שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי ת״א - מכבי נתניה
11-Nov-2015, 10:08
הודעה: #106
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה
קודם כל נתחיל בזה שאתה במצב טוב אם רק ב 3 שנים האחרונות אתה לא נהנה מכדורגל.
אני 30 שנה רואה את הקבוצה הזאת ואת מספר השנים שנהניתי אפשר לספור על כף יד אחת, והאמן לי שברב הזמן היו שחקני בית בסגל הקבוצה, ולא מעט.

ואני חוזר ואומר, אין אף פעם ערבות להצליח עם כל שחקן רכש שאתה מביא, בטח ובטח בתקציבים שמכבי נתניה מדברת בהם, אבל מה לעשות, כשבבית השחקנים שמגדלים לא עושים את הצעד קדימה ולא מטביעים את חותמם ,אין ברירה אלא לחפש חיזוקים מבחוץ.
ושוב, יש תקופות טובות יותר ויש תקופות פחות טובות. היו זמנים שהצלחנו לייצר שחקנים כמו שלומי דהן, סאסי, זוויתי , נחייסי, קלימי ,וילנר (שאני ממש לא ממעריציו...), אוזן, בן הרוש, אלמוג, עזרא ועוד ועוד.... רובם שחקנים בינוניים או בינוניים פלוס אבל שחקנים עם פוטנציאל להיות שחקנים לגיטימיים בקבוצה אמצע -תחתית ליגת העל, והם אכן קיבלו את ההזדמנות שלהם.

לעומת זאת בתקופה הנוכחית ,מלבד שניים שלשה שחקנים ,אין לך אפילו את הבינוניים האלה. מה שיש לך אלו שחקנים פשוט לא מספיק טובים (ואני לא רוצה להיות יותר בוטה) ,ולכן אתה מביא שחקנים מבחוץ ,שהם אולי לא עילויים אבל בוא נגיד פחות גרועים מהמצאי הקיים.

ולהגיד משפט כמו "ערן לוי, וקאיודה מכל שחקני הרכש שהיו כאן היחידים שגרמו לי להתרגש" זה שטות מוחלטת. טנסה, נועם שוהם, ז'ילבר, גיא שרעבי, לובה, צרפתי, זוהר, דג'אני....וכו'....הם לא גרמו לך לריגושים ??
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה - אופיר34 - 11-Nov-2015 10:08

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים