שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רווח הסטלן - כנס
26-Nov-2015, 15:27
הודעה: #11
RE: רווח הסטלן - כנס
מה לעשות פיליפצ'וק אני עדיין שיכור מהפתיחה המוחצת של עטר על הקווים , אבל זה שהוא שומע ומיישם את מה שאני מייעץ כבר טוב לנתניה , אבל אל תתלהב כמו עידן מהר כי עטר שמקדם עכשיו את הצעירים יודע גם לקבור אותם חיים !

אז מגן ימני פתאום יש בנוער ? מגן שמאלי גם יש בנוער ? כל הכבוד הגיע הזמן .... לא להתייחס לבכי לנהי של שמעון הרוש אישית אני מעדיף אותו כבלם יחד עם מיצ'נקו יצליח בענק לייצב את ההגנה .
בקישור האחורי הגיע זמנו של גרשומוב להיות צוות עם פירס . לוגסי אם ישתפר יחכה בספסל .

אביב אברהם צריך גם לקבל הזדמנות בקישור ההתקפי אבל בגלל ששני מגינים צעירים מופיעים גם הוא יצטרך לחכות
בנתיים עטר צריך ללמד מה לעשות אין ברירה את שחקני הקישור הקדמי בארי איילה להכניס כדורים פנימה להפסיק לשחק לרוחב לשחק לעומק , לתת את המסירות שהוא בעצמו עטר היה מוסר להעמיד חלוץ מול שוער ....עד שיחזור ערן לוי

חלוצים לדעתי נבו מזרחי ובוארון לא קיבלו צ'אנסה אמיתית משלומי דורה , והחלוץ מהנוער לא משהו ! אז אם יתן הזדמנות לנבו מזרחי עם סיסאיי יכול להיות שהוא יפצח את בעיית הבקעת השערים לא מצידו של נבו אלא נבו יכין הרבה כדורים מהקו לסיסאיי

אני מצטרף לעידן 444 שאמר במדוייק כי היה צריך להביא את סליחי , לעומת זאת אברהם פאס לא פנוי ולא היה פנוי בתחילת העונה הוא שיחק בחיפה עד שרוני לוי ויתר עליו , כרגע הוא פצוע ולא רואה איך סכנין מוותרת עליו מאז שהוא לא משחק הם בדאון רציני .
קולה ? נוגח מעולה מספר 9 מצויין אבל לוקה מאוד ברגליים מול השער , מעדיף את אמוטו הצעיר בן 21 מניגריה מה שהציע אורן .

עכשיו תשאלו איפה מרגוליס שכחת אותו ?
לא שכחתי הוא פשוט צריך לשחק מתחת לחלוץ !!! חמזה בארי מפריע לו באמצע !! שבארי יילך לצד ימין ולא יכנס לאמצע וככה גם איילה בצד שמאל !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Nov-2015, 15:57
הודעה: #12
אני "בטוח" שבני לם שלך היה מנצח גם את מכבי ת"א בבלומפילד וגם את רעננה.
26-Nov-2015, 16:00
הודעה: #13
כן למה לא ? מכבי ת"א לא כזאת בפורמה היום , רעננה זה היה ביזיון של עטר !!!
02-Dec-2015, 23:05
הודעה: #14
רווח הסטלן - כנס
לא רוצה לפתוח את דיון שחקני הבית שוב, אבל,
פאדי במקום הרוש,
כחלון במקום ורד,
דין גל במקום דורי,
יאיר זיו במקום לוגסי,
ג׳ברין במקום נבו מזרחי,
תירם במקום חיימוביץ,
ואני לא מדבר עדיין על הזרים. כמה כסף היה נחסך ואפילו היה להביא איזה שניים שלושה זרים וישראלים איכותיים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
02-Dec-2015, 23:44
הודעה: #15
(02-Dec-2015 23:05)אלון כתב:  לא רוצה לפתוח את דיון שחקני הבית שוב, אבל,
פאדי במקום הרוש,
כחלון במקום ורד,
דין גל במקום דורי,
יאיר זיו במקום לוגסי,
ג׳ברין במקום נבו מזרחי,
תירם במקום חיימוביץ,
ואני לא מדבר עדיין על הזרים. כמה כסף היה נחסך ואפילו היה להביא איזה שניים שלושה זרים וישראלים איכותיים.

לוקח רק את השניים הראשונים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Dec-2015, 23:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Dec-2015 על ידי 23:49 עידן444.)
הודעה: #16
רווח הסטלן - כנס
עטר חוזר ליסודות שעשו לו את השם כמאמן טוב- מוניטין שהביא אותו עד למכבי חיפה. קצת בעייתי ומאוד לא קל(ואפילו מאוד מסוכן ומועד לכשלון) לשלה צעירים בסיטואציה המאוד לחוצה ולא פשוטה ששלומי דורה השאיר את הקבוצה- ובכל זאת עטר מכניס עוד ועוד צעירים לרוטציה. אין לי ספק שאם הקבוצה היתה נבנית בגישה הזו היה כסף גם לסליחי, גם לבארי, גם לדוידוב(או זר אחר ברמה הזו), גם להשאיר את עידו לוי וגם לחלוץ ישראלי בכיר סטייל מוגרבי\עמאשה\דודו ביטון- וכל הקבוצה הזו היתה נראית אחרת.

הנקודה המדאיגה מהיום- הקבוצה הזו פשוט לא מסוגלת לנצח.

Sent from my iPhone using Tapatalk
02-Dec-2015, 23:51
הודעה: #17
פאדי במקום הרוש,
כחלון במקום ורד,
דין גל במקום דורי,
יאיר זיו במקום לוגסי,
ג׳ברין במקום נבו מזרחי,
תירם במקום חיימוביץ,

וגם כאן קבל את אותה תשובה...

זהו ?? משחק גביע טוטו אחד שמעניין ת'שועלים ואתה מתחיל עם ההזיות על שחקני הבית שלנו ??
בוא נרגיע ונשתה הרבה מים.
היחידי שאולי טעו לגביו הוא דין וגם עליו אני יכול להבין את המחשבה בבחירה של שוער שני הרבה יותר מנוסה.
לגבי השאר -
פאדי - עם כל החולשה של הרוש זה כרגע לא אותה ליגה.
כחלון - לא עולה על ורד , ומעבר לזה לא לקח בעבר שום הזדמנות שקיבל.
יאיר זיו - שחקן נלחם ונמרץ. קשר אחורי ממש לא.
ג'ברין - באמת שלא נפלתי מהכיסא. אם כבר במקום חביבך בוארון.

בגדול, אם היו מיישמים את כל החילופים שאתה מבקש גם את ה 7 נקודות המסכנות שיש לך לא היית משיג.
בוא לא נתרגש ממשחק שאף אחד חוץ ממני וממך ועוד כמה שרוטים לא ידעו אפילו על קיומו...
03-Dec-2015, 0:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Dec-2015 על ידי 0:05 עידן444.)
הודעה: #18
רווח הסטלן - כנס
(02-Dec-2015 23:51)אופיר34 כתב:  
פאדי במקום הרוש,
כחלון במקום ורד,
דין גל במקום דורי,
יאיר זיו במקום לוגסי,
ג׳ברין במקום נבו מזרחי,
תירם במקום חיימוביץ,

וגם כאן קבל את אותה תשובה...

זהו ?? משחק גביע טוטו אחד שמעניין ת'שועלים ואתה מתחיל עם ההזיות על שחקני הבית שלנו ??
בוא נרגיע ונשתה הרבה מים.
היחידי שאולי טעו לגביו הוא דין וגם עליו אני יכול להבין את המחשבה בבחירה של שוער שני הרבה יותר מנוסה.
לגבי השאר -
פאדי - עם כל החולשה של הרוש זה כרגע לא אותה ליגה.
כחלון - לא עולה על ורד , ומעבר לזה לא לקח בעבר שום הזדמנות שקיבל.
יאיר זיו - שחקן נלחם ונמרץ. קשר אחורי ממש לא.
ג'ברין - באמת שלא נפלתי מהכיסא. אם כבר במקום חביבך בוארון.

בגדול, אם היו מיישמים את כל החילופים שאתה מבקש גם את ה 7 נקודות המסכנות שיש לך לא היית משיג.
בוא לא נתרגש ממשחק שאף אחד חוץ ממני וממך ועוד כמה שרוטים לא ידעו אפילו על קיומו...

אלון לא התכוון שאלה השחקנים שהיו משאירים אותנו ליגה. אם לא שמת לב הוא דיבר על כסף שהיה נחסך וכסף שהיה הולך לשחקנים שלא היה לך כסף עבורם והתפשרת על תחליפים עלובים. תיארתי בתגובה שלי את ההבדל בין הגישות. פרימו צחק בשידור שלג׳אברין יש תפוקה במשחק וחצי כמו אבידור בשנתיים. ממש לא נפלתי מג׳בארין. להבדיל מניר עזריה, מנצור, אביב אברהם וריף מסיקה- אותו אני דווקא כן רואה משתייך לליגות נמוכות אבל הלואי ואני טועה(הוא חזק ואולי גם יכול להשתלב בתפקידים אחרים)- ועדיין מוותר על אבידור, נבו מזרחי, לוגסי(שדי ברור שהולך הביתה מקבוצה שלישית ברצף) ועומר ורד בשביל שאחד כזה ישב על הספסל ובהרכב אני אראה את סליחי ואמוטו בחוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Dec-2015, 0:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Dec-2015 על ידי 0:34 אופיר34.)
הודעה: #19
אני מסכים שיש פה כמה שחקנים שאפשר לוותר עליהם וגם בתקופת טרום העונה אמרתי את זה.
השאלה על מה אפשר לוותר והאם צריך לשים 150 אלף דולר על שחקן (שאפשר ליפול איתו באותה מידה) ולהשאר בלי תחליפים ראויים בעמדות חשובות לא פחות.
לזרוק שמות זה מאד קל אבל אם בשביל סליחי אני צריך לוותר על וורד , לוגסי וסמיליאניץ אז יכול להיות שאני מחפש מישהו אחר ב 100 אלף.
השמיכה פה מאד קצרה והקבוצה חייבת להיות מאוזנת. בסוף מה שיקרה זה שתצליח לשפר את המספרים בהתקפה ותשאר עם בור בהגנה. צריך להסתכל על התמונה הכוללת ואני מקווה שזה מה שיעשו.
03-Dec-2015, 0:55
הודעה: #20
רווח הסטלן - כנס
(03-Dec-2015 0:33)אופיר34 כתב:  אני מסכים שיש פה כמה שחקנים שאפשר לוותר עליהם וגם בתקופת טרום העונה אמרתי את זה.
השאלה על מה אפשר לוותר והאם צריך לשים 150 אלף דולר על שחקן (שאפשר ליפול איתו באותה מידה) ולהשאר בלי תחליפים ראויים בעמדות חשובות לא פחות.
לזרוק שמות זה מאד קל אבל אם בשביל סליחי אני צריך לוותר על וורד , לוגסי וסמיליאניץ אז יכול להיות שאני מחפש מישהו אחר ב 100 אלף.
השמיכה פה מאד קצרה והקבוצה חייבת להיות מאוזנת. בסוף מה שיקרה זה שתצליח לשפר את המספרים בהתקפה ותשאר עם בור בהגנה. צריך להסתכל על התמונה הכוללת ואני מקווה שזה מה שיעשו.

זהו, שגם בנית קבוצה לא מאוזנת, גם לא קידמת שחקנים צעירים וגם נתקעת ללא כסף לחלוץ נורמלי ונאלצת להביא אחד שלא שיחק שנה כדורגל.
מה שאני ועידן אומרים שהשמות שציינתי לא בהכרח שחקנים מובילים או שחקני הרכב, אך הם זולים יותר ותועלתם לא פחותה מאלה שפה.
כלומר, היית יכול לחסוך כסף בכדי להביא זרים/ישראלים טובים יותר (לפחות על הנייר).

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים