שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עוד שערוריה של מנהלים כושלים ???
27-Oct-2013, 15:02
הודעה: #11
עוד שערוריה של מנהלים כושלים ???
(27-Oct-2013 14:38)amir כתב:  לפי פרימו " שוחחתי עם קובי בלדב שאישר ואמר שהם מאוד רצו את עטר ולכן הסכימו לכל דבר. "
אי אפשר לאמר לא ידענו אפשר לומר על שחר כל דבר גנב הוא לא.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

לא גנב. אבל סחטן לא קטן. אני מקווה שהימים האלה מאחורינו. אנחנו ממילא בליגה השניה אין שום שחקן שלנו שמישהו בכלל ירצה ובעיקר יש לנו בעלים שאני מקווה שלא יתנו לזה לקרות יותר. לגבי קובי וגיל .., כבר דיברנו מספיק על הכישלון המהדהד של שנה שעברה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Oct-2013, 15:09
הודעה: #12
RE: עוד שערוריה של מנהלים כושלים ???
הפנים של כולנו קדימה נקווה שפרשיות כאלה לא יחזרו והמנכל החדש יהיה מוצלח יותר במיוחד לנוכח העובדה שכאן מדובר בכסף פרטי של משפחתו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Oct-2013, 23:05
הודעה: #13
(27-Oct-2013 15:09)amir כתב:  הפנים של כולנו קדימה נקווה שפרשיות כאלה לא יחזרו והמנכל החדש יהיה מוצלח יותר במיוחד לנוכח העובדה שכאן מדובר בכסף פרטי של משפחתו.

אתם מאמינים לשטויות שפולט פרימו,הבנאדם בדיחה שבכל תוכנית יורדים עליו וצוחקים עליו,פרימו יגיד שעכשיו לילה אני לא אאמין לו,נו באמת ,אז פרימו אמר?
28-Oct-2013, 2:46
הודעה: #14
(27-Oct-2013 23:05)davidb7 כתב:  
(27-Oct-2013 15:09)amir כתב:  הפנים של כולנו קדימה נקווה שפרשיות כאלה לא יחזרו והמנכל החדש יהיה מוצלח יותר במיוחד לנוכח העובדה שכאן מדובר בכסף פרטי של משפחתו.

אתם מאמינים לשטויות שפולט פרימו,הבנאדם בדיחה שבכל תוכנית יורדים עליו וצוחקים עליו,פרימו יגיד שעכשיו לילה אני לא אאמין לו,נו באמת ,אז פרימו אמר?

אני בכלל מתבייש שליצן החצר הזה ואני אוהדים את אותה קבוצה.
28-Oct-2013, 10:14
הודעה: #15
ואני מתבייש שאנשים בונים פה הרים וגבעות על כל פליצה של עיתונאי בשקל...
28-Oct-2013, 10:45
הודעה: #16
אופיר בא נאמר שזה לא נכון למה קובי בלדב אישר ואחרי שיצא הפרסום לא הכחיש כלום?
למה המועדון שמוציא כל רגע אודעות על תוצאות של אפרוחים ג לא הוציא הודעה מסודרת והיה עושה סוף לכל השמועות אולי למישהו יש מה להסתיר ואולי פרימו ממציא אבל אחרי שיצא כזה פרסום מגיע לנו לדעת את האמת אתה לא חושב?

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Oct-2013, 11:54
הודעה: #17
(28-Oct-2013 10:45)amir כתב:  אופיר בא נאמר שזה לא נכון למה קובי בלדב אישר ואחרי שיצא הפרסום לא הכחיש כלום?
למה המועדון שמוציא כל רגע אודעות על תוצאות של אפרוחים ג לא הוציא הודעה מסודרת והיה עושה סוף לכל השמועות אולי למישהו יש מה להסתיר ואולי פרימו ממציא אבל אחרי שיצא כזה פרסום מגיע לנו לדעת את האמת אתה לא חושב?

פרימו לא היה אומר שבלדב אישר אם הוא לא היה מאשר....חוץ מזה זה כבר לא מעניין היו צריכים לעשות את הצעד הזה בינואר(ולא בטוח שהיינו נשארים גם אז).צריך לשים על העונה המקוללת ההיא איקס ולהמשיך הלאה,למזלנו השטות הזו לא גרמה לנו נזק כלכלי העונה בזות רכישת הקבוצה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים