שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דורה ניצח את בני יהודה עטר הוציא תיקו בגביע שוקו
03-Dec-2015, 3:04
הודעה: #1
דורה ניצח את בני יהודה עטר הוציא תיקו בגביע שוקו
בסדר אפשר לומר שהוא שילב כמה שחקנים פה ושם יצא לו בינגו עם נבו מזרחי וג'אבר אבל מבחן התוצאה קובע בנתיים ומבחן התוצאה מראה על יותר שלילי אפילו משלומי דורה .

אני מסכים שגם עטר הקוסם צריך חיזוק אחת הבעיות שאני שונא אצלו זה שהוא לעולם לא יילחם על חיזוק ותמיד תמיד יזרום בסופו של דבר ויתפשר על בינוניות , ככה היה בתקופת אשר אלון כשאמרו לו זה השחקן וזה השחקן בין 2 בינוניים מינוס הוא בחר במקום לומר כמו אורי מלמיליאן או שזה יגיע לאימון הבא או שאני לא מופיע לאימון בשבילי זה היה מאמן עם לב להצליח עם כבוד לאוהדים , אצל עטר אף פעם לא תשמעו שהוא יתפטר בגלל חיזוק , אצל לנדאו ראינו שהוא התפטר בגלל חיזוק אצל עטר לא .

אז מה עטר צריך ? שוב ושוב חוזרים על כך שהקבוצה לא נבנתה נכון אני חולק על כך לחלוטין כמו שעשיתם מיוסי מזרחי 0 וראיתם שרוני לוי באותו חומר שחקנים הוציא מהם הרבה הרבה יותר ממזרחי , משמע שחומר השחקנים היה בסדר .

אם היה לוקח את זיו כמגן ימני זה היה יוצר תחרות שמתוך שניהם היה משחק הטוב ביותר .
מגן שמאלי ? - יוסטון יש לנו בעיה - הלוואי ויביאו מגן שמאלי ראוי במקום שמעון הרוש הפצוע האנגלי , לטעמי הוא טוב יותר כבלם .

קישור אחורי גם כשמשחררים את סמילאניץ' אין בעיות כי פירס ולוגסי וגרשומוב מספיקים , בתנאי שאף אחד מהם לא נפצע חחחח כי זאת עמדה שנפצעים בה הכי הרבה בכדורגל המודרני .
קישור קדמי אין גם בעיה אם עטר ילמד את בארי חמזה ואת איילה להכניס כדורים בעומק ולא לרוחב ובתנאי שמרגוליס ישחק מתחת לחלוץ . מרגוליס צריך להיות כמו ששיחק פיראס מוגרבי יש לו את זה .

חלוצים יש בעיה ?מצד אחד הם לא מספיק טובים אבל קשה להאשים שחקן שלא מקבל מספיק כדורים של מצב לשער הבעיה מתחילה בקשרים ... ובכל זאת ? חייבים לפחות 2 חלוצים שיהיו באמת חלוצים ...ולא עוד פעם ג'ורג' בה

ועם כל זה כשאין מאמן על הקווים המצב באמת בטטה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Dec-2015, 3:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Dec-2015 על ידי 3:17 ORENARIEL.)
הודעה: #2
RE: דורה ניצח את בני יהודה עטר הוציא תיקו בגביע שוקו
בליגה נגד בני יהודה אתה קורא לזה ניצחון??
היינו צריכים להפסיד ולקבל 6 בראש

תמשיך לא לפרגן.. למרות שראית את המשחק הכי טוב של נתניה העונה.. עם 6 שחקנים בהתקפה, לחץ והתלהבות.. וכל זה עם כשבהרכב ושותפו 4 שחקני נוער חסרי ניסיון וחבר שלך שלום אדרי...
03-Dec-2015, 4:23
הודעה: #3
חחחחח אורן אתה גדול
עם מחמאות לא תקבל אפילו אשל במכולת
לא מתלהב לא משילוב הצעירים כי כמו שאמר פיליפצ'וק הצעירים האלו יידחקו עמוק לספסל אחרי ינואר או יוחזרו לנוער רק מענין שאותם צעירים שאתה מתלהב מהם יצאו מתחת ידו של בני לם חחחח

בקיצר על פי מבחן התוצאה עטר מציג תוצאות פחות טובות מדורה וזה רק לבנתיים מודה נשארו לו עוד 5 משחקי ליגה להשוות בינהם אם יביא 8 נקודות אז הוא יהיה טיפה פחות כושל מדורה אם יביא 15 נקודות במשחקים הבאים בליגה למרות שלא סובל אותו כמאמן אוריד את הכובע בפניו וכל העונה לא תשמע מילה רעה ממני עליו ...

אמרתי לכם כאן כולם קודם והכי חשוב אני בעד מכבי נתניה
שלום אדרי יכול להיות הנכד שלי חחחח לא יודע איך שיחק ובאיזה תפקיד נקווה שיצליח לפחות כמו אבא שלו
03-Dec-2015, 14:24
הודעה: #4
גל שיש מועמד למגן שמאלי?
הבנתי שגם לולה וגם לוגאסי יועזבו כפי הנראה
03-Dec-2015, 16:13
הודעה: #5