שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פחות אבל עוד כואב
29-Nov-2015, 0:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 0:25 דוד חטב.)
הודעה: #21
RE: פחות אבל עוד כואב
הדבר הכי שערורייתיי היום זה הכדורים החופשיים והקרנות שמישהו כבר יעיף את רומריו מהכדור...
עזבו את ג'ברין ותנו זמן גם ליאיר זיו ...
איפה חמזה, איפה מרגוליס ?
ורד חושך, טגה חלש...מישצ'נקו משחק שני מוכיח שהוא חיזוק...

אגב ג'ברין עדיין לא בן 17 שנתון 98 לא בטוח שיש עוד מישהו בשנתון שלו שמשחק בליג העל....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Nov-2015, 0:26
הודעה: #22
אני קורא עם שניכם אופיר 34 ועידן 444 ומסכים עם שניכם ואסביר :
אופיר 34 אומר בצדק שג'אברין מול אבידור ? ג'אברין עדיף שיפרוש מכדורגל
עידן444 אומר בצדק שאם במקום הבלם הזר מישנצ'נקו היו משאירים את דודי תירם שמשכורתו נמוכה , ואם במקום יובל אבידור היה למשל נבו מזרחי או אז היה כסף בתחילת העונה להביא את סליחי או אזולאי ...

שניכם צודקים הבייה היא שאת שחקני הבית הטובים כביכול שעידן 444 מדבר עליהם שיחררו חינם אין כסף
ובנוסף לכך אנחנו משלמים משכורות גבוהות לברק לוי , סמילניץ' , לוגסי , וזגורי לולא היה נפצע .... מה שאת מקומם יכלו כמו כלום למלא ליפשיץ , דודי תירם , עידו לוי , נמני , גרשומוב , ריף מסיקה , חן ראובן .....בטוח שכחתי כמה

אבל אתם שוכחים את הדבר הכי חשוב אין מאמן על הקווים עטר ודורה לא מאמנים זה בלוף ישראבלוף
אז אין בניית קבוצה נכונה אין חיזוק ישראלי מתאים ואין בחירת זרים נכונה בתקציב הכבר לא כל כך קטן , ושוב אין מאמן שיתאים את השיטה לחומר שיש לו ביד , וזה הכי גרוע .... אתה יכול לרצות ששחקנים ישחקו בשיטה מסויימת נגיד טקטאקה אבל כשאין לך שחקנים ששולטים בכדור שפותחים אופציות מסירה על ידי תנועה לשטחים מתים אז לא יעזור כל מה שתכין כל השבוע זה עקימות ...

עטר אמר כשהוחתם שהחומר שיש בנתניה מצויין והוא סומך עליו ותוך חודש נתניה תהיה במקום אחר ... וואלה עוד שבוע יוציאו אותנו מהטוטו האם לזה התכוון המשורר ?
29-Nov-2015, 0:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 0:45 פיליפצ'וק.)
הודעה: #23
(28-Nov-2015 23:10)אופיר34 כתב:  מר פיליפצ'וק, ברור לי שמילה רעה על ראובן לא תצא מהפה שלך (ואני מאלה שנותן לו צ'אנס למרות שלא מחזיק ממנו בשיט), אבל תסביר לי איזה נחישות ולחימה ראית מגברין היום??
חוץ מלהראות לכל העולם מי בעל הבית במה תרמה ההחלטה הזאת של עטר ?

אבידור מחמיצן ואבידור לא סקורר אבל אבידור מגיע עוד איכשהו למצבים ועושה עבודה במגרש. אין שום סיבה לא להרכיב אותו בעיקר שרואים מי עולה במקומו.

Sent from my LG-D855

הרבה יותר חמור לדעתי שהשחקן הכי אפטי ומרגיז בשבועות האחרונים קיבל היום הרכב כאילו לא קרה כלום. מעניין מה על זה יש לך להגיד

Sent from my LG-D855

ג'ברין היה היום עסוק יותר במשימות הגנתיות ולרדוף אחרי המגן של היריבה והיה לא רע. האם הוא יהפוך לשחקן, לא יודע, אני רק יודע שעטר מתחיל ליצור תשתית מקומית לעונה הבאה בליגה הלאומית שהיא אופציה ריאלית ביותר וזה בשביל שלא נצטרך להביא שוב פעם טובולים, שריקים ושלו מנשה למיניהם עם חוזים לשלוש שנים.
יואב זיו לא רע בגלל, אם הוא ממשיך כך הוא יכול לתפוס את האמצע ביחד עם פירס עד תום העונה.
אבידור יכול להגיע מצידי למיליון מצבים, גול הוא לא יודע להבקיע וזה מה שנספר בסוף.
אתה מתכוון למרגוליס בטח ואני מסכים איתך, אבל מה לעשות כשאין כלום ושום דבר בסגל אז מרגוליס עולה, המצב כל כך חמור בחלק ההתקפי ועושה רושם שלחלק מאיתנו עוד לא נפל האסימון בעניין.
אה ויש לך ד"ש חם מערן לוי....
29-Nov-2015, 0:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 0:47 עידן444.)
הודעה: #24
פחות אבל עוד כואב
(28-Nov-2015 23:49)טל.מ כתב:  
(28-Nov-2015 23:10)אופיר34 כתב:  מר פיליפצ'וק, ברור לי שמילה רעה על ראובן לא תצא מהפה שלך (ואני מאלה שנותן לו צ'אנס למרות שלא מחזיק ממנו בשיט), אבל תסביר לי איזה נחישות ולחימה ראית מגברין היום??
חוץ מלהראות לכל העולם מי בעל הבית במה תרמה ההחלטה הזאת של עטר ?

אבידור מחמיצן ואבידור לא סקורר אבל אבידור מגיע עוד איכשהו למצבים ועושה עבודה במגרש. אין שום סיבה לא להרכיב אותו בעיקר שרואים מי עולה במקומו.

Sent from my LG-D855

הרבה יותר חמור לדעתי שהשחקן הכי אפטי ומרגיז בשבועות האחרונים קיבל היום הרכב כאילו לא קרה כלום. מעניין מה על זה יש לך להגיד

Sent from my LG-D855

לשם שינוי אני מסכים. לא ראיתי שום בשורה מעטר. סתם החלפת שחקנים לשם הפופוליזם . אבידור לא הבעיה של נתניה ובטח טוב מג׳ברין. צר לי אבל זה נאמר כאן לא אחת, ראובן עטר לא קוסם וההשפעה שלו על הקבוצה פחותה אפילו מזו של דורה . לא שאני מתגעגע לדורה שאותו היה צריך לזרוק רק בגלל הסגל ההזוי שבנה כאן. נ.ב אם סמיליאניץ עושה טובה אפילו כשהוא מתחמם - לקנוס ולהעיף ליציע.

Sent from my iPad using Tapatalk

(28-Nov-2015 23:41)עידן444 כתב:  איך לכל הרוחות הבנת מהדברים שלי שאני מפיל את התיק על אבידור ואיילה?

אין כאן אפילו עניין של דעה שונה... אני באמת מנסה להבין איך יכול להיות שאתה מרוצה מאיך שהקבוצה הזו נבנתה?

עידן אני אחסוך ממך זמן מסך .. אופיר לא רואה ממטר גם כשהוא טועה... בלי קשר לוויכוח בינכם בלי שזה משנה מי צודק ומי לא. ככה הוא . ברגע שהוא נדחק לפינה בגלל מצב הקבוצה שהוא תמיד מאמין בה בלי קשר לתוצאות או מציאות , הוא עולה על בריקדות ושום דבר לא יזיז אותו מדעתו . הבנתי את זה השנה ופשוט הפסקתי להתווכח. חבל על הוויכוח זו תהיה סתם מטחנה של מילים.

הלואי וכל האוהדים שלנו היו כמו אופיר... אני באמת מעריך אותו ואת הרצון שלו לראות את הדברים הטובים. לבקר הכי קל. לראות את הדברים הטובים זה יותר קשה. אם כל האוהדים שלנו היו כמו אופיר לדעתי היינו הקהל של ניוקאסל- לא משנה כמה סובלים- כל שבת 50,000 ביציע שלא מפסיקים לשיר...
בנושא הזה- לפי התגובות שלו- הוא לא מצליח לרדת לנקודה שאני מנסה להבהיר וזה מתסכל. זאב רווח לפי התגובה האחרונה שלו הבין בדיוק על מה אני מדבר ואני מתפלא שאופיר מתעקש לפספס אותה...

Sent from my iPhone using Tapatalk
29-Nov-2015, 0:53
הודעה: #25
פחות אבל עוד כואב
לא רק בנושא הזה. להיות אוהד שרוף ופנאט לקבוצה שלך זה כנראה נהדר לקבוצה, לא יודע אני לא כזה. לא לראות את האמת ולהתעקש על אמת אחת ,שלך, ויהי מה, לא תורם לכלום.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
29-Nov-2015, 1:18 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 1:29 אופיר34.)
הודעה: #26
(29-Nov-2015 0:01)עידן444 כתב:  אני לא יודע כמה פעמים אני צריך להסביר לך ששחקני הבית הבינוניים האלה(אתה רוצה לקרוא להם עגלות- תקרא להם עגלות...) היו אמורים לעזור לך לפנות את העוד כמה עשרות אלפי דולרים כדי שכן יהיה לך כסף להביא לכאן כמה שחקנים שבאמת רצית. רצית את סליחי או לא רצית? רצית את קולה או לא רצית? רצית את שלומי אזולאי או לא רצית? רצית את בדש או לא רצית? רצית את יא יא פטי או לא רצית?
למה לא היה כסף בשבילם? לא היית מוכן לסבול בשבילם את גרשומוב, אביב אברהם מנצור, כחלון ודודי תירם במקום אבידוק מישצנקו, חיימוביץ', ולוגסי?
אתה באמת לא מבין שאין בקבוצה הזו כלום? שהיא לא מסוגלת לאיים על השער? שהיא נבנתה לרוחב? שעם נוער מחוזק היית משיג את אותן תוצאות ובחצי עלות?

קודם כל עשה טובה ואל תדחוף לי מילים לפה. בחיים לא קראתי לאף שחקן עגלה , בטח לא לשחקן הבית. אז אתה יכול לא להסכים איתי ,אבל אל תחמם סתם את העסק.

ולעצם העניין, התמונה שאתה מצייר ,סליחה שוב, אבל היא תמונה פופוליסטית ומתלהמת.

שהקבוצה הזאת התחילה להבנות (באיחור של כמה שבועות להזכירך) הרבה לא היה כאן. הרימו את הכל מהקרשים איכשהו וניסו לבנות משהו שדומה לקבוצת כדורגל.
אז היום בדיעבד הדברים אולי נראים אחרת, ולדבר בדיעבד זה הכי קל, אבל בנקודת הזמן ההיא המטרה היתה לבנות סגל אופטימלי במגבלות כלכליות לא פשוטות.

וסגל אופטימלי זה אומר שעל כל עמדה יהיה לך לפחות שני שחקנים ראויים לליגת העל (לפחות בתיאוריה), וכן מה לעשות, שבשוק היו לך שחקנים יוצאי מכבי ת"א עם נסיון בליגת העל דוגמת לוגסי, מרגוליס ,ורד וברק לוי אז כן ,בנקודת הזמן ההיא היה נראה שלמכבי נתניה של 2015 הם מספיק ראויים.

ומה לעשות, שעשו את ההשוואה עם התוצרת המקומית העדיפו (ובצדק לדעתי) לקחת שחקנים מחושלים שקיבלו חינוך טוב ממכבי ת"א על שחקנים דוגמת מנצור, זלאיט, מסרוואה, גברין ,כחלון וכו' שמעבר לחוסר נסיונם גם לא הוכיחו את עצמם יותר מידי בהזדמנויות שקיבלו. אני יכול להבין את השיקולים שנלקחו באותה תקופת זמן.

ונכון שורד עד עכשיו חושך ברב המשחקים ומרגוליס משוטט , ולוגסי לא משותף אבל אלה דברים שקורים בכדורגל, בכל קבוצה ועם כל רכש. לא תמיד זה מתחבר, מה לעשות.

אותו כנ"ל לגבי עידו לוי. זה שעכשיו כמה צבועים בפורום הזה ובפורומים אחרים בוכים על לכתו, לא אומר שהמהלך הזה היה שגוי. בטח לא כלכלית ולדעתי גם מיקצועית לא נפגענו.

ולגבי כל השמות ששל הזרים שזרקת פה -
סליחי - לא פה כי אשתו ילדה והעדיף להשאר באלבניה.
קולה - אתה אולי רצית...לא מכיר מישהו מהקבוצה שרצה.
שלומי אזולאי - מי אמר שרצו ומי אמר שנפל על כסף ?
בדש - חבל שלא פה. יכול להבין למה המועדון החליט מה שהחליט.
יא יא פטי - ראה ערך קולה...

בשורה התחתונה -
יש לי הרבה ביקורת על דברים שנעשו ונעשים, מצד שני אני מנסה להכנס לראש של המחליטים ולפעמים מבין למה קיבלו החלטה כזאת או אחרת, ואני יודע שזה לא מסתדר עם תרבות היציע האופיינית למחוזותינו, אבל אין לי בעיה עם זה בכלל.
אני עדיין חושב שאפשר להציל את העונה וכדי שזה יקרה הייתי מתחיל עם 6 נקודות בשני המחזורים הקרובים...

(28-Nov-2015 23:49)טל.מ כתב:  עידן אני אחסוך ממך זמן מסך .. אופיר לא רואה ממטר גם כשהוא טועה... בלי קשר לוויכוח בינכם בלי שזה משנה מי צודק ומי לא. ככה הוא . ברגע שהוא נדחק לפינה בגלל מצב הקבוצה שהוא תמיד מאמין בה בלי קשר לתוצאות או מציאות , הוא עולה על בריקדות ושום דבר לא יזיז אותו מדעתו . הבנתי את זה השנה ופשוט הפסקתי להתווכח. חבל על הוויכוח זו תהיה סתם מטחנה של מילים.

אז אני רואה ששוב אתה עושה הסבה הפעם מתחום החזאות לתחום הפסיכולוגיה ???
בוא נגיד שהאימרה הזאת וזאת שבאה אחריה קצת נוגדת את ה"פשוט הפסקתי להתווכח" שלך....

בוא לא נדבר על טעויות , תחזיות וצדק כי אתה האחרון שיכול להתבטא בנושאים האלו.
ואנחנו יודעים כבר שככל שמצב הקבוצה רע יותר כך הרייטינג של טל מ. גבוה יותר ,אבל עשה טובה דבר כדורגל ותשאיר בצד את ניתוחי האופי המלומדים שלך.
תהיה בטוח שהקשקוש התורני שלך לא ישנה את הגישה שלי לראות גם את האור בקצה המנהרה לפעמים.
29-Nov-2015, 1:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 1:30 טל.מ.)
הודעה: #27
פחות אבל עוד כואב
מישהו בפייסבוק טען שכדי להשאר צריך מהשבוע הבא 45% הצלחה. אני לא רואה איך זה קורה ולא רואה כמה כסף יהיה בינואר וכמה שחקנים אם בכלל נוכל להביא.

(29-Nov-2015 1:18)אופיר34 כתב:  
(29-Nov-2015 0:01)עידן444 כתב:  אני לא יודע כמה פעמים אני צריך להסביר לך ששחקני הבית הבינוניים האלה(אתה רוצה לקרוא להם עגלות- תקרא להם עגלות...) היו אמורים לעזור לך לפנות את העוד כמה עשרות אלפי דולרים כדי שכן יהיה לך כסף להביא לכאן כמה שחקנים שבאמת רצית. רצית את סליחי או לא רצית? רצית את קולה או לא רצית? רצית את שלומי אזולאי או לא רצית? רצית את בדש או לא רצית? רצית את יא יא פטי או לא רצית?
למה לא היה כסף בשבילם? לא היית מוכן לסבול בשבילם את גרשומוב, אביב אברהם מנצור, כחלון ודודי תירם במקום אבידוק מישצנקו, חיימוביץ', ולוגסי?
אתה באמת לא מבין שאין בקבוצה הזו כלום? שהיא לא מסוגלת לאיים על השער? שהיא נבנתה לרוחב? שעם נוער מחוזק היית משיג את אותן תוצאות ובחצי עלות?

קודם כל עשה טובה ואל תדחוף לי מילים לפה. בחיים לא קראתי לאף שחקן עגלה , בטח לא לשחקן הבית. אז אתה יכול לא להסכים איתי ,אבל אל תחמם סתם את העסק.

ולעצם העניין, התמונה שאתה מצייר ,סליחה שוב, אבל היא תמונה פופוליסטית ומתלהמת.

שהקבוצה הזאת התחילה להבנות (באיחור של כמה שבועות להזכירך) הרבה לא היה כאן. הרימו את הכל מהקרשים איכשהו וניסו לבנות משהו שדומה לקבוצת כדורגל.
אז היום בדיעבד הדברים אולי נראים אחרת, ולדבר בדיעבד זה הכי קל, אבל בנקודת הזמן ההיא המטרה היתה לבנות סגל אופטימלי במגבלות כלכליות לא פשוטות.

וסגל אופטימלי זה אומר שעל כל עמדה יהיה לך לפחות שני שחקנים ראויים לליגת העל (לפחות בתיאוריה), וכן מה לעשות, שבשוק היו לך שחקנים יוצאי מכבי ת"א עם נסיון בליגת העל דוגמת לוגסי, מרגוליס ,ורד וברק לוי אז כן ,בנקודת הזמן ההיא היה נראה שלמכבי נתניה של 2015 הם מספיק ראויים.

ומה לעשות, שעשו את ההשוואה עם התוצרת המקומית העדיפו (ובצדק לדעתי) לקחת שחקנים מחושלים שקיבלו חינוך טוב ממכבי ת"א על שחקנים דוגמת מנצור, זלאיט, מסרוואה, גברין ,כחלון וכו' שמעבר לחוסר נסיונם גם לא הוכיחו את עצמם יותר מידי בהזדמנויות שקיבלו. אני יכול להבין את השיקולים שנלקחו באותה תקופת זמן.

ונכון שורד עד עכשיו חושך ברב המשחקים ומרגוליס משוטט , ולוגסי לא משותף אבל אלה דברים שקורים בכדורגל, בכל קבוצה ועם כל רכש. לא תמיד זה מתחבר, מה לעשות.

אותו כנ"ל לגבי עידו לוי. זה שעכשיו כמה צבועים בפורום הזה ובפורומים אחרים בוכים על לכתו, לא אומר שהמהלך הזה היה שגוי. בטח לא כלכלית ולדעתי גם מיקצועית לא נפגענו.

ולגבי כל השמות ששל הזרים שזרקת פה -
סליחי - לא פה כי אשתו ילדה והעדיף להשאר באלבניה.
קולה - אתה אולי רצית...לא מכיר מישהו מהקבוצה שרצה.
שלומי אזולאי - מי אמר שרצו ומי אמר שנפל על כסף ?
בדש - חבל שלא פה. יכול להבין למה המועדון החליט מה שהחליט.
יא יא פטי - ראה ערך קולה...

בשורה התחתונה -
יש לי הרבה ביקורת על דברים שנעשו ונעשים, מצד שני אני מנסה להכנס לראש של המחליטים ולפעמים מבין למה קיבלו החלטה כזאת או אחרת, ואני יודע שזה לא מסתדר עם תרבות היציע האופיינית למחוזותינו, אבל אין לי בעיה עם זה בכלל.
אני עדיין חושב שאפשר להציל את העונה וכדי שזה יקרה הייתי מתחיל עם 6 נקודות בשני המחזורים הקרובים...

(28-Nov-2015 23:49)טל.מ כתב:  עידן אני אחסוך ממך זמן מסך .. אופיר לא רואה ממטר גם כשהוא טועה... בלי קשר לוויכוח בינכם בלי שזה משנה מי צודק ומי לא. ככה הוא . ברגע שהוא נדחק לפינה בגלל מצב הקבוצה שהוא תמיד מאמין בה בלי קשר לתוצאות או מציאות , הוא עולה על בריקדות ושום דבר לא יזיז אותו מדעתו . הבנתי את זה השנה ופשוט הפסקתי להתווכח. חבל על הוויכוח זו תהיה סתם מטחנה של מילים.

אז אני רואה ששוב אתה עושה הסבה הפעם מתחום החזאות לתחום הפסיכולוגיה ???
בוא נגיד שהאימרה הזאת וזאת שבאה אחריה קצת נוגדת את ה"פשוט הפסקתי להתווכח" שלך....

בוא לא נדבר על טעויות , תחזיות וצדק כי אתה האחרון שיכול להתבטא בנושאים האלו.
ואנחנו יודעים כבר שככל שמצב הקבוצה רע יותר כך הרייטינג של טל מ. גבוה יותר ,אבל עשה טובה דבר כדורגל ותשאיר בצד את ניתוחי האופי המלומדים שלך.
תהיה בטוח שהקשקוש התורני שלך לא ישנה את הגישה שלי לראות גם את האור בקצה המנהרה לפעמים.

תסתכל לבד איך אתה עונה ... הרייטינג , ניתוחי אופי .. קשקוש תורני. אתה אדם שלא ניתן להתווכח איתו. פשוט.

29-Nov-2015, 1:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Nov-2015 על ידי 1:43 אופיר34.)
הודעה: #28
(29-Nov-2015 0:43)פיליפצוק כתב:  ג'ברין היה היום עסוק יותר במשימות הגנתיות ולרדוף אחרי המגן של היריבה והיה לא רע. האם הוא יהפוך לשחקן, לא יודע, אני רק יודע שעטר מתחיל ליצור תשתית מקומית לעונה הבאה בליגה הלאומית שהיא אופציה ריאלית ביותר וזה בשביל שלא נצטרך להביא שוב פעם טובולים, שריקים ושלו מנשה למיניהם עם חוזים לשלוש שנים.
יואב זיו לא רע בגלל, אם הוא ממשיך כך הוא יכול לתפוס את האמצע ביחד עם פירס עד תום העונה.
אבידור יכול להגיע מצידי למיליון מצבים, גול הוא לא יודע להבקיע וזה מה שנספר בסוף.
אתה מתכוון למרגוליס בטח ואני מסכים איתך, אבל מה לעשות כשאין כלום ושום דבר בסגל אז מרגוליס עולה, המצב כל כך חמור בחלק ההתקפי ועושה רושם שלחלק מאיתנו עוד לא נפל האסימון בעניין.
אה ויש לך ד"ש חם מערן לוי....

ג'ברין לא תרם כלום למשחק היום. לא בהגנה ולא בהתקפה. ואל תדבר איתי על תשתית ועל שטויות כי אם מאמן במחזור 13 מתחיל להכין את הקבוצה לליגה שנייה מקומו לא בתחום האימון. ג'ברין וזיו אלו החלטות למען יראו ויראו ותו לא. לפחות לגבי ג'ברין לדעתי טעות גדולה לטעמי, אבידור היה חייב לפתוח במקומו. נכון שהוא מחמיץ, אל כל מחמיצן בסוף גם מבקיע. יש כאלה שאפילו לא מחמיצים.

לגבי זיו - נלחם ,השקיע. הכל טוב ויפה . קשר אחורי צריך לעשות הרבה יותר מזה. אם כבר הייתי מנסה אותו מגן ימני . נראה לי מתאים לו יותר .

ויש הרבה מה לעשות עם מרגוליס. הדבר הראשון להכניס לפריזר... אח"כ להוריד להפשרה ואם יבין את המסר להחזיר למדף.... אין שום סיבה שיקבל פרס אחרי החודש הכי אפטי שראיתי בתקופה האחרונה משחקן של מכבי נתניה...

אבידור, גרשומוב, או כל אחד. עד שילמד.

וד"ש חזרה לערן... תזכיר לו שמרים עובדת על רוכש.... שיתחיל לחפש קבוצה....

(29-Nov-2015 1:29)טל.מ כתב:  תסתכל לבד איך אתה עונה ... הרייטינג , ניתוחי אופי .. קשקוש תורני. אתה אדם שלא ניתן להתווכח איתו. פשוט.

קראת את התגובה שלך לעידן לפני שכתבת את זה ??
אתה רוצה לשחק בקקה נשחק בקקה. אין לי בעיה עם זה.
אני בן אדם עם הרבה סבלנות...
29-Nov-2015, 1:51
הודעה: #29
פחות אבל עוד כואב
אני רק אענה על המשפט האחרון שלך - ודש חזרה לערן וכו ... ״אני אופיר מעולם לא טעיתי ...״ זו המסקנה היחידה שאני יכול להסיק כשאני קורא את חילופי הדברים שלך עם כולם. לא משנה איפה הקבוצה לא משנה מה התוצאות לא משנה איך נראינו עם ערן לוי ובלעדיו. משנה שאתה צריך להיות צודק. אז תהיה, בכייף.

29-Nov-2015, 7:57
הודעה: #30
אם בכוח מנסים למצוא משהו חיובי אתמול, זאת העובדה שסוף סוף נראינו כמו קבוצת תחתית. מחפים על חוסר כשרון בהתאמצות ופיזיות. למרבה הפלא, יש לנו שחקנים פיזיים. פירס, זיו, חסאן. דווקא פזיק מהנסיכה הקסומה שברירי משהו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים