שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי ת״א - מכבי נתניה
11-Nov-2015, 10:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Nov-2015 על ידי 10:56 עידן444.)
הודעה: #107
מכבי ת״א - מכבי נתניה
(11-Nov-2015 10:08)אופיר34 כתב:  קודם כל נתחיל בזה שאתה במצב טוב אם רק ב 3 שנים האחרונות אתה לא נהנה מכדורגל.
אני 30 שנה רואה את הקבוצה הזאת ואת מספר השנים שנהניתי אפשר לספור על כף יד אחת, והאמן לי שברב הזמן היו שחקני בית בסגל הקבוצה, ולא מעט.

ואני חוזר ואומר, אין אף פעם ערבות להצליח עם כל שחקן רכש שאתה מביא, בטח ובטח בתקציבים שמכבי נתניה מדברת בהם, אבל מה לעשות, כשבבית השחקנים שמגדלים לא עושים את הצעד קדימה ולא מטביעים את חותמם ,אין ברירה אלא לחפש חיזוקים מבחוץ.
ושוב, יש תקופות טובות יותר ויש תקופות פחות טובות. היו זמנים שהצלחנו לייצר שחקנים כמו שלומי דהן, סאסי, זוויתי , נחייסי, קלימי ,וילנר (שאני ממש לא ממעריציו...), אוזן, בן הרוש, אלמוג, עזרא ועוד ועוד.... רובם שחקנים בינוניים או בינוניים פלוס אבל שחקנים עם פוטנציאל להיות שחקנים לגיטימיים בקבוצה אמצע -תחתית ליגת העל, והם אכן קיבלו את ההזדמנות שלהם.

לעומת זאת בתקופה הנוכחית ,מלבד שניים שלשה שחקנים ,אין לך אפילו את הבינוניים האלה. מה שיש לך אלו שחקנים פשוט לא מספיק טובים (ואני לא רוצה להיות יותר בוטה) ,ולכן אתה מביא שחקנים מבחוץ ,שהם אולי לא עילויים אבל בוא נגיד פחות גרועים מהמצאי הקיים.

ולהגיד משפט כמו "ערן לוי, וקאיודה מכל שחקני הרכש שהיו כאן היחידים שגרמו לי להתרגש" זה שטות מוחלטת. טנסה, נועם שוהם, ז'ילבר, גיא שרעבי, לובה, צרפתי, זוהר, דג'אני....וכו'....הם לא גרמו לך לריגושים ??

נתחיל מהסוף- דיברתי על ה 3 שנים האחרונות גם בהקשר הזה. אם לא שמת לב חזרת לתקופות שהרוב המוחלט בסגל היה שחקני בית ושחקני הרכש בהחלט שידרגו. זה מה שאני טוען שצריך לקרות. אני לא טוען ששחקני הבית צריכים להוביל. הם לא יכולים. לא מבחינת כשרון ולא מבחינת אופי. על זה אין לנו ויכוח בכלל.
אני טוען שכל הרשימה של שחקני הבית שנתת להוציא אולי דהן וסאסי- כולם מהזן שיש לך גם בשנים האחרונות. בינוניים, אפורים, חסרי ברק, ושים לב שהרוב שחקני הגנה או קשרים הגנתיים. כל ההבדל הוא שנחייסי, וסבן, ובן הרוש, ווילנר, ואוזן וגזל קיבלו את הצ׳אנס, וכששחקני הרכש היו נפילה גם ירדנו איתם ליגה. פעם מאוד מזמן שחקני הבית היו הברומטר של הקבוצה(בתקופות שאני ואתה עוד מצצנו אצבע), ב 20 שנה האחרונות שחקני הרכש הם הברומטר- רצוי שתפגע בהם. ברגע ששחקני הרכש לא משדרגים כל הקבוצה טובעת בתוך הבינוניות הזו ואז ערן לוי באמת נראה כאן כמו כל יכול(ואני מסכים לחלוטין שבקבוצה שמכוונת לצמרת ערן יכול להיות סוג של בעיה). תביא מעט ואיכותי. תביא רצוי ולא מצוי- תאמין לי שהכל יראה אחרת.

לגבי ההנאה מכדורגל- גם אני לא יכול להצביע על עונה שלמה שברובה נהניתי מכדורגל ממש. יש את עונת שקווירין ופיליפצוק, יש את עונת לנדאו, ויד את עונת 99 שבעיני היתה עונה מדהימה ומרגשת. במידה מסויימת גם העונה עם יוסי בלאומית וההגעה לגמר גביע. אבל בכל עונה, גם הגרועות ביותר, אתה יכול להצביע על רגעים כייפים. על משחקים כייפים. העונה וברוב שלבי העונה שעברה אין לי כמעט רגעים כאלה. העונה אנחנו כבר במחזור תשיעי ועוד לא קפצתי מאושר בגול!!! יש את הצמד נגד בני יהודה(שראיתי בבית) ואת הפנדל נגד ק״ש- וזהו! זה עצוב! וזו קבוצה עם 3 שחקני בית מ 25!!! עזוב הרכב. 3 מ 25!!! על מה ולמה? אני רץ לאליפות? אני רץ לאירופה? אני רואה כאן שחקנים מרגשים כמו אלה שהזכרת? אני קבוצה עשירה?אני רואה חבורה שברובה בינונית עד חלשה- אז על מה ולמה?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מכבי ת״א - מכבי נתניה - עידן444 - 11-Nov-2015 10:47

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים