שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רווח הסטלן - כנס
24-Nov-2015, 16:39
הודעה: #1
רווח הסטלן - כנס
נור ביסאן עובר אולי "החייאה מחדש" ומתורגל כמגן ימני.
עבד ג'אברין בן 16 מוקפץ לבוגרים ואולי עוד ישחק השנה.

זה ראובן עטר "קובר הצעירים" המדופלם שאתה מדבר עליו?!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Nov-2015, 20:02
הודעה: #2
רווח הסטלן - כנס
זאב רווח קצת לא בכיוון... עטר פספס כמה צעירים במהלך השנים ולדעתי כמה טובים מאוד כמו ריף מסיקה וגל גניש אבל להגיד שעטר לא מריץ צעירים זה תלוש מהמציאות. עטר הריץ כאן הרבה צעירים, אגב, אני מסכים שמרובם לא יצא כלום- זה לא מעיב לרגע על עטר שנתן להם את הצ׳אנס- להפך! זה אומר שעטר מבין שהבסיס חייב להיות השחקנים תוצרת בית האלה גם אם הם לא כוכבי על- וזו לא הסתפקות בבינוניות- זו התפיסה הנכונה בקבוצה דלת תקציב- המצוי שיתכן והוא בינוני, והרצוי חייב להיות כזה שמשדרג ובתחום השחקנים הישראלים עטר ידע למצוא את הסוסים הנכונים. זרים לדעתי הוא לא ימהר להחליף- בטח לא בזרים שהוא לא מכיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk
24-Nov-2015, 20:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Nov-2015 על ידי 20:34 ORENARIEL.)
הודעה: #3
RE: רווח הסטלן - כנס
עידן אין מקום בקבוצה בוגרת להריץ את כל הצעירים ביחד.. תמיד יהיו כאלה שיקבלו פחות טובות וימצאו את עצמם מחוץ לקבוצה כי יש צעירים טובים מהם
והצעירים שלנו שהיו בהרכב עברו לקבוצות הגדולות..
25-Nov-2015, 0:08
הודעה: #4
רווח הסטלן - כנס
רק מעטים.

25-Nov-2015, 0:59
הודעה: #5
(24-Nov-2015 20:02)עידן444 כתב:  זאב רווח קצת לא בכיוון... עטר פספס כמה צעירים במהלך השנים ולדעתי כמה טובים מאוד כמו ריף מסיקה וגל גניש אבל להגיד שעטר לא מריץ צעירים זה תלוש מהמציאות. עטר הריץ כאן הרבה צעירים, אגב, אני מסכים שמרובם לא יצא כלום- זה לא מעיב לרגע על עטר שנתן להם את הצ׳אנס- להפך! זה אומר שעטר מבין שהבסיס חייב להיות השחקנים תוצרת בית האלה גם אם הם לא כוכבי על- וזו לא הסתפקות בבינוניות- זו התפיסה הנכונה בקבוצה דלת תקציב- המצוי שיתכן והוא בינוני, והרצוי חייב להיות כזה שמשדרג ובתחום השחקנים הישראלים עטר ידע למצוא את הסוסים הנכונים. זרים לדעתי הוא לא ימהר להחליף- בטח לא בזרים שהוא לא מכיר.

"הבסיס חייב להיות השחקנים תוצרת בית" - כמובן שעל זה אני חייב להגיב...
הבסיס חייב להיות מבוסס על שחקני נשמה שיהיו מחויבים לקבוצה ויתנו את התחת כל משחק ורצוי גם שיהיו קשורים לענף....
אם שחקני הבית יעמדו בקריטריונים הנ״ל אהלן וסהלן, אם לא אז לא. שום דבר לא צריך להתבצע כדי לקיים איזשהי קלישאה שמאד אוהבים להשתמש בה פה.
25-Nov-2015, 2:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Nov-2015 על ידי 2:18 עידן444.)
הודעה: #6
רווח הסטלן - כנס
צריך לפנות את מעט הכסף שיש לשחקנים שצריכים, לשחקנים שרוצים. אברהם פאס, חמדי סליחי, רוג׳רס קולה(ואלה סתם 3 דוגמאות של שחקנים שעלו לי לראש)- אלה שחקנים שיכולים לשנות פנים של קבוצה שלמה, ואם אני צריך ״לסבול״ לידם בסגל את כחלון, תירם, ירושלמי, ביסאן, ניר עזריה והזר מהנוער במקום ורד, טגה, לוגסי, נבו מזרחי, וסיסאיי באמת שאין לי שום בעיה עם זה... למה לך כן? אני באמת לא יודע...

25-Nov-2015, 10:21
הודעה: #7
(25-Nov-2015 2:16)עידן444 כתב:  צריך לפנות את מעט הכסף שיש לשחקנים שצריכים, לשחקנים שרוצים. אברהם פאס, חמדי סליחי, רוג׳רס קולה(ואלה סתם 3 דוגמאות של שחקנים שעלו לי לראש)- אלה שחקנים שיכולים לשנות פנים של קבוצה שלמה, ואם אני צריך ״לסבול״ לידם בסגל את כחלון, תירם, ירושלמי, ביסאן, ניר עזריה והזר מהנוער במקום ורד, טגה, לוגסי, נבו מזרחי, וסיסאיי באמת שאין לי שום בעיה עם זה... למה לך כן? אני באמת לא יודע...

ממש אין לי בעייה עם זה וכבר אמרתי לך בעבר - הלוואי שנצליח לייצר 11 שחקנים משלנו שיעלו כל שבת בהרכב ,בלי זרים ובלי חיזוקים מבחוץ.
היות והמציאות היא אחרת יש לי בהחלט בעייה לתת את הבמה לשחקנים רק בגלל שהטייטל שלהם הוא "שחקן בית" ,למרות שמקצועית אין שום סיבה לעשות את זה.

וזה שלפעמים נופלים עם "חיזוק" שמביאים מבחוץ לא אומר שצריך לטעות שוב עם "חיזוק" מהבית....
25-Nov-2015, 10:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Nov-2015 על ידי 10:48 טל.מ.)
הודעה: #8
רווח הסטלן - כנס
איכשהו הוא חושב שהוא מעדיף את עומר ורד שגדל במכבי תא שוחרר לכל תחתית וספסלי הליגה וכרגע מראה מדוע ( ליאור ראובן כבר היה טוב ממנו) על פני כחלון שספג שכונה מתחילת אימוניו. אני בטוח שאם כבר בחרנו בכזה מגן גרוע יכולנו להתפשר על כחלון.

Sent from my iPad using Tapatalk

(25-Nov-2015 10:21)אופיר34 כתב:  
(25-Nov-2015 2:16)עידן444 כתב:  צריך לפנות את מעט הכסף שיש לשחקנים שצריכים, לשחקנים שרוצים. אברהם פאס, חמדי סליחי, רוג׳רס קולה(ואלה סתם 3 דוגמאות של שחקנים שעלו לי לראש)- אלה שחקנים שיכולים לשנות פנים של קבוצה שלמה, ואם אני צריך ״לסבול״ לידם בסגל את כחלון, תירם, ירושלמי, ביסאן, ניר עזריה והזר מהנוער במקום ורד, טגה, לוגסי, נבו מזרחי, וסיסאיי באמת שאין לי שום בעיה עם זה... למה לך כן? אני באמת לא יודע...

ממש אין לי בעייה עם זה וכבר אמרתי לך בעבר - הלוואי שנצליח לייצר 11 שחקנים משלנו שיעלו כל שבת בהרכב ,בלי זרים ובלי חיזוקים מבחוץ.
היות והמציאות היא אחרת יש לי בהחלט בעייה לתת את הבמה לשחקנים רק בגלל שהטייטל שלהם הוא "שחקן בית" ,למרות שמקצועית אין שום סיבה לעשות את זה.

וזה שלפעמים נופלים עם "חיזוק" שמביאים מבחוץ לא אומר שצריך לטעות שוב עם "חיזוק" מהבית....

אפשר להגיד נפלנו על זרים וגם זה בקושי . שיעשו את העבודה שלהם לפני שמחתימים. לגבי ישראלים - המאמן לא מכיר את ורד חיימוביץ טגה וכו ? לא ברור לו מה יקבל מהם ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Nov-2015, 11:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Nov-2015 על ידי 11:21 עידן444.)
הודעה: #9
רווח הסטלן - כנס
אז אל תסתכל על זה באופן שאתה מתסכל על זה- ״הם משחקים בגלל שהם שחקני בית״. תתייחס לזה כ-״הם זולים יותר, הם יכולים להתפתח טוב יותר, להשתפשף, יש היום לא מעט שחקנים בכדורגל הישראלי שעשו פריצה מאוחרת ולא סומנו בשום שלב בגילאים הצעירים, אם הם יתפתחו טוב הרווחת נכסים(ותמיד יהיו כאלה!!! תמיד!!! אם אלמוג כהן ובן הרוש לא מקבלים צ׳אנס וגב הם בקלות יכלו להמשיך לדשדש כמו שלומי אזולאי, גיא אבנד, חיים שאבו, אחמד סבע וחיים סילבס גם עד גיל 26 או 30 או אפילו קריירה שלמה בליגה השניה), אם לא אחרי עונה או שתיים הם ימצאו את עצמם בקצה הספסל או בליגות נמוכות כמו רוב השחקנים שלנו(וזה גם בסדר... לא ראיתי שהיינו בשר תותחים כשהיו אצלנו בסגל וסיהון, נחייסי, בן מוחא, תומר תייר, עזרא אליו, רן קוז׳וק, אמייה טגה, ליאור גניש ואבי אלפסי- וכל הרשימה הזו סיימה בליגות נמוכות) והכי חשוב- הכסף הגדול ילך על שחקנים רצויים כמו ערן לוי, דיא סבע, מרגוליס, בלם ברמה גבוהה יותר מהבלמים שיש לנו היום וחלוץ שכובש קצת יותר מפעם בשלושה חודשים...
עם 11 שחקני בית בהרכב נרד ליגה במחזור עשירי. זו לא המטרה ואני גם מזמן לא חושב ששחקן בית נאמן יותר. ערן לוי ועומר פרץ נאמנים יותר מכל שחקני הבית ביחד. אבל, ואני אומר את זה בפעם המי יודע כמה- הם המצוי, הזול(ברוב המקרים- בטח עד גיל 21) ואלה שאמורים לפנות את רוב התקציב לשחקני רכש רצויים ולא מצויים! ובבקשה תקרא את התגובה הזו כמה וכמה פעמים לפני שאתה שולף את אותן ססמאות פעם אחר פעם. שורה תחתונה לא רואה מה המגינים שלנו עושים שכחלון ונמני לא יכלו לעשות, לא רואה איך מישצ׳נקו, זאביק וחסן טובים מעידו לוי, דודי וחסן ואם עידו יקר ולא מועיל תביע במקומו יקר וכן מועיל ואל תהמר לי על זר מליגה שניה באוקראינה וחסן שכולם מכירים את חוסר היציבות שלו(חסן יפרח ליד פיגורה! לא ליד ליצנים ברמה שלו!), ובמקום להביא לוגסי, לולה, טגה, בוארון, ואבידור- תביא גם את דוידוב וגם את פאפאדופולוס(למה להתלבט בין שניהם???? בשביל להביא הרבה ובזול? והזול הוא לא באמת זול... טגה, לולה ולוגסי לא משחקים כאן בשביל 8,000 ש״ח בחודש...האמן לי... ועומת זאת אביב, ירושלמי, זלאיט וגרשומוב משחקים במשכורות חיילים... מה שאומר הרבה יותר כסף פנוי לחיזוק אמיתי!), והכי חשוב- להביא לעמדה הכל כך חשובה תחליף ראוי לשחקן התקפה מצויין שעזב אותך! למה לקולה לא היה כסף? למה לסליחי לא היה כסף? למה לאמוטו לא היה כסף? כי חילקו את העוגה לא נכון! כי קבוצה בתקציב מינימום חייבת גם את הצעירים הזולים ואתה מרוויח בגדול מכל הכיוונים! אבל כשיש מאמן פחדן שמעדיף לפזר סיכונים כדי שאם איילה לא יהיה טוב אז אולי לוגסי, ואם לא לוגסי אז אולי לולה, ואם לא נבו אז אולי אבידור, ואם לא אבידור אז מרגוליס, ואם לא מרגוליס אז אולי אני אשלוף את בוארון, ואם נפלתי עם מישצ׳נקו אז יש לי את זאביק, ואם כולם מאכזבים אז יש לי את טגה, ואם ברק לוי לא טוב אז יש לי את דורי ולא ילד שהוא במקרה שחקן נבחרת אולימפית, אז אולי אתה קונה ומגן על ה״ניהול סיכונים״ הזה שהיה כאן בקיץ... אני ממש לא! והלצאת גבר- עידו לוי לא מקצץ(בפעם השלישית תוך חצי שנה!!!)- יאללה ליציע, ברק בדש לא מוכן לרדת מספיק בדרישות וגם רוצה חוזה ל 3 שנים? מה אני פראייר? מה פתאום! אני גבר! לך לרעננה! אני כבר אמצא מישהו יותר טוב(ואנחנו מדברים עם יומיים לפני תום מועד העברות, כן? שזה בכלל מחדל היה להגיע לרגע הזה שאתה עם הגב לקיר וברור שאחד כמו בדש יבקש מה שבא לו וגם יאנוס אותך אם צריך...)- אז זו התוצאה. ואני לא אומר שזה לא יכול היה להתחבר ופה נצחון, ושם נצחון וקצת מומנטום, ופה השופט לא דופק אותך, ושם שופט אולי עוזר לך, וההוא לא מחמיץ פה וההוא לא מחמיץ שם- ובארי נותן עוד כדור לחיבורים במקום לקורה ואתה עכשיו בפליאוך עליון אבל הסיכוי שזה יקרה עם שחקנים שבשנתיים האחרונות או לא שיחקו או, שיחקו חלקית, או שיחקו במלטה או בליגה שניה באוקראינה, או היו גרועים- קלוש מלכתחילה ולהרבה אנשים נייטרלים(עזטב עכשיו אותנו הנתנייתים רואי השחורות) התוצאות והמצב שלנו היה צפוי והימור קל! יש רק טעות אחת בקרב די הרבה אנשים- שהם מפילים את המצב על הפציעה של דיא ואני אומר שגם עם דיא זה לא היה שונה בהרבה.

The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (2525-1111-2015201520152015)
25-Nov-2015, 12:45
הודעה: #10
(25-Nov-2015 10:46)טל.מ כתב:  איכשהו הוא חושב שהוא מעדיף את עומר ורד שגדל במכבי תא שוחרר לכל תחתית וספסלי הליגה וכרגע מראה מדוע ( ליאור ראובן כבר היה טוב ממנו) על פני כחלון שספג שכונה מתחילת אימוניו. אני בטוח שאם כבר בחרנו בכזה מגן גרוע יכולנו להתפשר על כחלון.

(25-Nov-2015 10:21)אופיר34 כתב:  

אפשר להגיד נפלנו על זרים וגם זה בקושי . שיעשו את העבודה שלהם לפני שמחתימים. לגבי ישראלים - המאמן לא מכיר את ורד חיימוביץ טגה וכו ? לא ברור לו מה יקבל מהם ?

זה גם תלוי כמה הוא קיבל מנמני לכאורה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים