וגם איך בבאר שבע

אני מתרשם שהקהל שלנו מאוד מגוון מכל היבט אפשרי- גיל, איזור מגורים, רקע כלכלי, השכלה, דעה פוליטית, עדה וכו׳.
לדעתי בגרעין הקשה שלנו שמונה בין 2,000 ל 3,000 שבאים בכל מצב- התחושה שלי היא שאין רוב נתנייתי(בטח לא מוחץ) להבדיל מב״ש שמעידים ומתפארים בכך שרוב מוחץ של האוהדים שלהם הם באר שבעים, ואם לא באר שבעים אז כאלה שמגיעים מערים אחרות בדרום- דימונה, נתיבות, אופקים וכו. בערים שכנות זה גם תהליך שכמובן מתגבר בשנים טובות. אני מניח שלנתניה בשנות ה- 80 היו המון אוהדים בחדרה והסביבה- לעומת זאת היום לדעתי אוהדים של נתניה בחדרה כמעט לא קיימים בדורות הצעירים.
בחצי גמר גביע, גמר גביע וגיוס משמעותי יותר כמו משחק פתיחה\משחק ירידה\ואפילו משחק כמו היום)שבלי שום פעולה היינו רואים היום 3,500-4,000)- אחוז הנתנייתים עולה משמעותית. כך לפחות אני רואה את הדברים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(05-Dec-2015 12:17)אלון כתב:  אני אישית לא בעד כל הפסטיבלים האלה לפני משחקים חשובים, תמיד אנחנו מפסידים את המשחקים האלה. יכול להיות שזו אמונה טפלה ויכול להיות שזה מכניס רעש ולחץ מיותרים למערכת.
לעצם העיניין, תוצאות למהלכים צריכות להמדד לאורך זמן, כלומר, גם אם יובואו 10,000 איש או 3,000 לא צריך לצאת במסקנות. אם ההחלטה היא להגדיל את כמות הקהל וזה המהלך שנבחר כדי להחזיר/להביא קהל אז צריך ללכת עם זה כמה וכמה מחזורים ואז לבחון אם זה היה מהלך ראוי. גם רשתות שיווק יוצאות במבצעים כאלה ואחרים (עוף בשקל וכו') כדי להביא לקוחות חדשים לסניף.
צריך לתת צ'אנס לאורך זמן למהלך.

אז תאחז המשחק הפתיחה של האצטדיון, במשחק העליה ב 99׳ ובחצי הגמר האחרון- יש מקרים שזה דווקא נגמר טוב... בוא נתמקד בהם.

05-Dec-2015, 14:24
הודעה: #14
מכירה מוקדמת
אני בעד חלוקה של כמות מוגבלת כול פעם בבית ספר אחר השאלה עם הם יבאו בכול זאות ילדים קטנים המגרש לא קרוב כמו הקופסא . היתה לנו דוגמא בתחילת העונה כול בעל מנוי קיבל כרטיס נוסף לדעתי זה עדיף

05-Dec-2015, 14:32
הודעה: #15
מכירה מוקדמת
(05-Dec-2015 14:24)mordii2 כתב:  אני בעד חלוקה של כמות מוגבלת כול פעם בבית ספר אחר השאלה עם הם יבאו בכול זאות ילדים קטנים המגרש לא קרוב כמו הקופסא . היתה לנו דוגמא בתחילת העונה כול בעל מנוי קיבל כרטיס נוסף לדעתי זה עדיף

הרבה פעמים הילדים האלה מושכים את ההורים. בתחילת שנות ה-90 אני החדרתי לאבא שלי שוב את החיידק אחרי שהוא כבר התנתק לגמרי בסוף שנות ה-80. תוך כמה שנים הוא נהיה יותר שרוף ממני.

05-Dec-2015, 14:40
הודעה: #16
(05-Dec-2015 14:32)עידן444 כתב:  
(05-Dec-2015 14:24)mordii2 כתב:  אני בעד חלוקה של כמות מוגבלת כול פעם בבית ספר אחר השאלה עם הם יבאו בכול זאות ילדים קטנים המגרש לא קרוב כמו הקופסא . היתה לנו דוגמא בתחילת העונה כול בעל מנוי קיבל כרטיס נוסף לדעתי זה עדיף

הרבה פעמים הילדים האלה מושכים את ההורים. בתחילת שנות ה-90 אני החדרתי לאבא שלי שוב את החיידק אחרי שהוא כבר התנתק לגמרי בסוף שנות ה-80. תוך כמה שנים הוא נהיה יותר שרוף ממני.
הבעייה היום שחלק גדול מילדיי העיר בכלל לא אוהדי הקבוצה ובמיוחד בשכונות החדשות של תושבים שבאו מבחוץ שם אני חושב מכבי נתניה לא בין השלוש קבוצות האהודות ביותר .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
05-Dec-2015, 14:54
הודעה: #17
מכירה מוקדמת
מסכים אתך ככה אני התחלתי בשנת 72 לקחו אותי למשחק מכבי נתניה הפועל פת 2:1 לנתניה ומאז אני שם וככה גם הילדים שלי התחילו אבל עדין אני חושב שמי שיהפוך לאוהד צריך לבוא עם אוהד ולא כמסיבת כתה

05-Dec-2015, 14:55
הודעה: #18
מכירה מוקדמת
אני גר בשכונה כזו. אם אני לוקח את הבניין שלי כדוגמה אפשר להגיד שהרוב לא מתעניינים בכדורגל בכלל. מי שכן אוהב כדורגל הוא אוהד של נתניה.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים