שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רווח הסטלן - כנס
03-Dec-2015, 1:09
הודעה: #21
RE: רווח הסטלן - כנס
תועלתם לא פחותה זה אתה ועידן אומרים... ובכלל לא בטוח שצודקים.

ולא תשכנע אותי שהיה פה באמת את מי לקדם, ואני יודע שיש פה כמה שמתרגשים מהשבועיים האחרונים כשרואים פתאום שחקנים כמו זיו וג'ברין בהרכב אבל אני יכול להרגיע אתכם ולהבטיח לכם שעד ינואר אולי עוד נראה אותם פה ושם, אחרי זה אני מעריך שדשא הם כבר לא יראו.
בסוף מדובר במהלך של מאמן (שעקרונית אני די מסכים איתו אחרי האפאטיות שראינו) שבא להראות לכולם שאצלו שמות לא משחקים, אבל בסופו של יום הוא, אני ואתם יודעים שעם החברה החביבים האלה יהיה קשה להשאר.

ושוב, הייתי יכול לחסוך או לא זה סתם דיבורים. קבוצה צריכה איזון וגם אם נפלנו עם חלק מהרכש זה עדיין לא אומר שצריך להביא לפה שחקנים שתקציבית גדולים עלינו על חשבון האיזון שחייב להיות בקבוצה

Sent from my LG-D855
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Dec-2015, 15:42
הודעה: #22
(03-Dec-2015 1:09)אופיר34 כתב:  תועלתם לא פחותה זה אתה ועידן אומרים... ובכלל לא בטוח שצודקים.

ולא תשכנע אותי שהיה פה באמת את מי לקדם, ואני יודע שיש פה כמה שמתרגשים מהשבועיים האחרונים כשרואים פתאום שחקנים כמו זיו וג'ברין בהרכב אבל אני יכול להרגיע אתכם ולהבטיח לכם שעד ינואר אולי עוד נראה אותם פה ושם, אחרי זה אני מעריך שדשא הם כבר לא יראו.
בסוף מדובר במהלך של מאמן (שעקרונית אני די מסכים איתו אחרי האפאטיות שראינו) שבא להראות לכולם שאצלו שמות לא משחקים, אבל בסופו של יום הוא, אני ואתם יודעים שעם החברה החביבים האלה יהיה קשה להשאר.

ושוב, הייתי יכול לחסוך או לא זה סתם דיבורים. קבוצה צריכה איזון וגם אם נפלנו עם חלק מהרכש זה עדיין לא אומר שצריך להביא לפה שחקנים שתקציבית גדולים עלינו על חשבון האיזון שחייב להיות בקבוצה

Sent from my LG-D855
עצם זה שלא היה לך כסף לזרים שאתה מכיר ורוצה והבאת 4 זרים חדשים- אתה לא מסכים איתי שהיה כאן הימור כתוצאה מהתפשרות כלכלית שלא היית צריך לעשות אם היו לך כמה צעירים זולים כאן בסגל שלא תורמים פחות.
יש כאן מן פחדנות שאין בקבוצות אחרות.
בנתניה כבר לא מעלים שחקנים מהסוג שאתה רואה בקבוצות אחרות. בנתניה לא תראה פתאום איזה דור אלו שאפילו בנוער אף אחד לא שם לב אליו והופך למגן טוב. אצל עטר כן. ונכון, היום זה יכול להיות מאוחר מידי ושילוב הצעירים האלה הוא הימור גדול שלא ישאיר אותנו בליגה בלי כמה בינגו בינואר.
03-Dec-2015, 16:18
הודעה: #23
צעירים הם נמרצים ומקריבים המון בשביל לשחק וזה יכול להכניס את כל הקבוצה לתחרות בריאה אל תקטלו את הצעירים אבל זה נכון אסור להסתמך על צעירים להישאר בליגה

בכללי קבוצת תחתית בלי הגנה תרד ליגה בטוח גם אם יהיה לה התקפה טובה לכן צריך לייצב את ההגנה במגן שמאלי וגם במגן ימני אולי להסיט את זיו לעמדת המגן הימני או לוגסי או גרשומוב ואז חוסכים כסף לחלוץ טוב
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים