שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
22-Nov-2015, 13:40
הודעה: #21
RE: חבורת אנשים שלא מבינים כדורגל בדירקטוריון מכבי נתניה החליטו ש...
לא לקפל ולא בטיח.

מי שמרים ידיים בשלב כזה מקומו לא בספורט תחרותי, על אחת כמה וכמה בליגת הכדורגל הישראלית.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
22-Nov-2015, 13:44
הודעה: #22
אם אין כסף לרכש משמעותי אפשר בהחלט לקפל, גם ראובן וגם ונגר וגם מורניו ביחד בצוות חשיבה משותף, לא יצליחו להשאיר קבוצה עקומה כזו בליגה.
22-Nov-2015, 13:51
הודעה: #23
(22-Nov-2015 13:10)פיליפצוק כתב:  1.לכל "האנטי עטר" המאוסים זהו מחזור אחד החזקתם מעמד? תכנסו בחזרה לחורים, יצאתם מוקדם מידי, אם לבלוף נתתם קיץ שלם + 9 מחזורים לעטר מגיע לפחות חודש-חודש וחצי.
2.קבוצה בית שימוש, ועדת חקירה של העירייה צריכה להיות על מה שנעשה שם בקיץ ושלא ישתמשו בתירוץ של הפצועים, ערן נפצע עוד לפני פתיחת האימונים ודיע נפצע במחנה, ניתן היה לבנות מוצר טוב יותר ממה שבנו פה.
3.בינואר צריך חריש עמוק של לפחות 5 שחקנים משמעותיים ואם זה לא אפשרי, לסגור את הבאסטה כבר מעכשיו ולהתחיל להריץ שחקנים לעונה הבאה בשעה 3.
4.חיימוביץ/חסן אותו בלוף, תירם +לוי אאוט חיימוביץ אין, עסקים לא יודעים לעשות בנתניה.
5.כדאי שראובן עד ינואר יתחיל להשתמש בשלום אדרי, אביב אברהם, גרשומוב, מסרוואה, נבו מזרחי ויזרוק קיבינמט את כל פחי האשפה הרוש, ורד, אבידור, סמילאניץ, פירס ומרגוליס.
6.אין אמר אתמול פרימו, לא כל שחקן 1.96 הוא ינקו, קולר, קראוץ', תודה רבה סיסאיי על כלום ושום דבר, נקסט..

1,2. אני מבין שאתה מכין את נאום הסנגוריה לעטר עם כל ה זה לא אני בניתי והמצב היה ככה ועוד כל מיני בבלטים.
3. מעטים השחקנים שהגיעו בינואר וגרמו למהפך. 5 שחקנים? אשרי המאמין.
4. זה כבר לא עסקים זו טיפשות.
5. לא מהם תבוא הישועה.
6. זה היה בוני גינזבורג...

*אם לא יגיע לכאן משקיע בהקדם האפשרי ויבנה הכל מאפס, אנחנו צפויים להיות הפועל כ"ס של העשור האחרון...
22-Nov-2015, 13:53
הודעה: #24
ישחררו את אלה שלא מתאימים ויגייסו כמה לירות מפה ומשם.

הבעייה פה היא היכולת לפגוע בשחקנים שהקבוצה צריכה (ותסלח לי אבל ההיסטוריה מוכיחה שראובן בתחום הזה לא משהו...)
22-Nov-2015, 14:12
הודעה: #25
חחחחחח פיליפצ'וק הרי אמרת שעטר כוכב עליון אז מה אתה עכשיו מנסה להמעיט מהעליבות שלו ? מי אמר שהוא מבסוט מהסגל הקיים ? לא עטר ? מי ידע לאן הוא מגיע עם איזה סגל שחקנים ? לא עטר ? הכסף לחיזוק שחקנים בינואר הלך על החוזה השמן של עטר אז מה עוד אתה רוצה מה ?

לפחות עם שלומי דורה ראית שחקנים נלחמים עם עטר כאילו עושים טובה שזזים מהמקום ואני אמרתי לך מראש שעטר כשלון הוא נכשל בכל מקום שדרך ....

מכל הדברים שנכתבים כאן אופיר 34 אומר את דברי הטעם הנכונים ביותר תלמד ממנו

לצערי אתם תיווכחו לראות ללמוד ולדעת שרק שחקן עבר נתנייתי יוכל להציל את הקבוצה מירידה
עוד מעט שלומי דורה יקבל את הפועל חיפה ועטר יכשל בנתניה ואז בלית ברירה יקראו לבני לם ושלום תקווה לנסות אולי בכל זאת להציל את הקבוצה .... וכשהם יצילו את הקבוצה מירידת ליגה , אתם כמו עכברים מסוממים תצעקו למה לא נתנו להם הזדמנות אף פעם ???
22-Nov-2015, 14:17
הודעה: #26
אפשר לחשוב שבינואר יש בחוץ איזה עץ של טאלנטים שרק מחכים שמכבי נתניה תבוא לקטוף אותם . לפני אתמול חשבתי ש גם עם הסגל הזה בחיזוק נכון אפשר לשרוד היום לא בטוח צריך להמתין עד סוף הסיבוב נשארו לנו שתי הקבוצות שנמצאות באזור שלנו אח"כ נראה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
22-Nov-2015, 14:24
הודעה: #27
אמיר עונה שעברה עם יוסי מזרחי היה יותר טוב ? וראית אחרי שהגיעו רוני לוי ורונן גבאי כל השחקנים פרחו ונתנו משחקים גדולים , נעבור את עטר ואז יבואו שוב שחקני עבר ויצילו את הקבוצה , זה כתוב על דפי ההיסטוריה שעדיין לא התרחשו , פשוט היה צריך " להרוג " את האילוזיה שעטר מאמן כדי שהאוהדים יבינו מה זה פעם אחת מאמן ומה זה גונב דעת !!
רוב מאמני הליגה גונבי דעת שיודעים להחליק לשון מצוין בראיונות ומקושרים לעיתונאים !!!
22-Nov-2015, 14:45
הודעה: #28
(22-Nov-2015 13:51)אלון כתב:  
(22-Nov-2015 13:10)פיליפצוק כתב:  1.לכל "האנטי עטר" המאוסים זהו מחזור אחד החזקתם מעמד? תכנסו בחזרה לחורים, יצאתם מוקדם מידי, אם לבלוף נתתם קיץ שלם + 9 מחזורים לעטר מגיע לפחות חודש-חודש וחצי.
2.קבוצה בית שימוש, ועדת חקירה של העירייה צריכה להיות על מה שנעשה שם בקיץ ושלא ישתמשו בתירוץ של הפצועים, ערן נפצע עוד לפני פתיחת האימונים ודיע נפצע במחנה, ניתן היה לבנות מוצר טוב יותר ממה שבנו פה.
3.בינואר צריך חריש עמוק של לפחות 5 שחקנים משמעותיים ואם זה לא אפשרי, לסגור את הבאסטה כבר מעכשיו ולהתחיל להריץ שחקנים לעונה הבאה בשעה 3.
4.חיימוביץ/חסן אותו בלוף, תירם +לוי אאוט חיימוביץ אין, עסקים לא יודעים לעשות בנתניה.
5.כדאי שראובן עד ינואר יתחיל להשתמש בשלום אדרי, אביב אברהם, גרשומוב, מסרוואה, נבו מזרחי ויזרוק קיבינמט את כל פחי האשפה הרוש, ורד, אבידור, סמילאניץ, פירס ומרגוליס.
6.אין אמר אתמול פרימו, לא כל שחקן 1.96 הוא ינקו, קולר, קראוץ', תודה רבה סיסאיי על כלום ושום דבר, נקסט..

1,2. אני מבין שאתה מכין את נאום הסנגוריה לעטר עם כל ה זה לא אני בניתי והמצב היה ככה ועוד כל מיני בבלטים.
5. לא מהם תבוא הישועה.

*אם לא יגיע לכאן משקיע בהקדם האפשרי ויבנה הכל מאפס, אנחנו צפויים להיות הפועל כ"ס של העשור האחרון...

אתה, רווח וכל האנטי עטר למיניהם אתם אויר מבחינתי, לא ראויים להתייחסות.
תהיה ענייני ותעביר ביקורת אחרי חודש עבודה אולי אני אתייחס אליך.
22-Nov-2015, 16:20
הודעה: #29
אל תדאג אחרי חודש אתפוס אותך במילה גם אתה תעביר ביקורת על עטר כוכב עליון

הלוואי ויביאו במקום עטר את אלי כהן מסכנין הלוואי
22-Nov-2015, 17:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Nov-2015 על ידי 17:42 אלון.)
הודעה: #30
(22-Nov-2015 14:45)פיליפצוק כתב:  
(22-Nov-2015 13:51)אלון כתב:  

5. לא מהם תבוא הישועה.

אתה, רווח וכל האנטי עטר למיניהם אתם אויר מבחינתי, לא ראויים להתייחסות.
תהיה ענייני ותעביר ביקורת אחרי חודש עבודה אולי אני אתייחס אליך.

אז מה עשית עכשיו?
ולגבי ביקורת מקצועית, אין לי בעיה לבחון את הדברים מתי שרק תרצה...
רק תבטיח שלא תשתמש בתירוצים "הוא לא בנה את הקבוצה", "לא היה כסף לרכש" וכו...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים